19716


Világbajnok: Olaszország

  • [Jakuza]
    #8204
    De a golarany szamit es dontetlennel nem lehet mar +1nel tobb a golaranya koreanak.
    Franciak meg siman tobb golt rugnak Togonak.Most a golaranyuk 0.
    Rugnak kettot lesz +2 es akkor kiesik ki? Na ki?
    Hat Del-Korea.
  • React
    #8203
    Már van 1 brazilunk meg 1 franciánk is :DDD
  • SLICK
    #8202
    :D
    na jó viccet félretéve legfőképpen a az edző miatt van szarban a válogatott, bár ezt részben maguknak is köszönhetik, én megmondtam ha nem rúgnak be még egyet akkro baj lesz és tessék 1-1 :(
    az így nem megy
  • fsgh
    #8201
    de ha svájc nyer togo ellen és x-el dél koreával és Francia is veri Togot akkor mindenkinek 5 pontja lesz togonak 0... akkor Francia nem biztos hogy továbbjut...

    szerk: #8197 :pontsan!:)
  • NeoMaN
    #8200
    Hát jah. Csakhogy itt focizni kell majd nem matekozni.
    :P
  • Prank
    #8199
    a gallokon már csak axterix... izé, trezegue segíthet...
  • NeoMaN
    #8198
    Te Francia vagy?
    :F
    Vagy mi?
  • [Jakuza]
    #8197
    Pedig nekik van a legnagyobb sanszuk.
    Ok tudjak, hogy minnel jobban megkell verni Togot.
    Tudni fogjak milyen golkulonbseggel.
    Valoszinuleg holnap nyerni fog Svajc. (Nekik is most az lesz a lenyeg,hogy legalabb 2 gollal verjek Togot igy X eleg nekik az utolso forduloban)
    Igy 2 negy es 1 ket pontos csapat varja az utolso napot, viszont hiaba a 4 pont mert ok egymas ellen fognak jatszani.
    Ha barki nyer akkor maris tovabbjutott Franciaorszag ha legyozte Togot.
    Ha X akkor mivel +1 a golkulonbsege Koreanak, Franciaknak Togo ellen eleg egy ket golos gyozelem.
    Ami valljuk be konnyen megoldhato.
    Tehat az utso forduloban Franciaknak az is jo ha valaki nyer vagy ha X, tehat ok lesznek a legkonnyebb helyzetben.
    Szimpla matematika.Teszem hozza sajnos, mert felolem mar most, osszepakolhatnanak es hazaindulhatnanak, annyira szeretem oket. :P
  • EmIn3m02
    #8196
    togot megverjük továbbjkutunk ennyi
    mostmár biztos ohgy nem iylen taktikkal fogunk pályára menni
  • NeoMaN
    #8195
    Ezek után mit látsz bennük a dühön kívűl?
  • fsgh
    #8194
    TOGO nem Tobago:DDD az más csoport...
  • NeoMaN
    #8193
    Már ez a 2 döntetlen is nagy égés.
  • NeoMaN
    #8192
    Togo büntetni fog.
    :P

    De akár még Svájc is továbbmehet. A jelenlegi 3 csapat közül legkevésbé a Franciákban látom a továbbjutás lehetőségét.
    Ki vannak idegileg ez tisztán látszik, Bartez olyanokat nyúlt mellé, hogy öröm volt nézni.
  • REALista
    #8191
    Miért ne vernék meg őket???
  • React
    #8190
    Ha nem vernék meg Trinidadot, és nem jutnának tovább, az nagyon nagy égés lenne nekik :/
  • React
    #8189
    Jajó, akkor nagy valószínűséggel tovább jutnak, de azér örülnék ha összeszednék magukat...
  • Kit--Kat
    #8188
    2002es oalsz-korea fílingje volt, azzal a kivétellel, hogy itt a franciák bénázták maguknak össze, nem a bíró.
  • IMYke2.0.0.0
    #8187
    Megverik...?
  • [Jakuza]
    #8186
    Hat a Franciak megerdemeltek, hogy nem nyertek.
    Megbosszulta magat a focigyilok. Aki nyerni akar annak tamadni is kell, nem szimplan beallni a felpalya moge es olni a jatekot.
    Amugy meg ne viszontlatasozzatok, hiszen nekik van sajnos a legkonnyebb dolguk az utolso forduloban.
  • IMYke2.0.0.0
    #8185
    Sírj csak...
  • NeoMaN
    #8184
    Így jár aki védekező focit játszat.
    Nézzétek a németeket (akikért nem rajongok), ott pont azért szólták meg Klinsmant, mert nagyon agresszív támadó focit eröltet. Igaza van!
    Aki támad az gólt lő!
  • Matthew Prosac
    #8183
    Trezeguet pont olyan szimbólum a franciáknak mint a spanyoloknak Raul:
    egyszerűen pofátlanság nem kezdetni. Azonkívül Wiltord-nál egyértelműen jobb!
  • IMYke2.0.0.0
    #8182
    Magukra engedték a vágottszeműeket... az eredmény magáért beszél.
    Meg Korea VB-történelmének statisztikája: 17 gólt a 21-ből a második félidőkben szereztek!
    Azért még egy magyar másodosztályos edző is megnézi, hogy milyen csapat ellen megy ki, nem?...
  • REALista
    #8181
    Ha megverik Togot akkor biztosan továbbjutnak!!!!
  • EmIn3m02
    #8180
    lassan befejezhetnéd
  • React
    #8179
    Nemááá, én szeretem a franciákat, azt hittem egy unalmas 1:0 lesz, de 1:1...
  • zaki
    #8178
    Dhorasoo fog szvsz kezdeni Zidane helyett. Trezeguetet meg ah ezek után sem teszi be a kezdőbe a kapitány, akkor szerintem haza se menjen.
  • Barni
    #8177
    öcsém ez egy állat ez a Domenech...
    ha a kövi meccsen nem 2 csatárral kezd, szerintem meg is kövezik a franciák, de igazuk lenne
  • SLICK
    #8176
    "(ebben az edző nagyon sáros most!)" teljes mértékben igazad van, ekkora gyökért nem engednék oda a kispadra!
  • IMYke2.0.0.0
    #8175
    Megint arcok voltak a csigazabálók... "poros pálya"... meg nagyamamád koszos habverője...!
  • NeoMaN
    #8174
    2 döntetlennel nagyon esélyes.
  • zaki
    #8173
    Vége.
  • fistin
    #8172
    szegény franciák :'( azt hittem már összejön nekik vmi, de nem :( hát togot mindenképpen meg kell verniük ha alkotni akarnak, márpedig ha így folytatják sajnos nem sok minden lesz!
    remélhetőleg ribery dhorasso vagy trezeguet kezdő lesz togo ellen, és akkor legalább nagyobb esélyek lesznek!
  • NeoMaN
    #8171
    A csere szánalmas volt, még Trezi is röhögött kínjában...
  • React
    #8170
    miért így kifognak esni?
  • React
    #8169
    vége van?
  • NeoMaN
    #8168
    Viszont hallásra Franciaország!
  • React
    #8167
    1-1??? baszki
  • SLICK
    #8166
    ez mind a szemét Domenech hibája hát mikor hozza be Trezeguet-t?????? istenem nem lehet vki ekkora gyökér... és tessék egyértelmű a döntetlen :(
  • hup
    #8165
    remélem korea elveri svájcot