19716


Világbajnok: Olaszország

  • gabber_saviola
    #16170
    Én ki nem mondom, hogy kik nyerjenek, mert iszonyat babonás vagyok :)
  • zaki
    #16169
    Persze... :(
  • reaper4
    #16168
    ismét csak azt tudom mondani mint ma már sokszor: legyen igazad :D
  • REALista
    #16167
    Én is Francia vagy esetleg Német győzelmet várok!
  • France men
    #16166
    Már nem azért de én Portugáliára gondoltam és ők elvileg azok! Azokkal játszanak a Franciák!!
  • REALista
    #16165
    Hát ja de ott még mákjuk volt!!!
  • Kit--Kat
    #16164
    Azért megnézni, csak megnézed:/
  • zaki
    #16163
    Sajnos nem tudom. Ha már így alakult, akkor nyerjenek a franciák. Mert megérdemlik. Olaszokat&portugálokat nagyon nem bírom, németeket meg sosem szerettem.
  • Jetdash
    #16162
    szerintem is
  • bigfoot
    #16161
    Ronaldínyó már a bl döntőben is egy nagy kaka darab volt
  • R9
    #16160
    Németek megnyerik
  • reaper4
    #16159
    ne becsüld le a németeket :) bár nem hallottam h ők európa braziljai..
  • Kanál
    #16158
    pareira egy utolso fasz, hihetetlenul gyulolom, Ronaldinhot berakja bal kozeppalyasnak, szetbaszta az egesz csapatot, Brazilia vedekezett csak aaaaah, nem is tudom leirni mit erzek most
  • BEAST #16157
    valszeg beengedte őket had szórakozzanak hisz ezek csak a franciák , mi meg a brazilok vagyunk =P
  • chalezlopez
    #16156
    jólvan... jöhet a F1 edzés!! szeva mindenkinek!!
  • REALista
    #16155
    Azt én sem értem hogy Cicinhó miért nem játszott többet
  • France men
    #16154
    Domenech megint csak őt tudom felhozni annak ellenére hogy mennyi kritikát kapott hihetetlen és tudta mit csinál! CSak azért sem játszatott 2 csatárt! NAygon nagy egyén!! ÍGY tovább!!!
    Most jöhetnek európa Braziljai hahaha remélem ugyjátszanak :)))))
  • tormy
    #16153
    Nem tartom valoszinuleg ha a franciak atmentik ezt a mai format, akkor a nemetek nem tudnak nyerni. Ha Zidan ilyen formaban lesz akkor csapat nincs ezen a VB-n aki megverne oket. Itt latszik hogy melyik jatekos az igazi klasszis, Ronaldinho vagy Zidane. Az oreg osszekapta magat amikor kellett es isteni teljesitmenyt nyujtott. Zidane nelkul nem lenne sok eselye a Franciaknak, hihetetlen huzoero a csapatban.
  • reaper4
    #16152
    ok ok de ez szerinted azt jelenti hogy ha jó az edző akkor ezt is meg az elkövetkező 500vb t a brazilok nyernek???
  • Jetdash
    #16151
    nagyon helyes hogy vége van ennek a brazilkultusznak

    már b@szottul untam
  • reaper4
    #16150
    nem hiszem hisz nem a korda vezette :DDD
  • tormy
    #16149
    Egyebkent az edzok felelossege marha nagy. Pekerman beismerte hogy hibazott a Nemetek ellen [Nem megfelelo csere es taktikai atszervezes az argenin gol utan], ezert mondott le. Egy argentin spanyol nyelvu oldalon olvastam a nyilatkozatat.

    Varom Pareira-tol a lemondast. Egyertelmu hogy Pareira-t terheli a felelosseg nagyreszt a rossz kezdocsapat miatt. Mit keresett Juninho a kezdoben? Miert nem volt ott Cicinho a ven fasz es lassu Cafu helyett? Miert nem volt 2 csatar a kezdocsapatban? Es lehetne folytatni, de ezeket a hibakat hamarosan olvashatjatok majd a kulonbozo nyilatkozatokban is, csak turelem. Ezen ment el a brazil meccs + par ember roppant gyenge formajan.

    Bye Bye Pareira es Pekerman.
  • Narcotic Syntax
    #16148

    FOCI EB 2006 ! :P
  • Kit--Kat
    #16147
    Ez van, az olaszok és a portugálok még bent, a barzilok már nem, ezt kelekk nyelned!
  • a.carkey
    #16146
    Eddig ez nagyon az 1982-es VB, csak most a mákista, csoportmeccseken épphogy továbbjutó, majd egyre jobb formába lendülő 82-es Olaszország helyett helyettesítsük be Franciaországot. Még Rossi helyébe is ott van Ribery.

    Más.

    Léderer egy fasz!
  • REALista
    #16145
    Szerintem Ronaldinho a fő oka a kiesésnek!!!Neki kellett volna irányítani a csapatot!!!Ha úgy villogott volna mint Zidane akkor meg lett volna a továbbjutás!
  • Jetdash
    #16144
    jjééééé és kettő #16108
    ez alap eset ha sokan egyszere nyomják meg a Mehet! gombot


  • R9
    #16143
    Kaki Ronaldo ma elönzőzött 2 helyzetet...
  • BEAST #16142
    :D:D:D::D
  • Narcotic Syntax
    #16141

    BRAZILOK MEHETTEK HAZA!!! HÁHÁHÁÁHÁH
  • LasDen #16140
    Nehogy má Német - Fr. döntő legyen me akkor meghalok...........
  • Narcotic Syntax
    #16139

    franciák kibaszott nagy zsugások basszameg, elsehiszem..
  • reaper4
    #16138
    #16131
  • Jetdash
    #16137
    a ghanai kapus is jó volt
  • chalezlopez
    #16136
    NÉZZÉTEK MEG: 2db 16120 VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jetdash
    #16135
    igen az lesz,de a németek nyernek
  • zaki
    #16134
    Kaki Ronaldo legalább lőtt 3 gólt. Igaz sokra nem mentek vele. Nem a japcsik ellen kellett volna villogni, hanem most.
  • Jetdash
    #16133
    bugos az zsg :DDD
  • tormy
    #16132
    Az kizart. Nemet - Francia donto lesz [80%], es a franciak nyernek. [60%]
  • reaper4
    #16131
    nem az első :D