19716


Világbajnok: Olaszország

  • Serpa
    #16210
    francia-olasznak döntőnek örülnék, olasz győzelemmel.
    de francia-német a legvalószínűbb.
  • tormy
    #16209
    Egyebkent szerintetek MI MEGERJUK hogy magyar valogatott szerepeljen VB-n? En 20 eves leszek, de szerintem en nem fogok magyar csapatot VB-n jatszani. :D
  • BEAST #16208
    szép lesz :D:D:D:D
  • Kit--Kat
    #16207
    vagy lehet elnéztem:o
  • tormy
    #16206
    Aham tudom. Nezd ez az edzo felelossege, megvallom neha en kezdobe allitottam volna 2 csoportmeccsen is, de kis szerencsevel tovabjuttotak es mar 4 kozott vannak.
  • REALista
    #16205
    Jah az tényleg durva volt!!!
  • tormy
    #16204
    Mellesleg abbol a szemptontbol is erdekes lesz a 2010-es VB, hogy sok csapatban roppant meretu fiatalitas lesz. A masik ami marhara erdekel mar most, hogy hogyan fognak az Europai csapatok majd Del Afrikaban jatszani. Ha ott a nyari szezonra teszik be a VB-t akkor lesz olyan 45 fok Sun City kornyeken.
  • Kit--Kat
    #16203
    De ez 1 meccs, és eddig volt még emellett 4...
  • grebber
    #16202
    :( kiesett a kedvenc csapatom Brazilia.
    Elkezdek lottozni melóba mondtam hogy Franciák nyernek ,de mindenki mondta hogy esélyük nincs.
  • Serpa
    #16201
    ki fogják kényszeríteni, h a bíró arra húzzon.
  • France men
    #16200
    JAh :DD OK PIa az bennem is van főleg ezek után! Akkor el se olvasd amit irtam Priviben csak azt hittem nem veszed észre amit ide itram ;)
  • fsgh
    #16199
    "szinte allandoan"

    Olasz meccs lesz a kivétel
  • Atesz89
    #16198
    Togo ellen többet jáccot 5 percnél...
  • zaki
    #16197
    Tényleg a világbajnokot láttuk: Brazíliát... :P
  • tormy
    #16196
    Nem hihetetlen. Ezen a meccsen pedig abszolute nem volt indokolt hogy jatsszon. Brazilok ellen ez a kezdocsapat osszeallitas kivalo volt a francia edzotol. Trezeguet akkor allt volna be ha a brazilok vezettek volna. Szerintem olyan 60-65. perc kornyeken hozta vola be.
  • reaper4
    #16195
    nem osztom a véleményed... elfogult vagy szvsz


    (a bírói elfogultságra gondoltam)
  • zaki
    #16194
    Az, néztem is nagyonkat, mikor SAHA jött be Henry helyére a meccs végére.
  • reaper4
    #16193
    ok ok csak kicsit piáztam így lehet h beképzeltem :D amúgy még játszhatnak :D

    annyira szimpik a franciák h nem is tudom akkor kinek szurkoljak. na jó a németeknek :)
  • torrente
    #16192
    Ma a világbajnokot láttuk. (Nem Portugália).
  • zaki
    #16191
    Há' ja, németek talán most a legesélyesebbek.
  • Kit--Kat
    #16190
    Hihetelen, hogy Trezeguet eddig játszott 5 percet.....
  • tormy
    #16189
    Eleg valoszinu pedig. Nemetek szerintem 1-0 v 2-1 re nyernek olaszok ellen, de az is lehet hogy dontetlen / hosszabitas es nemet tovabbjutas, en nemeteknek 80% eselyt adok dontobe jutasra, ezt fogom megjatszani sportingbeten is, meghozza nem is kis osszeggel. :)

    Portugalia - Franicaorszag. Ha a franciak olyan szervezzetek lesznek mint ma, es Zidane nem kap valami virusos hasmenest, amitol ossze-vissza szarja magat meccs elott, akkor mindenkeppen a Franciak jutnak be a dontobe. 75% hogy a franciak jutnak majd be.

    emlekezzetek szavaimra amikor a meccseket nezitek, ilyen dolgokban professzor vagyok, nem hiaba nyerek szinte allandoan sportingbeten. :)
  • torrente
    #16188
    Így írják helyesen: muszáj.
  • Serpa
    #16187
    nagyon necces lenne.
    a német fővárosban, a németeknek fújva ...
  • reaper4
    #16186
    de van : én :D
  • zaki
    #16185
    Legyen német-francia döntő gall győzelemmel... :P
  • R9
    #16184
    :D
    3 hét mulva tiszta leszek
    legalább addig nem idegeskedek brazilok miatt
  • Oziris666
    #16183
    A Palermo lehet bajnok egyefene:)
    De a másikat nem szeretném bocsi:)
    1:1
  • Serpa
    #16182
    portugálokat sztem megverik a franciák, a döntőben meg akármi lehet ...
  • gabber_saviola
    #16181
    ez akarod?
    támogatom :P
  • zaki
    #16180
    Most nézem, mennyi kérdőjelet gyűjtöttél be ma este... :P

    Szerényen megjegyzem engem meg királlyá avattak... :DDDD
  • gabber_saviola
    #16179
    Dekó? :P
  • Oziris666
    #16178
    Az olaszok nyernek,és jövöre a Palermo lex a bajnok!!!:)
  • France men
    #16177
    Hallod Reaper mondom nem a németekre gondoltam!!!!!!!!!!!!!! NEm is azokkal játszunk !!
  • gabber_saviola
    #16176
    :P

    nondom, hogy nem mondom :)
  • REALista
    #16175
    Nincs ember aki ne tudná hogy kinek szurkólsz!!!De Deco nélkül nehéz lesz!!!:DDDDDDDDD
  • fsgh
    #16174
    nehogy már Német Fra döntő legyen:/ nem szeressem a Franciákat és a Német se annyira a szívem csücskei...Olaszok a émetekt 4-1-re verték bari meccsen csak hogy emlékeztessek mindenkit!;)a Németek már jobbak e ez az mlék tuti bennük van:)))
  • R9
    #16173
    olaszok ugyse nyernek szal kimondhatod :D :D
  • tormy
    #16172
    Termeszetesen nem, de ezek alapveto hibak voltak. Brazil csapat meg gyenge formaban is kepes akarmelyik csapatot megverni, ha megfelelo a taktikai osszeallitas.
    Gondolkozz el csak a latottakon.
    Cafunak alig volt epkezlab dolga, Henry kb. 15x lefutotta es atment rajta, labdakat nem osztotta rendesen Cafu stb.
    Juninho. Jo jatekos, de Brazil kezdoben NINCS helye ha ott vagy Ronaldinho. Hasonlo a szituacio mint az angoloknal ahol Lampard es Gerrard egyideju jatszatasa is nagy marhasag volt szerintem. Juninho helyett egy csatar kellett volna mindenkeppen, meghozza Robinho volna, Cafu helyett Cicinho, cicinho es R.Carlos pedig felfutasokkal kellett volna hogy operaljon. Persze az is igaz hogy Ronaldinho olyan szarul jatszott hogy beferne egy kozepeuropai csapatba ezzel a teljesitmennyel. [Pl Artmedia Bratislava]. Ez is kulcs momentum, hiszem neki kellett volna az iranyitonak lennie nem pedig Juninhonak, aki a Brazil valogatottban nem tudott felnoni a feladathoz. Ez nem Lyon.

    Nah de mindegy ez mar a Brazil szovetseg feladata hogy meglassa a hibakat, es kibasszak Pareira-t, ami nagy valoszinuseg szerint meg is fog tortenni.

    Kovetkezo VB-n majd mas lesz a helyzet, ott mindenkeppen lesz Del- Amerikai csapat dontos szerintem. Most jon el a fiatalitas ideje mind az Argen mind a Brazil valogatottnal, es sok hihetetlen tehetseg van, az a 2 valogatott nagyon oda fog majd baszni. Argentina szerintem most is VB eselyes lehett volna de az edzoi hiba megakadalyozta ezt. Ezen a szinten ilyet nem lehet. Brazil edzo meg nagyobbakat hibazott mint Pekerman.

    Egyebkent nem bantam volna ha elbukom a 10e forintot Sportingbeten ha Brazil gyozelem lett volna, es ugy is tettem fel, hogy ezt valoszinuleg elvesztem, mert a franciaknak nem adtam sok eselyt, de amikor meglattam a Brazil kezdocsapatot, rogton tudtam hogy ez a meccs minimum dontetlen lesz, ha nem a franciak fognak nyerni es tessek.
  • reaper4
    #16171
    mond ki mond ki mond ki :DDDDDDD


    najó nem muszály :D