45048
  • gunji
    #44648
    Ami az afk-bugot illeti: a Crypticnél én nem hiszek a véletlenekben. Belekavarnak valamit az új tfo-ba, s minő csoda: jön is az afk-bünti. Mintha kipróbáltatnák az új feature-t. Aztán jön fű alatt egy leállás, amivel 'kijavítják a hibát'. Volt már ilyen. [fejvakarós smiley]
    Jah: maintance 16.00-tól.

    Szerk: az afk-csetek még megvannak.
    Az afk-zást meghagyhatnák privát tfo-kban, ott nyilván nem zavar senkit (a deveken kívül). Hülyeség az egész :(
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2024.01.26. 15:43:00
  • Plata
    #44647
    Megtaláltam,nem a promotions fülön van.
  • Plata
    #44646
    Mi a manó.
    Jó ha fel tudok jutni megnézem.
  • Orbancapitan
    #44645
    A ZEN STORE-BÓL CLAIMELD
  • Plata
    #44644
    Ó értem.Akkor erről dumáltak,csak túl gyorsan váltogattam karit és nem lttam a lényeget.
    Fred azt tudod hogy ennek az armornak van kinézete is?
    Ha elmész a szabóhoz akkor lesznek új opciók.
    Bár valószínűleg nem az uniform rész alatt.
    Vagyis az első slotba nem lehet betenni,negyedikbe már biztos,a harmadik úgy emlékszem flottás slot.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.26. 10:49:17
  • PiszkosFred
    #44643
    En sem talaltam a petet, csak az armort meg a 12 inventoryt.

    Ami az AFK-t illeti az elozo posztban,a z egy bug volt, wolf teljesitese utan nagyon sok ember kapott egy dezertor buntetest, teljesen jogtalanul. Ma lesz is karbantartas es hotfix emiatt.
  • Plata
    #44642
    Az alienware giveaway-ben nektek volt gekli?
    Mert én asszem nem kaptam meg.
  • Plata
    #44641
    Most valamit csináltak az afk-olással asszem.
    Pontosabban nem tudok róla semmit,csak tegnap volt cseten róla szó,afkról meg wolf 359-ről meg büntetésről.De admiraltyt nyomtam ezerrel és nem figyeltem,meg amúgy sem érdekel,már vége annak a korszaknak amikor 10-20 karival toltam afk partyval eventet.
    Már úgysem lehet kivenni minden karival az 50k dili jutalmat a végén.
    Milyen jó kis mirror afk eventek voltak. XD
    Szerintem már az afk cset sincs meg.
    Tegnap amúgy is el voltam maradva admiraltyval,mikor haza jöttem elkezdtem eventet meg admiraltyt,d emegzavartak olyan két órára és utána már sietve toltam admit.
    Kár hogy a STO-an nincs rendes karakterválasztó,ha a karik sorban maradnának és nem mennének el belogoláskor az jó lenne,így tök sokat kell szarakodnom ha keresek valami,az összes karival újra be logolni hogy sorrendben maradjanak,kicseszett fárasztó.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.26. 09:19:33
  • Orbancapitan
    #44640
    bár tény ha afk-zos pugokat és FAW nélkül mész hosszabb én erre az eventre vissza ültem a lego assault cruiserbe az enterprise-e tiszteletére :D
  • Plata
    #44639
    Nekem annak tűnt,de lehet azért mert fáradt voltam és enyhén álmos. XD
  • Orbancapitan
    #44638
    plata nem is olyan hosszú a wolf
  • gunji
    #44637
    [Csak átfutottam az oldalt, az kimaradt, sry]
  • PiszkosFred
    #44636
    Sehogy, pont ezt irtam, hogy az epickel csinaltam egy uj accot. Olyan, mint a steames login, annyi kulonbseggel, hogy a steames accountommal be tudok lepni steam nelkul is, az epic meg ahogy elnezem teljesen integralva van, igy nem tudom megkerulni.
  • Plata
    #44635
    Szerintem az csak epices accountal megy.
  • gunji
    #44634
    Köszi!
    Az epicest hogy veszitek ki epices account nélkül?
  • Plata
    #44633
    Köszi szépen.
  • PiszkosFred
    #44632
    Epic utan megjott a Givaway az alienwarera is
  • Plata
    #44631
    Hát ha epic-en adnak olyan cuccot amiben átadható item van akkor át tudod passzolni,mondjuk kulcs.
    Csak az a bibi hogy némelyik jutlaomhoz legaláb 5-ös szint kell.
    Húznod kell alt karit. :D
  • PiszkosFred
    #44630
    Fagyni nem fagyott nekem, de a "nyaktilo" TFO-ban volt egy 10 seces "akkor most megallunk es pihenunk", pont a vegso ket Borg kocka harc kozben. Na mondom ha kidob es kezdhetem elolrol, hulyet kapok, de szerencsere megindult a szerver es gyorsan leporgette a maradek par secet.

    Apropo alt. Ha mar van ingyen T6 meg Epic giveaway, akkor regeltem az epicen keresztul egy masodik accot es behuztam a ket promotiont. Meglepodtem, hogy csak a launchert szedte le az epic, kb 400 mb-t, a STO klienset nem kellett, hasznalta a mar telepitett verziot, igy nem volt duplazas. Nem tudom mihez kezdek azzal, velhetoen semmivel, de innentol behuzom az ingyenes, event nelkuli cuccokat ott is, ki tudja... (phoenix dobozok, stb.)
  • Plata
    #44629
    Úgy látom a random ki fagyás sem változott. :D
    Pedig még csak admiraltyzok,nem TFO.
  • Plata
    #44628
    Hát akkor szuperül jól figyelek. XD
  • PiszkosFred
    #44627
    Tegnap is ilyen volt mar, ennel rosszabb bug sose legyen :)
  • Plata
    #44626
    Bugos az event.
    Kiválasztod hogy mit szeretnél az omegagyüjtős küldetésnél,de nem azt kapod.
    Minden jutalmat megkapsz,dilit,meglepi dobozt,party poppert,emote dobozt.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.25. 17:43:50
  • Plata
    #44625
    Én mindig megpróbálom elkapni az összeset,ami megy is ha nincs lag.
    Vagy nem unom és úgy vagyok vele hogy kapja el a radai rosseb ami a fákat repegeti. :P
    Ha egyszer találkoznék azzal aki ezt az omegát kitaálta,biztos be zárnám egy cellába és egy hétig csak rusnya magdit halgattatnák vele. XD
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.25. 17:08:31
  • PiszkosFred
    #44624
    Oke, akkor az 1-2 sorra fokuszalok leginkabb.
  • Orbancapitan
    #44623
    a több bubiból állóak úgy értettem
  • PiszkosFred
    #44622
    Hat hja, a terv mindig az, aztan nem az lesz belole :D
  • Plata
    #44621
    Fred,kapd el mindet.
    2600 pontra már nagyon jó jutalmat kapsz.
  • PiszkosFred
    #44620
    Hogy erted, hogy nagyobb elemek?
    Az egyes sorokban erkezok tobbet ernek, mint a tobbien erkezo elemek?

    Random reddit kepet talaltam csak:

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.25. 12:48:17
  • Orbancapitan
    #44619
    A sorok közül nincs de a nagyobb elemek több pontot érnek mint a kicsik
  • PiszkosFred
    #44618
    Billentyuvel csinaltam. Meg nem teljesen tiszta minden, pl nem tudom, hogy a negy sorban erkezo alkotoelemek kozott van e prioritas, vagy a kulonbozoseg csak disz? Mert, ahogy figyeltem, mindegyik elkapott darabka ugyanannyi pontot ad, es barmilyen kombinacioban is kapkodom oket, kb 20-25 darab kell mindig, hogy teljes legyen az omega reszecske a jobb oldalon. Ahogy neztem, velhetoen veges szamu darabka jon es a kerdes csak az, hogy ebbol az X darabbol hany molekulat tudok osszerakni, ha ugyesebb vagyok akkor tobbet, ha nem, akkor kevesebbet kapok el es kevesebb lesz a vege is.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.25. 12:37:08
  • Plata
    #44617
    Mai frissítés:
    General:
    Resolved an issue that caused the Tractor Beam Catapult power to be missing when slotted on a Bridge Officer.
    Resolved an issue that caused the wrong pistol to model to be visible for the 2399 Starfleet Phaser Stun Pistol.
    Resolved an issue that caused the wrong grand prize to be announced when a captain obtains the Duderstadt Miracle Worker Science Spearhead [T6] from a lockbox.
    Resolved an issue with the Vox Command Kit Module so that it now confuses the target as intended.

    Known Issues:
    Some captains may not be able to change their height in the tailor.
    Klingon captains cannot currently access the Wolf 359 Memorial.
    The Universal Kit Module - Transporter Filter Does not currently have a stat increase when ranked up.
    The following training manuals cannot currently be trained on ensign ranked Bridge Officers: Malicious AI, Organic Nebula, Tractor Beam Catapult.
    In some rare cases, not every Assimilation Probe Killed is counted for bonus rewards at the end of the Wolf 259 Task Force Operation.
    Currently the Tractor Beam Catapult bridge officer ability is doing more damage than intended and does not reliably hit the target when used.


    Tegnap egyébként tele lett a hócipőm a játékkal,egyrészt a játék lefagyott ha romulán hajó hida akartam variálni,másrészt elite TFO-n jött a server not responding felirat majd kidobott és persze hiába mentem vissza azonnal,TFO-ra nem kerültem vissza.
  • Plata
    #44616
    A játék le fagy ha romulán hidat akarsz változtatni nem romulánra. XD
  • Plata
    #44615
    Szerintem klingon karival könnyebb az omega küldi.
    Viszont még mindig nem értem hogy miért van az hogy ESD-en Q mellett két óriás ronda állat táncol,Kronoszon Q körül meg egy rahedli lengén öltözött hölgyike.
    Sőt ahogy elnézem már mást is tudnak csinálni a táncoláson kívül.
  • Plata
    #44614
    Fred nem tudom tudod-e,de az omega gyüjtést kétféleképpen is lehet tolni,vagy egérrel vagy az irány gombokkal,én az egeret szeretem jobban.
  • gunji
    #44613
    Az andória groundon tényleg húzósan megoldva, mert legtöbbször a hegy mögé teszi az omegákat, de az előttre mutatja. Elsőre nehéz megtalálni, utána az ember már tudja, hol keresse. Evvan :(
    Az Akadémián meg bugos, mert pár éve átdolgozták a terepet, épületben helyiségek szűntek meg, de az omegát meg ott hagyták, aztán oda kéne bejutni egy befalazott folyosóra.

    Aztán lenne még egy mini Q-s 'itt a piros, hol a piros' játék is, amit megszüntettek két-három éve, mert nagyon lagos volt a végén, de szerintem jópofa, az volt a leggyorsabban teljesíthető. Video: link
  • Plata
    #44612
    Abban igazad van hogy andória ciki,de a legtöbb hely nem az.
    Talán még a vulkáni ground cikis.
    De minden karidnak más helyet ad,azt hiszem.
    Egyébként andória régen pvp terület volt.
    Ground pvp.Nem tudom most hogy működik,de szerintem még mindig para az a hely. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.24. 11:09:14
  • PiszkosFred
    #44611
    Nem raktam ossze a dolgokat. Oregszem, hiaba na.

    Kozben megneztem ezt az Omega hajkuraszast, hat mire eljutok a harom helyszinre es ott (foleg a foldon) megtalalom ezeket a kis szarokat, tobb ido, mint barmelyik TFO. Megcsinalom majd napkozben ezeket, de a progresst nem ezzel fogom vinni, az tuti. Andorian fel orat kovalyogtam, mire meglett az omega jel es indult a minijatek ugy, hogy idokozben helyszint is valtott a draga :D
  • Plata
    #44610
    Pedig már vagy egy hete szóltunk hogy kedden indul event. :D
    A bridge változás nagyon érdekes.
    Most már a bridge interior is megváltoztatható,kicsi közepes vagy nagy-ra,a híd meg lehet bármilyen,vagyis bármilyen híd amit unlockoltál.
    A klingon recruit karimnak van fedes hajója a shipyardban,így most fedes hajó híd is van neki elérhető.
    Az a vicc van akkora híd is neki ami nagyobb mint a hajója. XD
  • PiszkosFred
    #44609
    Mindenkeppen utananezek, csak este 11-kor D4 utan mar nem akartam ezzel foglalkozni, epp' akkor lattam meg gunji posztjat a progressrol es akkor jottem ra, hogy baszki, XP boost, meg bridge valtozas, meg anyamkinja hir (sok jott tegnap) mellett az event is elindult, csak azt a hirt pont nem lattam :) Igy is orultem, hogy volt meg annyi energiam, hogy belepjek es lenyomjak egy TFO-t.