993
  • Lacee
    #793
    egyetértek, én nagyon élveztem a játékot. ötletes, humoros...
    ha lehetett volna közvetlenül irányítani pár miniont, a gyenge AI sem lett volna olyan zavaró.
  • antijedi
    #792
    szerintem azért nem vol olyan borzasztó :)
    a ai talán de a játékmenet jó volt szvsz aki nem szereti a vontatott gamekat annak nem ez a stilus való :)
  • Hmuda
    #791
    Remélem már nem rontják el olyan látványosan az EG2-t mint az előző részét a hihetetlenül gagyi AI-val és vontatott játékmenettel.
  • Hmuda
    #790
    "Az Elixir Studios egy sajtóközlemény keretében tudatta a cég jövőbeni terveit, melyből talán a legfontosabb az az, hogy lesz Evil Genius 2, úgyhogy a rajongók örülhetnek."

    - HardWired
  • Barty007
    #789
    mindeggy azért kösz
  • antijedi
    #788
    amugy nemtom énse :P
  • antijedi
    #787
    pech :)
  • Barty007
    #786
    most ujrakezdtem de nem akarok megint szarakodni vele azért akarok csalni!
  • Barty007
    #785
    na ez mi lenne?
  • antijedi
    #784
    ...
  • Barty007
    #783
    de azért akarok mert nagyon unom meg végigvittem de nem akar mükszeni hiába nyomom meg a ctrl+d és utánna a 0 át és mégse jó!
    létsz segítsetek már
  • antijedi
    #782
    mert nem szeressük a csalókat
  • Barty007
    #781
    nem tudjátok miért nem jön elő a cheat menü?
    Akarom mondani ablak?
  • antijedi
    #780
    ezeket javitya elvielg:
    Evil Genius by Elixir Studios - US retail v1.00 -> v1.01 patch

    This program will upgrade the US version of Evil Genius to fix the issues
    listed below. You should only install this patch if you currently have the US
    version installed on your PC. On the next screen, your Evil Genius installation
    directory will be selected by default.

    Note that for all fixes to work properly (particularly the sentry gun research
    fix) you will need to start a new game after installing the patch. Saved games
    from an earlier version will load, but may continue to exhibit bugs fixed in
    this patch.

    Fixed in patch v1.01
    --------------------
    - Disguised sentry gun can now be researched.
    - Sentry gun range increased.
    - Agent AI fix for rooms behind locked doors.
    - Glossary crash fixes for 2 hyperlinks,
    - Rare loading crash.
    - Rare crash involving monkeys.
    - Extra hint added for objective 2 & the mixer.
    - The second mess hall counter has been renamed to "mixer".
    - Misleading "Load Save" option renamed to "Load and Save".
    - Rare crash bug when deleting certain outdoor traps fixed.
    - Rare crash bug when locking minions in during construction fixed.
    - Minor scripting fix for a couple of objects.
    - Minor fixes (text fixes & memory leaks).
    - Rare crash in Training Fixed.
    - Version added to Options screen.
    - Research button sometimes missing when reloading a saved game fixed.
    - Crash when saving during death cubicle animation fixed.
    - Agent memory crash fixed (when agents are around during room detonation).
    - Security desk crash fixed (holding down LMB to move it when it's destroyed).
    - Body bag crash fixed (when reloaded and assigned to a destroyed freezer
    rack).
  • Since
    #779
    én már letöröltem a játékot :) igaz tele volt buggal most már bánom hogy nincsen meg a game ! lehet hogy orvosoltak benne egy két dolgot...
  • Dankó
    #778
    Na sziasztok!
    Nem tudom figyeltétek e de kijött már a patch hozzá és kérdezném vki fölrakta már,milyen tapasztalatai vannak róla.
    Javított a játékon magán vmit, illetve orvosolja azokat a szörnyű bug-okat amik benne vannak?
    Mert ha igen akkor újta belevágnék ugyanis amint írtam is, leszámítva ezeket a bug-okat nagyon tetszik ez a gamma.
  • Lacee
    #777
    sehogy, az végig ugyanakkora marad. Viszont mindháromnak más fajta
  • Riker
    #776
    Azse rossz:)Énis először hasonlóan jártam el,de egy bug miatt ha az evil genius a big screen előtt áll,akkor minden betöltésnél 20 életerőt veszít,a control roomom meg kicsi hogy máshova tegyem:PSzal maradok a jó sok valet meg spindoctor képzés és ezekkel fegyelmezni az embereket.
  • Barty007
    #775
    A gonosznak hogy nő az a kör hatósugara?
  • Madmaxx
    #774
    Én mindig a control roomban álltam a főgonosszal ugyis oda járkálnak a legtöbbször az emberek, teleraktam mindenféle loottal és néha kinyirtam mindeki szeme láttára egy munkást :) hogy lássák nem érdemes velem cicózni :) Igy mindig 95 környékén volt a loyality :)
  • Riker
    #773
    De meg tudod akadályozni a dezertálást,én csak a sima workereket hagyom futni,ha valami tier2 vagy tier3as egység dezertál,akkor weaken tag et rá azt kész...
  • Barty007
    #772
    Kösz
  • Lacee
    #771
    egyébként csináld szépen végig a tutorialt meg nézd végig a tanító videokat (+ glossary, a kis i betű), a legtöbb hasznos dolgot elmondják ám benne...
  • Lacee
    #770
    a dezertálást már nem tudod megakadályozni, ha kiírja, hogy valaki kilépett. Megelőzni úgy lehet, ha a főgonosszal gyakran járkálsz emberek között (benne vannak a hatósugarában), és a küldetéseken szerzett tárgyakat olyan helyre rakod, ahol sokan hozzáférnek (pl control room, armory, staff room), gy.k. minél nagyobb területet kell lefedni a tárgyak/a főgonosz hatósugarával.
  • Barty007
    #769
    Köszi az eddigieket még aannyit szeretnék kérdezni hogy hogy lehet azt a kéz jelet amit mellesleg nem tudod hogy mi azt hogy kell fenn tartani hogy ne ddezertáljanak mert még csak most kezdtem és nem értem még annyira
  • Lacee
    #768
    hagyni kell őket, hogy keresgéljenek küldetéseket. A játék elején Európába és Oroszországba nem érdemes embert küldeni, de pl Dél-Amerika vagy Afrika elég jól tejelő rész... ja meg a szigetek: Kuba, Indonézia.
  • antijedi
    #767
    plotting...
    és nem feltétel a tudos csak azok jobban tudnak plottingolni mint a katonák...
  • Barty007
    #766
    De most küldtem ki tudósokat is de most se történik semmi!
    ? nem értem
  • Lacee
    #765
    jaaaaaaa, hát akkor még semmi sem történt :)
  • antijedi
    #764
    az full az eleje..., de teljesen...
  • Barty007
    #763
    Ja tudósokat nem küldtem ki !
    most az volt az utolsó küldi hogy elkellett kapni egy olyan csákót akit ha kikérdezel őr lesz belőle!!!
  • Lacee
    #762
    hol tartasz? nekem végig voltak küldetések, csak ki kellett küldeni pár tudóst plottingolni, vagy egyszerűen csak csinálni az objective-eket.
  • Barty007
    #761
    Köszi szépen!!!
    Azért kelett mert már annyira unalmas az egész mert küldetés már nincs de semmi fejlesztés sincs pedig minden megvan építve!!!
    Nem értem fura egy játék!
  • Lacee
    #760
    ctrl+d

    aztán lenyomod a 0-t (nullát), ide meg pl money xxxxxx és hasonlók...
  • Barty007
    #759
    Sziasztok!!!
    Azt szeretném megkérdezni nem e tudja valaki hogy hogy lehet a cheat ablakot előhozni mert nem tudok rájönni és így meg már nagyon uncsi játszani aki tudja létsz segítsen!!!
    Köszi!
  • Lacee
    #758
    nekem sincs biotankom :)
    amúgy szerintem is Jubei a legjobb, őt követi Eli, a funky-gengszter :D
  • Dankó
    #757
    De most beszéltek itt hogy eltünteti az agent-eket.Az a baj hogy el sem tünteti mert visszajönnek.Nekem csak ez volt a baj.
  • Madmaxx
    #756
    IVÁN!
    vagy montezuma aki pillanatok alatt eltünteti az agenteket a szigetröl :)
  • Riker
    #755
    Akkor jóhogy nehéz,nekem minden kutatási cuccom megvan:)Én úgy bánok el a soldierekkel,hogy a 2 bejáratom tele van álcázott sentry gunokkal,és ha látom,hogy jönnek odarendelem az összes henchment.
    Én a freeplay módot hiányolom belőle a legjobban,tehát ha végigvitted,akkor lehessen vele "csak úgy" játszani,ne csak kampány legyen.
    Sztetek melyik a legjobb henchmen egyébként?Sztem Jubei,pillanat alatt ottvan bárhol,és a másik speckójával rögtön öl is.
  • Madmaxx
    #754
    Nekem a patrol opció hiányzot de nagyon. Jó lenne ha örjáratozási útvonalat lehetne adni illetve a minionokat saját magad mozgathatnád.