993
  • mark genius
    #953
    A 9. objectnél tartok de nem tudom mit kell csinálni légyszi segítsetek.
  • izé 23
    #952
    ti hol vettétek (rendeltétek meg)? Elküldenétek a cimet
  • Ballard37
    #951
    Végigvittem!!! Cool a vége!
  • Ballard37
    #950
    Hát köszi a sok segítséget megoldottam a problémát, sok minion kell csinálni, és így több lesz odalent is, így addig az 1 percig élni fog valaki odalent.
  • Ballard37
    #949
    kinyiffantja a minionokat segítsetek!!!
  • Ballard37
    #948
    Már a 9. ovjektumnál tartok, a rakétameghajtó tesztelésnél, de valahogy sehogy se sikerül, mivel azt se tudom, mit kell csinálni, mert állandóan
  • espio
    #947
    Ez egy tök jó játék, csak sajnos máig se tudtam rájönni hogy hogyan kell megparancsolni az embereknek hogy akasszák be a kinyúvasztott ügynökök hullazsákjait a hűtőkamrába. Asszem ez is volt az oka annak hogy abba kellett hagynom. Habár lehet hogy csak azért van mert nem szoktam hozzá a kategóriához. Nektek vszínüleg több szerencsétek lesz...
    Aki jártas ebben a kategóriban feltétlen próbálja ki. Megalomániások előnyben... :D
    UI.: Számomra talán legnagyobb hibája hogy nem lehet megtervezni a "gonosz zseniket".
  • Lacee
    #946
    notoriety azt jelenti, mennyire vagy veszélyes bűnöző (magyarul is létezik a notórius, megrögzött kifejezés). ha jól emlékszem, a világtérképnél jelzi az értékedet, de mivel kb másfél éve játszottam, lehet hogy tévedek :)

    úgy tudod növelni, hogy minél több akciót viszel véghez a térképen.
  • gaborcsaszar12
    #945
    cső
    mathisrex te azt irtad hogy egy páján az emberkét csak akkor szerezhetem meg ha magas a notority-m.Micsoda ez a notority és hogy szerezhetek?
  • Cormac
    #944
    Várjuk. :)
  • mathiasrex
    #943
    még nem adok msn címet majd ha kész lesz
  • mathiasrex
    #942
    ja bocs nem 3-mat hanem 4-et csináltam
  • mathiasrex
    #941
    Készítem a magyar végígjátszást még csak az első három objective ven meg de már haladok
  • mathiasrex
    #940
    má meg van
  • mathiasrex
    #939
    az objectiv 5-nél hol vannak azok az infomációk?
  • mark genius
    #938
    magyarítást vagy legalább magyar végigjátszást tud valaki
  • Evil Genius
    #937
    GYEREKEK A 2 OBIJEKTÍVBE MINEK VAN AZA LILA CIPŐS SXI CSAJ A REPTÉREN???
  • Evil Genius
    #936
    észak amerika vagy dél nem tom pontosan de ott is van egy csá vó
    XD
  • Colton
    #935
    merre van az 5. emberke?
  • Cormac
    #934
    Észak Amerikában?! :)
    Ki is írja amúgy...
  • Colton
    #933
    hello

    merre van a world domination screen-en north america?

    Segitsetek PLS!!
  • Colton
    #932
    bocs, zenéje
  • Colton
    #931
    Meg Van a menu tenéje ha valakinek kell!
  • Colton
    #930
    ez egy naon kira játék!
  • mark genius
    #929
    már meg van,azért kössz
  • Cormac
    #928
    Hát ha elmeséled mi a 3. objective feladata akkor lehet h tudok segíteni...de így nem tudom hirtelen melyik az.
  • Evil Genius
    #927
    ok és kösz

  • mark genius
    #926
    asszem 6 embert kell az asztalhoz ültetni 1. valahol Chinába van aszzem ott ahol az első technician fejlettségű embert lehet ellopni 2. asszem Asiaba van a 3.Americaba van a baloldali kék részén 4. a ruszkit meg kell törni úgy hogy a konyhán lévő mixerbe beleteszed 5. észak Afrikában van de őt csak magas notorityval tudod megszerválni 6. amikor a területedre worker féle emberek jönnek piros ruhába azokat mind ki kell nyírni(asszem 3 falka van)ez után megjelen az utolsó ember nem tom neked így lesz-e nekem így volt

    ui: ha rájössz hogy a 3. objectivet hogy kell megoldani légyszi írj
  • Evil Genius
    #925
    mark kérlek segícs mért nem szól sz hozám kérlek segícs kösz.

  • mark genius
    #924
    valaki az objective 3 utolsó feladatát írja már le légyszi hogy mit kell csinálni
  • Evil Genius
    #923
    te márk kérlek segícs mert nem tok továb lépni a második obektíven na gyon ha tuc akor it a az msn - em [email protected]
    kérlek segícs köszikee
  • Evil Genius
    #922
    nekem meg a 2 obijekive kellene
    aki tud az segícsen köszönöm megértéseteket
  • mark genius
    #921
    légyszi segítsetek az objective 3 nál járok nem tom mit kell csinálni az utolsó feladatnál előre is kössz
  • Evil Genius
    #920

    Valki nem tugya hol ven a klónozó terv rajza
    nagyon fontos lene nekem meg a magyarosításis hogy megércsek minden feledatot mert csak némejiket értem megf
  • Evil Genius
    #919
    Valaki nem tud magyarosítást az Evil Genus hozz

    ha valaki tud az írjon már köszönöm
  • mark genius
    #918
    magyarítást tud valaki aki igen az légyszi írjon
  • másikSGnick
    #917
    JUHÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ végre végigvittem a átékot! Azért kösz a helpet :) Nagyon király a vége, csak picit hirtelen az után a sok játékóra után. Komolyan hiányozni fog :D
  • mark genius
    #916
    csak kilép egy hibajelentés ikont rak ki és ennyi
  • Cormac
    #915
    Egyiptomban keresd. :)
  • másikSGnick
    #914
    Totemeket asszem úgy kell egyberakni, hogy jó kombinációban rakod egymás mellé őket! Rég raktam már össze, de arra emléxem, hogy vagy:
    1. Ahol a lábak vannak mellette, oda rakod a következőt, vagy
    2. Egy irányba nézzenek a fejek, és 4szög alakba kel őket rakni. Vagy valahogy így :) Qrva szöszmötölős, arra emléxem.

    mark genius! hogy lép ki? lefagy, elbútol, csak kilép, vagy hogy? VGA milyen?

    Bocs a két HSZért.