19716


Világbajnok: Olaszország

  • Christiansen
    #8284
    Togo-Svájc 1-0
    Szaúd-Arábia-Ukrajna 2-3
    Spanyolország-Tunézia 5-0




  • REALista
    #8283
    Togo-Svájc 0:2
    Szaúd-Arábia-Ukrajna 1:3
    Spanyolország-Tunézia 4:1

  • lord nihilus
    #8282
    Togo-Svájc 1-3
    Szaúd-Arábia-Ukrajna 2-4
    Spanyolország-Tunézia 3-1
  • jbal
    #8281
    sziasztok.
    hát ilyen nincs hülye ferdeszeműek.
    ez a Domenech is egy nagy szar.mért nem kezdett Trezeguet?:@
    bazeg Gallas is simán kirúghatta volna onnan a labdát
  • DJ Bee18
    #8280
    hát ha a csehek győznek ellenetek, nem csak a csoportelsőség ugrik, de a továbbjutás is, mert Ghána sztem legyőzi USA-t
  • Rage47
    #8279
    hm, nem is tudtam h van ilyen, ez tetszene nekem
  • myl0
    #8278
    jogos, de el akarnak. És télleg nem ide tartozik sorry
  • 9csöves9
    #8277
    1 db ember nem ment még el,de ez nem ide tartozik
  • myl0
    #8276
    Na meg a bundabotrány ... hát sorba mennek el a juvéból a jobbnál jobb emberek, mi lesz igy a csapatommal? :((((
  • myl0
    #8275
    Én Azzurri szurkoló vagyok de azt mondom, hogy az olasz kiállítás jogos volt sőt de rossit el is kéne tiltani egy pár honapra, de az amerikai piros sztem csak sárgát ért, a bíró vamit kompenzálni akart ezzel. A második sárga jogos volt popénak igy a kiállítás is. Ezt a bírót sztem nem sűrűn fogjuk látni vb-n mer eléggé szarul vezette a meccset! A lényeg a csoport elsőség mer akkor elkerülhetjük a brazilokat! Hogy ki lesz a második? nekem tök mind1 de az előző játékukkal amerika engem meggyőzött és az első meccsükön a csehek is. Nehéz meccsek várnak a csapatokra! Bocsi a hosszú hozzászolásér
  • djemba-djemba
    #8274
    olasz sajtó
  • [Jakuza]
    #8273
    Annak szvsz itt nincs ertelme, de olyannak mindenkeppen, hogy ha kiugrik a jatekos aztan a kapuba talal mikozben lest itel a partjelzo visszalehessen nezni.
    Vagy a tegnapi bent volt vagy nem volt bent szitunal. Esetleg a sulyos serulest okozo megmozdulasoknal.
    Tehat a golt erdemlo vagy nagyon kirivo eseteknel.
  • DJ Bee18
    #8272
    vagy az is jó lenne, mint az NFL-ben USA-ban, hogy mondjuk egy félidőben kétszer az edző kérhetné, hogy a bírók vizgálják ki videón az esetet.
  • Laffite
    #8271
    Látod ez az, erről beszélek... én kedvelem az olaszokat, pont ezért buktam ki annyira ezen a mozdulaton!!! nem azt kell nézni, hogy bezzeg itt meg ott, ez meg az mit csinált, hanem hogy az olasz válogatottból száműzve legyenek az ilyen esetek és az ilyesmire képes játékosok, mert ez igenis árt a csapat és az ország megítélésének.

    A másik meg az, hogy sportszerűtlenség és sportszerűtlenség között is van különbség... Ha leköpök valakit (indulatból vagy beszólt anyámra, vagy akármi miatt is), az egy dolog, eltíltanak, kész oké... ha valakinek szándékosan szétgyalogolják a lábát, akár indulatból is, hát láttunk már olyat, de könyörgöm, könyökkel, erőből, arcon... szal ezen buktam ki, és ebben éppen nem olaszellenesség van, ez csalódottság, mert kedvelem a csapatot.
  • [Jakuza]
    #8270
    Amugy ideje lenne mar bevezetni a videobirot a palyakra. Nem ertem miert nem lehet legalabb itt a VBn hasznalni oket az ilyen ketes szituaciokban, mint pl a tegnapi Francia meg nem adott golnal.
    Nem ertem azt a vedekezesi elvet, hogy azert nem vezetik be mert a bito tevedhet es megkellene valtoztatnia az elso iteletet.
    Ez nonszensz, mert nem a biro tevedeset kell megvedeni, hanem a valosagot megitelni.
  • 9csöves9
    #8269
    nem védeni akarom,tiltsák el nyugodtan,ez a srác biztos tanul belőle
  • NeoMaN
    #8268
    sok gólt lőnek....
    :)

    2 meccs alatt mennyit is lőttek eddig?
    :PPPPPPPPPPPP
  • [Jakuza]
    #8267
    Annak aki nem realisan nezi a merkozest, mert elfogultan itel.
    Ha ugyanezt csinalja egy amerikai, nalam ugyanugy egy hentes s gondolom meg sok embernel szinten.
    Raadasul ezzel nem lehet a dolgot elintezni.
    El kell tiltani az ilyen jatekost nem kicsit.
    Az osszes jatekosra ugyanazokat a szankciokat alkalmazni, es akkor megszunnenekk az ilyen dolgok.
    Engem az sem erdekelne, ha az utcan hasznalatos torvenyeket hasznalnak a focipalyakon is.
    Megutottel, vagy lekoptel egy jatekostarsadat ? Elso alkalom felfuggesztes aztan megegy es mehetnel be a zarkaba, s viszlat foci.
    Mondjuk a szurkolokkal is ugyanez a helyzet.
  • tigeroo
    #8266
    figyi, bekaptak egy szerencsétlen öngólt, vezettek volna, idegesek voltak, de rossi meg úgy gondolta hamár a másik amcsi is fejel akkor jól megküldi...

    >>> Gerendás György
  • Csesza
    #8265
    de, biztos v.ok benn hogy ez nem egy személynek/csapatnak szól ez a felháborodás hanem a tett miatt (legalábbis én így gondolom)

    ugyanekkora balhé lett volna belőlle ha egy amcsi csinájja
  • tigeroo
    #8264
    jah...más is csinált már ilyet, demost de rossi fúúú, olasz, azok mindég rúgnak-vágnak-köpködnek, mocskos , aljas nép :]
  • tigeroo
    #8263
    hátigen, mindíg megkésve helyezkedett szegény :l
  • 9csöves9
    #8262
    nem tudok ezzel vitatkozni,de ha ezt egy amerikai csinálja akkor egy "köcsög" jelzővel el van intézve és a meccs után nem emlékszik rá senki
  • [Jakuza]
    #8261
    Na ez a fair-play egy kicsit tulzas.
    Az olaszokra jellemzo ez a gerinctelen foci, lattuk ezt mar szamtalan jatekosuknal, lasd pl Totti eseteben a kopesnel, meg a Nepstadionban is, vagy a rangadoikon, amikor verekednek, kopkodnek, meszarosmunkat vegeznek.
  • Csesza
    #8260
    Ronaldinho-nál is volt ugyanekkora felháborodás hidd el nekem, csak ő annyival jobb játékos hogy ezt feledteti...

    DeRossi fair play? amikor kezezett a gólnál és szólt a bíronak? nah az tényleg nagylelkű volt! nem istom hogy szállhatott most el az agya!
  • [Jakuza]
    #8259
    Na igen, a srac kicsit megzavarodott a gol utan.
    Rohogtem volna, ha a sajat kapujaba dobta volna a labdat. (lattam mar ilyet)
  • 9csöves9
    #8258
    durva volt ez tény senki nem vitatja.de amikor pl egy Brazil-Argentín vb selejtezőn Ronaldinho játékon kivűl izomból belekönyököl Sorín arcába,és a bíró nem ítél semmit mert háttal ál,akkor miért nincs felháborodás?a legnagyobb sztárok is csinálnak undorító dolgokat,erre most közellenség lett De Rossi aki(ha lenne ilyen díj Olaszországban) Fair Play díjat érdemelt volna az olasz bajnokságban
  • tigeroo
    #8257
    ugh, barthez nem akar visszavonulni?
  • Punker
    #8256
    finomabban, gyerek még és elvakult nem kell komolyan venni, vagy ami még rosszabb drukker, szal flém OFF.
  • Csesza
    #8255
    azér ennyi durvát tényleg régen lehetet látni, hogy még ugrás közbe jól megnézte hogy hol a feje és direkt bele b@szta...

    azér ebbe te is belegondolhatnál, olasz fan létedre... ilyen nem sok van ám! ennyire durva, és meg lehet érteni az emebreket, én is bírom az olaszokat ez után is bírom őket de ez télleg akkor is undorító volt!
  • 9csöves9
    #8254
    nem tudom miért ekkora nagy szám ez a könyöklés

    a legnagyobb sztárok Zidane,Ronaldinho,Beckham mindegyik fejelt már le embert,rúgott belé földönfekve stb

    tényleg szomorú hogy ilyenek vannak de ez ma már sajna nem nagy szenzáció
  • Laffite
    #8253
    nekem a VB eddig a csalódásokról szól...

    Franciaország: képtelenek gólokat lőni, nem is nagyon forszírozzák a dolgot, tegnap meg is érdemelték, hogy így jártak, az alibifocinak nem itt a helye...

    Brazília: dettó mint a franciák, csak nekik eddig mákjuk volt... kár, hogy az ausztrálok az elején nem vették komolyan a meccset és pár kulcsember nem is volt kezdő... mindenesetre a braziloktól többet vártam

    Olaszország: az a könyöklés az amcsik ellen undorító volt... az olasz csapat tagjaként ne legyen már valaki ekkora tahó...
  • [Jakuza]
    #8252
    Hat azert megneznem, neked velem ellentetben neked hany diplomad van 14 evesen. :P
    Bar aki a kapuraloveseket sem tudja megszamolni, mert nem lat el a TV-ig az szerintem nem csak matekbol lehetett felmentve.
    Te divat ape.
  • fistin
    #8251
    mint az izland elleni magyar vereség.... -_-
    Knézy (nyugodjon békében) nem is hagyta annyiban, jól lefikázta igen megérdemelten a magyar válogatottat.. buszvezetőktől, és egyéb jól kereső foglalkozású focistáktól kaptunk ki... pénz pénz pénz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #8250
    Csak azoknak, akik nem olvasták ezt a cikket: http://index.hu/sport/foci/napivb0619/

    [center]
  • R9
    #8249
    Amúgy 1:1-t tippeltem korea franciára bár
    ez az án csung ván kegyetlen :D beáll azt gólt lő, bár togo ha nem 11 emberrel védekezik akkor franciák simán tovább mennek!
  • R9
    #8248
    D::FASD:FAS:DA:SF:SDAFASD_:ADA:_D:AS:AS:D:SDAS:F:SDFG?DBGDFG?as


    aztakurva de butavagy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    én meg a divat
  • iko
    #8247
    Nekik munka a foci, te sem dolgozol, ha nem fizetnek nem? Bár igaz, hogy máshogy is meglehetett volna oldani.
  • jefferson83
    #8246
    Így már tiszta és egyetértek. Félreértettem én nem gondoltam volna, hogy "előleget" kérnek. Csak azt hittem elfogyott a pénz.
  • Gabe18
    #8245
    Jó,de itt nem a költségekről van szó,hanem a kijutásért járó prémiumról.

    De ez a foci VB,nem valami bajnokság vagy efféle.Ide dicsőség kijutni,és játszani rajta,még akkor is ha egy csapat 3x kikap.Akkor is lehet valaki kedvenc,akkor is emlékezhetnek majd egy csapatra 50 év mulva is.

    Mint mondtam játszák le a 3 vagy valahány meccsüket,és utánna követeljék a jogos jussukat,azzal teljessen egyetértek.De ez igy nagyon ellenszenves nekem.