19716


Világbajnok: Olaszország

  • NeoMaN
    #19072
    :)))))))))))
  • tormy
    #19071
    lol indexen jo kis iras van a dontorol, kotelezo olvasmany: [jo a szoveg]


    http://index.hu/sport/foci/2006/vb/pp/donto/
  • qwertrt
    #19070
    na jó, én is babérokra török:

    Materazzi: Zizu, te oly nyugodt vagy, nem szoktál bepöccenni soha?
    Zizu: ó, de igen, pl. ha **************-.nek hívnak, azt nem szeretem...
    Materazzi: És olyankor mit teszel?
    Zizu: Mikor hogy... mondjuk fejelek...
    Materazzi: Ó, de sportszerűtlen ************* vagy...
    puff
  • magus
    #19069
    egy ilyen tapasztalatta rendelkezo ember az utolso vb-s meccsen, ami raadasul a donto, ilyet nem tehet, csipem, de ez egyszeruen olyan volt mintha egy magyar csinalta volna.

    olaszok a vilag legjobbjai na nemaaar, pffff, az egesz vicc, ahogy en neztem mindig szenvedtek a jatekkal, epp hogy tovabbjutottak, a franciak legalabb a vegere osszekaptak magukat, de hat tokmindegy, most ok a legjobbak...
  • Punker
    #19068
    1-et? vagy 2-őt min.
  • grizzly21
    #19067
    ahány felkiáltójelet használsz akkor láma vagy
    az szöglet gól volt, nem akció, te kis buta, és a 13 francia kapuralövés mellett az az 5 olasz nem túl sok
  • manettino
    #19066
    egy tizenegyestr meg nem adtak meg a franciáknak
  • Unreal1942
    #19065
  • NeoMaN
    #19064
    kíváncsi vagyok mikor kerül fel az új kép :)
  • qwertrt
    #19063
    egy biztos, a pixisből kiesett, csúnya pofáraesés most ez neki
  • tormy
    #19062
    A fejes hiteles tortenete:

    Materazzi: Mi a faszt rontod itt a levegot korulottem te budos arab
    Zidane: O.O
    Materazzi: Te tuneziai tevebaszo
    Zidane: [visszafordul] Ismered az igazi Arab koszontest?
    Materazzi: O.O
    Zidane: Odalep, fejel
    Materazzi: O.x
  • qwertrt
    #19061
    a futballt száz egynéhány éve így játszék: aki több gólt rúg, az győz. elvileg az meg is érdemli a győzelmet.
  • Unreal1942
    #19060
    sok hiba a sok sör miatt :) bocsi :D
  • Kit--Kat
    #19059
    Ne feledjük a francik nem tudtak akci gól lőni csak 1 alibi 11est ami csúnyán kamus vol. Ezzel szmben az oalszok akció gólt és 11est is lőttek. Kit érdekel, hogy többet támadtak a farnciák ha semmit nem értek vele. Győztek az olaszok és ez a lényeg, remélem Kandurex most akkor i nnentől nem lesz alvás csak éjjelente forgolódás 1 folytában Mert nehéz megbírkózni a ténnyel, lehetz akármilyen egyszerű ember aki antolasz drukker EZ VAN!!!!!!!!!!!!!!4
  • fistin
    #19058
    jó az itt, ide tartozik, még az idők végezetéig :(
  • chalezlopez
    #19057
    "A Zidane valóban egy zseni, de hogy mennyier fair????

    Egy BL meccsen lefejelte az ellenfelét, amlyért 6 meccses eltiltást kapott.

    1998 ban megtaposta az ellenfelet, amelyért 2 meccses eltiltást kapott.

    Pályafutása során legalább 4-5 alaklommal álították ki szándékos utánrúgás, vagy durvaság miatt.

    Ezen a VB-n valóban nagyon fair, lehet lehiggadt " --->már nem aktuális...
  • Unreal1942
    #19056
    Na!
    Előszőr is Gratulálok az Olasz válogattnak a VB győzelemhez!
    Remélem mindenkiben megragag ez ez az első sor is. :)
    Sajonos megint azt kell mondjam, hogy 20-25 percig voltak jobbak Egyébként közük nem volt a játékhoz! A lutri 11 es döntött ami teljesen igazságtalan és nem méltó egy VB eldöntésére.
    (nem nem azért mert nem a Franciák javára dőlt el) Egyszerűen újra kéne játszatni a döntetlen VB döntőket és egyéb hasonló rangos kupákat. (ha olyan nagy üzlet...simán meg lehet csináni)
    Egyébként az egész VB rendsze vacak. MErt Az Olyasz válogatottnál nem csak a Francia hanem még 3-4 válogatott is jobb csapat.

    Zidan téma. Megkapta a jogos büntetését. Nem volt méltó befejezés neki, de megérdemeleten állították ki.
    Egész biztos vagyok benne, hogy nem azt mondta neki a digó, "hogy hülye kopasz" Hanem valami olyasmit amiért berki bármilywn férfiember hasonlókpp cselekszik bárhol bármikor.
    Szerncsére nem ezen ment el a Franciák győzelme.

    A topik szép lassan meg eltünik a legnépszerübbek közül :) Hamar elmet ez az egy hónap. 4 évig megint semmi. Na persze EB meg BL , de azoka azért a kevésbé fanatikus focirajongókat nem mozgatják meg. Eltünnek a divatdrukkerek is vele együtt! :)
  • manettino
    #19055
    hamburg juve meccsen. bl csoport kör. golzáporos x lett asszem, vagy kikapott a juve nem tom pontosan, de 4-5 gol körül volt. csak azért emlékszem mert juvénak drukkoltam, és nem ment nekik
  • szaharin
    #19054
    http://zidaneowned.ytmnd.com/
    Nah lessetek meg gyorsan;)
    Veszitettek a franciak;((((((((
  • qwertrt
    #19053
    azt nem montam, hogy ketrecharcoshoz illő volt, de volt akkora, hogy Materazzi elessen, mielőtt azt gondolta volna: hé, el kéne esni! durva volt tényleg, sztem nem is számított rá egyáltalán
  • France men
    #19052
    Nem kell itt sokat várni jövőre BL-t nyer a Bayern utána Eb-t France utána Vb selejtező és már itt is van 2010!! ;)
  • Rage47
    #19051
    úgy látom ennek kell egy külön topik a gumiban:D
  • gabber_saviola
    #19050
    [center]


    CAMPIONI DEL MONDO!
  • fistin
    #19049
    - Csak a te fejed lehet ilyen kocka hogy középre fejelsz egy 100 % os helyzetet..
    - És ha az élével visszakézből tűdőncsaplak?
    - Nem mered..
    - Nem-e??
  • manettino
    #19048
    van bent igazság
  • qwertrt
    #19047
  • NeoMaN
    #19046
    volt már iylesmiért piros lapja emléxem énis
  • Kenny85
    #19045
    most lehet várni 4 évet :'(
    f@szom
  • tormy
    #19044
    Hat nagyon remelem hogy Argentina lesz a vilagbajnok 2010-ben, marha sok a tehetseg ott. Es mar ideje is lenne. :)
  • qwertrt
    #19043
    ó, léesz neki elég ideje végiggondolni, mit is mondott, uh. ne tedd rá a gatyádat, hogy igazat fog szólni
  • chalezlopez
    #19042
    MÁR VOLT NEKI ILYEN... hidd el... tudom, csak nem emlékszem rá mikor...
  • manettino
    #19041
    sajnos sajnos pedig volt már ilyen
  • France men
    #19040
    Elfogja nagyon remélem csak nem tudom hogy ezt a Fifa hogy tudja majd bizonyitani mert akár Materazzit is eltilthatják!
  • Punker
    #19039
    persze hogy nem, mocskos húzás volt, de nem kell itt a szentet játszani hogy senki nem ütött volna.
  • reaper4
    #19038
    ezek szerint téged még nem fejeltek meg keményen :D (nem állsz fel min5 percig)
    na de télleg by :D
  • Rage47
    #19037
    ez jooo:DD
  • NeoMaN
    #19036
    -Meg mersz fejelni?
    -Ááá, hülyevagy? Egy VB döntőn?
    -Na, Buffon és én is 10 millát tettünk arra, hogy megfejelsz. Fele a tied?
    -Télleg?
    BUMM
  • SLICK
    #19035
    akkor ott lehet neked osztottak volan büntit :P
  • chalezlopez
    #19034
    lehet, ha megütnék, kifejelné a Stefan Leko fogsorát...
  • qwertrt
    #19033
    ebben van valami, ilyen helyzetben én is ideges lennék, de ez még nem menti fel Zizut e a csúnya tette alól.