436
2007-ben a mozikban!
  • Shiwo
    #356
    nem az lenne az első "különös feltámadás" se a pókemberben, se a filmek történelmében
  • Kanál
    #355
    venom aligha
  • zoliii
    #354
    nekem már meg van a pókember 3 bár elég ratyi a minősége na mind1.A pókember 4-dik része 2009-re várható amiben a főgonosz nem más mint Venom és Mészárszék lesz.
  • ZS90
    #353
    jaja ez nekem is feltűnt, elvileg Brock a Pókembert utálja, mert kicseszett vele egy párszor, Parkerrel lényegében semmi baja, itt meg pont fölcserélték...
  • knightbali
    #352
    persze Raimi rendezésében :)
  • knightbali
    #351
    A gonosz halottban is Ash az a fazon.
  • Amoonre17
    #350
    Hali valaki belinkelne egy címet ahonnan le lehet tőlteni a feliratot a filmhez.
  • Bucser
    #349
    Nem Xena meg Hercules mániás a film rendezője és írója hanem ő volt annak a borzalomnak a kiagyalója és éveken át a művelője.... Kíváncsi vagyok, hogy Lucy Lawless vagy Kevin Sorbo mikor tűnik fel....
  • Bucser
    #348
    Jáaa és még a sokadik Hiba. Brock nem Parker halálát kívánta egyik univerzumban sem hanem Pókemberét... És csak a szimbiótától tudta meg, hogy Parker=Pókember mert a szimbióta viszi az emlékeket a hostról.
  • Norberto91
    #347
    de nagy lenne már ha a pókica 6 -ba kinyírná főgonoszként pókot:P:D
  • sb1
    #346
    Biza, az x-men ben is nyírta a füvet becsülettel :-)
  • knightbali
    #345
    Stan Lee szinte az összes marvel filmben benne van, nem csak a Pókemberben
  • bcrics
    #344
    jaja az meg a xena meg a hercules meg ezekbe az otvar sorozatokba volt benne::Ehe!!

    télleg nektek feltűnt hogy tiszta xena meg hercules maniás a film rendezője??
    ugye ott volt a pincér ,meg a főszerkesztő /j.j/ munkatársa aki javaslatokat tett a szalagcímekre!!
    na az meg IOLES spanja volt!!!
    heh te tudok
  • sb1
    #343
    Igen és egyre nagyobb szerepet kapott a filmben
    Az egyben még csak egy pillanatra mutatták, a 2-ben már elránt egy leomló fal elől egy kisgyereket, míg a háromban már meg is szólal!!!
    Lehet, a 6-ban már ő lesz a főgonosz???
  • Norberto91
    #342
    STAN LEE a 1 -be és a 2 -be is benne volt?hm? Én nem emlékszemré, de biztos:) de az a csávóka is nagy aki a pincért játszotta:D Lehet megkéne nézni megint a 3 -mat?:P:P:P Nekem NAGYON BEJÖTT ODA VÁG!!!
  • sb1
    #341
    Minden részben feltünik pár másodpercre...
  • bcrics
    #340
    jah amikor olvassa a fényújságon pókem. hogy megkapja a város kulcsát odamegy hozzá 1 vén szivar és azt mondja hogy miből lesz a cserebogár vagy ilyesmi és na az az ember STAN LEE!!!
  • SlayR
    #339
    Inkább nevezzük Venomnak az szebb és nemhaét meg benne lesz a 4.ben is.
  • báttyó02
    #338
    :?SAF:?:?SD:?ASdas
  • Relax94
    #337
    Akkor min chatelsz? Meg ne rohogj hanm ha nem tudsz jobbat mondani inkabb ne is irj
  • Kanál
    #336
    :DDDDDD
    felnevettem.
  • Relax94
    #335
    Tik honnan szereztetek meg a Pokember_3-at,mert en le szeretnem tolteni az internetrol, de nem tudom honnan kell
  • Abruzzi
    #334
    Mindenhol csak lehúzva láttam a filemt, hogy mekkor egy érzelgős szar, semmi akció, semmi jó, a legszarabb pókember rész. Ebben a tudatban álltam neki tegnap megnézni a filmet, és oylan szinten kellemeset csalódtam hogy beszarás!
    Ez a legjobb Pókember rész, ez 1000 %. Ahogy megvan csinálva, az nagyon durva, és ki merte mondani hogy ebben nics akció??? Az egész film egy pörgés. És miylen érzelgősség? Teljesen beleillett a történetbe az egész!! Egyedül annyit sajnáltam hogy Méreg keveset volt benne és má megis halt, meg hogy végülis 3 ellenségből 2-vel "kibékült", de ez sem volt rossz. összességében nagyon jó film.
  • Bucser
    #333
    A Cg jó kis iparosmunka volt... semmi extra szerintem...
  • tsarffi
    #332
    Nekem is tetszett!!!
    Ennek a filmnek sztem nem igazán a történet volt a lényege, hanem h megmutassák mit tudnak kihozni a mai technikából. Szerintem nagyon durva!
    Ahogy a homok szétfolyik meg a symbionta mászik nagyon ütősek. Odavág ez a film!!! Sztem annyit megér h egyszer minimum megnézze az ember. Sztem én mégeccer meg fogom.
  • Norberto91
    #331
    NEKEM TETSZETT!!!!!!!!
    Az effektek, apám:D nagyon odavág:D EZT KÁR LETT VOLNA KIHAGYNI:D!!!!Még jó hogy nem hallgatam rátok:D A VÉGÉN a 2-2 elleni harc. Gratula:D Leszarom a képregényeket, mert minden pókemberes képregény máshogy mutatja be. 1000 féleképen. a történet silány, de összességében tetszett a humor meg volt:D Tetszett megyek holnap lehet megnézem megint lol:D
  • Bokafix2
    #330
    A szarra sosincs igény... azért hozott annyit, mert sokan, mint pl. te is, nagyobb várakozással indultál a moziba, nem tudva, hogy igazából milyen lesz a film, és csak a jól összevágott tréler pörgött le újra meg újra az agyadban, esetleg még elovastál pár előzetes kritikát.
    Senki sem tudja előre, milyen lesz a teljes film, csak legfeljebb nagyobb vonalakban sejti a történetet az előzetes infók és a tréler(ek) alapján.
    A pénzt viszont mindig előre szokás kifizetni, és nem úgy van, hogyha megnézted a filmet és tetszett, akkor fizess annyit, amennyit neked megér...
    Szted, ha ilyen lenne a mozis rendszer, mennyit hozott volna a film?

    Túl sokat nem. A készítők is azon izgulnak, hogy a kezdeti bevételek minél nagyobbak legyenek. Mert még ha szar is a film, hozhat nagyon sokat.
    Később viszont a szar filmeknek esni szokott a bevétele, mert hamar híre megy, hogy milyenre sikerült, egyre több negatív kritika éri, és aki még megnézné inkább úgy dönt, hogy a pénzét inkább másra költi.
  • Bucser
    #329
    Láttam már különben nem írtam volna rla véleményt. Nekem már az 1 sem tetszett. a 2-t is csak dvd-n kölcsönöztem már ki asszony unszolására, mert ha az 1 ilyen fos volt akkor a 2 csak rosszabb lehet.. A 3 meg aztán valóban hígfos lett...

    De mindegy nemis írok a topicba megtartom a rajongóknak...

    Csak a gond hogy Parker legfőbb motivációi maradtak ki a filmből (egyedül az öreg Ben halála volt benne)
  • Real13
    #328
    Javítsatok ki,ha tévednék,de Stan Lee is felügyeli a projectet tudtommal,szerepel is a filmben,minden változtatás a tudtával történt.Egyébként az első 2 részben is voltak változtatások,ott senkit nem zavart,de most valamiért hatalmas divat szidni a Spidey3-at,még nem is láttátok sokan azt máris mi ez a blődli szar ,fúj...gondolkodjunk már egy kicsit,köszi:)
  • Bucser
    #327
    OKés:)
  • knightbali
    #326
    Félreértessz, én csak egy kissé elhültem azon hogy ilyen nagy az igény a szarra, sajnos én is láttam moziban. Egy kissé szégyenlem is hogy ezért pénzt csengettem ki és erősítettem a "tábort".
  • Bucser
    #325
    és? Attól még egy rakás szar.

    Tudod többmillió légy nem tévedhet:) Az emberek 90%-a azt hiszi, hogyha valmi üzletileg sikeres az mindjárt jó lesz...
  • knightbali
    #324
    közöd hozzá?
  • prucsii
    #323
    honnan lehet letölteni feliratot a pókember 3-hoz?
  • z3d
    #322
    Nem volt rossz a film, szerintem egy nagy hiba volt benne: Venom teljes kidolgozatlansága. Én arra számítottam, hogy Venom a film végefelé születik meg, és a rész befejezéseként lesz egy nyitva hagyott szál a 4ik részre. Erre kapott vagy 15-20 percet összesen...
  • knightbali
    #321
    Gyerekek 3 nap alatt hozott 375 millt, álljunk már le
  • Bucser
    #320
    A moziból.
  • Bucser
    #319
    "A film csak egy feldolgozás!!!!!!"

    És hogy annak milyen szar... kb semmi sincs meg a képregényből csak J.Jonah Stylusa meg pókember kék ruhája... A tönbbi egy rakás szar.
  • prucsii
    #318
    Nem tudja vki honnan lehet letölteni a pókember 3-hoz magyar feliratot?HA igen lécci írja be!
  • Tatyla
    #317
    összeségében nem rossz film pár ciki jelenetet leszámitva,tánci az utcán,zászló elé ugrás,stb...
    de volt pár jó poén is föleg a szerkesztö titkárnöje az elején az nagyon ott volt...
    kicsit tulzásba vitték a cgi-t de hát mostmár javarészt ez lesz,bele kell törödni...