19716


Világbajnok: Olaszország

  • BADE
    #12364
    nekem nem tűnt súlyosnak,ráadásul Zambit találja el nagyrészt
  • Matthew Prosac
    #12363
    attól még nyújtott páros :]
    legalábbis úgy emléxem.
  • fradista91
    #12362
    Itt van:
  • BADE
    #12361
    Materazzi úgy emlékszem oldalról csúszott be
  • Kanál
    #12360
    ah, ha ukrajna kozepes csoportban van akkor tuti nincsenek itt, nem azt mondom hogy svajcnak nehezebb dolga volt, de ok erosebbek szerintem
  • Bandew
    #12359
    És? Volt gól? Volt darálás?
  • fradista91
    #12358
    Őket talán, de szerintem Ukrajnával kell majd megvívniuk :D
  • gabber_saviola
    #12357
    nah kiváncsi vagyok az esti meccsre is :)
  • Kanál
    #12356
    svajc
  • grebber
    #12355
    Olaszok lepacsizhatnak a bíróval mert nekik köszönhetik a továbbjutást!
  • Kanál
    #12354
    mar mondtam hogy full egy velemenyen vagyunk ^^
    sazl igazunk van na : P
  • Matthew Prosac
    #12353
    svájc is gazdag ország, remélem többet fizetnek majd a bírónak!..
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12352
    Svájc - Ukrajna ? (nem tippet kérek, csak egy győztes csapatnevet ^.^ )
  • gabber_saviola
    #12351
    be bizony :)
  • ProGabe #12350
    Nem történt nagyon semmi????És az a 4-5 Toni-Gilardino helyzet,szemben az egyetlen Chipperfield helyzettel?
  • Matthew Prosac
    #12349
    hát én is ezt pofázom fél órája. szerintem a piros lappal nem hibázott, amúgy is kijárt már Materazzinak mert ő valamiért szeret pirosat kapni. soxor sikerül is neki. őrültség a kezdőcsapatba tenni, de egyáltalán játszatni is!
  • jbal
    #12348
    hát öcsém.így nyerni
  • zaki
    #12347
    Ilyen mákker sorsolást...
  • Kanál
    #12346
    azert svajcot meg bemakoljak
  • Kanál
    #12345
    ami piros lap ja -.-
  • fradista91
    #12344
    Na a lényeg: ez az olasz csapat úgy nem fog VBt nyerni mint ahogy mi itt vagyunk... Egyszerű az ok: ennél jobb játékra nem képesek, sokkal jobbak a Brazilok, Németek,vagy Argentínok...
  • backer
    #12343
    11-esekkel valószínűleg nyernek az ausztrálok

    ^^
  • Gabe18
    #12342
    Még jó hogy ez nem valószínűségszámitás...
  • Matthew Prosac
    #12341
    valaki print screenelje már le plz amikor Materazzi mindkét lába nyújtva van. páros lábbal végrehajtott nyújtott lábú emberölési kísérlet
  • Bandew
    #12340
    Azért a "ledarálták volna" kicsit erős. Amíg emberhátrány nélkül játszottak, addig sem történt nagyon semmi. Én annyit tapasztaltam a kiállítás után, hogy az ausztráloknak több helyzetük volt.
  • Bandee1987
    #12339
    ha nem lett volna ez a 11-es, akkor valószínóüleg a hosszabbításban sem lett volna, és 11-esekkel valószinüleg nyernek az olaszok...
  • BADE
    #12338
    majdnem egy félidőt emberelőnyben játszottak az auszik,csak gólt kellett volna lőniük,ezt ők cseszték el
    Forza Ragazzi!
  • Gabe18
    #12337
    Hogyne lenne,a Német.
  • gabber_saviola
    #12336
  • fradista91
    #12335
    Szerintem sincs :D De megvan az oka, és ez nem a "divat", mert mostanság ezt mondani divat.
  • grizzly21
    #12334
    ez sem igaz, nyerhettek volna az ausztrálok is.
    egyébként szerintem nem volt bunda, csak a biro volt hülye
  • Matthew Prosac
    #12333
    ez tényleg így van
  • BADE
    #12332
    érdekes az nem volt bunda,amikor Materazzit kiállították...
  • zaki
    #12331
    Majd Poll-t visszsahívják... :c
  • grizzly21
    #12330
    nem csak őket, a portugálokat, spanyolokat is.
    Már rossz, ha egy ilyen gyenge csapat ellen igy tudnak csak nyerni
  • Dichter
    #12329
    Olyan egyszerű ilyenkor mindent a bundára fogni. És Materazzi indokolatlan kiállítása? Azt meg az ausztrálok zsírozták le? Egyértelmű volt, hogy ezt a meccset a digók nyerik, csak kérdés volt mennyi idő alatt.
  • zaki
    #12328
    Én nem a bírót szidom. Az igaz, hogy voltak érdekes ítéletei, Materazzi kiállítása jogtalan volt, a 11es is, szépen megette az esetet, és befújta. Amit idáig az olasz csapat játszott, az minden, csak nem élvezetes volt. De igaz ez a franciákra is, meg egy-két másik válogatottra is, félreértés ne essék.
  • G_ArchAngel #12327
    a meccstől függetlenül kérdezem - csak mert más meccs után nem volt talán ekkora felháborodás: van még egy olyan válogatott amit ennyire utálnak az emberek, mint az olasz?

    szvsz nincs...
  • ProGabe #12326
    Ti néztétek az egész meccset,vagy csak az utolsó 3 percet?Ha nincs a kiállítás az olaszok úgy ledarálták volna az ausztrálokat ahogy kell,de így hogy volt persze hogy beálltak kontrajátékra mert ilyenkor ezt kell tenni.
    És az ausztrálok játéka legalább annyira volt szánalmas így emberelőnyben,mint az hogy szerintetek bundáztak az olaszok.Sőt,4 éve pont hogy őket ejtették ki bunda miatt a mocskos koreaiakkal szemben
  • olympus
    #12325
    mindegyik bíró xar?
    furcsa...