19716


Világbajnok: Olaszország

  • szanics
    #12725
    Csigalom, nyugavér, béke, szeretet.
  • szanics
    #12724
    Az ausztrál-svájci vagy a horvát-svájci biztos jobb lett volna.
    Erről amúgy a franciák tehetnek. Ugye ezen az ágon ők lennének, ha képesek lettek volna megnyerni a csoportjukat.
  • horpeti
    #12723
    jah, azt hittem, hogy ugyanaz van ott, mint a TVnézőknek.

    Azért volt pár visszajátszás, amin felhördült a közönség, szóval valamit azért mutatnak...
  • jbal
    #12722
    ezaz.ilyenkor oda kéne menni és megnézni.de nem inkább fújkálják be a kamu tiziket(nem az olaszokról beszélek hanem általánosan)meg a kamu leseket.
  • WOW
    #12721
    UGY látom még mindíg erős az Olasz gazdaság.Van elég Euró a bírok lefizetésére.UNDORÍTÓ!!!
  • horpeti
    #12720
    mindegy, ez az olasz csapat úgyse fog tovább jutni. :D

    Ha csak össze nem kapják magukat rendesen!
  • szanics
    #12719
    A lassítások közül csak 1-2-őt mutatnak meg, a vitatott helyzeteket viszont soha.
  • Grenzjager
    #12718
    csak az a baj hogy így egy haláluncsi, tré olasz-ukrán lesz...
  • horpeti
    #12717
    vannak kivetítők, ahol rögtön látják a nézők is.. Persze a bíró nem néz oda fel. :DD
  • szanics
    #12716
    Nem mi tehetünk róla, hogy az ausztrálok jutottak tovább a horvátok helyett, ellenük biztos nagy szám lett volna.
    De most az ausztrálokat kellett megverni, sikerült.
    Még egyszer mondom, a tizenegyes 50%-os volt. Nagy kamu, de a szabályok szerint megadható. Le kéne már szállni erről a témáról, és elfogadni, hogy Olaszország - eddigi teljesítménye alapján megérdemelten - a legjobb 8 között van.
    Ne felejtsük el, hogy a második legerősebb csoportot nyertük meg. Azt vajon megérdemeltük? ^^
  • Unreal1942
    #12715
    Na ez az egyetlen érv amit elfogadok. Valóban az a csapat se érdemelte meg, de azt sem, hogy így keljen kiesniük.
  • Unreal1942
    #12714
    "De az a csapat, amelyik fél órán át emberhátrányban játszva egyetlen helyzetig engedi az ellenfelét, az megérdemli a továbbjutást."

    Egy Világverő Ausztrália ellen. Már bocsi, de ez nem nagy szám. Még akkor sem, ha a kenguruk most éppen a jobbik formájukat muatatták a VB-n
  • gergelyanevem
    #12713
    én nem is néztem, inkább a 12 majmot, aztán átkapcsolgattam és a tiziket megnéztem a végén
  • 9csöves9
    #12712
    én szépen bealudtam rajta,aztán pont a Kokó által felkonferált összefoglalóra riadtam fel
  • 9csöves9
    #12711
    egyébként ezt a nem érdemeltek továbbjutás dologt nem igazán értem

    mindkettő csapatnak ki kellett volna esni?mert az ausztrálok semmit nem csináltak a győzelemért még emberelőnyben sem
  • szanics
    #12710
    Ez a Svájc-Ukrajna meccs komolyan próbára tette az alvókámat.
    Végigszenvedtem, nagyon durva volt. Sajnáltam a svájciakat, már Zuberbühlert nagyon nem szeretem, úgyhogy végül mégis örülök, hogy Sheváék mentek tovább.
  • szanics
    #12709
    "És ha kell elismerem, hogy igzaságtalanúl mentek tovább."

    Ha kell, akkor mi is elismerjük.
    De az a csapat, amelyik fél órán át emberhátrányban játszva egyetlen helyzetig engedi az ellenfelét, az megérdemli a továbbjutást.
  • Unreal1942
    #12708
    Nem. Pancser bíró. És az olaszok azt csinálták amiért pont nem szeretem a focujukat ami nem is foci. Hanem még egy brazil szappanoperába se jó színészkedés.
    Hidd el ha az én egyik kedvenc csapatom jut így tovább akkor is ellenzem, És talán nem kezdem el szidni őket hanem csendben meghúzom magam. És ha kell elismerem, hogy igzaságtalanúl mentek tovább.
  • Snecie Smicie
    #12707
    Brazil-Ghána ;; Spanyol-Francia.
  • tigeroo
    #12706
    az olaszok kaptak egy túlzott piroslapot, az ausztrálok megkapták az esélyt hogy az 51. perctől (vagy nemtom honnan, szal akörül mind1) létszámfölényben támadjanak...nem sikerült bevenni buffon kapuját. az olasz eltanyált, megkapta a 11-est , totti be is lőtte.
    fúúú, gonosz digók, ugye?
  • Punker
    #12705
    ma milyen meccs lesz?
  • Unreal1942
    #12704
    nem én mondtam...
  • 9csöves9
    #12703
    érdekes,nálam nem tény dehát én csak egy elvakultolaszfocibuzi vagyok
  • Unreal1942
    #12702
    Nem meggyőzni akarlak. Egyszerűen kamu volt a 11es. Ez tény és nem kell meggyőzni róla még a legelvakultabb szurkolókat sem.
    Az, hogy fölényben játszottak és több helyzetük volt. Hát gratulálok egy világverő Ausztrál válogatottnak nem tudtak szabályos gólt lőni.
  • Unreal1942
    #12701

    Ezt a bírót és a többi szerenmcsétlent is elküldeném valami gyémántbányába dolgozni.
    Persze tévedni lehet, de ekkorát és sorsdöntőt...

    Nagyon kéne már a videó visszajátszási lehetőség. És az ilyen látványos kamuzókat eltiltani jópár mérkőzéssre. (tudom ez ma már hozzátartozik a játékhoz) de nem ezért szeretjük ezt a játékot szóval lehetne csökkenteni az ilyen esetek számát rendesen.
  • 9csöves9
    #12700
    akár tetszik akár nem,a kiállításig ötletes jó támadásokat vezettek az olaszok és több gól is benne volt a csapatban.egy félidőt végigjátszani egy teljesen jogtalan kiállítással nagyon nehéz.ettől függetlenül az ausztrálok így sem tudtak komoly helyzetet kialakítani.a 11-es meg,valaki megad ilyet valaki nem,Grossot akadályozták a továbbmenetelben,ettől függetlenül rájátszott ahogy kell. de inkább hagyjuk a témát úgysem lehet senkit sem meggyőzni
  • Unreal1942
    #12699
    Nem arról van szó, hogy a piros jogos voilt e. Nem láttam sajnos. Elhiszem, hogy nem volt jogos, de azért az utolsó másodpercekben befújt kamu 11es az röhej.
    Egyszerűen ez az Olasz csapat nem érdemelte meg a továbbjutást. És nem az mondatja velem, hogy utálom őket. A Németeket is utálom,de ők legalább azért menetelnek mert jól nyomják.
  • Shaman
    #12698
    hát én a helyükben jópár Ghánai kannibált küldenék Brazíliába,hogy a focistákat sakkban tartsák azzal,hogy megfenyegetik őket,hogy kikapnak,vagy megeszik a családot :-p
  • Matthew Prosac
    #12697
    Új nap, tiszta vizet a pohárba,
    Vajon meglepi-e Szambaországot a szimpatikus Gána?
    ez itt a kérdés uraim!
  • Shaman
    #12696
    nem kéne elkezdeni újr a tegnapi olasz flémet...C
  • Matthew Prosac
    #12695
    amúgy pazar színészi alakítás, ahogy most megnéztem párszor egyre viccesebb ahogy egyszercsak felkapja a jobblábát és elvágódik.. 5 éve focizom igazoltan, ilyen esés nincs, csak ha valaki nagyon el akar esni
  • Kit--Kat
    #12694
    Ez csak a bírókat minősíti, ezen a VB-n is már soka az oalszokat negatívan érintő bírói ítélet volt, csak ezekt elfelejtik az emberek.
  • Coco
    #12693
    a vicces csak az, hogy ennél sokkal egyértelműbb 11eseket nem adtak meg a vb-n...
  • Matthew Prosac
    #12692
    a vitát lezártuk, jogi útra azért ne tereld a dolgot
  • Kit--Kat
    #12691
    És láttad a Materazzi piroslapjá?! Gondolom az nálad jogos...

    Amúgy lehet kukacoskodni, de azt is fel lehet hozni, hogy pl. felemeli a kezét amiben megakadhatott, ill. joga volt megakadnia a cipőjének, szóval megadható!
  • Grenzjager
    #12690
    rommá aláz ????

    majd megint a 94. percben egy ajándék tizivel...
  • Kandurex
    #12689
    Hülye poén, de ezek az Ukrán nevek :D

    Vastyúk, Hímestyúk :D
  • Unreal1942
    #12688
    Na most láttam az Olasz 11 est...hát. NC
  • fradista91
    #12687
    Vagyishát ma :) Majd felveszlek, és akit érdekel az privát!
    A topik újra szóljon a VBről, ne a Retekklubról ;-)
    Na jóéjt mindenkinek!
  • buldozer99
    #12686
    vagyis nem holnap hanem ma!!