993
  • I.C.ram
    #353
    Na sikerült, köszi :)

    Újabb fajta csapdákat mikor fogok kapni? Most kell a CIA ügynököt majd elkanpom.

    Mondtál olyat, hogy tageljem az ellenséget weakenre... Nem lehet valahogy megoldani, hogy az összes enemyre automatán ez a tag menjen?
  • Hmuda
    #352
    Ja. Majdnem mindegyik szobában vannak tárgyak amikkel ki lehet hallgatni embereket.
  • I.C.ram
    #351
    Lehet olyat is? Hmm ezt nem is tudtam köszi.
  • Hmuda
    #350
    Próbáltad már a konyhában kihallgatni?
  • I.C.ram
    #349
    Egyébként nem rossz játék, de bőven nem adja vissza a régi James Bondok Dr. No fílingjét. :( Kicsit bugyutának tartom a játékot, egy fokkal lehetne komolyabb. Vicces meg minden, de kicsit túlzásba vitték a készítők.
  • I.C.ram
    #348
    Nikitával mi a francot kell csinálni? Megölni nem lehet, elkapom kihallgatom, semmi... Azt írja, hogy egy kóstoló a konyhában megváltoztatná a nézeteit...
  • Hmuda
    #347
    Mert miután elértem a 70-et, rögtön megjelent. :-)
  • ZsZso
    #346
    Asszem kiútálnak a Moderátorok, ha szólok, hogy tegyék be ezt ... majd egy pár nap múlva betetetem esetleg ... ha szongyátok :)
  • ZsZso
    #345
    Fejlődőképes vagyok ? :)
  • antijedi
    #344
    de jobb mint az előző :)
  • antijedi
    #343
    ez tény erre énis rájötem de honnét tudod hogy pont 70 ? :)
  • ZsZso
    #342
    Ezek szerint nem túl jó ... najó ... én csak próbálkoztam :)
  • Hmuda
    #341
    Számszerűleg nem is írta, de azt megemlítette, hogy csak elvetemült bűnöző elemekkel hajlandó együtt mutatkozni és mi lenne a legjobb módja ennek a kimutatására, ha nem a notoriety növelése?
  • antijedi
    #340
    őőő igen? ezt sehol nem irta a szövegben csak azt hogy elszántnak kell lened :P
  • ZsZso
    #339
    Tudom, hogy már bent van a banner, meg minden, de azért nekem még valami hiányzott ... még mindig nem az igazi, de határozottan jobb ... szvsz

  • Hmuda
    #338
    Mint például 70 notoriety a volt CIA-s ügynökhöz.
  • antijedi
    #337
    igen
    de a spec célpontokat (az a csillogobb fajta csillag :P) nem mindig lehet sima plottingal előcsalni, néha vanak speciális feltételek is...
  • Sephi
    #336
    Amikor odarakom oket hogy Ploting-ojjanak... akkor vegulis azt csinajak hogy keresnek celpontokat?
  • antijedi
    #335
    csinálj sok küldetést, és egy idő után megjelenik
  • ZsZso
    #334
    JEEEEE , új a banner
  • BlackShadow
    #333
    na az orosz genyó már megvan :) most a CIA -s a célpont..
    pottingolom is egész afrikát (mind a 3 részt bár az egyik már nem afrikának van irva) de nem akar feltünni fél óra keresés után sem.
    mit tegyek? küldjek ki mindenhova 5 technikust v mi?
  • ZsZso
    #332
    Nah, akkor legalább nem kell messzire mennem, ha át akarok íratkozni ... 10 uccával arrébb kocogok, és már Bölcsész is leszek :)
  • Hmuda
    #331
    Most csak az EG-t tolom, nagynéha belenézek a RTW-be is, de amúgy a sulim a Bölcsésztudományi Kar a Szegedi Tudományegyetemen, hetente van kb 12 órám, mivel próbáltam olyan alacsonyan tartani az óraszámom amenynire lehetett. :-)
  • ZsZso
    #330
    Hmuda ... hogy van ennyi időd ? Eccer tolsz vagy 50 játékot, írogacc is ide egyfolytában, bannert csinálsz ... HOGY A TÚRÓBA ? Te nem alszol ? :) Azt írtad vhol, hogy suli mellett ... milyen suli az, én is átmegyek oda ...

    De lehet nálad 25 óra egy nap ... ;)))
  • Hmuda
    #329
    Megfigyelő rendszerhez adalék:

    Kamera: figyelmezteti a minionokat, ha egy taggelt ellenség van a látókörében (fejlesztők faszsága, hogy ha nincs megtagelve akkor nem vesz róla tudomást).

    Hangosbemondó: csak azok a minionok mennek a kamera által beharangozott ellenséghez akik a hangosbemondó körzetében vannak. Akik nem hallják a riadót azok nem rohannak oda.

    Megfigyelő pult: az egész hacacáré csak akkor működik, ha valaki éppen dolgozik a pulton, amúgy nem. Szóval time-clockkal minimum plusz egy embert mindig tars az armoryban, hogy ha esetleg az aktuális pultosnak ki kell mennie pisilni, legyen aki átveszi a helyét.



    Adalék a védekezéshez: legjobb védelem ebben a játékban jelenleg a social minionokkal van. Minden ellenséget Weaken Tag-al megjeleölöd és akkor a valetek, spindoktorok, playboyok és diplomaták elkezdik lecsökkenteni a megfelelő statokat különféle figyelemelterelő dolgokkal és ha levitték valamelyiket nullára, akkor az ellenség csak bambán néz magaelé, miközben a minionok szépen kivezetik a bázisról. Ezzel megtakarytod a helyet a freezerben a valós ellenségek hulláinak, plusz ha a bejárathoz megfelelő kamerarendszert csinálsz akkor már ott "elkapják" őket a socialok és kék körrel térnek haza, ami azt jelenti, hogy csökkentik a heat-et a saját területükön, ami azért jó, mert nem fognak űberellenfeleket küldözgetni állandóan, csak maradnak az investigatoroknál plusz néha egy két tolvaj vagy infiltratorral, de azok is elintézhetők ugyanezzel a módszerrel.
  • Hmuda
    #328
    Építs ki egy megfigyelő rendszert kamerákkal, hangosbemondókkal, megfigyelőpultokkal és akkor nem lesz gond. Fegyvert meg csak akkor használnak a minionok ha minimum sárga-riadó van, zöldön nem. Ha sárga akkor csak felfegyverkeznek, ha piros akkor automatán megtámadnak mindenkit (ami nem kifizetődő, mivel egy idő után irtó fejlett soldierek jönnek legyakni a bázist ami nem éppen egészséges).
  • I.C.ram
    #327
    Hát úgy, hogy sokkal jobb a ruhája :)
  • I.C.ram
    #326
    Ja és olyat hogyan lehet csinálni, hogyha bejön egy ellenség, akkor autómatán szálljanak rá, és gyakják le? Másik meg, hogy vettem pisztoly, meg puskaszekrényt, de nem használják soha a fegyvereket. Nem lehet valahogy adni a munkásoknak pisztolyt?
  • Hmuda
    #325
    Nem csak tutorialból áll az élet. Van glossary, videobejátszások, sőt haladj a történettel, mert csomó hasznos dolog csak később nyílik meg.
  • Hmuda
    #324
    Elég egyértelmű. Szobalány-> valet, Diplomata->diplomata, spindoctor->spindoctor, marksman->marksman. Mindegyikről látható, hogy melyik minionná lé elő. Amúgy egy síma szobafiú mióta számít tisztnek? :DDD
  • I.C.ram
    #323
    Lootokat hogyan tudok lepakolni/szerezni?

    Tutorial kb. szart sem ér :(
  • I.C.ram
    #322
    Valetre gondoltam nem a henchmanekre. Pórbáltam ezt a kifaggatósdit, de soha nem lett tőle valet. Honnan lehet tudni, hogy ki rendelkezik olyan infóval, amitől előléptethetik?
  • Hmuda
    #321
    Loyalitást meg úgy hogy vagy beállítod a főnököt egy forgalmas helyre (de ez veszélyes) vagy lootokat pakolsz le a gyakran hsznált szobákba (barakk, staff room, archives, training room, stb).
  • Hmuda
    #320
    Ha tiszt alatt henchman-t értesz akkor ahogy nő a notoriety-d úgy leszenk újabbak elérhetők a térképen (de jól gondold meg kit választasz mert egyszerre csak egy embert választhatsz, aztán újra növelni kell a notoriety-t hogy újabbak is előjöjjenek). Fejlettebb minionokat meg úgy szerezhetsz, hogy elfogsz egy megfelelő embert a térképen, hazaviszed, kihallgatod és onnantól a kihallgató munkás átváltozik a megfelelő emberre.
  • I.C.ram
    #319
    Lenne pár kérdésem:

    Hogy tudok tiszteket képezni? Tudom kell hozzá pad, egy tiszt. De ha nincs az embernek tisztje, akkor hogyan tud szerezni egyet? Illetve hogyan tudok technikust, katonát szerezni?

    Köv kérdés: A lojalitást hogyan tudom növelni? Állandóan dezertálnak az embereim.
  • NST Demo
    #318
    Uhhh tényleg a zenék tök jók a menü alatt . A játékban nem lehet azokat előcsalogatni ? :)
  • NST Demo
    #317
    Ok megoldottam :)))
  • Hmuda
    #316
    Először mindenképpen a fogdába viszi és onnan kell a kihallgatóba.
  • NST Demo
    #315
    Nos már csak az a kérdés hogy , hogyan kell a minion tudtára adni hogy a Mess Hall-ba vigye és ne a fogdába , a cellába ?
  • I.C.ram
    #314
    Nekem a második jobban bejön :)