993
  • Lacee
    #833
    hozzá tudnak férni? lehet, hogy úgy helyezted el őket, hogy nem tudnak lefeküdni.
  • Lacee
    #832
    a 4 összegyűjtendő tárgynak tényleg drágának/fontosnak kell lennie, ezeket ha jól emlékszem máshgy is jelöli a program (a quest nevében benne van). pl a jégbe fagyott ember nem számít annak, a kicsinyített Eiffel-torony igen. :)
  • HUaRC
    #831
    Üdv! Mitől van az hogy az egységeim nem alszanak az ágyon? mindig csak összeesnek es a földön regenerálódnak???
  • Idegroncs
    #830
    öhöm. köcce de már megvan 4db ilyen izé mint pl:befagyott ember meg ilyenek és mégse enged tovább. azt tudom hogy notoriety-ből kell 200. Aztán meg volt olyan amikor sikerült befejezni az objective 3-at akkor jöttek vagy 6-an és mindegyik mást tudott és 3 féle volt. abból alapból ad 3-at a töbiit meg nem tudom hogyan kell megszerezni. 2-t mindegyikböl sikerült már de nem jön olyan ember több. Nemtudnál valami msn cíymet vagy skype címet adni lacee?????
  • Lacee
    #829
    igen, fontosabb relikviákból kell összeszedni négy darabot, és minél több kisebbet. ha megvan a négy (meg a többi objective, ha van), automatikusan továbbjutsz, neked nem kell semmit csinálni :)
  • Idegroncs
    #828
    Hello all! Kérdésem lenne hozzátok! az Objective 4-nél vagyok ahol megkapom a katonát és egy másik fazont! Kérdésem a következő: miböl kell összegyüjteni 4db-t?? Asszem ilyen tárgyakbol mint pl: az Eifel torony?!
    és a másik hogy hogyan jutok ott egyántalán tovább?
    Válaszotokat előre is köszönöm!!
  • Lacee
    #827
    nem tudom pontosan melyikre gondolsz, de az orosz fazont be kell ültetni a menzán lévő kondérba, és összerázni, akkor megtörik.
  • Lacee
    #826
    két órán belül ne várj választ a fórumon szerintem, mivel ez a téma nem tartozik a leginkább pörgők közé...

    a szuperügynököket nem tudod csak úgy megölni, csak spec. küldetéssel. egy idő után magától jön majd egy-egy ilyen küldetés, ami az ügynökök gyenge pontjaira épül. (pl a harcművészt le kell győzni a dojo-ban, a bombanőt elrondítani stb)
  • troialtar
    #825
    Ó és még valami, hogy kell megölni véglegesen a szuper ugynököket?
  • troialtar
    #824
    Nagyon örülnék ha végre válaszolnának.
  • troialtar
    #823
    Nagyon fontos lenne mert nagyon nem vágom.
  • troialtar
    #822
    Nos? Senki?
  • troialtar
    #821
    Tudja valaki hogyan kell azt a néger orosz csákót átállítani az oldalamra?(Szinte az elején amikor összeállítom ahoz az aztalhoz a főgonoszokat)
  • Lacee
    #820
    hogy lrted hogy üzemmódot váltani? ha guardot meg ilyeneket akarsz, azokat kiképezni kell...
  • Barty007
    #819
    Ja és még annyit hogy fvan végigjátszás a játékhoz vagy magyarosítás?
  • Barty007
    #818
    Hi hogy lehet a workereknél üzemmódot váltani??????
  • aThom8
    #817
    Na végre elkaptam egy guardot. Mostmár azt is tudok csinálni. Köszi a segíséget.

    A kihallgatást meg elrontottam, mert bal gombbal klikkeltem a kihallgató székre:) Igy a tag szimbóluma nem is változott át.
  • Lacee
    #816
    guardod és technicianöd sincs még? azokhoz úgy juthatsz hozzá, hogy a világtérképről elrabolsz egy ilyen képzettségű embert, aztán kivallatod.

    ha nem látsz még a térképen ilyen lehetőséget, akkor rakj ki minél több helyre workereket plot üzemmódba, hamar találnak majd :)
  • aThom8
    #815
    Hali!

    Nemrég kezdtem el a game-t. Hát tényleg az AI nagyon gázos :(
    Megépítettem mindent, gyűjtöttem fél millát és felfedeztem a világot minionokkal(worker), de csak azokat a missziókat tudtam elindítani, ahol workerre volt szükség.
    Aztán rájöttem, hogy fogjul kell ejteni a takarítónőt... a takarító--nőőő:)

    Hát ezek a videók néha nem sikerültek túl jól. Tutorial vége szerintem is gyalázatos.

    Egyébként most kezdhetem el a gamet előről, mert egyfolytába jönnek a kémek és a katonák (négyessével). Nem tudok mit kezdeni velük. (a fórumot végigolvastam) A kihallgatást nekem se csinálják meg, pedig többször is adok rá utasítást...

    Még mindíg nem tiszta, hogy miután kihallgattam a takarítónőt és mostmár tudok Vallet-et csinálni, de a többit nem tudom... Miért? Erre írták itt páran a fórumban, hogy a világtérképen el kell fogni emberkéket és ki kell vallatni?

    Üdv!
  • Szabi DEMON
    #814
    Ez egy baromi jó játék lett volna ha nincs az a rohadt unalams pénzszerzés... Az ötlet kiváló tudja vki hogy lesz-e folytatás?
  • Anotino
    #813
    Udv!

    Most tartok ott, hogy lassan at kene moccanni az uj szigetre. A koltozes elokeszuletei completed, meg a felsorolt 9 technologiat kene beszerezni. 3-t plottingoltam ossze a vilagterkeprol, es tovabbi 3-at sikerult beszerezni a szigetemre 'latogato' ugynokoktol. A maradek 3 honnan kerul elo? A szoveg szerint a terkepen vannak elrejtve (ezek megvoltak), az invader ugynokoknel lehet (ezek is megvoltak), illetve act of infamykon kaphatom meg. Hat en mar vegigdultam 2x az egesz foldteket, notoriety is 3-400 lett mar, de 1 db cucc nem jon ehhez a missziohoz..
  • superxaba
    #812
    Nálam ilyet sosem tesznek.
    Esetleg akkor, ha éppen cselszőni küldöm őket, de akkor felveszi egy másik és ripsz-ropsz befejezi a dolgot.
    Lehet hogy nincs elég munkásod, vagy valetod, vagy az van, hogy túl sokan vannak oda a nagyvilágba?!
  • Botond #811
    az nektek is feltünt,hogy embereink néha csak ide oda rohangálnak a pénzes táskákkal?kivesznek 7rugónyi pénzt,és lerakják a pénzszoba közepére,és elsétálnak...meg építettem véletlenül egy hotelt egy melléképülettel(150000pénz),minden mást leállítottam,mert ezt nem tudom törölni,és mégse készül el,pedig órák óta ölöm bele a lóvét...
  • superxaba
    #810
    na ezt megpróbálom, kössz lacee
  • Lacee
    #809
    elvileg van még egy vezér, valami ex-CIA fazon, aki Afrikában van, de hogy melyik részen azt nem tudom... csak akkor jön elő, ha jó agy a notorietyd, de ahogy hallom ez nem kéne hogy akadályt jelentsen...
  • superxaba
    #808
    Nah, akkor irom:
    Az első misszióban (Head of the Underworld) ütköztem gátba.
    Az indiai, a sznetpétervári, a távol-keleti és az amerikai gonosz egyaránt az asztalomnál ül, neveiket ne kérdezzétek.
    Azt a bizonyos sztpétervári hentest kivallattam a Mess Hall-i Big Mix'n Bowl-on, vagy mi a rák az, a többiek vagy simán asztalhoz ültek, vagy kalsszikus vallatás is elég volt.
    No de az Objectives panelen viszont mégsem akar bezöldülni a Completed felirat, kivéve a hentes esetében.
    Mit tegyek, hogy jó legyen nekem?

    * 207 pontos a notority szintem, mert plottingolok, meg csórok mint a állat.
  • Lacee
    #807
    írd csak, legfeljebb nem tudunk válaszolni :)
  • Since
    #806
    írd
  • superxaba
    #805
    ez még él ez a fórum ez?
    mertcsakhogyazért, hogy leirjam-e hosszadalmas kérdésemet, avagy sem?
    elakadtam ugyanisén.
  • BBazsi
    #804
    Köszi, el volt zárva a bázisom!!!
  • Hmuda
    #803
    Létszám: valszeg felrobbantottak pár lockert.

    Pánik: lehet bezártad a főbejáratot és akkor most mindenki bezártnak érzi magát és ezért pánikolnak (nézd meg a karilapjukon, hogy mi a bajuk.
  • BBazsi
    #802
    HI! Mi van akkor, ha egyszer csak 100-ról lemegy 75-re a populációs limit és az összes emberem össze-vissza rohangál és pánikol????
    És vmi strongroom-ot emleget állandóan a játék!!!?????
    Mit kéne tennem, semmit nem hajlandóak csinálni az embereim és, ha lelövök pár minion-t és 74 vagy annál kevesebb lesz az embereim száma, akkor se változik semmi, marad a pánik!!!!
  • tommmyv
    #801
    Vakaki megtudná mondani hogyan lehet előhívni a consolt?
  • BBazsi
    #800
    Sziasztok!
    Sajnos újra kellett telepíteni a windows-t és így letörlődött az Evil Genius is!!Estleg nincs valakinek ötlete honnan tudnék elmentett állásokat leszedni?(már a 2. szigeten voltam, csomó kutatás megvolt, elkezdtem építeni a rakétát is!!)Az lehetséges, hogy vki átküldi a lementéseit e-mailben(a címet megadom, ha vki hajlandó erre), mondjuk onnan amikor átkerülünk a 2.szigetre!!??? Nagyon megköszönném a segítséget!!!
  • CactuS007
    #799
    A világtérképen kell, először asszem Adrikában mission-t végrehajtani?
  • Hmuda
    #798
    Rabolj el egy merc-et és halgasd ki egy munkással.
  • Hmuda
    #797
    Haladj a történettel, majd megkapod.
  • Hmuda
    #796
    Én szertem a lassú gamékat (képes vagyok napokig elszöszölni egy várossal Sim Cityben), de ebben a játékban a vontatottság nem abbol állt, hogy szépen nyugisan elvagy és néha lehenteled a szigetre tévedő ügynököket, ahnem abból állt, hogy mindig a legbrutálisabban idióta útvonalakat választották a minionok, sokszor abbahagyták a feladatot, miközben semmi komoly indoka nem volt rá (útban a helipad felé a worker fogta magát, lerakta a táskát és visszaballagott a bázisra, közben minden létzező mutatója 95% felet volt), meg ilyesmik. Baromi nagy csalódás volt a játék.
  • CactuS007
    #795
    Hali! Elkelne 1 kis segitség: Hogy lehet a fejlesztőszobát megkaparintani? Van már vagy 300 000em, vannak sima katonáim, valletjaim, meg technikusok,de azon kivül, hogy javitgatnak ne sokra megyek... Térképen már megcsináltam pár küldit,de még mindig nem tudok fejleszteni. Help pliz
  • Voltan
    #794
    Hogy lehet új cuccokat fejleszteni? És táposabb egységeket kiképezni? Pl. kéne az egyik küdihez mercenary, de nekem csak guard-jaim vannak.