993
  • I.C.ram
    #433
    Onnan, hogy minden topik így kezdődik:

    Ati kártyám van és a textúrák bugzanak, vagy nagy feketeség van, vagy hasonló grafek problémák. :)

    Nagy átverés szvsz ez, hogy az ATI mindenhez jó... pont annyi dologhoz jó, amennyivel kevesebbe kerül :)
  • BlackShadow
    #432
    na kb most jött el a pillanat h a játék kezd unalmassá válni.. nagyon vontatott és annális lassabb :\ kicsit szüneteltetem szvsz
  • antijedi
    #431
    amugy menyi pénzel érdemes átmenni a másik szigetre? félmillio elég?
  • antijedi
    #430
    jah amugy jut eszembe nálam az se teljesen normális ha kilépek a gameből akkor miután kilépet belőle dob egy hibaüzi :P
  • Sephi
    #429
    Hmuda :PPPPPPP

    na azt en latod... nem lattam :)) kohi!
  • antijedi
    #428
    SPOILER!!!!!




    ha valaki még mindig nem találta volna meg doomsday deviceket akkor segitek:
    egyik cuba, másik ausztrália, 3. észak afrika (a többi az embereknél van akik a szigetedre jönnek) :)
  • antijedi
    #427
    nincs és nem is lesz, full fölösleges dolgokat nem fogok felrakni és ha valami sp1 vagy 2-t igénylene akkor az else indulna szvsz... :)
  • antijedi
    #426
    ja és vinyo is 160gigás SATA vinyo szal azzal se nagyon lesz gond szvsz :)
  • Hmuda
    #425
    Hát valóban nem valószinű. :-) Már csak egy ötletem van, bár nem tartom valószinűnek, hogy az akármit is befolyásolna: SP2 fent van?
  • antijedi
    #424
    nekem ati van és 1 giga ram, de nem tom mitől ez a beidegződés hogy az atival gondok vannak..., nekem atival még sose volt gond és ez a msotani se vidkártya lesz ezekszerint... :)
  • I.C.ram
    #423
    1050 ramom van, szóval ez nem lehet gond :)
  • Hmuda
    #422
    Akkor nem az a gond. Memória? Nekem 576-al baromira macerálja a vinyót, lehet hogy memoria van túlterhelve és inkább leállítja magát mielőtt kiköpi a lelkét.
  • I.C.ram
    #421
    nekem is. ti4200
  • Hmuda
    #420
    Videokiártyák milyenek? Nekem Nvidia, lehet az ATI-kkal nincsenek kibékülve.
  • antijedi
    #419
    nekem se votl eleinte iylen romeban nekem is csak késöbb jelentkezett ott is :)
  • I.C.ram
    #418
    Nekem a Rome tök jól megy, csak ezzel van ilyen gondom, és ez is csak most nem rég jelentkezett.
  • antijedi
    #417
    és az van fent..., amugy ha igényli else indulna nélküle szvsz... 8melelsleg más 9.0c-s gamenek semmi baja... :)
  • Hmuda
    #416
    Tuti nem a játékkal van gondotok, mivel nálam mindkettő perfektül fut. DX milyen van fent? Lehet már mindkettő igényeli a 9.0c-t.
  • antijedi
    #415
    eleinte nekem se csinálta csak egy idő után..., amugy tippem sincs nekem rome is elkezdte ezt régebbe, ezen a két gamen kivül iylet még nem nagyon csinált eddig semmise :/
  • I.C.ram
    #414
    Hát nekem zsinorban kifagyott 3 szor :((( Eddig nem csinált ilyet soha... mi lehet a baj?
  • antijedi
    #413
    jah első 2 fejelsztés nekem is a + kutató cuccokat fejlesztete ki
    mellesleg van jobb kamera is de nem mondom meg előre milyen, ne vegyem el az ujdonság varázsát :PP
  • I.C.ram
    #412
    Érdekes volt, mert beraktom a kamerát kutatásra, gondoltam kifejlesztenek valami nagyobb látószögű kamerát, erre labor lézert fejlesztették ki :)
  • antijedi
    #411
    ez nekem is van :( de csak első inditás után, miután megint elinditom még nem nagyon fagyott ki több órás game után se..., nem tom mitől van ez :(
  • Hmuda
    #410
    Kutatás: építs mindenből minimum egyet (csapdákból meg mindenből is), mert csak megépített tárgyakból tudna a tudósok ötletet meríteni.
  • Since
    #409
    akkor ennyi meg egy bambi...
  • I.C.ram
    #408
    Újabb gond. Állandóan kifagy a játék :( Beloadolom a quicksavet eltelik kb. 2 perc, aztán kivág a deskre.
  • I.C.ram
    #407
    Ja tudom. Ott vannak a kis ikonok, hogy milyen fejlesztései lehetnek. Közben már sikerült nekem is.
  • antijedi
    #406
    mellesleg egy tárgynak lehet többféle fejlesztése is asszem... :)
  • antijedi
    #405
    nekem van 16 technikus meg kb 10 tudos és még igyis hullámokban jönnek csak a fejlesztések... :P
    amugy lehet a notority-től is függ
  • I.C.ram
    #404
    Hát nekem elég régóta tök inaktív :( Van 5db tudósom meg 6 technikusom, és semmit nem tudok fejleszeni, csak az ikonja van meg.
  • antijedi
    #403
    nem kellenek, minnél több technikusod meg kutatod meg egyébb müszaki minionod van annál gyorsabban megy asszem a kutatás 8ők gyüjtögetik maguktol a cucokat amiből fejlesztenek) hogy mi alapján van ezen kivül nem tom mert ugyananyi minionnal volt hogy csomo idegig nem votl semmi, aztán votl hogy egyszere lehetet vagy 6-8 dolgot fejleszteni (persze csak sorjában de gyk foylamatosna jöttek :P)
  • HUN Thomas
    #402
    Megint lenne egy kis problémám, két doomsdayterv kivételével megszereztem az összeset, az utolsó amit szereztem a térképről van és amíg nem csináltam meg addig megvolt a másik kettő is de utánna eltünt és nem tudom elö plottingolni sehogy, ilyenkor mi a helyzet? Már 400körül jár a notoritym.
  • I.C.ram
    #401
    A researchhöz kellenek a doomdsfay cuccok? Mert nekem megjelent már a kamera meg az ajtó fejlesztésre, de nem lehet velük semmit csinálni.
  • Solid Snake
    #400
    Milyen bonyi a magyar nyelv :)
  • Since
    #399
    Lockereket rakjál le, az növeli a minionok számát. Természetesen a notority emelkedésével is növelheted a terroristák számát :-)
  • I.C.ram
    #398
    Csinálj küldiket + vegyél lockereket.
  • N1
    #397
    megint egy kérdés, miért lehet az hogy 18 embernél többet ,nem enged csinálni, kicsit kevésecske..s nemtom mit tegyek ,hogy tudjak még minionokat gyártani(pénzem van elég)
  • Hmuda
    #396
    Bocsi a reagálásért de tényleg ordít hogy mit kell csinálni.
  • Hmuda
    #395
    Még a képen is látszik a bazinagy keverőtál.
  • Hmuda
    #394
    Na jo azért ez már durva. Rakd már le a drágábbik pultot és lőn világosság.