19716


Világbajnok: Olaszország

  • szanics
    #12404
    Semmi gond, nem kell szeretni az olaszokat :)
    Viszont azok, akik szeretik őket, általában fanatikusok, és én például azért mondtam erre a meccsre, hogy "SZÉP VOLT, FIÚK!", mert jogtalan kiállítás után, félórán keresztül emberhátrányban focizva összesen 1 helyzetet engedélyeztünk az ausztráloknak.
    Szerintem ez szép teljesítmény, ilyen melegben meg végképp.
    Egyébként aki olasz szurkoló, az szereti nézni a védekező focit is, ami - ezt maximálisan megértem - nem mindenkinek tetszik.
    A bundáról csak annyit: erről ugye elsősorban nem a játékosok, hanem a milliárdos tulajdonosok tehetnek, úgyhogy hiba lenne emiatt elítélned egy nemzeti csapatot. Én sem Bush alapján ítélem meg a Dream Team-et...
  • NeoMaN
    #12403
    LOL Te beteg vagy öcsém...
    :))))))))))))
  • 9csöves9
    #12402
    szerintem egyáltalán nem pláne úgy hogy Szanics csapata nem érintett az ügyben

    és nem is értette valószínűleg hogy miért kérdezte
  • Count Adyn
    #12401
  • bmffm856
    #12400
    Minden szánalmas divat(ellen)szurkoló figyelmébe ajánlom az aláírásomban található mondat második részét. Gondolkozzatok el rajta. Köszönöm, csak ennyit szerettem volna. Tiszteletem!
  • ProGabe #12399
    Na igen,pont ez most a baj,hogy az emberek szeme előtt csak 2 szó lebeg mostanában ha az olaszokról van szó:"olasz bundabotrány".Persze ennél többet nem is tudnak róla,mert pl koránt sem csak arról van szó hogy bírókat vettek meg(és főleg nem a válogatott,a scadraról egy szó sem esett,na jó csak annyi hogy "meg lett mondva" hogy kik kerüljenk be) hanem van itt minden:fake-szerződések,fogadások,és persze rohadt sok lenyúlt lóvé
  • fradista91
    #12398
    :D Erről van szó nem kell ennyit veszekedni :D
  • Matthew Prosac
    #12397
    láááááááál. ezt a labdát jól leütötted
  • NeoMaN
    #12396
    Nem ismerem az olasz bajnokságot, mert ilyen szinten nem vagyok foci fanatikus. Egyedül a válogatott meccsek (VB, EB) és a BL köt le, ezeken kívűl nem nézek focit.


    Egyként pont mostanában olvastam valamit az olasz bajnokságbeli bundákról, szal ezekután biztos nem szeretném meg, még ha érdekelne akkor sem.
  • ProGabe #12395
    Ki írta hogy arról az auszik tehetnek???
    Én csak azért hoztam fel hogy áljon le az "olaszokbundáznakmocskosakfujj" hsz-k írása
  • szanics
    #12394
    Erre nem mernék fogadni, igaz, arra sem, hogy megnyerjük. :D
  • Bandee1987
    #12393
    igen, ez a lényeg :)
  • szanics
    #12392
    Szereted az olasz bajnokságot?
  • fradista91
    #12391
    Bizony, teljesen mindegy, Olaszok továbbjutottak, mostmár ők alakítják saját sorsukat, mit csinálnak a következőkben, de továbbra is tartom a véleményem nem fognak VBt nyerni.
  • grizzly21
    #12390
    hát jó azt már nem tudom, de nem ugy van hogy már a szándék is büntetendő?
  • jbal
    #12389
    Hagyjátok már abba!Olaszok továbjutottak és kész
  • Bandee1987
    #12388
  • Matthew Prosac
    #12387
    hagyjátok már ezt a korea sztorit, nehogy már az ausztrálokon kérjétek számon hogy ott és akkor miért korea jutott tovább és hogyan.. nemsok közük van hozzá
  • Bandee1987
    #12386
    igen, de az kiállitás lett ez meg büntető...utólag már teljesen mind1
  • szanics
    #12385
    Igaz.
    És az is látszik a képen, hogy Zambrotta lábát találja el, nem is a kenguruét.
    Úgyhogy ez sárga, de marhára nem piros.
  • NeoMaN
    #12384
    Ez igaz.
    De Te azt írtad, hogy SZÉP VOLT FIÚK.
    Hát ez minden volt, csak nem szép, és ezt sajnos mindenki látja, kivéve az olasz drukkereket.
    Én leginkább a braziloknak drukkolok, de ha nem játszanak szépen és jól, akkor képes vagyok ezt leírni...
  • fradista91
    #12383
    Na de figyu, ha az nem kiállítás akkor ez nem büntető szóval.....
  • jbal
    #12382
    felesleges ezen vitatkozni.olaszok jutottak tovább és kész
  • Matthew Prosac
    #12381
    3. Nem volt nyújtott láb.
  • gabber_saviola
    #12380
    [center]

  • szanics
    #12379
    Serdülő korban megtanítják, hogy nem fekszem el valaki előtt a tizenhatoson belül, hogy ezzel megadjam a lehetőséget arra, hogy büntetőt csináljak.
    Ha valaki ezt megcsinálja, az okolja magát azért, hogy büntetőt kap.
    Nem mondom, hogy oltári nagy tizenegyes volt, sőt, igen nagy ravkó kellett a kiharcolásához. Mégis: ahogy az olaszok magukat okolhatták azért, hogy a kihagyott helyzetek miatt szoros volt a meccs, úgy az ausztrálok is csak magukat okolhatják a kiesésért.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12378
    Totti tizenegyese, és a büntetőt megelőző szituáció ( jobb klikk - cél mentése más néven )
  • NeoMaN
    #12377
    NB2
    :F
  • grizzly21
    #12376
    nézd már meg, ott a kép, hogy nyujtva van:)
  • ProGabe #12375
    Neoman kiütötte a hsz-m
    Szal:azért írtam hogy volna,és a "ledarál" tényleg kicsit erős.A lényeg hogy nyertek volna min 2 góllal :P
  • gabber_saviola
    #12374
    nem MB2, hanem NB2 , de mind1 :)
  • NeoMaN
    #12373
    LOL
    télleg szép volt. Ahogy ez a két csapat ma játszott, az a magyar MB2-ben is szánalom, nehogy egy VB-n.
  • szanics
    #12372
    1. Egy ütemet késett.
    2. Zambrottát találta el.
    3. Nem volt nyújtott láb.
    4. Nem volt gólhelyzet, mivel az ötösig rúgta a labdát kábé.

    Tiszteletem.
  • joeperry
    #12371
    Sajnálom az ausztrálokat, kezdettől fogva szúrkoltam nekik, és itt a vége:(((
    Igazság szerint nem is az eredmény miatt vagyok szomorú, mert az olaszok jobbak voltak, hanem a vége miatt, hisz azzal a büntetővel esélyünk sem maradt az esetleges egyenlítésre. Olyan közel volt a hosszabbítás...
  • NeoMaN
    #12370
    Az viszont igaz, hogy az olaszok korea ellen bírói segítséggel vesztettek, szal akkor most 1-1.
    Innentől viszont bizonyítsanak is valamit az olaszok, mert eddig semmit nem láttunk a szép olasz fociból.
    :P
  • szanics
    #12369
    Szép volt, fiúk, köszönjük, FRANCESCO!!!
  • tigeroo
    #12368
    lefizetett bíró? hahaha, az ausztrálok nem tudták volna megfizetni az emberelőnyt...
  • Matthew Prosac
    #12367
    egy képet berakhatnátok a tizenegyes szituációról is röhögni egyet. a legtöbb bíró elszégyellte magát szerintem kántáléjó döntése nyomán.
  • fradista91
    #12366
    Nyújtott páros láb, és már rég nem volt ott a labda, úgyhogy lehetett kiállítás.
  • Matthew Prosac
    #12365
    Zambrotta arcán a halálfélelem... Érthető okokből