19716


Világbajnok: Olaszország

  • jefferson83
    #8244
    Hozzáteszem, hogy nem a játékosok egyéni feladata lenne a költségek fedezése, hanem a szövetségé vagy mifene.
  • jefferson83
    #8243
    Nem tudom az anyagi helyzetüket, de én ha lenne pénzem tuti áldoznék rá minthogy égjek a világ előtt.
  • zaki
    #8242
    Az igaz, hogy európai klubban játszik jónéhány játékos, de azok közül a legtöbben alacsonyabb osztályban játszanak.
  • Gabe18
    #8241
    Na hagyjuk már,a csapat egy része európai klubban játszik,az már nem lehet olyan szegény hogy ezért pont most cirkuszoljon.
    Aki pedig nem,annak pont most kéne megmutatni magát.Itt ha egy félidőt jól játszik valaki,a VB után már rakják elé a szerződést valahonnan európából...
  • jefferson83
    #8240
    Azért valahol érthető, és ugyebár igazán csak azok foglalkoznak a pénzükkel akiknek nincs. Nem lehet nekik se kellemes.
  • jefferson83
    #8239
    Stoppoljanak
  • I.C.ram
    #8238
    a szart! én döntetlenne fogadtam, és be is jött :D
  • Gabe18
    #8237
    Egyszerűen hihetetlen ez a Togói banda.Még nekik kell könyörögni hogy utazzanak el a meccs helyszinére meg hogy egyáltalán álljanak ki?
    Ugy kizárnám őket egy pillanat allatt hogy még nyomuk se maradna.
    Hány játékos és válogatott lenne itt a helyükben,ezek meg a karrierjük talán legnagyobb eseményén mással se foglalkoznak csak a pénzükel.
    Játszák le a meccseiket,utánna hőbörögjenek,és akkor mindenki melléjük állt volna,de igy...
    Ennek a VB-nek eddig ez a legnagyobb szégyene szerintem.
  • jefferson83
    #8236
    Nem tudom én biztos nem tettem volna a franciákra a mostani formájukat látva. Már a meccs előtt írtam valamikor, hogy nem nyernek (valahogy éreztem). Azonban a kapott gól után megleptek egy kicsit, hogy tudtak volna játszani sokkal jobban is. Ennek ismeretében megérdemelték, hogy 2 pontot veszítsenek. Dél-Korea is megérdemelné, hogy kiessen, de ez egy 4 éves történet.
  • MrSpock
    #8235
    Togo megveri Svájcot,franciákkal ki-ki meccsen harcolnak a továbbjutásért,és ott nekik eléglesz az 1 pont.Franciák pá!
    Ennyi volt!
  • Kit--Kat
    #8234
    hát szerintem nem...
  • BADE
    #8233
    ez a francia meccs is tippmixgyilkos volt,sokan verhetik a fejüket a falba
  • grizzly21
    #8232
    nana! Azért a brazilokat ne hasonlítsuk a franciákhoz!:)
    Meg szeretnék én olyan szétesetten játszani, mint ők:) Meg ugy az egész világ szeretne
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8231
    Zidane-t amikor lecserélték és mutatták visszajátszáskor, hát akkor aztán ölni tudott volna a szemeivel ahogyan ránézett Domenech-re. Ez azért sok mindent elárul.
  • Barni
    #8230
    hát ha ennyire futja az cink, de nem is nagyon érdekel, nem nekik szurkolok :)
  • [Jakuza]
    #8229
    Nem csodalom 8 valogatott jatekost a 98as VB utan eltiltottak a bajnoksagban doppingolas miatt.
    Ugy latszik a 98as VB ota addig nem tisztultak ki es ez a mellekhatas. :P
  • Count Adyn
    #8228
    franciák 98 óta altatnak. engem legalabbis xD
  • djemba-djemba
    #8227
    én is ezen gondolkoztam, hogy ez tudatos vajon, vagy sem...erőgyűjtés, vagy ennyire futja jelenleg...
  • EmIn3m02
    #8226
    igen,én is gilbertot tenném egyértelmüen arra a posztra
  • grebber
    #8225
    Hát én kurvára nem igy látom.
  • djemba-djemba
    #8224
    nem az az eredeti posztja, de ő elég jól megoldja, ezt mondjuk parreira fedezte fel neki....de gilberto silva is játszhatna helyette azon a poszton! ő original vkp. (mármint gilberto s.)
  • Barni
    #8223
    azért annyira nem lennék bizti benne, hogy a Brazilok gyengék, figyeld meg csak altatnak, szerintem legalábbis
  • EmIn3m02
    #8222
    zé roberto vkp??
    amugy ronaldot én ki se vittm volna a vb-re
  • djemba-djemba
    #8221
    Domenech a legyengébb szöv.kap....bebizonyítja, hogy az aranyból is lehet szart csinálni, hihetetlen, hogy Trezt padra ülteti a barom! Egyszerűen nevetséges ez az ember!

    Ja, egyébként nem szeretem a franciákat, de rossz nézni ahogy vergődnek!

    A braziloknál meg nem értem miért így áll fel a Parreira-csapat?! Össze-vissza vannak,huhh...gáz!

    Nálam:
    ------Dida----------
    Cafú,Juan,Lúcio,R.C.
    ---Emerson,Zé-------
    ------Kaká----------
    Robinho---Ronaldinho
    ------Adriano-------

    Ronaldinho vonal mellé, befelé cselező poszt, mint a barcaban; dagadt ronaldo ki, helyette a mozgékonyabb, agilisebb Robinho a jobb oldalra, befelécselezős, mint Dinho, csak a másik oldalról; Kaka, mint a milanban, a csatárok mögött,Kaká mögött pedig a defenzívebb Emerson, Zé kettős...

    Le kéne tisztázni a posztokat szerintem, mert ez így szar!
  • SLICK
    #8220
    értem, bár nekem van másik verzióm is, igaz bonyolultabb és hosszabb is de abban is bent vannak a franciák, mindegy, ha az edző Domenech nem bénázza el az utsó meccset akkor már csak továbbjuthatunk...
  • EmIn3m02
    #8219
    nemá braztiloknak szurkolsz? :(
  • grebber
    #8218
    Te édes isten Brazilia és a Fraciák olyan gyengék most hogy fel sem lehet fogni!
    Braziloknak szurkolok de igy kiesnek a faszba ha megkapják olaszokat mondjuk azok sem valami nagy erőt képviselnek most.

    Spanyol Argentin a két nagy esélyes idén!
  • iko
    #8217
    Itt mindenki alábecsüli Togo-t...
  • IMYke2.0.0.0
    #8216
    És most veri meg Togo 3:0-ra Franciaországot :))))
    [Tudja, ébredjen fel...]
  • [Jakuza]
    #8215
    Szoval a lenyeg a dontetlen, mert akkor lehet 3db 5 pontos a csoportban (na persze ha Svajc nyer Togo ellen), de dontetlennel +1es lesz a Korea golkulonbsege.
    Ha meg nyer valaki azon a mecsen akkor mar nem 3db 5 pontos lesz csak 2, amelyikbol 1 a Francia, tehat tovabbjuto.
    Tehat sajnos meg mindig a sajat kezukben tartjak a sorsukat, de ahhoz kell 2 golos gyozelem Togo ellen.
  • SLICK
    #8214
    amikor én írtam még nem láttam az üzid... de igazad van :o semmi kétségem efelől
  • React
    #8213
    az igaz :)
  • EmIn3m02
    #8212
    fordits
  • [Jakuza]
    #8211
    Olvassatok mar el mit ir az ember.
    Mi az hogy szerencsevel?
    Matekbol ti felvoltatok mentve ?
    Legyozik tobb gollal Togot es nem szerencsevel, hanem kesz tenykent jutnak tovabb.
    Meg a lehetosegeket is leirtam, de ugy tunik itt senki sem olvas,csak irja a kommentarjait. :P
  • fsgh
    #8210
    a különbség hogy a Brazilok így is hozzák a meccseket...:)
  • grizzly21
    #8209
    télleg VB lasztit hol lehet a legolcsóbban kapni?
  • Matthew Prosac
    #8208
    a brazil?
  • EmIn3m02
    #8207
    ugy tünik?
    :>
  • React
    #8206
    Sztem mind a brazil, mind a francia válogatott szét van esve, olyan rendezetlen, mintha nem igazán tudnák mit kéne csinálni :/
  • SLICK
    #8205
    az a fontos h togot nagyon megsorozzák, ha sok gólt lőnek, még csoport másodikként szerencsével továbbjuthatnak...
    hát így legyen!!!