19716


Világbajnok: Olaszország

  • tormy
    #18872
    Zidane be fog szamolni rola hogy mi tortent, hiszen ahogy leszall a repulorol Franciaorszagban 10400 ujsagiro fogja ugyanazt kerdezni.
    A valasza utan Materazzit kitiltjak Franciaorszagbol vegleg.
  • Hajnalcat
    #18871
    Azért eléggé rossz érzés volt látni, hogy a nézők kifütyülik az olaszokat, úgymond igazságtalanul, pedig a bíró helyesen ítélt, mikor kiállította Zidane-t. Ekkora lefejelést még az életben nem láttam, nagyon durva volt. Ha ezek után továbbra is dicsőíteni fogják Zidane-t, akkor nincs igazság a Földön. Inkább el kéne gondolkodnia azon, hogy mit is tett... Ezt az egészet úgy írom, hogy se a franciákat, se az olaszokat nem kedvelem (német szimpatizáns vagyok). De ezek után azt mondom, hogy az olaszok megérdemelték a kupát.
  • grizzly21
    #18870
    azért Zidane más mint egy deRossi féle nullagép
  • desigo
    #18869
    olaszországban alig örültek...
  • Glpetyus
    #18868
    Hát ezt Zidane jól elbaszta.
    Így abbahagyni :C
    Nem a franciáknak drukkoltam,de Zidane az mégiscsak Zidane.
  • NeoMaN
    #18867
    Egyik csapat sincs a szívemben, de Henry és Trezi közelképe amint álltak egymás mellett faarccal....
    Kegyetlen és szívfacsaró volt.
  • Bandee1987
    #18866
    ebből a hozzászólásodból is látszik, hogy mennyire elvakultan vagy olasz-ellenes...ha egy olasz tesz ilyet, akkor te egyből felakasztanád, de mivel Zizou tette ezt, ezért őt véded?
  • gabber_saviola
    #18865
    mert Ők lettek a legjobbak :P
  • asfa
    #18864
    lolén sztem sportszerűségnél szo sincs az olaszoknál
    50.másodpercben agyárzkodást kapott Henry vagy mi
    háttélleg sportszerűek
  • Kandurex
    #18863
    Olyan vagy, mint az asszony az is mindig visszakérdez, ahelyett, hogy válaszolna
  • reaper4
    #18862
    a válaszra én is kíváncsi lennék...

    megye 2 amit nyújtottak..
  • fistin
    #18861
    hát még csak most szándékozom felhívni zidane-t, eddig nem vette fel, biztos zuhanyzik..
  • gabber_saviola
    #18860
    olyat mondhatott neki, ami bármi más rangadón is előfordulhat
  • qwertrt
    #18859
    Sztem fején találtad a szöget, az újságírók hegyezik a tollat, vitriolba mártogatják
  • tormy
    #18858
    Aham egyetertek, olasz csapat tipikus alibifocit jatszott, jatekosok nagy resze vedekezett, es kontrakbol / szogletekbol probaltak operalni szinte minden meccsen. Az igaz hogy bejott nekik, de remelem hogy a foci nem ilyen iranyba megy el mert a kovetkezo VB-n a golatlag lesz olyan 0.5
  • G_ArchAngel #18857
    Holnapig, aztán összedől az olasz futball birodalom...
  • Kandurex
    #18856
  • Kanál
    #18855
    mond mar meg plz miert erdemeltek meg -.-
  • Verseghy
    #18854
    Szebb és sportszerübb mint a francia. Itt istenitik zidane 11esét hagyjuk már,mindenki belött volna és ettöl lett sztár?
  • Bocy
    #18853
    hallod azt tudod hogy soka nem szeretik az olaszokat
    mert VB kivül lefizeték a birókat
    szerintem olvasál róla te is


    de majd meglátod kapnak az EB-n!
    a németektől!
  • Laceee
    #18852
    ilyet akkor se csinálhat senki , mégha akkora sztár mint ő ,amit a futball pályán elért azt senki nem vitatja ezért kellett volna neki higgadtabbnak lennie akármit is mondtak
  • fistin
    #18852
    MÉG HOGY MEGÉRDEMELT?????????????

    melyik meccset nézted???
  • France men
    #18851
    Miért mit mondott neki????
  • reaper4
    #18850
    lehet h sz@r alak vok de annyi pénzzel én leszékelném :D
  • qwertrt
    #18849
    Á, amatőr megmozulás volt, lehet, hogy ezzel az egy mozdulattal ejtette ki az egész csapatot...
  • grizzly21
    #18848
    ez minden csak nem megérdemelt:)
  • Kandurex
    #18847
    Ezt a kamu dumát...MITŐL??? Istenem, mi tetszett neked az Olasz futballban???
  • tormy
    #18846
    4 ev a kovetkezo VB-id de kuuuuuuuuuuuurva messze van..
    2010-ben viszont argentin aranyermet varok.
  • grizzly21
    #18845
    nem tudod mint mondtak neki
  • SLICK
    #18844
    te sztem jobb ha csendben maardsz, fogalmad sincs semmiről, és idejössz ugatni? -.-
  • fistin
    #18843
    zidane helyében megölteltem volna materazzit, nem lefejelem ilyet azé, mer ha nem az jár a fejében hogy utolsó meccse életében, legalább a csapatára gondolt volna :((
  • Kandurex
    #18842
    Nem igazán, csak próbálom megfejteni mitől pörgöhetett be ennyire Yazin...
  • Verseghy
    #18841
    Megérdemelt olasz győzelem, gratulálok nekik!
  • reaper4
    #18840
    jó válasz :D
  • grizzly21
    #18839
    na ezért viszont BAN járna az a minimum.
  • qwertrt
    #18838
    Azért, mert nem a kedvenced győzőtt? Végső soron és is a Braziloknak drukkoltam, de örülök, hogy a mindenki áltl hype-olt, dédelgetett, dícsért nyál franci csapat kiesett. Henryvel az élet!
  • NeoMaN
    #18837
    :)
    Fogd már fel amit írunk.
    A VILÁG LEGJOBB PROFI FUTBALISTÁJA EGY VB DÖNTŐN NEM TEHET ILYET. MEGGYALÁZZA SAJÁT MAGÁT ÉS A SAJÁT SPORTJÁT.
  • Me0w
    #18836
    Materazzi: "Kandurex elkapta a lanyod, vaze!"
    Zidane: *mellbefejel*

    :)
  • Kit--Kat
    #18835
    REMÉLém most akik utálják az oalszokat 1 hónapig forglódnak az ágyukban!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    HÁÁÁÁÁ Olaszország a futball csúcsán negyedszer!!!!!!
  • fistin
    #18833
    be bazdmeg :D