19716


Világbajnok: Olaszország

  • Unreal1942
    #3594
    Ausztralia-Japan 1:2
    USA - Csehország 1:1
    Olaszország - Ghána 2:0

    Bár remélem, hogy a Csehek nyerni tudnak.
  • The FlashBack
    #3593
    akkor az eredmény kúr el valamit. De egyik éjszakáról a másikra?
    Nem értem!
  • precision
    #3592
    ja igen, ott nekem is a kis kérdőjel van, de a mai meccseknél fura mód normális kötőjel van
  • precision
    #3591
    Nem mondanám hogy gagyik a csapatok. És nem ülnek rá az eredményre, pl tegnap a portugálok sem ültek rá az eredményre, rúgni akartak ők gólt rendesen az első után. Csakhát nem tudtak...biztos a "gagyi" csapat védelmén nehéz volt átmenni
    Szerintem kifejezetten jó a mostani vb, pár nagyágyú még be sem mutatkozott, szal ne ítélj elhamarkodottan
  • The FlashBack
    #3590
    #1
    A magyarok azért nincsenek kinnt, mert a selejtezőkön leszerepeltek, ugye. Ha mindenkihez odavágnák azt, hogy kijusson a VB-re, akkor valszeg mi is ott lehetnénk.
    Angola is keményen megközdött azért, hogy itt lehessen, pedig az országukat nem érdemes összehasonlítani a miénkkel, se társadalmi, se politikai szempontból, tehát, ha erről nézzük a dolgot, nekünk "csak focizni kellett volna" viszont nekik, még egy csomó akadályt is le kellett küzdeni, és azt is mondhatjuk, hogy a becsületüket erősíti, hogy sikerült visszaverni a portugál játékosok támadásait, ezért kaptak ki, csupán egy góllal. Ami a Portugáloknak győzelem ugyan, de a játék förtelmes volt.
    Visszatérve a Magyar válogatottra, szerintem a következő VB-n sem leszünk ott.
  • The FlashBack
    #3589
    normálisan?
    Mert nost IE be vagyok, és azok a sorok, ahol az eredmények is be vannak írva,kötőjel helyett – van, pedig ugyanaz mint eddig, és mondom, hogy mostanra "romlott" el, mert eddig ff-ben oks volt. A tartalma pedig ugyanaz (<span class>), úgyhogy ezért nem értettem, de ha ff ben oks, akkor valszeg ez a b*zi IE a xar, dehát melóhelyen örülök, hogy ilyen is van, ugye:)
  • Árnyvadász
    #3588
    Nem túl meggyőző a VB. Minden meccsen hullámzás a közönség részéről, a vezető csapat, ha 1 gólós is az előny, "ráül" az eredményre, a kapusok szerencsétlenségükre sérülést szenvednek. Sok az afrikai csapat, ha meccs van, akkor van egy nagy név és egy vmi :) Magyarok is nyugodtan itt lehetnének. Sok gagyi közt nem is tünne ki annyira a csapat harmatgyenge teljesítménye. És végül Léderer... Bár kezdem megkedvelni. Ha már a meccsek szarok, legalább vmibe találjak pozitívumot.
  • precision
    #3587
    ja, látszik ff alatt nálam
  • The FlashBack
    #3586
    Így van, remélem nyernek a csehek, 2002-ben nem sok híjja volt egy esetleges bronz vagy hasonlónak. Egy meccset eltoltak nagyon, utána pedig jött a többi:/

    Nade, ha firefoxot használsz, oks a banner?
  • precision
    #3585
    jobban szeretem a cseheket mint az usa -t, de az usa mostanában nem gyengén tolja, szal azért rakom döntetlenre
    de voltak már nagyobb meglepetések is a mostani vb -n szal meglátjuk :D
  • BADE
    #3584
    ezt igazából nem ide akartam,de valamennyire a vb-hez tartozik:)
  • BADE
    #3583
    „Az sem lesz tragédia, ha nem kezdek: Akhilleuszhoz hasonlóan azt vallom, hogy nem a megvívott csaták száma számít, hanem az, hogyan vívod meg ezeket a csatákat” - Del Piero
  • StephenKing
    #3582
    Hát szerintem a csehek nem kapnak ma gólt igy az sima 2-0 és az olaszok sem az 1-0 lesz a kenguruk gólgazdag meccsen nyernek 3-2-re.
  • bigfoot
    #3581
    csh-usa 2-1
    aus-jpn 1-1
    ITA-ghna 3-0
  • The FlashBack
    #3580
    majdnem:)
    Csak ne tippelne mindenki döntetlent, vagy vereséget a cseheknek:)
  • precision
    #3579
    aus - jap : 0 - 2
    usa - czech : 1 - 1
    ita - ghana : 3 - 1
  • The FlashBack
    #3578
    Tehát akkor, tippjeim a mai napra:

    Csehország - USA 3:1
    Ausztrália - Japán 1:2
    Olaszország - Ghána 3:0
  • The FlashBack
    #3577
    Csehek megérdemelnének már egy győzelmet.
    Egyébként, a Cseheket vártam a legjobban, errre, pont az ő meccseiket nyomja a Sport Klub:SSS
    De szerintem, úgy köszöntenek be, a 2006-os VB-re, hogy az USA válogatottját, 3-1-re lefocizzák a pályáról:)
  • The FlashBack
    #3576
    Kérdezném, hogy firefoxban minden rendben a fejléccel?
    Mert most, nem otthon vagyok, és csak IE jutott, itt pedig kicsit furán néz ki:)
    Ha firefoban sem a megszokott akkor az éjjel romlott el, mert már erre érkeztem:S
  • The FlashBack
    #3575
    király:) Köszönöm énis:)
  • The FlashBack
    #3574
    ja:), még a szám is tátva maradt:))
  • Csacsi
    #3573
    Ahogy tette idén, portugália, anglia, hollandia. :)
  • The FlashBack
    #3572
    nem fog összejönni ez így:)
  • StephenKing
    #3571
    Engem sem pedig ahogy kezdtek gondoltam vagy 5-6gólig meg sem állnak de aztán unalomba fulladt az egész. Mondjuk Figo megkerülős csele gyönyörű volt azért érdemes volt a meccset végignézni.
  • The FlashBack
    #3570
    Hát a portugálok nem győztek meg. :S
  • BADE
    #3569
    Ausztralia-Japan 2-2
    USA - Csehország 2-2
    Olaszország - Ghána 1-1

  • Pluskast
    #3568
    Az olaszok szerintem nyernek de nem lesz jó meccs mert tuti ráülnek az eredményre ahogy ezt mindíg is teszik.
  • [Jakuza]
    #3567
    Ausztralia-Japan 2-1
    USA - Csehország 1-2
    Olaszország - Ghána 1-1
  • 5w0rdf15h
    #3566
    pont ezt akartam írni 5 perce csak mondom hülyeség :DDDDD
  • nyami
    #3565
    ke
  • zaki
    #3564
    Ausztrália - Japán 0-0
    USA - Csehország 0-0
    Olaszország - Ghána 0-0

    :P
  • zaki
    #3563
    Svéd meccsen azt hiszem.
  • bigfoot
    #3562
    Hetthéssy Zoltán melyik meccsen volt komment?
  • nyami
    #3561
    Ausztrália - Japán 1-1
    USA - Csehország 1-2
    Olaszország - Ghána 3-0

  • Monoton
    #3560
    Ausztrália - Japán 2-1
    USA - Csehország 2-2
    Olaszország - Ghána 1-2 :P
  • iko
    #3559
    Tipp:
    Ausztrália - Japán 1-0
    USA - Csehország 1-2
    Olaszország - Ghána 3-0
  • Zséé
    #3558
    Ausztrália - Japán 1-1
    USA - Csehország 1-2
    Olaszország - Ghána 2-0
  • REALista
    #3557
    Ausztrália - Japán 0:2
    USA - Csehország 1:2
    Olaszország - Ghána 3:0
  • BADE
    #3556
    holnapi meccsekre mit tippeltek?
  • SLICK
    #3555
    grat naon über... a fejlécbe is be lehetne rakni sztem :)