993
  • dronkZero
    #873
    Mit kellene csinálnom, hogy átköltözhessek a másik szigetre?
  • Lacee
    #872
    bakker, fórumkereső...
  • evil 007
    #871
    bocsánat hogy megkérdezem de itt nincsen olyan forum ami az alias játékról szól??????????
  • Cormac
    #870
    thx. remélem igazad lesz
  • Dankó
    #869
    KÖszi szépen!
  • Lacee
    #868
    mindegyik super agentnek megvan a maga mumusa: pl a "jócsajnak" át kell szabni az arcát a műtőasztalon, a jackie chan-figurát meg el kell verni karatéban... a többire nem emlékszem, de leírják a korábban linkelt FAQban
  • Dankó
    #867
    Na úgy gondoltam adok még egy lehetőséget ennek a game-nek mivel annak idején nagyon tetszett VOLNA, ha nincs benne az a sok bug!Föltettem patch-t ráhúztam és elkezdtem játszani!Mit mondjak.Egyenlőre semmi idegesítő dolog nincs benne mint régebben volt igaz még nincsenek is szuper ügynökök nekem velük volt csak bajom, mivel a második szigeten már nem tudtam ellenük mit kezdeni.űTényleg vki írta hogy meg lehet őket ölni, csak azt felejtette el mondani hogy hol, illetve hogyan?Annyit tudok hogy a 2. szigeten, de ettöl többet nem.
    Cormac: oda fognak állni szépen lassan!
  • Cormac
    #866
    Régebben amint formattálnom kellett, elveszett az alig elkezdett játék állása, de most ismét megpróbálkozom vele.
    Lenne egy kérdésem:
    Miért nem akarnak a guard-ok a full biztonsági ajtó elé állni őrködni? Csak a henchman áll állandóan őrt. Pedig megtisztítottam az ajtók melletti helyet is,, úgyhogy nem ez a gond.
    Az alap játék van fent, patch nélkül.
    HELP PLEASE!
  • evil 007
    #865
    vissza olvasni se kellett volna
  • tommmyv
    #864
    A kérképen el lehet lópni ezt a cuccot a laborba kell fellálitani egy eredeti melett!
  • Idegroncs
    #863
    Nem. Én is itt vok de hogy minek azt ne kérdezd! :)
  • Lacee
    #862
    amint látod, igen
  • evil 007
    #861
    és hát lenne még 1 kérdésem:
    ide senki más nem ír csak én mostanában????
  • evil 007
    #860
    egyépként 10 millám csak azé van mert nem tudom mi a küldetés, és hát....
    pézt gyüjtök amúgy ott akattam el hogy nemtudom mit kell csinálni valami fake laboratoryan machine vagy mi a rák
  • Lacee
    #859
    valószínűleg igen, de nézz utána :)
  • evil 007
    #858
    amúgy csak angol végigjátszások vannak???
  • evil 007
    #857
    kösz lacee!!
  • Lacee
    #856
    google-ben az egyik első cím:

    http://www.neoseeker.com/Games/Products/PC/evil_genius/faqs.html (itt kettő file van, az egyik végigjátszás is)

    és a játék hivatalos honlapján:

    http://www.strategyplanet.com/evilgenius/TheGame/helpobindex.asp
  • Lacee
    #855
    a VÉGLEG meghal az azt jelenti hogy nem tudod többet választani. ezért szép a nyelv, mert elég egyértelmű :P
  • evil 007
    #854
    és amúgy a henchman ha végleg meghal hogy kell ugyanazt választani a térképen????
  • evil 007
    #853
    magyarítás?????
  • evil 007
    #852
    én a google-ban nem találtam végigjátszást nem tudnál mondani egy webcímet
  • Lacee
    #851
    végigjátszás van egy rakat, keress rá a google-ban...

    ha meg van már 7 millád, akkor úgyis vágod a játékmenetet, a küldetések nem valami bonyolultak :)
  • evil 007
    #850
    ja, és még valami magyarítás??? végigjátszás??? hol vannak?????
  • evil 007
    #849
    tudja valaki hogy kell beirni a kódot???
  • evil 007
    #848
    helló! új tag vagyok szerintem klassz a játék épp most van nekem benne 7 millám, tudja valaki mi lesz a vége????????
  • Idegroncs
    #847
    Húúúú. Most játszottam vele!!! Megcsináltam amiket mondtál de.... Az volt a küldi hogy percenként 10000-et lopjak. Ok-mondtam én. Kiküldtem 10 katonát 1 helyre. na ott lökte is a témát csakhogy minden percben vagy 15 gépfegyveres katona érkezett a szigetemre.. húúú mondtamm. Az első két hullámot megsemmísítettem de a többit már nem bírtam és igy felrobbantották a "kihalgatoszobát" és kinyirták az egyik embereim közül az összessett... Na innen lett volna szép visszahozni!!! Ha játszottam volna vele.. Ugyhogy most 1 hétig nem fogok játszani vele..
  • Idegroncs
    #846
    NEm mert láma vok!!! én nem 1 éve játszok vele és nem fordítom le a szöveget ezért lóf*szt nem értek hozzá!! inkább megkérdezek egy olyat aki tudja mint hogy égjek!!
  • Lacee
    #845
    vááá ne legyél már ilyen értetlen... a kaszt besorolást jelent, vagyis a harmadik típusú embert, csak nem jut eszembe a neve... de ha egyszer ismered a játékot akkor kisakkozhattad volna hogy miről beszélek, nem? :P
  • Idegroncs
    #844
    Áhh. Azt tudtam hogy ott van csak azt nem hogy mi az... ja és a kaszt az mi is akar lenni vagyis milyen ember??
  • Lacee
    #843
    a jobb felső sarokban levő cucc, az mutatja hogy mennyire vannak veszélyben a területen levő emberek, ill. hogy attól a szervezettől mennyi ügynökre kell számítani hamarosan a szigeten.
  • Idegroncs
    #842
    Heat??
  • Lacee
    #841
    igen, a tudósok plot üzemmódban hatékonyak, a katonák pénzt szereznek, a harmadik "kaszt" pedig csökkenti a termelődő heatet az adott régióban.
  • Idegroncs
    #840
    kösz.. Valami olyasmit hallottam hogy a tudósokkal könnyebb és gyorsabb "felfedezni" a világtérképet!!?? Ez igaz??
  • Lacee
    #839
    azt az egy-egy darabot a térképen keresd! jó hosszú, asszem 6-7 perces küldetés során tudod őket megszerezni. vagy csak egyet, mert nem kell mind3 :)
  • Idegroncs
    #838
    Köszi szépen lacee!!!
    Az emberek amiket említettél hogy "device-terv"-ük van azokbol össz-vissz jött 6 és még mindegyik tervböl hiányzik egy-egy darab!! több ember nem jön és ezért nemtom honnan szerezzem be őket!!
    Ja és azért irtam ilyen későn mert eddig nem játszottam vele!!!


  • Lacee
    #837
    amúgy rákerestem neked, ezek közül kell ellopni 4et:

    Miniaturised Eiffel Tower - Europe
    Excalibur - Europe
    Mummy's Sarcophagus - Middle East
    The Ark of the Covenant - Central Russia
    Million Dollar Bill - USA East Coast
    Suit of Samurai Armor - North China

    ezenkívül kell a 200as notoriety, de gondolom ez már rég megvan.
    a másik objective ezen a tájékon az lehet, hogy a háromféle doomsday device-terv egyikét kell összeszedni, ami 3-3 darabból áll. ezeket a darabokat a szigeten levő ügynökökből lehet kiszedni (sima vallatás), vagy térképes quest során megszerezni.
  • Lacee
    #836
    kétszer, de már elég régen volt így nem is nagyon emlékszem túl sok részletre. adhatok msn-címet, de nem hiszem h sokat tudnék segíteni, régen játszottam...
  • Idegroncs
    #835
    Amugy te nagyon kened a témát!! Hányszor vitted már végig??
  • Idegroncs
    #834
    Kösz. Nincs vmi msn-ed vagy skype-d???(LACEE) Hogyan tudok a köv szigetre eljutni??? LEfordítani nincs kedvem a küldetéseket inkább kérdezlek téged!!
    Van egy klónozóm amit antarticából szereztem csak nem tudom hogy hogyan kell használni vagyhogy milyen embert kell rá küldeni! Megtudod mondani hogyan kell?