45169
  • Plata
    #44729
    Mai omega küldi fed karival nem jó,olyan helyen van az omega ahova most nem lehet eljutni.
    Mert már nincs bent.
  • Plata
    #44728
    De ezentúl a buyout sem fog nagy előnyt biztosítani ha jól értem.
    Aki akarja megveheti,de akkor is végig kell tolnia hat eventet.

    Egyébként nagyon sokan úgy gondolják hogy a proton fegyver szett nem véletlen.
    Tényleg jönnek a T6 Dyson hajók.
    Mert azoknak ugyebár proton fegyvereik voltak.
  • Plata
    #44727
    Jah az éves eventre gondolsz?
    Észrevettétek hogy nem jött a hajó packról infó?
    Ez nagyon fura,valószínúleg mégsem lesz nagy pack.
    Különben két naponta jönne az infó,de már háromnapja semmi.
  • PiszkosFred
    #44726
    Plusz ezuttal mindent kapunk a vegen, 2 T6 token, 1 extra hajos tokent meg lobit is, nem vagy-vagy, hanem es-es.
  • gunji
    #44725
    Csak suttogva, nehogy olvassák a Crypticnél: az űrös tfo (eddig) afkolható volt (timegate-es).
  • Plata
    #44723
    Hogy a rusnya magdi-t ütné meg a guta.
    Kezdődik a 2024-es éves kampány,az első event egy tuti konzolt ad,de a legszarabb event tér vissza.
    Hold the Line at pahvo.
    A büdös életbe,de rühellem ezt az eventet,de kell a szett.
    Na és beleszémít az éves buliba.

    Reward Details: Pahvo Space Set
    Omnidirectional Pahvan Proton Beam

    The Omni-Directional Pahvan Proton Beam Array offers a 360-degree firing arc. This special beam array is capable of being enhanced with Cannon special firing modes, in addition to being able to utilize the standard Beam firing mode functions. Hitting an enemy with this weapon has a chance to apply a Resonance Charge to your target, causing them and up to three additional enemies to take additional Proton Damage. The amount of damage dealt by this AOE Proton Damage scales with the number of stacks of Resonance Charge on your target - and you can have stacks of Resonance Chance on multiple enemies at once.

    Pahvan Proton Energy Torpedo Launcher

    Pahvan Proton Energy Torpedo launchers fire projectiles that deal average Proton damage and have an moderate recharge. Unlike most torpedo launchers, the Energy Torpedo Launcher's damage is enhanced by abilities and items that improve Proton damage, and not those that improve Kinetic weapons. Hitting an enemy with this weapon has a chance to apply a Resonance Charge to your target, causing them and up to three additional enemies to take additional Proton Damage. The amount of damage dealt by this AOE Proton Damage scales with the number of stacks of Resonance Charge on your target - and you can have stacks of Resonance Chance on multiple targets at once.

    Console - Universal - Pahvan Crystal Battery

    This technology incorporates Pahvan crystals into an energy storage and distribution system that can be linked into your ship's weaponry. These crystalline charges provide additional benefits to your ship's weapons, including a slightly faster firing cycle and a reduced recharge time for cannon firing modes, as well as a hefty bonus to any Proton damage you inflict.

    2-Piece Set Bonus: Pahvan Interstellar Bombardment Beam

    Call on the devastating defensive capabilities from the living planet, Pahvo. This version of the beam has been enhanced using special orbital technology, allowing it to travel the interstellar medium at faster-than-light speeds, but in the process trading off its devastating psionic damage for proton damage. The interstellar beam will concentrate on the chosen target for a few seconds before detonating in a large area for additional Proton damage to other nearby enemies.

    3-Piece Set Bonus: P.I.B.B. Enhancements

    Having all three items equipped reduces the cooldown on the Pahvan Interstellar Bombardment Beam to 60 seconds, and causes it to consume all stacks of Resonance Charge on hit. The damage of the P.I.B.B. increases for each charge consumed this way.

    Asszem ebből buyout lesz. XD
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.08. 18:18:43
  • Plata
    #44723
    Azt tudod már hogy mit akarsz?
    Tac sci vagy engi?
    Milyen faj?
    Alien +1 trait miatt?
    Vagy más?
  • Plata
    #44722
    Én nagyon szeretem a kis orion recruit karimat.
    Iszonyú sokat játszottam vele.
    De még nincs kész minden recruit küldetése,a 2500 melee kill nincs kész. :D
    A 2500 álcából ölés meg lett nagyon hamar.

  • Plata
    #44721
    Hidd el hogy szuper.
    Az egyik legdurvább recruit.
    10-es szint elérésért kapsz egy t6 hajót acc wide.
  • PiszkosFred
    #44720
    Na, olyanom meg nincs, ideje potolni :)
  • Orbancapitan
    #44719
    mm akkor jött be mert a gorn-om is fedes lett és ő nem elite
  • Plata
    #44718
    Hát a boffomra nyomtam elite vackot,szóval esélyes.
  • Orbancapitan
    #44717
    Szerintem ez a elite boffokkal lett ilyen
  • Plata
    #44716
    Elő a vérbort ti gyáva föderációs puhányok. :D
    Klingon recruit,jippííí.
    Vagy ahogy a klingonok mondják:Jó nap ez a piára. :P
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.07. 17:06:54
  • Plata
    #44714
    Megnéztem egy régebbi képem és tényleg fedes jele volt régen is a boff listában,de ha megnyitottad akkor eddig klingonnak mutatta,meg én klingon boffnak is vettem.
    Nem is értem miért lett fed.
  • Plata
    #44714
    Hát ennek utána kell néznem.
    Fed boff nem mehet klingon hajóra.
    Sztem.
  • Orbancapitan
    #44713
    eddig is az volt csak írva volt vmi hozzá
  • Plata
    #44712
    Hogy lehetséges az hogy a klingon boffom most fed-es?
  • Plata
    #44710
    Picard csomag sale,mert nyert a Picard sori egy csomó díjat.
    Link.
  • Plata
    #44710
    Ha adsz egy hetet megmondom. XD
  • Orbancapitan
    #44709
    engem jobban érdekel e h csak packosan jön v külön is jön
  • Plata
    #44708
    Egyébként én sem igazán örülök ennek,jó lett volna egy vegyes csomag,klingon roma lekvár és fed,de csak fed az nem nagy öröm.
  • Plata
    #44707
  • Plata
    #44706
    Várjuk ki a végét,jövőhét elején talán már tudunk többet.
    ha két naponta adnak infót,akkor szerdán pénteken hétfőn és talán szerdán jön infó még,szerdán gondolom a végső stat meg egyéb is,bár ez érdekes,régen statot is adtak a hajókhoz eleinte is.
  • Orbancapitan
    #44705
    a patvarba...
  • Plata
    #44704
    Fene sem tudja.
    Cseten azt modták legó csomag lesz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.05. 18:33:08
  • Orbancapitan
    #44703
    csomagos v külön mint a terran bundle volt? mert akk lenne 2 kuponom rá
  • Plata
    #44702
    Tíz nap múlva itt a 14-edik évfordulós bundli.
    Cheyenne és niagara az első ha igaz.
    Ez egy link ami twitteres link,vagyis már x link.
    A hajó csomag 10 nap múlva jön,egyenlőre kettő látszik,ha két naponta újabb kát hajót adnak hozzá akkor legalább 10 hajós csomag lesz.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.05. 17:34:49
  • Plata
    #44701
    Ma hamarabb értem haza,gyorsan megcsináltam admiraltyt és mentem egy elite randomt a kicsi orionommal,disconnectedet kaptam,egész jól ment a vége feléig amikor jött egy telefon,majd még egy,így a végét afkoltam.
    Na mit gondoltok mit kaptam,Vr jutalom ládát. :D
    Mikro végig harcolom kapok zöldet vagy kéket,afkolok lilát,lol.
  • Orbancapitan
    #44700
    Borg ellen gyenge az a baj próbáltam
  • Plata
    #44699
    Én a terran-t jobban szeretem.
    link.
    Meg van még egy nagyon jó,de fejből nem jut eszembe.
    Állandóan tervezem hogy az egyik karimnak kiszedem,de aztán mindig elfelejtem.
  • Plata
    #44698
    Azt használom.
  • Orbancapitan
    #44697
    elmegy gió-n sok dps ki esett így de ellensúlyoztam valamelyest ezzel F.S.A.
  • Orbancapitan
    #44696
    a t6 sci shimit használd
  • Plata
    #44695
    Az előbb kaptam egy levelet hogy kerestem 50 misit exen,már el is felejtettem hogy felraktam azt a picard ruhát. XD
    You have sold 1 Outfit Box - 2401 Starfleet Uniform on the Exchange to Qol@Okita_Souji for 50000000 Energy Credits.


    Kerestem 3 misit. :P

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.01. 20:30:50
  • Plata
    #44694
    Jah boxos simi nincs is,tudtommal.
    Egyébként nekem a bortas-om is vicces.
    Amúgy is klingon karik mindig lököttek,de csináltam egy full borti szettes bortit. :D

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.01. 20:14:19
  • Plata
    #44693
    De scimitárból csak kettő van sima vagy lego,de a lego tökre tac.
    A thalaron sugárhoz nagyon sok sci konzol hely kell.
    Bár ha belegondolok,egy MW sci hajó is jó lenne,viszont valszeg a thalaron ágyú szettje nem megy fel rá csak simire.Bár ezt nem tom most.
  • Orbancapitan
    #44692
    Ne a lego-val próbáld mert a lego arbitter se olyan jó mint a boxos inquiry
  • Plata
    #44691
    Ma gondoltam rá hogy fel kéne újítanom a thalaron karimat,de az a bibi a legendary simi nemjó hozzá,túl kevés a sci konzolja.
  • Orbancapitan
    #44690
    az plataság inkább xd