19716


Világbajnok: Olaszország

  • grizzly21
    #12324
    Szerintem sem lesznek képesek az olaszok jobb csapat ellen nyerni.
    Egyébként nem értem ezt a 11-est. Elfeküdt a védő, de utána meg se mozdult, az olasz csatár átesett rajta, de tök szándékosan. Ki is kerülhette volna. A védőnek mit kellett volna tennie hogy ne legyen 11es? nem értem miért kellett befujni.
  • Zséé
    #12323
    ezek alapján senki se fogja
    mindegyiknek volt valami fassága
  • REALista
    #12322
    Hagyjátok már ezt a Bunda dumát!Aki egy kicsit átgondolja az rájön hogy ez egy óriási nagy baromság!!!!Egyszerűen egy rakás sz.r ez a bíró!!!!
  • backer
    #12321
    olasz meccsen is
  • gabber_saviola
    #12320
    esik a színvonal srácok :)
  • zaki
    #12319
    Ez a bíró sem fogja a döntőt vezetni... :c
  • Matthew Prosac
    #12318
    pont ez az amit nem lehet kijelenteni. látod ha nem játszanak jól akkor ott a szerencse, vagy egy tömött zsebű spori.
  • Kanál
    #12317
    nemet/argentin duo ellen durvi lesz :c
  • fradista91
    #12316
    Hát van benne valami, annyi pénzt rászánnak a VBre csakhogy elkerüljék a büntetéseket.
  • backer
    #12315
    olaszok egy komolyabb ellenfél ellen már köpni nyelni nem fognak tudni
  • Lampard008
    #12314
    Rohadt olaszok,a védő csak fölakart állni,a patkány olasz meg otthagyta a lábát,hogy úgy tünjön,mint akinek elhúzzák a lábát
  • olympus
    #12313
    A másik meg, hogy Olaszország felettébb "izgalmasan" nyerik a meccseket. Sajna ehez hozzájön a bunda is. Az a véleményem, hogy megnyerik a VB.-t. Azért mert, ha megnyerik a VB.-t akkor nincs büntetés. ennyi...
  • Kanál
    #12312
    igazad van (Y)
  • fradista91
    #12311
    Szintúgy, ha hosszabbításban lőnek egy akció gólt, akkor jólvan megérdemlik a továbbjutást, de így nem.
  • NeoMaN
    #12310
    Mi az, hogy : ellenünk?
    :FFFFFF

    Amúgy szted ez egy szép meccs volt, jó olasz játékkal, igazi látványos támadó focival?

    Szánalmas focigyilok volt itt.
  • Kanál
    #12309
    az. patkany grosso is meglatta hogy fekszik elotte egy vedo belerug es osszeesik, minden volt csak nem megerdemelt, raadasul grosso kaphatott volna sargat is erte.. aah
  • markastor
    #12308
    De közel sem akkorát, mint az ausztrálok ellen.
  • tobias88
    #12307
    hogy roh@dnä meg Olaszország!!! Én leütöttem volna a bírót
  • Bandew
    #12306
    Ez szörnyű!
    Én az ausztráloknak drukkoltam, de egy végig 0-0-ás meccsen így kiesni...
    Ez megöli a focit.
    Lett volna hosszabítás és ott estek volna ki... Azt simán elfogadtam volna.
  • fsgh
    #12305
    úgy látszik mindenki csak fújja a Le az Olaszországgal dumát...(közben ellenünk is hibázott a bíró nem is kicsit....)
  • gabber_saviola
    #12304
    annyira azért nem mondanám :)
  • Matthew Prosac
    #12303
    ez nem volt tizenegyes. ha megnézted pl Neill lába hozzá sem ért Grosso lábához. Grosso rúgott bele Neil-be és átesett rajta. A bíró szive meg az olaszokon. Materazzi pedig nyújtott lábbal csúszott be ráadásul pároslábbal. szabálykönyv szerint piros. Puszi a bírónak is.
  • BADE
    #12302
    ezen a vb-n elég sokszor láttunk már olyat,hogy hozzá sem értek és mégis befújták
  • Count Adyn
    #12301
    igyvan de már divat leett olaszokat bundával fikázni ez van
  • Dichter
    #12300
    Akkor miért is ne fikáznák a bírót? Hiszen szerinted sem ért volna pirosat :)
  • Ch_Slater
    #12299
    az ausztráloknak meg megadott egy félidőnyi esélyt, hogy 10 ember ellen játszanak és bizonyítsanak. nem tudtak élni vele. ennyit a biró lefizetéséről.
    (jah és egyébként nem szeretem az olaszokat)
  • fradista91
    #12298
    Hát ezaz...
  • Oziris666
    #12297
    Nézd má meg h a csoportba 2meccsen is emberelönybe játszottak!Azok a kiállitások sem voltak jogossak!
  • gabber_saviola
    #12296
    spori visszadta a tizivel azt, amit Mátrix kiállításával elvett tőlünk
  • olympus
    #12295
    Azért érdemes elgondolkozni azon, hogy aki nem olasz fan az ezt a meccsett undorítónak tartja.
    Sajna ez van.
  • backer
    #12294
    jó a lokod
  • Zséé
    #12293
    akadályozta a tovahaladását
  • b4rc4
    #12292
    az igaz...és Shevchenko??? gyönyörűen buktatta magát...és 11es szal sztem eléggé leeht fikázni a bírókat mert nem állnak a helyzet magaslatán elég sokszor...motis annyit bambult a bíró,hogy ...
  • backer
    #12291
    így van
  • G_ArchAngel #12290
    azért nem járna be a garázsba egy Enzo...:)
  • zaki
    #12289
    Szánalmas ez az olasz csapat...
  • ProGabe #12288
    Becsokiztam az izgalomtól gyerekek
    És most csak remélem hogy nem kezdtek el flémelni hogy így bunda meg úgy bunda...
    Az auszik is kaptak előnyt(jogtalan kiállítás) és az olaszok is,csak simán kantelejó egy szar bíró,a legutóbbi el Clasico-t is szarrá fújta,és ott is volt jogtalan kiállítás
  • fradista91
    #12287
    Az amerikaiak ellen sem érdemeltek 1 pontot sem, most meg pláne nem győzelmet... Szánalmas ez az olasz válogatott... Most mindjárt jönnek a "dehát nézd meg mennyire megterhelő volt a szezonuk..." nem érdekes, mások is legalább annyit játszottak.
  • Dichter
    #12286
    Gattuso mutatja, hogy onnan lejött a bőr
    Viduka vígasztalja :D

    Hajdúbé egy állat :D:D
  • backer
    #12284
    mert megbotlik az elötte fekvő játékosban?