19716


Világbajnok: Olaszország

  • reaper4
    #16291
    én úgy gondoltam h mindenki 1x játszana mindenkivel (semleges országban pl magyarország :DDD)
  • SHADOWEYES7
    #16290
    lol
  • fsgh
    #16289
    sztem ez másik válogatott fikázása valamilyen sinten.del plz
  • tormy
    #16288
    Igen en is arra hajlok, bar ha rendes jatekidob dol el, akkor nemet tovabbjutas lesz.
  • reaper4
    #16287
    ez ki? :D fog:ronáldinnyó arc:ronáldó :D
  • tigeroo
    #16286
    az a jó, nem? csakhát RTL...
  • fsgh
    #16285
    jaja nem rossz ötlet:) mint 1 bajnokság úy kéne mindenk 2x jtszanna egymás ellen:P csak rohadt sokáig tartana...
  • reaper4
    #16284
    de mivel a pénz uralja a világot így ennek az esélye= 0
  • tigeroo
    #16283
    jah...nemlennének buzi 11-es párbajok mindenki megkapja az 1-1 pontját :o
  • reaper4
    #16281
    ha más nem legalább a fórumról kiszorulna a : bezzeg ő könnyebb csapattal jutott tovább szindróma :)
  • reaper4
    #16280
    igen. de most nem???
  • Kanál
    #16279
    jah ezert volt jo regebben amikor kevesebb csapat indult es a csoportkorbol egy masodik csoportkorbe jutottak a csapatok ahonnan csak 1 jutott tovabb
  • tigeroo
    #16278
    ilyen bajnokságszerűség? csak nem premier leagues, serie a-s csapatokkal, hanem nemzeti válogatottakkal!
  • reaper4
    #16277
    tudom drasztikus de én úgy rendezném a vb-t hogy max 20 csapat juthasson be és mindenki játszon mindenkivel és az első 3 lenne dobogós. ez lenne az igazságos... nem lenne mákos sorsolás stb.
    így nagy a bunda lehetősége. arról nem is beszélve h ha valaki könnyű csapat ellen jut be pl a 8ad döntőbe az igazságtalan azzal szemben aki szenved pl a brazilok v az argentínokkal szemben.
    ebben az esetben minden csapat a maxot hozná ki magából az elejétől fogva...
  • gabber_saviola
    #16276
  • tigeroo
    #16275
    de előtte még játszanak a 3. helyért! majd idővel kiderül
  • Kanál
    #16274
    olaszorszag meg igazi csapatba D:
  • EmIn3m02
    #16273
    :D
  • gabber_saviola
    #16272
    rendes játékidőben eldől a meccs ezt tuti
  • tigeroo
    #16271
    már miértne nyernének baszek?? o.o akkor az a 4-1 semmi?
    semmi sem lehetetlen, ezt már megtanulhattuk a fifa world cup germany 2006 ideje alatt :l
    (#16219)
  • myl0
    #16270
    :) Elég nagy hujeseget irsz, ha a franciak nyerik a csoportot az ukránokkal talakoztak volna, majd az olaszokkal, ehelyett spanyol brazil lett:)
  • 5w0rdf15h
    #16269
    jóvan menj aludni kisgyerek pizsamát má fellőtték :) olaszok kiesnek és pont :D
  • Kanál
    #16268
  • tormy
    #16267
    Mellesleg velemenyem szerint az olaszoknak 1 eselye lesz a nemetek ellen, kihuzni 11 parbajig. Ez nem lehetetlen ha 1-3-1-4-1 -et jatszanak kontrara, illetve 4-1-3-1-1 -et.
    Olaszoknak ott lehet keresnivaloja, mert rendes jatekidoben nem fognak nyerni ez szinte biztos, ezert nem is jatszom meg a meccset sem nyerore sem tovabbjutora.

    Kivancsi leszek Lippi mester mit talal ki mert nagy taktikus. Csak figyeljetek meg hogy az alatalam vazolt ket taktika kozul fog valogatni.
  • Kanál
    #16266
    jah eloszor en is azt hittem piros lesz, mert hatulrol csuszott be, ha mar nem utolso emberkent de hatulrol
  • tigeroo
    #16265
    materazzit kihagytad ebből a szép meséből.
    mindíg csak az érem fényesebb oldala...:)
  • reaper4
    #16264
    az egész vb-n őt sajnálom a legjobban :( főleg h nemrég épült fel :(
  • torrente
    #16263
    A játékosok gyenge színvonalához még gyengébb játékvezetés párosul. Elelfántcsontpartnak csak 3 büntetőt felejtett el befújni a bíró Hollandia ellen... És egy halom ilyen volt a vb-n, ahol a gyengébbet sújtották. Így felesleges csoportkört, sőt selejtezőt játszani.
    Négy évente rendezhetnének egy vb-t Brazíliával, Argentínával, olaszokkal, németekkel, angolokkal, spanyolokkal, franciákkal és a nyolcadikat meg kisorsolnák (török, horvát,,,).
  • 5w0rdf15h
    #16262
    az most h jön ide? nem kell elterelni a dolgokat grosso szinészkedett, bíró megette, ausztrálok kiestek, olaszok továbbmentek ennyi ez nem volt jogos az is tény de németek ellen tuti nem fog a bíró annyi mindent befújni az olaszoknak...
  • tigeroo
    #16261
    azért Juan sárgalapja is piros lett volna..helyzetben kiugró ember ellen becsúszni, hátulról.
  • EmIn3m02
    #16260
    jajj ne is mondd
    iszonyat sajnálom hihetetlen
  • gabber_saviola
    #16259
    A:SD.asdasdasdasdasdasd
  • reaper4
    #16258
    ha ott lett volna még sziszé is.... háááát kemény
  • Kanál
    #16257
    alig lett vege a meccsnek johogy faj es meg fog is egy darabig, perejrat remelem reg kirugtak
  • tigeroo
    #16256
    a hollandok ketrecharcát már ne is említsük.
  • tormy
    #16255
    Ez nem 11-es. Az olasz okosan esett el, ezt igy kell es sajnos befujjak. Szerintem nem lesz sokaig tarthato ez a mostani biroi szisztemia, be kell lassan vetni a technikat is. Ertem ezen hogy a biro ilyen esetekben videorol visszanezne hogy mi is tortent pontosan es a szerint iteljen. Szinte minden meccsen volt vegzetes biro hiba, ez mar lassan kezd kenyelmetlen lenni a FIFA-nak.

    Jegyzem meg, az argentinok nem kaptak meg egy 11-est nemetek ellen, a mai meccsen brazil jatekost nem allitottak ki, es a biro nem adott 11-est franciaknak.
  • gabber_saviola
    #16254
    én is elestem volna, mint bárki más, aki egy percet is focizott játékosként.
  • reaper4
    #16253
    szvsz nem volt az de ettől függetlenül.....
  • EmIn3m02
    #16252
    most ebbe ha köcsög lennék betudnék kötni anyiban hogy a franciák lehet hogy éppenséggel pont ezt akarták,hogy a csoportkörből így mennek tovább,és akkor elkerülik 16között a brazilokat
    érdekes hogy amikor már tényleg tovább kellett jutni,akkor egészen másképp játszottak,nem érdekes ez?
  • Kanál
    #16251
    en nem mondtam hogy jogos volt a piros relax.