19716


Világbajnok: Olaszország

  • [Jakuza]
    #7604
    "[Jakuza] - VIP 2006. jún. 12. 17:32 #3856
    Szerintem az elso nagy csapat aki beeg es kiesik a VB-rol, az pont az Olasz valogatott lesz. :P"

    Mar csak egy Cseh es Ghanai gyozelem kell a keddi joslatomhoz.
  • Count Adyn
    #7603
    Ez a bíró szánalmasan rossz volt... forza italia,sokat kell javulni ez a mai "produkció" nem volt méltó meccs névre sajnos:(
  • gabber_saviola
    #7602
    hát nem voltak a helyzet magaslatán az tuti :P
  • BADE
    #7601
    amit ma a kommentátorok műveltek megint szánalmas volt,más ennyi marhaságot egy év alatt hoz össze
  • Me0w
    #7600
    Utananeztem, sajnos igazad van...

    Aktív leshelyzet akkor van:
    - ha az elrúgás pillanatát követően a lesen lévő támadó játékos a csapatbeli társától kapott labdát megjátssza /lekezeli, leadja, kapura rúgja/,
    - ha kísérletet tesz a feléje irányított labda megszerzésére /a labda felé mozog vagy fut/,
    - ha helyzeténél fogva /szándékosan vagy véletlenül/ zavarja, akadályozza az ellenfél játékosát, vagy kapusát a labda megszerzésében, szemeltartásában,
    - ha befolyást gyakorol a játékra.
  • magus
    #7599
    hehh, kommentator beszol, az amerikaiak nem ertenek a labdajatekhoz. ugy latszik en eltem eddig abban a hibas tudatban, hogy labdajateknak szamit a kosarlabda

    a merkozesen igy laikus szemmel csoda h olaszok egy dontetlent kiharcoltak^^
  • iko
    #7598
    elbuktam a kreditjeim :D
  • BADE
    #7597
    ezt bárhol lefújják!
  • Me0w
    #7596
    Persze, egyertelmu. Olaszoknak lett volna ilyen, mar megvettek volna a stadiont is :p
  • a.carkey
    #7595
    Japán-Horvátország 2-4
    Brazília-Ausztrália 3-2
    Franciaország-Korea 0-1
  • BADE
    #7594
    egyértelmű,kár is felhozni.
  • Gabe18
    #7593
    Ez igy nem igaz,mert azzal hogy lesen ott volt,zavarta a kapust mert "belerughatott volna".Ezért ott jogos volt a les.
    Szerintem...
  • Me0w
    #7592
    Akkor lett volna les ha o rugja be a golt, de mivel atlepte, igy nem les. De gondolom te is Uruguayi vagy...
  • Me0w
    #7591
    Igazad van, szerintem is. Nem vagyok nagy focibolond, de most nekem is elegem lett a vb-bol egy kicsit.
  • Me0w
    #7590
    Ja, volt meg egy kis love meg a kasszaban, gondoltak erre is lehet kolteni, inkabb mint adozzanak belole, eljotekonykodtak :D
  • Tatyla
    #7589
    az olasz futball botrány ide is elért a biróval,szánalom...
  • Gabe18
    #7588
    A rágalmazás az szerintem megalapozatlan és bizonyiték nélküli vádaskodás.De ha ezt szigorúan vesszük egyik meccsről-csapatról nem lehetne egy rossz szót írni...
  • Me0w
    #7587
    En is sajnalom az USA-t, nagyon latszott, hogy ki volt elore osztva a bironak mi legyen a vege... 2 piros lap, a tizenhatoson beluli kezezes veletlenul nem eszreveve, a gol les miatt nem megadasa... remelem legalabb 1 ferrarit kapott erte.
  • olympus
    #7586
    REndben akkor az OLAsz meccseken kerülöm a fórumot-.- Mert amúgy igazam van-.-
  • Petyus_
    #7585
    Biztos nem kap több mreccset ez a bíró, de szerintem minden ítélete jogos volt. =)
  • Me0w
    #7584
    Jolvan, budos digok megvettek a birot, gratula...
  • gabber_saviola
    #7583
    a rágalmazás az igen saját vélemény amivel sérted a másik oldalt
  • Jose1975
    #7582
    Na jó talán kicsit elragadtattam magam.
  • zaki
    #7581
    Olaszország
  • olympus
    #7580
    J-H 1-3
    B-A 3-1
    F-K 2-0
  • Serpa
    #7579
    Japán-Horvátország 2-2
    Brazília-Ausztrália 4-1
    Franciaország-Korea 1-1
  • olympus
    #7578
    Tényleg azt olvastam vhol, hogy ha az olaszok megnyerik a VB-t akkor nem lesz semmi bünti a Serie A-ban. Milan;Juve;Lazio. Van pénzük. Csak elég:D
  • Jose1975
    #7577
    Szégyelhetnék magukat az olaszok, mert rohadt sunyi disznók, de legfőképpen a bíró. Remélem jól megalázzák a következő meccsen olaszokat a csehek. Sajnálom az USA-t :-(.
  • olympus
    #7576
    bocsi Gabber!!
    De sajnos nem. SAját vélemény nem kértem senkinek az igazát. Normális körülmények között mondtam. Nézd meg egy semleges ember szemével a meccset.
    Még 1x boccs
  • IMYke2.0.0.0
    #7575
  • olympus
    #7574
    szakkommentár:
    Ja, nekem még sosem volt latin szeretőm. Egyébként Olaszországban is csak egyszer voltam, de olyan drága volt a parkolójegy Velencében, hogy azonnal visszafordultunk Pestre.

    Haász kolléga szerint 2,5 millióért már meccset is lehet venni...

    Haász úrral azon gondolkozunk, hogy kéne csinálni az Indexen egy olaszbíró-kalkulátort. Bemenő adat a kívánt eredmény lenne, a gép pedig kiszámolná, hogy ehhez mennyit kell fizetni.
  • IMYke2.0.0.0
    #7573
    [...]"Az egyetlen menekvés számukra a köztársasági elnök kegyelme, ami ugye egy világbajnoki cím esetén fix egyes... (Persze még megvehetik a törvényszéki bírókat is.)"
  • fradista91
    #7572
    "szakkommentár:
    Egyébként olasz drukker vagyok, még az előző előtti bundagarnitúra szerettette velem meg az olaszfocit."
  • gabber_saviola
    #7571
    nem unod még az Olasz csapat rágalmazását?
  • jefferson83
    #7570
    Iszonyat nagy game volt
  • IMYke2.0.0.0
    #7569
    Örök kedvencünk: Index Online közvetítés...
  • fradista91
    #7568
    Pontosan, ha nem kilenc emberrel játszanak az amerikaiak akkor az olaszok kikaptak volna. Köszönjük a bírónak
  • EmIn3m02
    #7567
    fu mekkora meccs volt
    olaszok meg paff..
  • NeoMaN
    #7566
    LOLLER!

    Gyerünk Ghana gyerünk Csehek!!!
  • gabber_saviola
    #7565
    1-1 vége