45169
  • Plata
    #44689
    És mennyire eretnekség plasma torpedó spammert csinálni belőle? :D
  • Orbancapitan
    #44688
    vajon srácok mennyire eretnekség lenne a hydra-ra beamet tenni? XD nem full beam hanem star trek-es layout-ot.
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2024.02.01. 19:15:13
  • Plata
    #44687
    Voltam winteren.
    Kb félpercig.
    Mire le esett a tantusz hogy csináljak képet akkorára kidobott. :D
  • Plata
    #44686
    Jupííííííííííííííííí.
    Ha bundli sale van méghozzá legendary,az csak jót jelenthet,gyün az új legendary bundli.

  • gunji
    #44685
    Akkor ne légyen hiába: Save 35% on Legendary Items! :)
  • Plata
    #44684
    Nem,ez újabb,nagyon új,spéci quad lézer bizgentyű van rajta.
    Legendary battlelúzer bundleban volt.
    Nagyon jó bundli,a bortasqu veszett egy jószág,mondjuk avenger sem rossz.
    Egyik link.
    Másik link.
    Mivel nagyon link vagyok ezé most nincs több link.
    Jah a borti link kimaradt.
    Hát még is csak egy link,de ez az uccsó link.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.01. 17:54:22
  • Orbancapitan
    #44683
    az első gió 5 percig tartott nekem a többi már hosszabb volt mint 10 perc szar csapat miatt de tényleg a lexington nem volt ennyire gyenge pedig elite valkyrie-k vannak a hangár slotban
  • PiszkosFred
    #44682
    Igy mar ertem. Ez is a tizesben van, amire varok.

    Eddig mazlim volt a guilizevel, mindig mindenki tudta a dolgat es szerintem 10 percnel sosem tartott tovabb. Plusz mindig elvezem, ha van lehetoseg elnyomni a FAW+tuzokado konzol (a winteres hajobol) kombot a sok kis bizbaszra, amik jonnek az ellenorzo pontokhoz. :)
  • Orbancapitan
    #44681
    azaz assault cruiser
  • Plata
    #44680
    Assault cruiser.
    Asszem.
    Cinkes hogy sosem tudom megjegyezni a hajó pontos nevét,akkor sem ha már ezer órát használtam.
    Tizenegy éve hívom karfiolnak a kedvenc hajóm,mert hülye neve van.
    Vagy Avenger.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.01. 16:45:35
  • PiszkosFred
    #44679
    Lego ac minek a roviditese? Legendary ...?
  • Orbancapitan
    #44678
    mm hosszabb ídő volt kinyírni a borgot mint lego ac-vel
  • Plata
    #44677
    Ma peccs:
    General:
    Resolved an issue with The Universal Kit Module - Transporter Filter so that it now scales up with each rank of the kit module.
    Resolved an issue with the Malicious AI, Organic Nebula and Tractor Beam Catapult bridge officer training manuals that prevented them from being trained on ensign ranked bridge officers.
    Resolved an issue with the Task Force Operation Wolf 359 that, in some rare cases, would cause some assimilation Probe Killed is counted towards bonus rewards.
  • Plata
    #44676
    Hát én nem tudom,eventen sosem nézem a sebzést.
  • Orbancapitan
    #44675
    amúgy a lexington-t nerfelték a Guillotine-on egyáltalán nem volt annyi sebzésem se mint a lego ac-vel volt és megint hülye csapatom volt
  • Plata
    #44674
    Lehet csak lag volt,bár ma nem éreztem.De elég érdekes volt ahogy hátrafele lő a quad.
  • Orbancapitan
    #44673
    LOL
  • Plata
    #44672
    Admiralty hét jön.
    Dili farmolós nagyon fárasztó de marhára kifizetődő admiralty hétrű szóló nagyon link.
  • Plata
    #44671
    Lego Avenger quad cannonja Wolf 359-en bugos és hátra felé is lő. XD
  • Plata
    #44670
    Ma reggel jó volt a szeró,így admiraltyztam végre.
  • gunji
    #44669
    Nekem most szerencsésen jó volt a szerver (omega-gyűjtéssel), csak nehogy elkiabáljam.
  • Orbancapitan
    #44668
    délelőtt is volt lag Guillotine-on voltam és úgy kellett rohangálom a probe-ok után mert beértem őket erre lag vissza tett 12km-re amúgy ott van egy bug ha nincs aktiválva egy-egy archon akkor annyi irányba mennek a probe-ok amennyi aktiváva van az én hülye csapatom többsége AFK-zott és csak 2 volt aktiválva szóval én egy borg hordával néztem szemben lego ac-vel ha ezt tudom akkor hozom a lexington-t a hangárok miatt v a boxos Inquiry-t ami bírja az ütést és szor is rendesen
  • Plata
    #44667
    Karakter váltásra a játék meghal,ha megnyitod dili exchanget-kb 15 másodperc múlva jön elő,ESD-en kb öt perc mire a banktól eljutsz Q-ig.
    Minden iszonyat lassan kapcsol.
    Meg csináltam eventet,de a Galaxy-m összevissza ugrált a borg kocka körül.
    Admiraltyzni esélytelen,karakter váltástól kidob a szerver percekig tart mire sikerül visszamenni.
  • gunji
    #44666
    Ááh :( Pedig éjjel újraindították, saját fórumot le is zárták rögtön, hogy minden rendben :)
  • Plata
    #44665
    Ma is szar a szerver.
  • gunji
    #44664
    Ezért csináltam még anno egy hörcsögre próbáló karaktert, az chaten jobban néz ki ilyenkor :D
    Hm, még mindig time out-os a szerver :(
  • Plata
    #44663
    Löhet. Xd
  • gunji
    #44662
    Nem is, csak megint elfelejtették megetetni a hörcsögöket... ;)
  • Plata
    #44661
    The Borg King may or may not have gotten some nanoprobes into our PC servers. We're taking them offline to clean them out, we'll have more of an update soon for you on how long they'll be down.
  • Plata
    #44660
    [1/29 7:08][System][NumericConversionFailure]Dilithium refining failed
    Baromi lag van.
  • Plata
    #44659
    Állatira lagol a szerver.
  • Plata
    #44658
    Battle of wolf 359 csatában résztvett hajók listája.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.29. 18:36:20
  • Plata
    #44657
    Az kár,Dyson hajóknak egyedi külsejük volt.
  • Orbancapitan
    #44656
    nem elképzethetlen csak max nem dyson-os kinézetük lesz
  • Plata
    #44655
    Elite TFO-n marha nagy mázlim volt és az imádott vault-ba dobott be. :D
    Nem buktuk el,de basszus,ez a TFO nagyon fárasztóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó.
  • Plata
    #44654
    Nem nagyon hiszek benne,mert hát miköze lenne a dyson hajónak a TNG-hez,de már másodszor pletykáltak cseten arról T6 dyson hajók lesznek bundliban nemsokára.
    Nem mintha nem örülnék T6 lego dyson hajóknak,de félek nem az lesz hanem egy rakás fed.
  • Plata
    #44653
    Voltam pár eliten,szerintem a loot rendben van.Na és ma nem is volt olyan hogy le dobott volna.
  • Plata
    #44652
    Ahogy elnézem a frissítés nem lett túl jó,cseten arról panaszkodnak hogy az elite random TFO jutalma vacakabb lett,plusz a TFO random kidobálja a játékosokat és bukta lesz nekik a TFO.
  • Plata
    #44651
    Nem,nem túlzás volt,úgy farmolták a contrabandot. :D
    Azt meg eladták pénzért.
    De ha már contrabandról beszélünk.
    A büdös k életbe már,akarok egy kicseszett T6 karfiolt a rohadt édes anyukájukat.
    Sosem kaptuk meg a karfiol T6 változatát,a béndzsa eventes változatról meg ne is beszéljünk.
    Mi a bánatos anyukájukért nem tudnak ki adni egy átkozott T6 változatot?
    Csesszék meg komolyan van olyan fed hajó aminek legalább 5 vagy 6 T6 változata van,a klingon hajókból meg örülhetünk ha egy van.
    Hogy a ragya verné ki a pofáját annak a tahónak aki miatt nem kapunk tisztességes klingon hajót.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.26. 17:14:58
  • gunji
    #44650
    Az már tényleg túlzás. ;)