1358
  • Zséé
    #717
    Volt róla szó hogy megveszik, csak az volt a baj vele hogy nem választhattak volna meccset hogy melyiket akarják adni. Úgy meg nem hiszem hogy sok magyar érdekeltségű meccset láthattunk volna...
  • lampard99
    #716
    neten nem tudsz tényleg miért nem veszi meg a sport tv a 2. osztály közvetitési jogát hiszen már sok magyar játszik ott?
  • Andreas714
    #715
    Sziasztok!

    Látom itt sokan értenek a dologhoz,ezért megkérdem, hogy nem tudja-e valaki hogy hol és hogy lehet angol másodosztályú különösen WBA bajnokit nézni a neten?
    Előre is köszönöm!!
  • Csesza
    #714
    :XD
  • kretyás
    #713
    ebben tökéletesen egyetértünk !!! :D
  • Csesza
    #712
    maradt
  • fsgh
    #711
    a Tolouse - Liverpool meccs vége mi lett nem tod? Mert én 85.percig néztem akkor 0-1 volt
  • Csesza
    #710
    jolvan ez a 2 csapat aminek szívesen megnézem a meccseit a Francia bajnokságban

    a Tolouse meccseit az fm05 óta :XD
    a Lyon meg alap hogy szépen játszik, de többi kösznem -.-
  • fsgh
    #709
    hát jah:S bár a Tolúz Lion meccs nem volt rossz:):P a Skót bajnoskság tényleg gáz:S inkább tennék be az Olasz kupát....
  • Csesza
    #708
    szopki :C

    annyira szar, hogy a kedvenc bajnokságomat (az olasz mellett) nemtom nézni :SSSS

    ehelyett a skót geciket meg tsigaszabló franciákat kell néznem :S
  • fsgh
    #707
    akkor ezekszerint a kupákat a sport1-2 közvetíti azért ez is valami...(mondjuk nekem van eurosport2-m szal nekem mind1:P)
  • Csesza
    #706
    nah, azért a Sport csatorna is közvetít angol meccseket, méghozzá miet?! :D

    Sport2 20:45
    Angol Ligakupa, 1. forduló, Rotherham United-Sheffield Wednesday (élő)
  • Csesza
    #705
    nekem a Bolton és a Fulham volt mindig is a legunszimpatikusabb csapat a Premier ligában, kivéve ha az Arsenal vagy a Chelsea ellen játszottak, mert akkor nekik drukkoltam :XD

    remélem kiesnek a gecibe és feljön valami faya kis csapat a 2.osztályból...
  • lampard99
    #704
    hát meg lehet de még az idény elején járunk majd pá hónap mulva ezt ki lehet nyiltan jelenteni ha így folytatják. De nem volt könyű dolguk mert az 1-2 forduloban hát nem a legkönyebb csapatokat kapták. Mikor lesz a Cheasle- Liverpoo?
  • kretyás
    #703
    a Bolton ki fog esni sztem!

    egyik legrosszabbul erősitettek, ahoz képest amiket pl a City, a NUFC vagy a Porsmouth csinált az átigazolási időszakban, és Big Sam sinc smár ott , sőt elment a védelem alapköve Ben-Haim és Abdoulaye Faye, a másik védőjük meg a Newcastlebe tart... szal egyk kieső a Bolton lesz sztem
  • LasCar16
    #702
    gloryglory MU :cccc
  • Csesza
    #701
    Pompiiiii :XD
  • vmvr
    #700
    mai premier league forduló eredményei:

    Weds 15th August 2007
    Man City 1-0 Derby County
    Portsmouth 1-1 Man Utd
    Birmingham 2-2 Sunderland
    Fulham 2-1 Bolton 19:45
    Liverpool P-P West Ham
    Blackburn P-P Aston Villa
    Wigan Athletic 1-0 Middlesbrough
    Reading 1-2 Chelsea
  • Winz
    #699
    Spurs-Everton második félidő már nézhetetlen annyira beszaggat a es2 stream >(
  • lampard99
    #698
    persze mert ez rendszer üzenet
  • vmvr
    #697
    pár hete énis írtam nekik egy levelet ugyanebben a témában, és pont ugyanezt a választ kaptam, szórol szóra:Dd
  • ProGabe #696
    ez nekünk nem-upc-seknek is szar,hiszen így nem igen fogják magukat ostorozni a szolgáltatók hogy betegyék,mondván minek,ha az egyik vezető szolgáltatónak sincsen :(
  • Mahamoti
    #695
    Szintén UPC. Remélem találok egy helyet, ahonnan rendszeresen le lehet tölteni az aktuális forduló összefoglalóját, amíg nem lesz fogható a Eurosport 2.
  • lampard99
    #694

    hello írtam egy levelet a UPC-nek hogy mikor lesz kábelen eusport2. Ne reménykedjetek hogy ebben az évszászadban lesz

    Köszönettel vettük a UPC Magyarország Kft.-hez érkezett megkeresését, mellyel kapcsolatban az alábbiakról szeretnénk tájékoztatni Önt.
    A médiapiac változásait - az előfizetői felméréseink és a technikai lehetőségeink figyelembe vételével - természertesen társaságunk is igyekszik évről-évre követni, annak érdekében, hogy minél gazdagabb és változatosabb szolgáltatást nyújtsunk. Az új tévéadások kábeles továbbításáról azonban jelenleg még az Eurosport 2 csatornával nincs megállapodásunk. A hatályos jogszabályok szerint pedig megállapodás és hatósági jóváhagyás hiányában semmilyen tévécsatornát nem továbbíthatunk. Amint a csatornával megállapodás születik és a továbbítás megkezdésének időpontja ismeretessé válik, arról természetesen értesíteni fogjuk előfizetőinket. Türelmét és megértését köszönjük!
  • Mahamoti
    #693
    Várható, hogy valaki a mai 20:00 órakor kezdödő Premier League összefoglalót az Eurosport 2-n felvegye és feltöltse valahova?
  • lampard99
    #692
    ?
  • lampre
    #691
    eurosport 2 müködik nálatok(stearm)
  • lampre
    #690
    nekem ilyen a kép a copcaston mindnekinek ilyen szar vagy csak nekem?
  • lampre
    #689
    nekem ilyen a kép a copcaston mindnekinek ilyen szar vagy csak nekem?
  • Ereszt
    #688
    Igen igen, énis éppen MANU. meccs közbe kapcsoltam oda és nagy meglepetés ért :D
    Remélem mostmár ígyis marad ^^
  • lampre
    #687
    Hello írtam levelet a t-com-nak és UPC-nek és azt kérdeztem hogy kábel tv-n látható lesz-e az eusport 2. A tcomnál azt mondták hogy dolgoznak rajta hogy meszerezék a csatorbát de a upc-nél semit nem tudott mondani a hölgy. Így csak a stearm maradt aminek cak a hang szar.
  • Csesza
    #686
    :CCCCCCcc
  • fsgh
    #685
    Külföldi labdarúgás

    Az angol bajnokság első fordulójában a Reading elleni mérkőzés szünetében lecserélt angol válogatott labdarúgó bal lábában hajszálvonalas törést állapítottak meg.

    A Manchester United labdarúgócsapatának honlapja szerint Wayne Rooney lábtörést szenvedett. A kiváló támadót Sir Alex Ferguson a szünetben cserélte le a Reading elleni bajnoki szünetében. Az első orvosi vizsgálatok alaposan ráijesztettek a Manchester drukkereire. A támadó bal lábában hajszálrepedést fedeztek fel. A 2006-os világbajnokság előtt lábközépcsont-törést szenvedő csatárra ezúttal is kihagyás vár, de azt még nem tudni, mennyi.

    :OOOo szerencsétlen...
  • Zséé
    #684

    Egy adó adhatja, csak eddig a Fibernet kavarása miatt a sima eurosport2 volt egészen eddig a meccsig.
  • lampre
    #683
    melyik adja?
  • Zséé
    #682
    A mai Arsenal meg Chelsea meccset neten néztem még, de mostmeg már adja tv is.
  • lampre
    #681
    oh de te akkor nem neten nézed mert a hang mindig nem jó
  • Zséé
    #680
    Jah. Most a Manchester meccsre lett jó. Eddig 1 meccset se láttam rajt.
  • lampre
    #679
    mi jó a eusport 2?
  • Zséé
    #678
    Nálunk mostmár jó az es2 a Fibernettel. Lehet közben megcsinálták :)