1946
  • Barney Tech
    #1626
    Picit off soryyy de nagy a bajom.
    Na nekem a winyoimmal vannak a bajaim nemrég vettem észre hogy 20mb/s helyett 4mb/s másolja és helyezi át a dolgokat az egyik winyom egy Quatnum Fireballp 20Gb ami 7200rmp es enm melegszik egyeltalán.A másik egy Maxtor 40Gb winyo ez 5400rpmes és mind ketőnek a puffer mérete 8mb.Ezek mind ketten kb 5évesek.ÉS Ide csatlakozosak.
    Valamiért nagyon lelasutak mind 2 amikor már vagy 5orája megy a gép akkor már a kámfor jön és török zűzok mindent ekkor már 1000kb/s működik.Nem, tudom hogy mi lehet a baja esetleg a prci hibája most 2000@2500 müködik vagy esetleg az alaplap a hibás vagy a táp (mercurí 400w) a winfows nem lehet mert már többször is ujraraktam.Mikor megvettem a proci és az uj lapot akkor ment minen normálisan nem volt baja.
  • Zsoltika 007
    #1625
    A virtuális memória? Az nem a fizikai hanem a vincseszteren levő cache. Szval ha döglik a vinyód lehet amiatt nem jó neki. Ha pedig azt írja hogy kicsi akkor adni kell neki több helyet és kész. Ez nem win hiba valami gubanc van nálad.
  • Barney Tech
    #1624
    És most ráadásol a winyoim is kibasznak velem.
  • Barney Tech
    #1623
    Ami szokása a Virtuális memori ne elég kérem menjen el egy kurva üzletbe és vegyen vagy még 4gb ramot.
  • Zsoltika 007
    #1622
    Mit írt ki??
    Az hülyeség hogy nem elég.
  • Barney Tech
    #1621
    Hát ez egy kaki windows a 768DDR-Ram ami 430mhz nem elég neki törlöm is lefele.
  • Zsoltika 007
    #1620
    Nem szídta senki.. Csak kijelentettem hogy alkalmatlan sokmindenre. Ami igaz is. Az most teljesen mind1 hogy milyen okból kifolyólag.
  • Bucser
    #1619
    Benyalni nem kell. De a lexmark csak windows 64-be épített drivereket adott ki és csak ezen printereihez.

    Lexmark 3200
    Lexmark 5700
    Lexmark Z11
    Lexmark Z12
    Lexmark Z31
    Lexmark Z22/Z32
    Lexmark Z42
    Lexmark Z51
    Lexmark Z52

    mellesleg én is jártam úgy hogy XP alatt (sima 32bit) nem működött az egy éves HP multifunkciós printer/scanner/nyomtató PSC 500-asom. Most mit csináljak álljak át Win98-ra??? elég hülyeség lett volna.. így jártam.. apám el tudja használni. Máskor majd jobban utánanézek létezik e support ahhoz amire átállok.
    Egyébként abban egyetértek, hogy sokmindenhez nincs driver. Na de ezért az op rendszert szídni eléggé gyermeteg dolog mivel abszolút csak a gyártón múlik, hogy ad-e ki 64 bites drivert az eszközhöz...
  • lck
    #1618
    Kedves Bucser !
    Ha találsz működő 64 bites drivert a Lexmark Z517 nyomtatómhoz - beny@lok neked.
  • Zsoltika 007
    #1617
    De hiába nézel utánna valaminek ha nincs megoldás. Felejtsük el inkább látom nagyon be van neked ragadva ez a user error dolog..
  • Bucser
    #1616
    "Szóval nem kéne lenézni azt aki számára nem megfelelő az a megoldás ami a te igényeidnek elég."

    Nem nézek le én senkit csak azt aki nem képes utánanézni a dolgoknak.
  • Zsoltika 007
    #1615
    Vagy pedig mert valamire képtelen..
    Hiába pampogsz attól még ugyanúgy nem képes ellátni maradéktalanul a feladatát. És ez nem a user hibája. Hiába próbálsz szakmailag hülyének beállítani nem vagyok az..

    Lehet a te igényeidet ki tudja szolgálni de a userek igen nagy százalékának elégtelen amit ez az oprendszer nyújtani tud. Természetesen erről nagyrészt nem az MS tehet de a végeredményen ez nem sokat változtat.

    Szóval nem kéne lenézni azt aki számára nem megfelelő az a megoldás ami a te igényeidnek elég.
  • Bucser
    #1614
    nem tudom én az asus driverét telepítettem mert asus kártyám van és azzal gond nélkül működik.. előtte el kell távolítani a windows által felpakolt nvidia drivert (hogy alapértelmezett VGA legyen) aztán futtatod az exet. elvileg ennyi lenne az egész.
  • Bucser
    #1613
    Igen amit nem tudsz használni mert meghaladja a képességedet az használhatatlan.
    számodra
  • Zsoltika 007
    #1612
    Ha valami használhatatlan azt eldobom.
  • Bucser
    #1611
    hát ja aki nem tud használni valamit inkább eldobja:D Olyan ez mint az életlen kard:D
  • Zsoltika 007
    #1610
    Nem sok értelme van a 64 bites xp-nek. Én is használtam sokáig de mindíg sikerült korlátokba futnom.
  • Barney Tech
    #1609
    Fetnvan most mind 2.
  • Zsoltika 007
    #1608
    Tölöld le a *csába és tegyél fel sima 32 bitest.
  • Barney Tech
    #1607
    Sajna ez nem meg nekem.
    Valami más 5let?
  • Barney Tech
    #1606
    Huhh na majd megprobálom ugy.Esetleg valakitől valamilyen más ötlet?
  • Bucser
    #1605
    be kell lépnie rarral a telepítő exe-jébe és kibányászni a 64 bites könyvtárat. Aztán az abban lévő exevel felrakni. Nekem is így ment csak. vagy pedig síma XP kompatibilitási móddal indítod és egy idő utan észhez kap hogy ez 64 bit és azt telepíti:) nem emlékszem már hogy csinaáltam:)
  • Barney Tech
    #1604
    Már több driverrel is probálta de ugyan az.
  • Barney Tech
    #1603
    Hehh most meg ezt a hibaüzit adja a driver telelpítése közben.

  • Barney Tech
    #1602
    Már sikerült :)
  • Col Andrew
    #1601
    ok.sry. akkor nem biztos, hogy jól van megírva a boot cd, de azóta már biztos megoldottad. :)
  • Barney Tech
    #1600
    Félre értetted a mondatot.Amugy ucs csináltam,de ucse jó semmi.
  • Col Andrew
    #1599
    a bootolás azt jelenti, hogy a biosba átállítod hogy a cd ről töltse be a installálni kivánt operációs rendszer filejait.. windowson belül nem tudsz bootolni.
  • Barney Tech
    #1598
    Ahogy visszaolvasgattam iccse ucsse akar menni minden probáltam a cdnrek sztem nics baj irjam ki mégecce ?
  • Barney Tech
    #1597
    Help eza izé nem akar bootolni minent beálitottam.
    ezta hibauzit adja ki.
  • Zsoldos
    #1596
    1-et kellett volna visszaolvasnod.
  • Barney Tech
    #1595
    Szerbusztok.
    A Windows Xp 64Bitrol mi a vélemény ha felrakom és hozzá a service packot akkor jobb lessz vagy gyorsabb lessz játékokban is vagy ahhoz olyan játéék kell ami csak 64biten működik érdemes e megnézni?


  • vernyuszi
    #1594
    Köszi a gyors választ . Valahogy én is így gondoltam, ezért is vártam vele. Gondoltam azért megkérdezlek benneteket is, akik már használják, vagy kipróbálták. Akkor ez egy kihagyható oprendszer valószínüleg :). Meglátjuk mit hoz nekünk : VISTA, de ez másik topikra tartozik. Mégegyszer köszi
  • Zsoldos
    #1593
    En mondjuk ezt hasznalom, es nincs vele sok gond. Eleg ritka mar, hogy nem megy valami rendesen.

    De tenyleg semmi kezzelfoghato haszna nincsen, egyelore legalabbis. Az a nehany jatek/progi ami tamogatja, gyorsabb egy kicsit es ezzel kifujt.
  • Zsolo007
    #1592
    nem érdemes.
  • vernyuszi
    #1591
    Sziasztok!
    Kb fél éve van 64 bit-es rendszerem, de még nem próbáltam ki 64-es Wint.
    Olvasgattam itt a fórumot, és látom, hogy problémák bizony még mindég vannak.
    Szerintetek mennyire érdemes feltenni, van-e gyorsaságbeli, vagy egyéb lényeges szolgáltatásbeli különbség a 32-höz képest ? Ill. mennyire problémás a különböző softverek, ill játékok futtatása 64 bit-en. Pl: router, virusirtó, spyware irtó,néró, tűzfal...stb használata ? Driverek nálam Nvidiásak, azt ugylátom megoldották már. Köszi a válaszokat előre is.
  • Col Andrew
    #1590
    Campus-ban vam angol.
  • lck
    #1589
    Olyan nem létezik.
  • LaciMaci
    #1588
    Sziasztok!

    Honnan lehet leszedni az XP 64bit es változatát ami TELJES ÉS MAGYAR????
  • Gregi
    #1587
    Tudna valaki nekem abban segíteni, hogy hol és milyen néven találom meg azt a magyar mui pack-ot, amit a 64 bites xp-re is fel lehet tenni?
    DC-n amit találtam az ez: Windows.2003.Server.Hungarian.MUI.Pack.RoRiSo
    Ez viszont nem hajlandó felmenni rá, azt írja ki, hogy nem jó win xp pro-val.