19716


Világbajnok: Olaszország

  • fradista91
    #7644
    "a te részrehajló agyacskád már biztos nem emléxik arra a 6-7 jogtalanul lesnek ítélt szitura amikor az olaszok támadását simán tovább kellett volna engedni."
    Te meg arra a 11es gyanús helyzetre nem emlékszel, ami lehet nem volt az, mégis megadhatták volna ha már Mastreonit kiállítják ilyenért.
  • djemba-djemba
    #7643
    Pope első sárgájánál Gilardino a földig húzta már Pope mezét...nemcsak a csatárokat kellene már védelembe venni, hanem az alattomos "csatár-módszereket" is büntetni!

    Igazságos szerintem az 1-1, de USA egyszerűen jobb volt! Az olaszoknak már nem volt levegő a végén, és furcsa volt látni, hogy alig tudják követni az USA által diktált iramot...
  • fradista91
    #7642
    Nekem úgy tűnt az amcsik kárára többet ítélt.De ki tudja lehet én tévedek? Na mindegy...Meg a bíró De Rossi szabálytalanságát akarta egálba hozni Mastreoni kiállításával?
  • 9csöves9
    #7641
    nézd vissza a meccset,megnézném hogy mások mit műveltek volna akkor

    de nem ez befolyásolta azt a "gólt" ugyhogy teljesen lényegtelen
  • forzajuve
    #7640
    a te részrehajló agyacskád már biztos nem emléxik arra a 6-7 jogtalanul lesnek ítélt szitura amikor az olaszok támadását simán tovább kellett volna engedni.
  • G_ArchAngel #7639
    "percek óta lent volt egy olasz a földön"

    Könyörgöm, láttál Te olyan olasz meccset, ahol minimum egy itáliai nem vergődik a földön?
    Lassan művészeti iskolákban a dráma alatt az olasz focit fogják tanítani - színészkedés mesterfokon...:D
  • 9csöves9
    #7638
    mindkét oldalon,de naná hogy csak az olaszt kell észrevenni
  • fradista91
    #7637
    Nem tudom ki sírt tegnap? Csak arról beszéltünk, a bíró a hülye döntéseivel befolyásolta a mérkőzés kimenetelét :P
  • 9csöves9
    #7636
    de azért miért sírtok ami jogos?:D a gól az 2 dolognál sántított,percek óta lent volt egy olasz a földön, meg kellett volna állítani,a Buffon elött lévő játékos meg ha beleért ha nem,akkor is vétett a szabályok ellen

    az első kiállítás, szerintem is durva volt a belemenés,ilyet csak nagyon szigorú játékvezető szokott piroslappal honorálni,de volt már ilyenre példa a világtörténelemben.Pope kiállítása,meg az a szerelés talán megért egy sárgát,arról nem is beszélve,hogy az első sárgalapja is utolsó emberkénti lerántás volt,amiért nem mindenki sárgalapot kap hanem pirosat

    ezzel szemben Gattuso gólja nem volt les,és még volt vagy 5 olyan szituáció,amikor gólra törő olasz csatárt állítottak meg tévesen

    ezért nem értem miért sír mindenki de ha ez jó akkor pfúj cúna olasz bácsik
  • Zsolti9014
    #7635
    Az olaszoktól is elvettek 1 gólt, de az még szabályos is volt. Az USA góljánál a lesen lévő játékos a kapus látóterében volt (már ez is szabálytalan), + mozdult a labdára!
  • G_ArchAngel #7634
    ez sajnos így van, a taljánok bukták volna a meccset egy igazságosabb világban:(
  • jbal
    #7633
    á bazeg nagyon jó meccs volt tegnap.
    az Amerikaiaktól elvettek egy gólt és jogtalanul állították ki 2 emberüket.a bíráskodás ugyanolyan szar mint 4 éve
  • Zsolti9014
    #7632
    Gattuso gólját azért nem adták meg, pedig szabályos volt.
  • 9csöves9
    #7631
    remélem visszaolvassátok az esti irományaitokat

    ennyi sírás még az oviban sincs
  • I.C.ram
    #7630
    Gondoltam berakom ezt :)

    http://video.google.com/videoplay?docid=-6063478215160948442
  • fistin
    #7629
    amúgy nemtom de szerintem a spori jégkorongot szokott vezetni, nem focit, 3 pirosat kiosztani a továbbjutást igencsak elősegítő meccsen, őszinte elismerésem!!
  • jefferson83
    #7628
    Nem arról van szó, hanem arról, hogy én nagyon is a Portugáloknak szurkolok :)
    Legközelebb járj több szerencsével.
  • jefferson83
    #7627
    Kár vitatkozni ezen. Végülis nekünk magyaroknak nem mindegy? :) Valakinek azért szurkolni kell és bárkinek is szurkoltunk ezen a meccsen mindent összevetve egy izgalmas találkozón szvsz jól szórakozhattunk mindannyian. Ilyen a foci.
  • [Jakuza]
    #7626
    Egymás elleni eredmények
    Csehország-Olaszország 29 merkozes 10-10-9 gk: 43:42

    Utolso merkozes : 1996 Anglia EB Csehorszag-Olaszorszag 2:1

    Tehat itt barmi lehet, igen kiegyensulyozott a ket csapat egymas elleni merlege.
  • BEAST #7625
    igaz :P ... különösebben nem drukkolok a Portugáloknak sem , csak ugye az anyagiak XD ... a "nagy" csapatok eddigi VB szereplése nevetséges volt , viszont a kis afrikai csapatokban kellemesen csalódtam , persze "logikus" hogy a nagyok takarékon játszanak mert majd az egyenes kieséseknél kezdenek hajrázni és a kis csapatoknak az is nagy dolog hogy kijutottak, de szerencsére nekik köszönhetően annyira mégsem unalmas az egész :P
  • Bandee1987
    #7624
    igen, az meg a másik :)
  • Count Adyn
    #7623
    egy szó : les
  • Petyus_
    #7622
    Kevered Dél-Koreával. =)
  • Bandee1987
    #7621
    áááá....ghána ellen sem fújtak ellenük...
  • WOW
    #7620
    Ez igaz!100%-ig egyetértek.Reméllem hamar kiesnek.
  • fistin
    #7619
    igen, már kiderült számomra: az olaszok vitathatatlanul bundások... soha nem fújnának ellenük... nézzétek vissza!!
  • zaki
    #7618
    Csehország-Ghána jó volt.
  • jefferson83
    #7617
    A nagy könyv szerint igen.
  • HTB
    #7616
    ezert nem szabadna lederernek kommentatornak lennie, sok foci analfabeta kepes elhinni a sok baromsagot amit mond, mindegyik kiallitas jogos volt
  • jefferson83
    #7615
    Fő, hogy nyertek :DDD Hajrá Portugália!!
  • BEAST #7614
    bleh , igaz tévedtem ... akkor csak az utolsó kettőt buktam , de attól még szar mecs volt azis :D:D:D
  • jefferson83
    #7613
    Képes voltál nem a Portugálokra tenni? Öreg hiba.
  • Atesz89
    #7612
    És Lokvencnek is 2 sárgája van ha jól tudom---->Marek Heinz jáccik + Ujfalusi sem vehető számításba
  • BEAST #7611
    ma egy jó mecs sem volt ... arról nem is beszélve hogy buktam mindet xD ez az olasz-usa mecs meg egy nagy rakás vicc volt
  • jefferson83
    #7610
    A mai eredménytől függetlenül a cseh csapat nem rossz és képesnek tartom őket, hogy megverjék az olaszokat még nélkülük is. Továbbá biztos, hogy nem fogja egyik csapat sem fél vállról venni a következő meccset, így jónak ígérkezik.
  • [Jakuza]
    #7609
    Eleg az is ha az Olasz budzse kifogy a lovebol, mert erre a mecsre mar elpazarolta a bundapenzt a kasszabol.
  • gabber_saviola
    #7608
  • BADE
    #7607
    a cseh csapat csak akkor lesz kemény dió,ha játszik Koller és Baros,ami nem valószínű
  • BADE
    #7606
    vagy inkább Zaccardo:)
  • WOW
    #7605
    Az az érzésem,hogy az Olaszok nem csak az Olasz bírokat veszik meg.
    De az is lehet,hogy Buffon X-refogadott.