19716


Világbajnok: Olaszország

  • BEAST #16130
  • reaper4
    #16129
    sajnos v nem sajnos igazad lehet...
  • bigfoot
    #16128
    két 16120 comment??
  • chalezlopez
    #16127
    sztem meg a Dida a mezőny egyik legjobb kapusa volt eddig a vb-n... (vagy csak mindig belerúgták a bogyót?)
  • Narcotic Syntax
    #16126
    ugy legyen !!!:D

  • tormy
    #16125
    Nembaj zaki, itt a Football Manager abban benne lesznek meg sokaig, ha uj jatekot kezdel minden 3. szezon utan. :D:D:D:D
  • R9
    #16124
    Ronaldo, Cafu, Roberto Carlos
    nagy kaki volt mind.
  • LasDen #16123
    A döntőbe Olasz-Portugált várok me ha egyikse jut be akkor számomra egy kikk*rt szar döntő lesz.........
  • zaki
    #16122
    Zidane viszont elismerem nagyon jó volt, meg Ribery.
  • iko
    #16121
    remélem a franciák ezzel a győzelmükkel a portugáloknak segítettek a vbgyőzelemhez :)
  • bigfoot
    #16120
    biztos,ott még csoport ból sem lesz tovább jutás,legelső erős ellen azt ennyi a csapat?elég vicces:D
  • zaki
    #16120
    4 év múlva már sehol sem lesz Ronaldo, Cafu, Roberto Carlos, Dida (mondjuk őt nem is sajnálom, szvsz az ő gólja volt)... :(
  • Jetdash
    #16119
    életbe se
  • REALista
    #16118
    Hiba volt egy csatárral felálni a Franciák ellen!!!!Nem is értem az egész VB-n két csatárral nyomták a Brazilok!!!!
  • tormy
    #16117
    Zidane marha jo volt, ilyan volt mint a 8 evvel ezelotti zidane.

    Azt nem ertem hogy mi tornet Ronaldinhoval es a tobbi brazil nagyagyuval. Ronaldinho az egesz VB-n egy szar volt, nem ertem hogy miert, de ez igaz kaka-ra is es meg 1-2 emberre a brazil csapatbol.

    Miert nyerte ka franciak:

    Pareira oriasi hibat kovetett el hogy ezt a kezdocsapatot kuldte ki. Ronaldo - Robinho kellett volna, Cafu helyett pedig cicinho. Azonkivul 4 vedo es 1 vedekezo kozeppalyas hogy roberto carlos fel tudjon futni ribery mellett, mert igy nem tudott. Az edzo taktikai hibakat kovetett el, es par kulcsjatekos nagyon a szintje alatt focizott. [Elsosorban Ronaldinho es Kaka']

    Egyebkent Pekerman az argentinok szovetsegi kapitanya is elkovett hasonlo sulyos hibakat a Nemetek ellen, es el is bucsuztak a VB-tol.
  • Jetdash
    #16116
    és ezért fognak nyerni a németek
  • fsgh
    #16115
    2év mulva a könf.kupán ismét győznek:) Adriano megint gólkirály lesz;)
  • chalezlopez
    #16114
    nyugi, nyugi az argentínok kiesésénél én is padlón voltam... majd 4 év múlva...
  • reaper4
    #16113
    ezzel tökéletesen egyetértek. nem biztos h ez lett volna a vége ha nem arccal mennek ki...
  • Serpa
    #16112
    a franciák megérdemelten jutottak tovább.
    az egész meccset uralták, irányították.

    sztem a meccs embere Zidane, aki ahhoz képest, h visszavonul, frenomenális volt.
  • zaki
    #16111
    Ha tényleg az lesz, én biztos nem fogom nézni. Szánalom.
  • a zsírkereskedő
    #16110
    a brazilok játéka a cselezés..
    na ma ezt a franciáktól láthattuk éljen a JOGA bONITO brazilok nélkül:D
  • fsgh
    #16109
    akkor mondom én!

    OLASZ-PORTUGÁL DÖNTŐ LESZ!!!hisz ez eddig a meglepetések vbje!!
  • markastor
    #16108
    A németeknek kell nyerniük. Franciaország meg legyen negyedik. :)
  • BEAST #16107
    a brazilok vb játékán is csak azt lehetett látni mint az angolokén ... arccal mentek ki a pályára , egy hasonló szintű csapat elverte őket
  • R9
    #16106
    franciák lof*szok voltak
    brazilok voltak szarok nem volt meg a tűz azt hitték hogy lazán nyernek nagyképűek voltak
    most megkapták
    4 év múlva nyerünk
  • homeless
    #16105
    Hajrá Portugália. Márcsak bennük bízok.
  • zaki
    #16104
    Öngyi leszek, sziasztok!
  • Jetdash
    #16103
    ezazaazazazazazazazazzazazazazz
  • iko
    #16102
    braziloknak drukkoltam, de úgy látszik fejben nem elég jók, nem tudták a saját játékukat játszani... a végén már semmi nem emlékeztetett a brazil futballra...
  • Gabe18
    #16101
    Hát a franciák elképesztőek voltak ma.Egyszerüen lenullázták a brazilokat.(az első valamirevaló ellenfél hazaküldte őket)
    Én meg aztán nem vagyok egy Zidane fan,de amit ma csinált az egyszerüen zseniálissan fantasztikussan döbbenetes volt,ezzel bebizonyitva hogy a legnagyobb játékosok köztt van,aki akkor játsza a legnagyobbat amikor a leginkább kell.
  • Herr Lehrer
    #16100
    Basszameg basszameg baszsameg!!!!!!!!!!
  • REALista
    #16099
    Német-Francia döntő lesz szvsz!
  • DjDano
    #16098
    sebaj a németek ugyis levernek mindenkit a brazilok nevében is!! Most már csak ők nyerhetnek,,, vagy nincs igazság
  • reaper4
    #16097
    te mondod ? :DDDD
  • Jetdash
    #16096
    meg fogják nyerni tuti
  • Jetdash
    #16095
    meg fogják nyerni tuti
  • Jetdash
    #16094
    de mégse
  • reaper4
    #16093
    legyen igazad
  • FtranX
    #16092
    na akkor maradnak a portugálok. :(