19716


Világbajnok: Olaszország

  • james69holden
    #16332
    akármelyik honi torrent oldalról le tudod majd tölteni napokon belül...
  • Zsolti9014
    #16331
    picit sajnálom brazilokat, de Fr.o. egyszerűen jobb volt, Zidane még mindig a világ legjobbja, örülök az eredménynek, a brazilok lebecsülték a franciákat, érezhető volt h megijedtek a meccsen.
  • G_ArchAngel #16330
    ...tegnap majdnem különaludtunk asszonnyal:)

    - én dühöngtem az angolok, Ő a brazílok kiesése miatt...
    Őt a német meccs nem érdekli, innentől a portugáloknak szurkol, én meg a francia-német döntőnek...
    Mostanában asszem rendelnem kell az ebédet, de lehet a szexet is - k*rva foci:DDD
  • SLICK
    #16329
    hi all!

    bocsi h itt is megkérdezem, de nem tudjátok véletlenül, h honnan tölthetném le a mai meccset (magyar kommentátorral pl amit Léderer rikácsolt az is jó)? (a francia - brazil meccsre godnolok) esetleg nem tudjátok h mikor ismétlik még a TV-ben mert sokan mondtátok h anygsezrű mérkőzés volt én sajnso csak bele bele nézegettem mert véletlen mára szerveztem egy kerti party-t, tudnátok segíteni? köszi előre is :)
  • grizzly21
    #16328
    Még annyit, hogy a VB legjobb meccse volt. Erről az ágról lesz a győztes ez tuti.
    Olvasom itt a hsz-eket: amennyire divat braziloknak szurkolni, annyira divat szidni is őket. Nem látjátok a feliratot a banner alatt? Ha valaki dicsér valakit az szabad, szidni azonban nem kéne senkit. A fél topik a brazilok ellen szurkol mindegy hogy ki az ellenfél.
    Szeretne a francia válogatott 3 egymást követő vb-n döntöbe kerülni...
    A franciákról meg annyit hogy talán 2 francia ember van benne, Zidane, aki a hátán viszi az egész válogatottat SEM az..
  • grizzly21
    #16327
    micsoda buta egy aláírásod van, szánalom
  • grizzly21
    #16326
    Egyébként a mai meccsen bebizonyosodott: Zidane a világ legjobbja volt, méltó lesz a búcsúzása. -bár gyülölöm a franciákat
  • grizzly21
    #16325
    de primitiv vagy.
  • grizzly21
    #16324
    nekem pont fordítva van.
    Jó kis meccsek voltak, brazilokat sajnálom
  • fernando torres
    #16323
    mikor lenditi a lábát,magával húzza a partjelzőét is..oltás..
  • Kandurex
    #16322
    Na, emberek, most értem haza a lagziból és egyik szemem sír, a másik nevet.

    Sír: Anglia

    Nevet: Francia



    (az milyen amikor a full násznép VB -t néz a mennyaszonnyal egyetembe? )
  • fistin
    #16321
    igen, az az igazság hogy én is ezt vettem ki belőle, de a partjelző hamarabb elhúzza a lábát minthogy ronaldinho a labdát rúgná 8) vmi turpisság van benne :]
  • fernando torres
    #16320
    Ronaldinho le akarta gurítani a szögletet aztán belerugott a partjelző lábába
  • fistin
    #16319
    különben ez mégis mi?
  • 5w0rdf15h
    #16318
    sokat gyúrt :DDD
  • fernando torres
    #16317
  • fistin
    #16316
    már eldőlt :D

    hát nemtom ha a házigazda nyerne lenne öjömbódottá, mégis a szívem a franciák felé húz, megpróbálom semlegesen kihúzni a döntőt, de az elődöntőket ezek szerint végigszurkolni :]
  • fernando torres
    #16315
    gec Henrynek mikarjavanmár...
  • Gabor_(HSF)
    #16314
    Német vs Francia döntő van folyamatban.....
  • tormy
    #16313
    Mellesleg nem ertem hogy mi alapjan allitotta ossze Pekerman az Argentin csapatot, kihagyta pl. Pellegrinot, es az iden szenzaciosan focizo Martin Palermot. De meg lenne par nev akit nem ertem miert maradt ki...na mindegy keso banat.
  • tormy
    #16312
    veron szerintem kioregedett ezert nem kerult be, ha figyelemmel kiserted hogy jatszott mostanaban akkor nem csoda hogy nem tette be pekerman a keretbe. samuel-el egyetertek szeribtem hiba volt kihagyni. Aimar-t annak idejen csodagyereknek kialtottak ki ami a foci tudasat illeti, szerintem kicsit tuloztak vele kapcsolatban, olvasni lehetett hogy nagyon hangulatfocista, tehat neha nagyon jol jatszik neha pedig rosszul. Szerintem pont ezet volt csere.

    Na de argentina fanoknak egy kis nosztalgia. Az 1986-os argentin csapat. Az embernek borsozik a hata amikor a neveket olvassa, akkora focista volt mind:

    22 GK Hector Zelada
    21 MD Marcelo Trobbiani
    20 MD Carlos Tapia
    19 DF Oscar Ruggeri
    18 GK Nery Pumpido
    17 FW Pedro Pasculli
    16 MD Julio Olarticoechea
    15 GK Luis Islas
    14 MD Ricardo Giusti
    13 DF Oscar Garre
    12 MD Hector Enrique
    11 FW Jorge Valdano
    10 MD Diego Maradona
    9 DF Jose Cuciuffo
    8 DF Nestor Clausen
    7 MD Jorge Burruchaga
    6 DF Daniel Passarella
    5 DF Jose Luis Brown
    4 FW Claudio Borghi
    3 MD Ricardo Bochini
    2 MD Sergio Batista
    1 FW Sergio Almiron

    Edzo:
    Carlos Bilardo


    Az 1986-os argentin csapat:



    Burruchaga belovi a 3. argentin golt a dontoben:

  • a zsírkereskedő
    #16311
    tényleg nem a nyelvóra helye ez:D
    a puhos focista hasról annyit h csak táplálkozás kérdése -ronaldo többet eszik meg nem figyelegyből látszik rajta pl.. nem kövér de nem is hasonlít egy focistára
    tevez tényleg jó birom is nincs vele bajom csak meglepődtem picit:)
    pekerman meg már a kerethirdetésnél hibázott szóval mehet a busba:) verón samuel... és aimar se játszott...
    na mindegy majdnem minden válogatott keretével nem voltam megelégedve
    talán az angolok elefántcsontpartiak mentek jó kerettel akik nekem is megfeleltek...
    de ez nem kívánságműsor:D
  • tormy
    #16310
    Jojo, szepen magyarul akartam fogalmazni. :)

    Egyebkent Tevez marha jo focista, nem kell fikazni, kicsi a termete es ilyen a testfelepitese, de gyors attol fuggetlenul. Azt kell hogy mondjam hogy nem Batistuta szint, de helye van az argentin csapatban.
    Egyebkent amit sosem ertettem hogy az argentin edzok miert nem jatszattak sosem Diego Quintana-t szerintem oriasi tehetseg [volt].
  • a zsírkereskedő
    #16309
    na végre az első értelmes kép:)
    sztem ő volt a legjobb aki valaha is focizott azóta nem is nézek annyi focit mióta visszavolnult
    a mentalitása a tudása és az odaadása az feledhetetlen volt!:)
    na mindegy nem érzelgősködök:D
  • tormy
    #16308
    Elozo kep kimaradt.

  • tormy
    #16307
    Pekerman elmondta velemenyet es dontese vegleges, tavozik az argentin kispadrol:

    http://www.afa.org.ar/images/news/Jose%20Pekerman%20indicando.jpg

    http://www.afa.org.ar/?m=news&n=891


  • reaper4
    #16306
    nem fikázni a pocakos embereket:D pl én :D
  • a zsírkereskedő
    #16305
    tévez zsíros kb olyan hasa volt mint apámnak:D
    nem hittem h valaha is látok ilyen puuhos focistát
    egyébként nem búcsút int hanem elhagyja... abandonar:)
  • tormy
    #16304
    Batistuta szerint Pekermannak maradnia kellene:




    http://www.afa.org.ar/?m=news&n=895


    Hat en nem ertek vele egyet. Azert egy Battigol szintu csatart jo lett volna latni az argentin csapatban.
  • reaper4
    #16302
    sajnálom őket mert a csajom a braziloknak szurkolt de örülök is mert nem a németek ellen kell összevesznünk :DDD
  • gabber_saviola
    #16301


    [center]















  • tormy
    #16300
    Annak aki ert spanyolul. :)



    La Selección abandona Alemania
    [Az argentin csapat bucsut int nemetorszagnak]

    http://www.afa.org.ar/?m=news&n=894
  • gabber_saviola
    #16299


    [center]








  • reaper4
    #16298
    persze az illetékes biztos nyaral :D mi meg itt sz@punk a gép előtt :DDD
  • 5w0rdf15h
    #16297
    bannert frissíteni kéne pöppet :D
  • SHADOWEYES7
    #16296
  • reaper4
    #16295
    akkor nem 20 hanem 15 vagy 10 csapattal (ahogy belefér :))
  • reaper4
    #16294
    én csak a karikatúrát néztem ( a lóvét meg a cumit csak most)
  • fsgh
    #16293
    hát annyira nem jó mert belelógna a felkészülésbe sőt az dénykezdésbe is....20 csapat 2x egymás ellen a olyan mint 1 bajnoksá s annyi ideig is tart 2 hónap alatt nehezen lehetne leavarni:DDDD
  • 5w0rdf15h
    #16292
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd ezjó