436
2007-ben a mozikban!
  • SlayR
    #396
    Nem piros Venom hanem Vérontó csak a szimbióta közös Venom úgynézki csak hogy meghalt régebben számtalanszor a rajzfilmben is hogy kimúlt d emindig visszatért sztem a filmben is visszafog
  • MagyaR
    #395
    Olvastam origon, h kövi rés 2009be jön és Lizard és az a piros venom lesz a főellenség.
    Mondjuk én nemtom, h az a piros venom, hogyis kerül a képbe, meg a rajzfilme harcolt a fekete venommal. De azt meg hogy, amikor az eplusztult?
  • Shiwo
    #394
    nekem vhogy az nem tetszett, hogy a végső pofozkodás elött mikor ment pókica, 1ik ugrás után úgy érkezett, hogy a háttérben lobogott az amcsi zászló..ez olyan "hűdejóhülyeamcsinaklenni" beállítás volt..
  • Bammy
    #393
    Mindneki itt szidja a filmet pedig szerintem nagyon jó lett. Nem értem miért nem tetszik az emberke 95 %-ának...ezerszer látványosabb mint az 1 vagy a 2, és nincs benne unalmas szál, sem unalmas jelenet. szerintem..
  • ZS90
    #392
    egyetlen egy volt amit nagyon élveztem a filmben, és ami miatt akár többször is megnézném és az James Franco (Harry Osborn) alakítása, mert az viszont amilyen gagyi a film összeségébe, olyannyira jó! egyetlen viszont nagyon üde színfoltja a filmnek! És ehhez képest a főszereplőjé Tobey Maguire játéka egy nagy 0!
  • ZS90
    #391
    mert én is hatalmasat csalódtam, ugyanilyen hozzá állás mellett, és őszintén megvallom amikor kijöttem a moziból, próbáltam bemagyarázni magamnak, hogy nem volt ez olyan rossz, meg mégis csak azért jó volt meg stb.... de be kellett látnom minden sajnálatom ellenére, hogy ez most nem sikerült jól...
  • zoloz
    #390
    miért gondolod, hogy csalódni fogok?
  • Shiwo
    #389
  • zoliii
    #388
    Sziasztok!

    Sonyericsson K750ihey, mikor lesz Spidermanos elolap.
    www.seria.hu oldalon olvastam hogy lesznek Spiderman editon mobilok.

    Udv - Zoli
  • ZS90
    #387
    Én is így indultam neki a dolognak és nem akarok nagyon ünneprontó lenni, de ne éld bele magad ennyire, kisebbet fogsz csalódni...
  • zoloz
    #386
    én még nem láttam a filmet, de a hétvégén megnézem, már nagyon várom, vártam a 3. részt. Az első kettő is nagyon tetszett, szóval biztosra veszem, hogy a 3. is nagyon jó lett.

    Egyébként nagy Pókember rajongó vagyok, bár a képregényt nem olvastam és nem is akarom (inkább film mint képregény fan vagyok) mivel nekem a Pókember mint karakter szimpatikus és kedvencem, nem nagyon érdekel, hogy a film miben tér el a képregénytől és "kevés akció" meg stb. Aki látta az 1. és 2. részt és tetszett neki (a sztori és a látvány) annak minden bizonnyal be fog jönni a 3. is, mert az tuti az első két részben elkezdett sztori folytatása lesz.

    Szerintem a többség nem a Pókember eredeti képregény-sztori miatt megy el és nézi meg a filmet (megkockáztatom a mozinézők 70 %-a nem is olvasta azt) hanem kíváncsi a "Pókember" mint szuperhős legújabb kalandjaira és ezt a számok is alátámasztják, ugyanis világszerte bevételi szinten már meghaladta a 400 milliós határt (!mindezt 7 nap alatt! a "300" ezt durván két hónap alatt értel el pedig az sem egy gyenge film) ami nem alacsony nézőszámra utal így 1 hét leforgása alatt.

    Véleményem szerint a Pókember mint film (eddig trilógia) minden téren (szereplők, látvány, sztori) egy nagyon kiváló és izgalmas alkotás.

  • zoloz
    #385
    Teljes mértékben egyetértek!
  • Shiwo
    #384
    ettől függetlenül sztem simán beteszik folytatásba.. oszt majd kitalálnak valami kifogást, hogy miért is él..
  • Bucser
    #383
    megtaláltam hamut a fejem,re Brock felrobban


    -> ergo áll az állításom

    Raimi egy fos rendező....
  • Kanál
    #382
    külföldi fórumokon is megtalálod az infot
  • THE DAHAKA3
    #381
    Amikor odadobja a szimbiótára a bombát, és brock utána ugrik, akkor van 1 nagy robbanás, de ezt a mozis minőségen nem lehet látni.
  • Bucser
    #380
    De hol lehet tisztán látni a csontvázat? ahogy a földön fekszik vagy ahogy lég vagy ahogy leesik? nem értem.
  • baddeni
    #379
    Üdv Mindenkinek!!! hát nem is tudom mivel kezdjem, talán azzal hogy régi Spidy függő vagyok erre kb 14 éves koromban döbbentem rá a német RTL-es mesefilmek után ;-) ami már simán több mint 10 éve volt azóta is rendszeresen gyűjtögetem a képregényeket és filmeket.... és bár tudom egy 2 órás filmben nehéz visszaadni azt az érzést amikor képregényt olvas az ember (és miért is kellene) de az eddigi Spidy filmek (1,2) egész jók lettek még ilyen szempontból is DE EZ A 3.RÉSZ ez valami nevetségesre sikeredett függetlenül attól hogy rajogó vagy esetleg egy véletlenül betévedt néző szempontjából nézi az ember... Nem tudom hogy lehetett ennyire elszúrni ezt a 3. részt és most hiába jön mindenki a bevételi rekordok döntögetési ténnyel akkor is úgy fos ez a rész ahogy van teljesen eltolták a szereplők jellemét az akciórészek gyengék és kidolgozatlanok az egész úgy tűnik mintha egy szappanopera rendező hozta volna össze az egészet áááááááá rendesen le sem tudom írni miért csalódtam akkorát hogy talán soha többet nem nézem + ezt a részt. Még senkivel nem beszéltem akinek teccett volna :C remélem a 4. rész sokkal jobb lesz.....
  • Csaba007
    #378
    mondtam!
  • Kanál
    #377
    mondom én :|
  • sigmavirus1
    #376
    Ja, ott szált el a csontváza szerencsétlennek, én 2x beűltem rá moziban, mindkétszer simán kivehető volt, szal nem képzelgés.:)
  • THE DAHAKA3
    #375
    vannak ilyen penge szerű bombák is.
  • THE DAHAKA3
    #374
    Van többféle bomba, van olyan ami csak robban, és van olyan amit az 1ben a zöld manó használt, amitől csontváz lesz mindenki, ezt használta venom ellen is.Én is láttam a moziban és ott tisztán lehet látni a csontvázat, de a mozis verzióban, amit le lehet tölteni azon nem látszik.
  • Bucser
    #373
    Fényképezőgép:) De minden hülye tudja, hogy le is tölthető a film:) Büszkén megvallom letöltöttem és abból lehet képet menteni:)

    CSONTVÁZ nincs. (kb 30-szor néztem vissza) csakis egy tócsa ami a szétfőtt sült szimbióta maradványa... szerintem csak egy darabja maradt ott a többi eltűnt.

    Ismétlem gondoljátok tovább... Harry egy arcsérüléssel túlélte, hogy a Feje mellett robbant az a szar. Majd Pont Venom nem tud kitérni előle???

    NE MÁR.. Akkor Raimi még annál is fosabb rendező mint eddig gondoltam...
  • Kanál
    #372
    hogy mutassa? :D
  • Bucser
    #371
    HOL??? MUTASD!

    Különben azt mondom, hogy.....






    NI!!!
  • Pheaper
    #370
    ki az avenom?:D
  • Csaba007
    #369
    Pókember 4 (2009)
  • Csaba007
    #368
    Volt ott csontváz!!
  • Csaba007
    #367
    Pontosan!
  • knightbali
    #366
    -a
  • knightbali
    #365
    -a
  • knightbali
    #364
    Az imdb-na szépen lepontozták a kezdeti 8.3-ról 6.9-re
  • zoliii
    #363
    Pókember 4Csak hogy ne legyen vita a pókember 4-ről hogy lesz e vagy sem.
  • Bucser
    #362
    Nem csontváz volt ott hanem a szimbióta egy darabja ami még mozgott.(hol láttál csontvázat?)
  • Kanál
    #361
    hát az a csontváz a robbanásban erősen arra emlékeztet hogy meghalt :P
  • Bucser
    #360
    De igen. De ki mondta, hogy elszublimált vagy felrobbant Venom? Brock beugrott a szimbiótáért a csövek közé az rágyógyult innentől Venomnak ugyanolyank épességei vannak mint Spidermannek így símán megmenekülhetett... (ahogy azt Spidey is hányszor tette már robbanások elől?) ÉS mivel fekete így a sötétben el tudott tűnni.
  • Csaba007
    #359
    Ja szerintem ha lenne 4. rész Venom már nemlehet benne , mert Broccal együtt Venom!!! Majd benne lesz Méregfog vagy hogyis hívták??
  • Kanál
    #358
    na de venom azért venom mert brockban él a szimbióta, nem? :c
  • Cmdr
    #357
    Elképzelehtő, mivel Venom nem pusztult el a harmadik részben, mert a dokinál(vagyis Parker egyetemi tanáránál, mindegy), aki megvizsgálta maradt egy pici darab! Ezt mindenki elfelejti...!