993
  • Sephi
    #393
    Az bisztos! De a Mess hall az nem az a place ahol kajalnak? Oda csak ket fele pultot tudok rakni , egy Timeos cuccot , kamerat es egy hangos bemondot :(( Hol a keverotalas pult?
  • Hmuda
    #392
    Akkor plottingolj még szorgalmasan. :-)
    Sokáig maradjanak, magas IQ-sak legyenek és vigyázz rájuk.
  • Hmuda
    #391
    Ne küldj mindenhova 50 embert, csak módjával. Minden területre egy-két minion és akkor kevesebb az esély a lebukásra. Nem kell rögtön a milliókra hajtani.
  • Since
    #390
    Még mindig nemtudtam megcsinálni a doom questet...Azonban elkaptam egy quantum fizikust, szerintem ő is kell hozzá. Átnéztem az egész térképet, plottingoltam 15 scientistel és semmi olyan quest nincs ami közelebb vihetne ebben a questben, pedig a notority levelem több mint 200 :-) Valaki megoldás?
  • Since
    #389
    Röviden : Ha látsz egy agentet a térképen, akkor rögtön hide-oljál valószínűleg nem ütnek ki...Nekem már van fél milkám :-)
  • N1
    #388
    Ha vki leirná, a folyamatos ,és megbizható pénzszerzés fortélyos mivoltát..mivel, mindig ha vhova küldök lopni embereket,nagyon hamar kiütik őket,az ellenséges ügynökök
  • Hmuda
    #387
    Ha eddig ötvenszer nem volt leírva akkor egyszer se. Fogd el és hallgasd ki a Mess Hallban a Keverőtálas pulton. :P
  • Sephi
    #386
    A faken kivan ma'!

    Meg egy embert kell megszerezek aki tortenetesen ott setal a bazisomba. Valami ruszki kemenycsavo ket kardal. Azt irja hogy kudgyem a Mass Hall Mixing Big Bowl Couter-hez vagy mi. Az micsoda? hol kell aztat megszerezni? Mert en mindent beleraktam a szobaba amit csak lehetett demegsem megy be oda :(

    Hogy kell aztat megcsinalni?
  • Hmuda
    #385
    Márpedig plottingoljatok mind a doomsday cuccokért, mind a totem darabokért. Tartsátok ott őket sokáig és rendszeresen nézzetek rájuk, nehogy elkapják őket az ügynökök.

    A legjobb plottingolók a science minionok (tulajdonképpen minden az okosságon múlik, tehát a kis "gondolat-buborékon").
  • HUN Thomas
    #384
    Azt seretném megtudni, hogy ki vagy mi a legjobb plottingoló, vagy hogyan fedezhetem fel a leggyorsabban a terepet, mert már van sok számítógép de nagyon lassan megy így is?
  • Since
    #383
    200 megvan
  • I.C.ram
    #382
    Lehet, hogy az evil ratingnek nagyobbnak kell lennie.
  • Since
    #381
    Nekem is ez a problémám, még 3 doomsday darab hiányzik, és plottigngoltam, semmi.
  • I.C.ram
    #380
    Következő lenne a kérdésem.Már csak az utolsó darab kéne a doomsday mind3 fajtájából, de sehol nincsenek, már nem jönnek ürgék, akiknél lehetne, átnéztem az összes régiót plottinggal, de sehol semmi ilyesmi... Ja és az opcionális totem oszlop darabjai hol vannak?
  • Hmuda
    #379
    Megintcsak a glossary-t kellene olvasgatni. Abban benne van, hogy a szuperügynököket nem lehet legyőzni (mint a filmekben), de mindegyinek megvan a maga gyengesége amikre majd csak később derül fény, ahogy aladsz a történettel.
  • Since
    #378
    Egy kérdés...elfogtam egy super agentet, de nemtudok vele mit csinálni :-) Kihallgatás nem megy vele..Mit csináljak vele? Ha elengedem akkor visszajön szerintem egy nagy sereggel :-)
  • antijedi
    #377
    hát lassan jöhetne egy patch :P
  • Hmuda
    #376
    Sajna az az abszolút max. Mégegy faszság a készítőktől (rengeteg van belőlük :P).
  • antijedi
    #375
    a abszulute max az 100? neee, kurva kevés ez, alig jut mindenfajta emberre :((
    meg én elég hamar elértem 100at azthittem lesz még több is csak mongyuk max köv pályán :(
  • Hmuda
    #374
    Legmaxabb az 100, de a toborzó képernyőn lehet látni, hgy mennyi az aktuális max. A kezdő lockerek csak egyel növelik a létszámot, a későbbi két helyet foglalók már néggyel. És 50 körüli notoriety még elég gyengécske, gyúrj még rá mondjuk 300-at hogy lockerek nélkül is elfogadható legyen a létszám. :-)
  • antijedi
    #373
    aham oks, thx :)
  • Hmuda
    #372
    Majd ha megvan minden akkor a world képernyőn lesz egy gomb ami elég egyértemű lesz. Minden lootot, pénzt és miniont magaddal viszel, csak a berendezés marad.
  • BlackShadow
    #371
    ésssizzzé, kiírja számra pontosan vhol h mennyi lehet a max minion? mert soksoksoksokoskoksoksoksok lockerem van és 50+ notorietym de 27 embernél több nem nagyon jön :)
  • antijedi
    #370
    ha megszerzed a 3 tervet a doomsdaydevice-hoz és elérted 200as notority-t akkor auto átdob vagy hogy van? (überlotos okosságok meg apoénz már megvan)
    jah és über lootokat is viszed magaddal vagy azt pénzéteszed? :)
    najó egyszerübb ha gyorsan megszerzem a 3 tervet és átmegyek a másik szigetre :)
  • Hmuda
    #369
    #329
  • Since
    #368
    Biztonsági kamerák hogy működnek? Beraktam egy két helyre riasztókat, de az istenért sem akarnak rátámadni az ellenre...
  • Hmuda
    #367
    200 pontot elérni irtó könnyű, nekem pár óra alatt megvolt, csak küldözgetni kell az embereket a küldetésekre és annyi.

    Ha megvannak az über lootok és a pénz akkor még nem fogsz átmenni a másik szigetre, csak megteremted a pénzügyi hátteret, ha esetleg szügség lenne a költözésre.

    Valószinűleg amiatt zuhant a max minionok száma mert:
    1: valamelyik ügynök visszalopott egy lootot és csökkent a notorietyd.
    2: szétlőttek pár lockert.
  • Since
    #366
    még mindig az első szigeten vagyok :-) Olyan küldetéseket kapok, hogy el kell érjem a 200as notority pontot (ami kurva nehéz), el kell hogy lopjak 4 uber itemet (3 megvan), és ha elég pénzemvan vehetek egy szigetet...Remélem ha ezeket teljesítem átdob egy másik szigetre...Egyébként furcsának találtam a játékot. Ahogy elkaptam Afrikában a muksót, lement a kreálható minionok száma 40re...Pedig előtte 47en volt, és egy kicsit idegesítő, mivel jól jönne még az a 7 minon. Egyébként mitől változik a minionok száma? Ha elvégzek küldetéseket rápakol a minionokra?
  • antijedi
    #365
    őő igaz :) én ugy értelmeztem első nekifutásra autotaget hogy ha valamilyen enemy megjelene akkor a gép auto taggalne ugy ahogy ő gondolja :P
  • Hmuda
    #364
    "(bár az tényleg lehetne hogy minden ujonan megjelenőre auto rárakjon egy fajta általad meghatározott taget, azt max majd átálitod ha nem teccik :P)"

    Pont erre gondoltam. Vagy méglogikusabb lenne, ha megfigyelési rendzerek különböző szineinél meg lehetne adni, hogy az a szín milyen taget aggatna a kamerák elé tévedő ügynökökre (a bázison kívül és az első folyosókon weaken, aztán beljebb már capture vagy kill).
  • antijedi
    #363
    nem faszság mert ha beraknak egy iylen ai-t használo autotag-et ami összevissza tagel mindent az se lenne jobb :PPP (bár az tényleg lehetne hogy minden ujonan megjelenőre auto rárakjon egy fajta általad meghatározott taget, azt max majd átálitod ha nem teccik :P)
  • Hmuda
    #362
    Auto tag sajna nincs a játékban (mégegy faszság a készítőktől).

    Csapdákat majd fejlesztéssel kapsz, haladj a történettel és meglátod.
  • antijedi
    #361
    egyrészt énis nagy dungeon keeper 2 fan voltam ezé jó ez a game másrészt meg szvsz james bond se az igazi mint oylan szal jo is hanem arra hasonlit... :P amugy valahol irták is egy interjuban hogy direkt nem akartak nagyon james bond filmekre vagy hasonlokra hajazni :)
  • antijedi
    #360
    nem a menza volt a lényeg az csak mellékes, hanem az hogy kurvára nem ksotólórol volt szó emlékeim szerint :PPPPP
  • I.C.ram
    #359
    Akkor menza... kurvára mindegy. :/ Ja és szabadfordítás fogalmáról hallottál-e már? :D
  • I.C.ram
    #358
    Nekem valahogy nem hozza vissza az 1960-as évek ügynökfílingjét :( A Menü nagyon király lett, az teljesen olyan mintha James Bond lenne, a zene is király, de valahogy a játék hangulata nem az igaz. Csak azért jó játszani számomra vele, mert régen nagy Dungeon Keeper fan voltam :)
  • antijedi
    #357
    amugy kicsit probáld jobban értelmezni amit ir mert nem kostolot ir, de a konyha szó tényleg szerepel benne 8vagyis a mess hall ami nem ua :P)
  • antijedi
    #356
    én sose voltam oylan nagy james bond fan (értsd: kis hiján mindig is utáltam james bondot.. :P), de nekem az a game bőven emgfelel, jobban bejön mint a legtöbb james bond film :PP
    és szvsz nincs annyira elpoénkodva, pont jó szerintem (kb mint dungeon keeper..., abban is voltak poénok de azért nem csak a poénokra van kihegyezve :P)
  • antijedi
    #355
    szeirntem nem :(
  • antijedi
    #354
    hm, hát végülis... :P