19716


Világbajnok: Olaszország

  • grizzly21
    #19112
    ez egy vadállat, lábtörő
  • Unreal1942
    #19111
    Olaszország nyert ez tény. És a szabályok szerint megérdemelten, de lássuk be az Olasz nem a legjobb csapat a világon ;)
  • GanXstaZoleeWrk
    #19110
    Ezzel egyetértek az Olaszok játéka és hozzáállása igazán a Németek elleni meccsen tetszett meg amikor 4 csatárral támadtak a a hosszabbítás végéig.

    Ettől függetlenül konzekvens bíráskodást és videóbírót a meccsekre amilyen gyorsan lehet.
  • qwertrt
    #19109
    nos, akkor be kell látni, hogy Olaszország győzött, MEGÉRDEMELTEN.
  • qwertrt
    #19108
    hát igen, ezek az igazságtételek feleslegesek már. ma Zidane volt bumburnyák, és megérdemelten távozott.
  • Unreal1942
    #19107
    Ha VB van (volt) akkor nincsen.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #19106
    Domenech nekem egész vb alatt rohadtul unszimpatikus ember volt, és most még inkább erősödött bennem ez az érzés. Szerintem ha egy csapat veszít egy ilyen fontos tétmérkőzésen, akkor az edzőnek kutya kötelessége lenne körbemenni a játékosai között, kezet fogni velük, átölelni, vigasztalni őket, már amennyire lehet. (jó nem kell itt szappanoperázni, de ez alap dolog lenne szerintem, legalábbis én biztos ezt tenném , ha edző lennék ) De ő meg csak ott állt meccs végén, mint egy tök, azt lesett ki a fejéből (már sorry a domenech-szimpatizánsoktól :) )
  • Unreal1942
    #19105
  • REALista
    #19104
    Csak poén volt!:)
  • GanXstaZoleeWrk
    #19103
    Én kérek elnézést leültem nem olvastam vissza 1200 nem olvasott hozzászólást nekem ez jött le a meccsen, hogy a Franciák nagy 0át érdemeltek pedig mint láthatod alább nem drukkoltam egyiknek sem a meccs kezdetén, innen és máshonnan sem bannoltak még sosem még szaros büntető pontot sem kaptam szóval le lehet szakadni rólam mert a SAJÁT véleményem már CSAK beirhatom asszem vagy nem?
  • NeoMaN
    #19102
    Köszi az örömöt.
    3db 60-as kari mellett biztos nincs időd fórumozni. :)
  • Unreal1942
    #19101
    Csalódást fogok okozni. Nem tudok jobbat kitalálni. Nem is tisztem és nem is érdekelne senki még akkor sem ha sikerűlne.
  • SLICK
    #19100
    azért várjuk meg a híreket a történésekről mi negy hétig nyitva kéne lennie a topiknak
  • grizzly21
    #19099
    Azért összegezve: ez az egyik legrosszab vb volt, és bár néhány éve még kifejezetten szerettem az olaszokat, a védekező focit mostmár kifejezetten nem szeretem..
    És azért azt is beláthatjuk, hogy mindenki boldogabb lett volna ha a brazilok nyernek..mint 4 éve:)
  • Unreal1942
    #19098
    Bocs. nem követtem a fórumot. Tudod nem otthon űltem a gép előtt és onnan sasoltam a meccset.
    Ha nem tetszik nevess. Ennyi öröm neked is jár az életben.
  • I.C.ram
    #19097
    Ezt nézze meg mindenki, és majd belátja, hogy Zidane végre megadta annak a parasztnak, ami járt.

    http://www.youtube.com/watch?v=EpG4AHlZrL4&search=Materazzi
  • GanXstaZoleeWrk
    #19096
    nemtudom ugy ültem le Zidane miatt mint semleges szurkolo, a kamu 11nel mar elgondolkodtam a meg nem adott les golnal ideges lettem a fejelesnel kiabrandultam, ennyi. A 11es parbaj utan meg örültem. Remelem nem baj :) Érdekes az egesz környék örjöngött az Olasz gólnál... :)
  • NeoMaN
    #19095
    Az egész VB-t úgy kellene lejátszani, mint a csoportmeccseket. Mindenki-mindenki ellen FIGHT!
    Az más kérdés, hogy 3 hónapig tartana a VB, mindenki lesérülne, aki meg nem az meghalna a végkimerültségtől.
    :)
  • qwertrt
    #19094
    én még neeem: divatdrukker.. hmm, nem is olyan jó
  • qwertrt
    #19093
    monj valami okosat... nyűgözz le... tudsz jobbat talán?
  • fistin
    #19092
    kb..
    de az is kb. hogy aki még1szer "megérdemelten"-ezik, azt úgy bannoljnám a fenébe...
  • NeoMaN
    #19091
    Tetszik ez a "divetdrukker" szöveg. Már lassan mindenki leírta legalább egyszer.
    Nem, nem is tetszik. Inkább nevetségesnek tartom.
    :F

    divatdrukker... LOL :DDDDDDDD
  • Unreal1942
    #19090
    Szar
  • qwertrt
    #19089
    ez olyan kedves fogadó volt tőled...
  • qwertrt
    #19088
    szar VB rendszer... atyaisten... szal akkor az nyerjen, aki jobbnak látszik?
  • grizzly21
    #19087
    ezzel a lendülettel mehetsz is vissza:)
  • REALista
    #19086
    Megtörtént!!!:)))))
  • NeoMaN
    #19085
    Kicsit minthA KEVÉS CSAPATBÓL ÁLNA ÖSSZE EZ A BRIGÁD., :ffff
  • Unreal1942
    #19084
    Aki így fog rá emlékezni az a divatdrukker akinek a szava nem számít semmit sem.
  • Unreal1942
    #19083
    Nem a legjobbak. Messze nem azok. A szar VB rendszernek köszönhetően ők nyertek. Ha 10 szer játszanák a VB-t újra a kkopr a következő 9 ben a 4 közé se jutna az Olasz válogatott.
    Persz ez mits em von le az édemeikből. A jelenlegi rendszer szerint ők a legjobbak . Grat.
  • GanXstaZoleeWrk
    #19082
    OLEOLEEE OLEEE OLEEE

    Nyertünk vazeee ha mar nem Argentina :( akkor a masodik kedvenc es MEGÉRDEMELTEN.

    OLEEE Forzea Italiaaaa

    (most ertem haza bocs isten meccs volt kamu 11es stbstb meg nem adot les gol stbstb :)))
  • NeoMaN
    #19081
    Az lehet, de akkor te is logót cserélhetsz. :))))))))))
  • GTheo
    #19080
    Ez a Zidane egy hülye, mindenki úgy fog rá emlékezni h aki utsó meccsén lefejelte az ellenfelet és kikapott...
    VB legjobbja: Buffon(zidane kiesett az incidense miatt)
    Álomcsapatom:Buffon-Zambrotta,Cannavaro,Thuran,Lahm-Pirlo,Vieira,Zidane,Ze Roberto-Klose,Henry
    Ze Roberto azért mert BalKp kell, mondjuk Pirlo nem vmi nagy jobbKp, Henry azért mert jobb volt mint Toni,Crespo,Totti.A vb álom keret alapján állítottam össze, kül Grosso jött volna Lahm helyére, és vki Maxi Rodriguez Ze Roberto helyére(ő se balkp:D).
  • NeoMaN
    #19079
    Attól se ha te itt igét akarsz osztani akárhonnan. Úgyse győz meg senki senkit.
    :)
  • Kit--Kat
    #19078
    Na jó szidhatjátok mostantól az én anyámat is, és a felmenőimet akik büdös digóók, megyek átt kicit örömködni az oalsz tipocba!!!
  • qwertrt
    #19077
    mit ér az, ha csak 1 ment be?
  • REALista
    #19076
    Vége a VB-nek és sajnos az Olaszok nyerték!ZÁRHATÓ A TOPIC!:)))
  • Kit--Kat
    #19075
    Te meg madár, de ezt mindenki tudja
  • Unreal1942
    #19074
    Még le is köptem volna!
  • Kit--Kat
    #19073
    Hátth nagyon fáj látom csak stresszeljétek magatokat, digózzatok, anyázzatok Magyarországról, semmi nem változik!