993
  • másikSGnick
    #913
    Nexagon! Nem kell felvenni az órát magasra, nincs értelme (szerintem) ha van elég embered. Nem éri meg a következményt :) Ha mégis így csinálod, akkor meg nézegesd a statokat, hogy mi másra fordítják még a "szabadidejüket" a népek, és azt csökkentsd, hogy elgyen idejük visszanyerni a statokat.

    Cserébe segítsetek: Amikor a Crime Lordokat kell összeszedni, az a nyomi CIA ügynök, amelyik a "Níluson hajózik" az ugyan melyik területen van? Csak mert az a fránya Nílus 3 területen folyik át... Plottingolok én mindenhol, de nincs. Notoriety 56 (vagy több), ez is kell valamennyi hogy megtaláljam, ez elég?? Előre is kösz.
  • evil 007
    #912
    a totemeket hogy kell egyberakni ????????????
  • mark genius
    #911
    légyszi segítsetek az objective 3 nál járok de valamijért mindig kilép e-mailben is jó addig is kössz.

    e-mail:[email protected]
  • nexagon
    #910
    Ja a chat: HUMANZEE így fordították de nem jó(az angol bill miatt nálunk y) HUMANYEE ezt csak simán beírod és aztán Ctrl+S - robbanás/bombázás
    Ctrl+C - 100.000$
    Ctrl+A - Army of Darkness
    Ctrl+O - összes felszerelés
    Ctrl+M/N - Global Chaos be/ki
    CTRL+T - összes csapda
  • nexagon
    #909
    HELP ME! Most kezdtem a játékot és az órával nem vagyok kibékülve! Állandóan halálra dolgozzák magukat és semmijen módon nem tudom rábírni őket a pihenésre. Az is jó ha MSN-ben elmondjátok.
    Kösssz!
    [email protected]
  • evil 007
    #908
    hogy kell öszerakni a totemeket csak egymásra kell rakni??????
  • gamerboy91
    #907
    Egyáltalán lesz 2. rész?
  • evil 007
    #906
    mikor jön ki a eg 2?
  • Headers
    #905
    Na?
  • Headers
    #904
    Tud valaki egy használható és érthető cheat megoldást?
  • Ricsi90
    #903
    hi gondolom hülye kérdés de egyszerűen nem tok tovább jutni mert a hat manusz közül a fehér a barna és a rószaszín nem ül le hanem azt írja a lapja hogy " waiting" ha valaki tud plz segítsen mert elakadtam köszi RIcsi
  • Cormac
    #902
    Olvass vissza és megtudod. Már le lett írva.
  • pries
    #901
    Lenne egy kérdésem, mit kell csinálni az eleján amikor valami ruszkit kell bedobni a kajázó mixerébe?
  • Zsozsoooo
    #900
    Haleee all!
    Kéne egy kis segítség!
    Most a második szigeten járok valami Világ káosz részben. Elkaptam az öt csákeszt ki is vallattam őket és most azt írja, hogy rakjak a hejükre diplomatákat! Ez eddig oké csak nem ad pontos helyeket csak ilyeneket hogy U.S meg Szovjet, meg ha meg is van a helye akkor hogy kell öket berakni? plotting vany hiding vagy mi?
    Előre is köszi!
  • Supernov
    #899
    tudtok küldeni végigjátszást ha igen akkor erre a cimre:[email protected]
  • hoozy
    #898
    nagyon jó ez a fórum sokat segített! köcce mindenki
  • Lacee
    #897
    a totem, ha össze van rakva mind a négy darab, akkor berakhatod egy forgalmas szobába, mert egyajta szuper-relikviakén működik, ami minden tulajdonságot növel (Endurance, Smarts, Attention, Loyalty)
  • Lacee
    #896
    "Faking It: Sometime near the end of the first island, you will find the mission Steal the Cloning Chamber. Do this and place the chamber in your inner sanctum. Direct your Evil Genius to the chamber. After a few seconds, a clone of your Evil Genius will pop out. A group of assassins will try to kill the clone. Let them do it and you will experience a loss of Heat around the world."

    magyarul, szerezd meg a klónozót, másold le magad, és hagyd hogy megoljék a másolatot a megjelenő bárgyilkosok, így kisebb lesz a heated. :)
  • Idegroncs
    #895
    Mondjuk ezt specko, leforditottam... Van ott vmi öt is de ez tökmind1... Kevés volt a pénz.. küszködöm a 2. szigeten...
  • Lacee
    #894
    nem kell ahhoz 5 klón, elég egy is, a lényeg hogy megöljék.
  • Idegroncs
    #893
    Mondom... akkor leszs zöld ha az 5 klon közül megölik az egyiket... Vigyázz nehogy az eredetit küldd oda h megöljék... Waze.. Kb mennyi lével indultatok el a 2.szigetre? Én 400.000-errel és elfogyott az egész... :) És még laboratorym sincs :P Mire összekaparom azt a pénzt.. Huuu
  • Krystyan
    #892
    Idegroncs : kösz az Nfót. A faking it küldi mikor van teljesítve? Vagy ez nem zöldül ki? A totemes dologról: Össze van rakva a totem, de hogyan tovább?
  • Idegroncs
    #891
    na végre megvannak... Ezt segitség nélkül nem lehet megtalálni baz... Megnéztem a játék hivatalos honlapján... Austria, Cuba, és Észak Africaban vannak a tervek...
  • Idegroncs
    #890
    Én azokkal a xar szuperfegyver tervrajzain vok kiakadva.. addig ok h plotting mint az állat a mapon de ugy konkrétabban hol? Amerika? Europa? Vagy Hol?
  • Idegroncs
    #889
    Szia.... Én csak a "faking it" et ismerem..A Másikban totemeket kell keresni de ahhoz gőzőm sincs... Na szoval a faking it... Antarktikában van egy klonozo gép... Lopd el... Rakd be a laboratoriba és küldd bele a Geniust... Ezt 5-ször csináld meg.... Meglesznek a Geniusaid klonjai pirus ruciban... Az egyiked hagyd h megöljék... Küldd ki a bázison kivülre v nemtom... Na ha megölik akkor elvileg mindenhol a domination mapon le megy a heat... Na asszem igy vhogy...
  • Krystyan
    #888
    Szeva All!
    Nem rég (majd 1 hete játszom a játékkal s a fórumot átlapozzva rengeteg segítségre leltem. Viszon most nagyon elakadtam s elképzelésem sincs, hogy hogyan tovább!

    a "faking it" klónozós, és a "Better living through chemistry" küldetésekben járok és gőzöm sincs merre tovább...

    Ha valaki tudna segíteni szt nagyon megköszönném!
  • Lacee
    #887
    nem, olyat nem lehet képezni... van a 3 alapfajta (valet, guard, technician), és azoknak 2-2 előléptetése, amiből a 2. már vmi specializálódást jelent (pl guard->soldier->kungfus vagy mesterlövész)

    a bázisra behatoló ellenfelektől nem lehet tanulni semmit, csak megölni v kitoloncolni őket a területedről
  • haxoror
    #886
    thx tegnap uninstalltam de akarok adni neki még egy esélyt mert a fíling nagyon bejön (NOLF 1-2-t imádtam :)

    Pont ez volt a bajom hogy ha nem csekkeltem percenként a nagytérképet akkor a csapataim egyszerűen elfogytak :/

    Rágyúrok valetre!

    Ha elfogok egy burglar-t (asszem csempészt jelent) és kihallgatom utána nem engedi képezni vagy ennyire azért nem szabad a játék?
  • Lacee
    #885
    igen, pontosabban a te egységeidnek a feltűnőségét csökkentik. de végeredményben ugyanaz :)
  • haxoror
    #884
    Ha telepakolom valet-okkal a területet az csökkenti a jó ügynökök felbukkanásának az esélyét?
    Mármint a domination térképen azokét akik kinyírják a lopkodó csapataimat?
  • Lacee
    #883
    plottinghoz a tudós a legjobb, rabolni a katona, a valet pedig a "heat"-et csökkenti az adott területen. a "jeleket", vagyis a szuperfegyver tervrajzait szintén atérképen kell megkeresni, plotolj sokat és meglesznek :)

    tetoemre nem emlékszem, soha nem szedtem össze az egészet. a cia-s faszi ha jól tudom, akor vhol afrikában van, de régebben belinkeltem egy FAQ-t, abban minden (tényleg minden) le van írva!
  • Idegroncs
    #882
    Sziasztok... Él még ez a topic? Yéééé.... Igazábol nekem is segitség kéne... Én ott tarok ahol meg kell szerezni ilen jeleket, ,amikböl az elsőt az emberek hoztáka szigetemre... N azokbol kéne még 3... Azokat hol találom? A totemröl még nem, is hallottam... Az hol van? Nem Amerikába vhol? ÉS ha ott van akkor hogyan találjam meg? Ja meg azt szeetném kérdezni h melyik ember a legjobb plottingolni? A Valet? Előre köszi a segitséget... Én sajnos nem tudok segiteni... Kinaisas, ajánlom h Írj Lacee-nak privátba....
  • evil 007
    #881
    ha megvan az összes totem mit kell velük csinálni????
    a cheat-et hogy kell beírni
  • kinaisas
    #880
    Hi. Kérnék egy kis segítséget. Az első szigeten vagyok, a cia-s fazonon kívül a többiek nálam vannak, ill. egy négydarabos totem három darabjával rendelkezem, a notoriety-m 290 körül van. Nem tudok továbblépni, mert a további küldetésekhez olyan emberek(pl.spindoctor,stb.) kellenek akik még nincsenek a térképen, ill. hiába plottingolok nem jön semmi új elő.
    1.Hol a fenébe van a cia-s fazon?
    2.Hol a negyidik totem darab?
    3.hogy tudok továbblépni?
    Bárkinek köszi!
  • Cormac
    #879
    Szuper..köszi :)
  • Lacee
    #878
    első szigeten sajna még nem tudsz velük semmit kezdeni, majd később.

    az ellenszerekre: #856, #868
  • Cormac
    #877
    Ohh látom, még van meggyőzendő vezér...na nem baj.
    Az első szigeten a szuperkémeket nem lehet kicsinálni?

    Tényleg: hasznos lenne ha valaki elmondaná minden szuperkémről hogy mi az ellenszerük (és mivel lehet megcsinálni), sokat segítene. (pl bombázó=>arcműtét,stb)
  • Cormac
    #876
    Ahh köszi...akkor remélem hamar lesz fejlettebb emberke is mert még csak az alapokat tudom elrabolni (igaz abból többet. :)

    Orosz vezér: máris keresem..ez az utolsó vezér aztán jöhet a 2. sziget?
  • Lacee
    #875
    fejleszteni úgy lehet, hogy a térképen elrabolsz egy "okosabb" embert (pl mercenary v spin doctor stb), és innentőől már építhetsz fejlettebb tanulóhelyeket is. más szavakkal: mindig kell legalább egy fejlett ember, aki tanítja a toöbbit.

    az ororsz vezér a szigeten sétálgat valahol, miután foglyul ejtetted, interrogate parancsot kell használni rajta, csak nem a vallatószéket jelölöd ki, hanem a mixert a konyhán..
  • Cormac
    #874
    Friss kérdés (első szigetről):
    - Mit kell tenni ahhoz hogy az őrök és a többiek tovább fejlődjenek a következő típusba (mercenaries,stb)?
    - A következő küldetésem az orosz "vezírt" kell megszereznem valami hiper-mixer használatával a büfészobámban. Ezt hogyan kell teljesíteni? Már 3 másik maffiavezér megvan és nem győzöm a 3 szuperkémet (akik felkerestek) állandóan, egymás után bebörtönözni (kinyírni még nem tudom sajna).
    HELP PLEASE!