19716


Világbajnok: Olaszország

  • fradista91
    #12766
    Szerinted ki fog nyerni? :)
  • horpeti
    #12765
    me találgass, ő tényeket kért! :P

    Gondolom tippmixre :DD

    vissza a jövőbe rulZ
  • fradista91
    #12764
    Franciákra fogadtam. Jobban szeressem őket mint Spanyolokat :) Meg Zidánért is szorítok :)
    Szépen búcsúzzon ;-)
  • fradista91
    #12763
    gyorsválasz Nem! :) Vagyishát remélem ;-)
  • gabber_saviola
    #12762
    gyors kérdés

    Spanyolok nyernek ma?
  • Unreal1942
    #12761
    Megölné a játékot mert többségében szabályosan menne minden :)
    Egyszerűen az emberi szem nem tudja olyan gyorsan megitélni, hogy les volt e vagy sem.
    közel 50% ban hibás döntés születik ebből. Szándékosan vagy sem az mellékes.
    Minden tiszteletem a partjelzőké, de a napjaik meg vannak számlálva remélem.
    Legalábbis ami a mostani dolgukat illeti.
    Attól meg nem kell félni ,hogy nincs kit szidni :) be kell állítani őket egy kalitkába mindkét tábor elé 1-1 és amikor elégedetlenek a szurkolók akkor az erre kijelölt árusoktól vásárolt testi épséget nem vagy csak kis mértékben veszélyeztető dolgokkal lehetne dobálni :P
  • fradista91
    #12760
    Mármint olyan eseteknél mondom, amikor belőtték és közvetlenül utána mondanák: les :D
  • horpeti
    #12759
    ha már beintik már rossz, mert már nem úgy játszanak a játékosok, ahogy kéne...

    ill. beintik, és belövi a csatár, akkor sárga :DD

    vagy gól? :D
  • fradista91
    #12758
    Ja úgy visszalehetne nézni hogy egyvonal volt-e vagy sem. De ha már beintették maximum a érvénytelenített gólt tudnák megadni.
  • gabber_saviola
    #12757
    lesre megoldás lenne a pálya felett vizszintesen mozgó kamera, szerintem
  • markastor
    #12756
    Ja, most látom, hogy ez a chipes megoldás már itt is felmerült.
  • markastor
    #12755
    Ez ugyanúgy megölné a játékot, mint az az ötlet, hogy a labdába chipet építsenek, a kapuba meg érzékelőt, ami jelezne gól esetén.
    Ettől szép a "foci", hogy lehet a bírót anyázni. :)
  • Unreal1942
    #12754
    A lesre az lenne a jó megoldás ha nem ember nézné. És csak akkor lenne vitatott eset amit vissza kell nézni ha felmerűlne az, hogy meghibásodott a rendszer.
  • Shaman
    #12753
    najó,de most képzeljünk el egy éles szituációt.
    Mondjuk a partjelző befújja a lest,de a bíró nem biztos benne,akkor várjon addig míg a 4. játékvezető eldönti les volt-e? és ha azalatt gólt rúgnak megadja? illetve ha lefújja,s mégse volt les,akkor mi lesz? szabadrúgással jönnne a támadók,vagy mi a szösz?
  • Grenzjager
    #12752
  • Grenzjager
    #12751
    ez az amit én se értek... mert amit te vagy én vennék a boltban abba minek chip ???

    de ez Léd-RR egy hülye
  • Shaman
    #12750
    ez az 5 millió labda sztem elég nagy marhaság..... minek egy VB-re annyi?
    van összesen 64 meccs,mégha meccsenként 100-at el is használnak,az akkor is csak 6400...
    Minden meccsre 78125 labda jut? :-p

    vagy ezeket eladják,vagy minek ennyi?
  • Unreal1942
    #12749
    Pl. Az edzőknek lehetőséget adni, hogy egy meccsen 3-3 alkalommal kérhetik,hogy a vitatott eseteket visszanézze a bíró videón is és esetleg megváltoztassa a döntését ha egyértelműen látszik rajta. Vagy a 4. játékvezető nézhetné vissza folyamatosan a dolgokat és egyértelműen hibás döntés esetén visszavonni az esetleges rossz ítéleteket. Persze állna a játék kicsit többet,de kevesebb is lenne a gusztustalan szabálytalanság és az elfújt meccs. Mert ugye azt nehezen beszélné ki a 4. jetékvezető, hogy elnézetem bár visszajátszottam háromszor is, de nem tünt fel csak most meccs után bocsi :)
    Ja, hogy ezzel a módszerrel nem lehetne a bírókat megvenni? bocsi :))
    A kapusok még nyúlhatnak mellé szándékosan.
  • Grenzjager
    #12748
    max a buzi focistáknál....
  • horpeti
    #12747
    a színészet is része a játéknak :D Akkor a sok tehetség mind elveszne... :P
  • Grenzjager
    #12746
    de az csak tiz mádodperc
  • BADE
    #12745
    10 másodperc alatt visszajátszák
  • iko
    #12744
    "Streller A világ alkalmatlanja, aki ráadásként a tizenegyeseknél, mintha hüvelyt nyalna, úgy futott neki. Kis is hagyta. Hiába, nem szabad az élvezeteket halmozni. Az Index osztályzata: 2"

    :DDD
  • Unreal1942
    #12743
  • horpeti
    #12742
    ráadásul állna a játék percekig, amíg visszanézi :))))))

    Időhúzás rulZ
  • Grenzjager
    #12741
    de ott a partjelző, ha bénázik le kell vágni az egyik kezét....

    nem lesz több kamu les.... :)
  • szanics
    #12740
    szvsz max. csak gólok, a kiállítást ítélje meg a bíró, sok esetben a képeken nem látható rendesen, miért állít ki a bíró
  • Grenzjager
    #12739
    másik, chip a labdába és megvan, hogy átment a gólvonalon vagy nem... és nekem a köcsögnyálasretkesredvesléderer ne mondja hogy ez azért nincs mert 5 millió labdába betenni ezt a chippet sok píínzbe van.....
  • jbal
    #12738
    ott az 5.bíró.annak lenne monitora és ha a partjelző olyan gyorsan tud inteni az is tud a fülesen annyit szólni h no offside vagy offside
  • 9csöves9
    #12737
    hát pedig a les szitukon is múlt már rengeteg gól,győzelem,továbbjutás stb
  • szanics
    #12736
    szvsz kivitelezhetetlen
    amerikai fociban elvész az egyik időkérésed, ha olyan esetet nézetsz vissza, amelynél nincs igazad
    itt viszont nincs mivel szankcionálni, úgyhogy mindenki ugatna minden helyzetnél
  • tigeroo
    #12735
    francba, már értem, szal egy ausztrál játékost kelett volna kiállítania Materazzi helyet...
    a barom bíró meg pont fordítva csinálta, előnyt adva ezzel azoknak, akiket bundával meg akartunk verni.. mindegy, legközelebb több pénzért lehet megjavul a hallása is...:l
  • Grenzjager
    #12734
    A játékvezető a videóbíró felett állna, és ha nem tudja hogy mi történt mert éppen a szempilláját pödörgette, akkor kiszól az 5. vagy 6. hülyének és megkérdezi.
    Les szituk smafuk....

    kiállítás, gólok akkor úgy is áll a játék. ..
  • BADE
    #12733
    ennek a sok bírói tévedésnek a következménye a videóbíró bevezetése lesz,legalábbis remélem
    Csak a kétes szituációkat kellene visszanézni,nem minden szabálytalanságot
  • szanics
    #12732
    Oké, de mi lenne az ítélet?
    Egy példa: Totti indít, Inzaghi egyedül megy a kapura, befújják a lest. Megnézed, nem volt les. Mit ítélsz?
  • Grenzjager
    #12731
    Csak a Fifának nem érdeke egy videóbíró, ezt megmondták többször....

    nyilván azért mert így nehezebb lenne bizonyos csapatokat berugdosni az elődöntőbe
  • horpeti
    #12729
    lol :DD
  • Grenzjager
    #12728
    a meccs után 2-3 óráűval semmit, de a meccs alatt műkődhetne a videóbíró.-..
  • szanics
    #12727
    Mit csinálnál, ha a videobíró alapján kiderülne, hogy az egyik befújt les kamu volt?
  • Grenzjager
    #12726
    Köcsög a Fifa és az UEfa, is meg a szinte az összes szövetség a kezükben van. Az milyen volt már, hogy egy Bundesliga meccsen a gól követően a bíró kivárt és a hatalmas kivetitőn megnézte az ismétlést - 10 másodperc, majd jól ítélt és nem adta meg a gólt, a német szövetség meg megbüntette, amiért külső segítséget használt....

    nem lesz itt rend soha...