993
  • Sztalin
    #673
    Hi!
    Hogy kell kinyírni a "szuper" ügynököket? Hiába állítom arra,hogy megöljék,amint lemegy az élete csak elájúl,majd 1 idő után újra felkel. Mint a "főcsatlósom". Ha meg elfogom,akkor meg pár másodpercen belűl megszökik. Hogy lehet megszabadulni tőle?!
  • antijedi
    #672
    csak akkor mennek oda ha van rajtuk már tag... :(
    amugy bázis bejárathoz én csak fuvókákat használom,a durvábakat csak a bázis belsejében
  • Dns5000
    #671
    az assault squadokkal tenyleg vigyazni kell, elkezdik lonni a csapdakat erre odaszalad minden valet oltani azzok meg szepen lelovik mindent, a technikusokat is persze mert azok meg mennenek javitani. Egyedul a katonai egysegek nem mennek arra !*@#&^& . Mondjuk valoszinu, hogy oket is kinyirnak. 100 emberrol gyorsan lementem 22re a multkor. Igaz felallitottam 6 automata geppuskat egymasnak hattal. A huto meg gyorsan megtelt es hullak fekudtek mindenhol. Gondolom emiatt jottek ezek a gecik. Pedig vagy 20 percig tok jo ottletnek tunt. Vegre senki nem maszkalt a bazisomban, nem robbantottak ,lottek szet semmit. A csapdak meg kb 50% az en embereimet nyirjak ki szinten feleslegesek. Mindenhova rakok kameret meg hangszorot, ra vannak kotve a security conzolra de mindenki baszik arra mennei ahol a behatolok vannak :(((
    plane a katonak, egyszer volt hogy egy csomo worker odarohant ahol az ellenseg volt, aztan sohat tobbet. Nektek odamennek??????
  • NST Demo
    #670
    Az a fránya mohóság igaz-e Cifu ? :DDDD Én spec újrakezdtem az egészet, de az utóbbi 3 napot szinte átaludtam , meló után :D . Ugyhogy a gammák a háttérbe húzodtak picit :D .
  • antijedi
    #669
    igen
  • Dankó
    #668
    A szuperügynököket azt írták néhány oldallal ezelőtt hogy csak majd a második szigeten tudom majd semlegesíteni.Ezekszerint van több sziget illetve több pálya?
  • antijedi
    #667
    nézd meg a mapon hogy hol mennyi a heated és ahol magas odda inkább neküldj egy ideig
  • [NST]Cifu
    #666
    Az lehet. :))
    Most olyan 20.000 pénz jön be 60 másodpercenként. :))
  • antijedi
    #665
    ha katonák vanak akik mindenre lőnek őket nyird ki vagy fogd el, bár nekem egyszerre iylenből max 1-2 egység szokott lenni a szigeten és csak ako intézem el őket ha tul közel vannak...
    meg probálkozz azzal hogy kicsit kevesebbet lopkodsz a világban , valszinű tul magas a heated
  • [NST]Cifu
    #664
    Egy kis segítség kellene: valószinüleg jóóó alaposan sikerült elszúrnom valamit, mert most falkában támadnak rám a katonák (2-3 falka szinte mindig van a szigetemen, egyenként 5-6 katonával), és kegyetlenül nem tudok velük mit kezdeni. Ha nincs tagjuk elöl-utób eljutnak a bázis bejáratához, ahol úgyis harcba keverednek az embereimmel, a csapdák nem igazán tartják vissza őket (szétlövik őket), a valet-ek nem tudják elvonni a figyelmüket, a hőseimet menetrend szerint alázzák porba (vicc, hogy három hős együttes támadása kell ahoz, hogy egy 6 katonából álló falkát le tudjak gyűrni, és ekkor is két hős kifekszik). Mivel a bázisom mindkét bejáratánál ott lebzselnek, a workerek nem tudják újraépíteni a csapdákat, szóval gyakorlatilag veszett helyzetben vagyok.

    Már azt fontolgatom, hogy visszatöltöm az elöző objective teljesítését, de nem tudom, mi válthatta ki a katonák érkezését, eddig a kémeket általában sikeresen elaltattam a valet-ekkel, csak azokat öltem meg, vagy fogtam el, amelyek már bejutottak a bázisomra, kivéve persze a szuperügynököt, mert ugye kiderült, hogy őt nem lehet megölni, ha fogságba ejtem, három másodperc alatt kiszabadul, és a valet-ek nem túl hatékonyak a lecsillapításában...
  • Anotino
    #663
    Ja es nem tudja valaki, letoltheto a jatek zeneje?
  • Anotino
    #662
    Az orosz modszert tudom ajanlani a kezdeshez. Elejen josok barrakk es worker (mivel emberekkel kereshetsz penzt). A bejarat kozelebe jo tenni a barakkokat, es nem egybe, sok szekcioba, mindhez legyen ajto. Az ugynokok mindet at akarjak vizsgalni, nem fognak tuljutni itt egyhamar, es nem is latnak majd semmi gyanusat(a barakknak 0 a heatje). Hosszu tavon ez a betonstabil vedelem. A razos dolgokat (kincstar, borton, eromuvek, stb) a bazis belsejere gyartsd. Nyugodtan felhuzhatsz az elejen egy corridort a bazis belseje fele.

    Gyartsd az embereket mint a veszett (mondjuk 1000 dolcsi/darab aron, hogy gyorsan jojjenek). Es ami a lenyeg: a bazison a jatek elejen csak 10-12 workert hagyj, a tobbit kuldd szet a vilagba stealelni, ezzel parhuzamosan a missionokbol is csinalgass, hogy novekedhessen a max capacityd es legyen megtobb embered (ehhez barrakk/locker kell, illetve a missionokbol a notoriety). Manageld a kikuldott embereidet, ahol nagy a heat, onnan evakualj, es kuldd at oket nyugisabb orszagba, hogy ne haljanak.

    Igy mar a jatek elejen is annyi penzed lesz, hogy el sem tudod majd kolteni. Aztan gyorsan szedd ossze amit kell a fejlettebb emberekhez es tomegkepzes, workert nem tul gazdasagos kikuldeni.

    Kb valahogy igy jo elkezdeni.
  • Anotino
    #661
    Elvileg tobb zaklatas jon, amig nem lopatod el, szoval celszeru megcsinalni. Nalam egy sima kozkatona vitte el, nem szuperugynok. Felhuztam a kinti kishazba egy laboratoryt, aztan had vigyek hulyek :)

    Patch van a jatekhoz? Idonkent csunyan lefagy (rebootoltat). Amugy betonstabil szisztem, csak ez az egyetlen jatek hulyeskedik.
  • antijedi
    #660
    odairták de azc sak iylen járulékos, a lényeg az hogy lopasd el a fake kutatocuccot
  • YencY
    #659
    Azért marha jó, hogy nem irják oda hol keresek. Kószi antijedi!
  • antijedi
    #658
    elég annyi is...
    a 2. feladat az hogy meg kell épiteni a fake kutató gépet, utána megcisnálni eu-ban lévő küldit (valami átverés hogy rájöjjenek hogy nálad van a kutatogép, iylen féynes csillagal mutatja nehéz eltéveszteni) és akkor majd lüldenek egy szupertolvajt akivel a fake gépet kell ellopatni
  • YencY
    #657
    Segitsetek lécci! Énis a kutató küldetésnél akadtam el, a második feladatot nem értem, megvan már 4 kutató gép de a másik hármat nem találom.
  • DarkHorSe
    #656
    hát én nem tudok előrébb jutni, állandoan elfogy a pénzem :(

    tudna valaki küldeni egy mentett allast hogy megis hogy kell epitkezni? [email protected] -ra
  • antijedi
    #655
    * "tényleg nem logikus" -t
    :P
  • antijedi
    #654
    ehh ezt a tényleg nem logikus ironiának szántam..., akkor megmodnom érthetően: amit te mondasz az a nem logikus..., eddig gyk minden gameban iylen mentés volt az auto mentés csak egy + funkcio...
  • Rossi1
    #653
    akkor megnyugodtam, hogy nemcsak én gondolom így..:) Mindenesetre köszi a segítséget!!
  • Dankó
    #652
    Köszi tényleg ott volt csak egyszerüen nem figyeltem magát a kontinenst hanem azt hogy a kiírás az a közép keletet nyomatta.A notority-m már az egeket verdesi!:)
    És amúgy a játék hány pályás vagy szigetes?
  • antijedi
    #651
    pedig észak afrikában van..., érd el 70es notority-t asszem ako előjön 8hmuda irta a hetvenet asszem amugy :P)
  • antijedi
    #650
    tényleg nem logikus..., elvégre még supermarioban is volt anno rendes mentés emlékeim szerint..., de szvsz összes gameban 286óta az tuti :P (a konzolosodást ne vegyük figyelembe :P)
  • Lacee
    #649
    nincs mit :)

    amúgy nekem is be van kapcsolva, de időnként (amikor végzek a játékkal) akkor külön is elmentem, pont ilyen okokból.
  • Rossi1
    #648
    Köszi! ebből gondolom, hogy neked a auto sve ki van kapcsolva..:) Boccs a bénázásért de nekem ez a mentés megoldás egyáltalán nem logikus....Azért köszi!:)
  • Dankó
    #647
    Nos akárhogy próbálom nem megy.Azon a részen tud nekem segíteni vki amikor vmi CIA-es palit kellene elfogni aki vhol afrikában lehet de ott sehol sem találom az összes küldetést megcsináltam,a szigetemre érkező kémeket folyamatosan kigallgatom de csak egy adott területen tevékenykedő kémet látok ha sikeres a vallatás.Hogyan lehet továbbmenni?
  • Dns5000
    #646
    kb 1 pecencent beassa magat par ember az egyik energia kozpontomba es felrobbantja :(((
    mar nagyon unom, mi a fenet lehet csinalni asosok ellen???
  • kozso
    #645
    Loyality-jukat kell feltolni: Frekventált helyre be küldeni az eviledet, de ugye ez veszélyes, vagy pedig a világból begyüjtött Loot-okat kell szintén sokat használt helyekre betenni...
  • Lacee
    #644
    a titok nyitja az, hogy ne jelölj ki egy sort sem (objective 1-2-x), hanem csak nyomj egy save gombot, éééééés---

    (dobpergés)

    megjelenik egy új save game slot, amit bárhogy elnevezhetsz! tadadadaaaaaa :)
  • antijedi
    #643
    lényegtelen hogy kicsodád :PPP
    amugy ha nem tudtok még rendesen menteni se akkor ott már valami über gáz van :D
  • Rossi1
    #642
    Azért köszi így is!
  • Rossi1
    #641
    Hát haljak meg nincs ott nekem semmi. Van négy autosave és egy object 2 mentés...De a,B,C,D, nos az nekem nincs de most megnézem még1szer!:) Egyébként a hugom!!!!:)
  • DarkHorSe
    #640
    köszi
  • I.C.ram
    #639
    Minél több munkásod van, annál jobb. Mindig max munkás dolgozzon nálad, mert úgyis ingyen dolgoznak.
  • Dankó
    #638
    Hogyan lehet azt megoldani hogy ne hagyjanak el a dolgozók,pedig építve van minden nekik és mégis elég sok az aki itthagy.Jelenthet veszélyt hogy tőlem elmegy avagy nyírjam ki mielőtt elmenne.
    Ja és hogyan lehet őröket a legmagasabb védelmi szintű ajtóhoz rendelni?
  • Dankó
    #637
    Control panel és memory bank a világtérképhez szükséges azon mutatja ugyanis a dolgokat.minnél több van annál több kontinensröl tudod meg az adatokat de ezt írja is hogy melyik mennyit igényel.(ha jól tudom ezt a controlpaneles dolgot.
    Passz ki kell tapasztalni.
    Elméteileg szinte bárki dolgozhat a control teremben és ezért nem igazán lehet specifikusan csak a tudósokat küldeni.
    Igen kifújják de pont az én kérdésemre írták hogy nem okoz a saját emberekre veszélyt.
    Úgy tudom igen de az bőven elég is.
    Robbantás, ellenséges kém szabotázs akciója...
    Be kell gyűjtened az embereket a világ minden pontjáról, és a feladatoknál le is írja kit merre keress.
    Remélem tudtam segíteni bár még csak most kezdtem el és nem mindennel vagyok tisztában.

  • DarkHorSe
    #636
    na játszottam vele pár órát és nagyon bejön a stílusa jeje
    lenne par kerdesem

    -control panel, memory bank mire jo, ill ha a nagy terkepet nezem van egy ilyen visszafele szamlalo kis control panel naaz mire jo?
    -mennyi munkassal erdemes nyomulni a jatek elejen
    -meg lehet azt csinalni hogy csak a tudosok dolgozzanak a control teremben?
    -ezek a fuvokak sajat embereket is kifujjak?
    -pénzszerzésre csak a lopkodás van ?
    -tűz mitől keletkezhet a bazison

    jaésmegvmi még mindig az első szigeten vagyok :o
    építenem kellett valami tárgyalotermet és utana nem értem mit kene csinalnom
  • antijedi
    #635
    ott ahol elmented..., devilius plan a vagy valami iylesmi és minden ujat ha mentesz b, c, d, etc...
    ha meg barátnőd olyan zseniális hogy ráment a tiedre az nem a game hibája...
  • Rossi1
    #634
    De neked hol kért nevet?? Mert nekem sehol!!.:(((