19716


Világbajnok: Olaszország

  • Crewin Tiaren
    #19273
    azon vitatkozni lehet csak szerintem nincs sok értelme
  • G_ArchAngel #19272
    Egyáltalán ki volt ez az olasz csokker?
    Életben nem hallottam a nevét...

    Ez volt, amelyik a szabálytalan gólt fejelte? Hát szépen szemet hunyt a bíró kartárs a szabálytalansága fölött...
  • Csesza
    #19271
    sőőőt sztem még lehet jobban is fájt volna neki...
    vagy meccs után elintézhette volna! :)
  • Smuge
    #19270
    Bikázta volna arcon labdával, jobban járt volna
  • Csesza
    #19269
    ez szinte minden meccsen megtörténik majdnem minden játékossal mégse fejelik le egymást (jéézus mi is lenne ha mindenki ezt csinálná...) buZidán megmutatta...:)
  • Smuge
    #19268
    Nyilván valami télleg durvát beszolhatott neki, valahol megértem Zidane-t
  • Unreal1942
    #19267
    és látod mégis csinálhatta :)
  • Bandew
    #19266
    Baromság! Egyáltalán nem állt úgy a dolog, hogy elvesztik a döntőt. A 11-esek már a levegőben lógtak. Ilyenkor szükség van rá, ő meg elb@ssza.
    És akármit mondtak neki, akárhogy áll a meccs ezt akkor sem csinálhatja!
  • 5w0rdf15h
    #19265
    legalább arcon fejelte volna h eltörjön az orra :D
  • Punker
    #19264
    ááááá nem megölni akarta, azt akarta hogy szenvedjen borda törés rohadt dolog :)
  • G_ArchAngel #19263
    szerintem jól járt az olasz gyerek, némelyik afrikai válogatott vagy holland és angol játékos lehet a nyelőcsövére ütött volna...
  • Davidus
    #19262
    videobíróért kiált a nép
  • Punker
    #19261
    ha egyéni sportról van szó jogos, de b@szki ez csapat játék ahol a hülyeséged a társaidat bünteti, ez itt a gond :(
  • Davidus
    #19260
    vagy a térdére hogy együtt fejezzük be a pályafutásunkat:D
  • Unreal1942
    #19259
    :)
  • Punker
    #19258
    az első héttől ezt mondom hogy ez volt eddig a legsz@rabb VB, szánalmasna kevés góllal viszont rengeteg szinészkedéssel, nagyon rossz irányba megy a foci :(
  • Davidus
    #19257
    jön utánad egy majom és az anyádat szidja folyamatosan. a pályafutásodat úgyis befejezed úgyhogy eltiltani nem tudnak. vébét meg már nyertél szal leszarod azt is. te mit csinálnál?:P
    én még rá is tapostam volna a fejére
  • fistin
    #19256
    és meg van már mi lelte a pályán? én személy szerint nagyon sajnálom, nem ilyen befejezést érdemelt volna!! hanem egy világbajnoki címet!!
  • G_ArchAngel #19255
    a francia szövetségi kapitány azt mondta, hogy nem bocsájtja meg Zidane tettét, de megérti - lehet Ő is így cselekedett volna...
  • jbal
    #19254
    á hihetetlen h egy ilyen szar védekező csapat VB-t tud nyerni.ez jelzi is h ez egy nagyon gyenge VB volt.el is kell felejteni gyorsan.Zidane meg egy óriási f*ságot csinált.így befejezni a pályafutását:(
    Franciák:( de azért jó h sokaknak van már a keretből VB címe:)
  • fistin
    #19253
  • Unreal1942
    #19252
    Lemondott a dicső befejezésről csak azért, hogy egy bunkót megleckéztessen.
    Köszönjük Zidan ez önzetlen cselekedet volt.
  • fernando torres
    #19251
  • GanXstaZoleeWrk
    #19250
    Ó persze :) az egész meccsen egy 11es gyanús (nagy kamu) eset volt azt be is fújták a Franciáknak, mi kell még?

    De mondom, videó bíró kell és kész.
  • Zsolti9014
    #19249
    Szép volt, grazie Italia, campioni del mondo!
  • G_ArchAngel #19248
    Tegnap volt egy nagydíjas beszólás valakitől, ezen folyamatosan mosolygok: "Kannavárót a Kameranézi...":DDDDD
  • G_ArchAngel #19247
    Fabio Cannavaro a vb játékosa

    A SamsungSport.hu a teljes világbajnokság idején figylemmel követte a csapatok és a játékosok teljesítményét. Most, hogy minden mérkőzést lejátszottak és véget ért a világbajnokság, honlapunk osztályzatai alapján Fabio Cannavaro lett a világbajnokság legjobb játékosa, aki természetesen a vb álomcsapatába is bekerült.

    A 18., németországi világbajnokság álomcsapata a SamsungSport.hu szerint (zárójelben a játékosok átlagosztályzatait olvashatják):

    A vb álomcsapata: Buffon (6,50) – Zambrotta (6,50), Thuram (6,29), Cannavaro (6,57), Lahm (6,57) – Vieira (6,43), Pirlo (6,29), Gattuso (6,33) – Zidane (5,67) – Henry (5,86), Klose (6,16).

    A vb legjobb játékosa címet, a világbajnok olasz csapat kapitánya, az egész tornán szinte hibátlanul futballozó Fabio Cannavaro érdemelte ki. A győztes talján válogatott egyébként öt játékost delegált a vb álomcsapatába.

    A világbajnokságon azonban további játékosok is nagyszerű és maradandó teljesítménnyel rukkoltak elő! Íme a világbajnokság B-csapata:

    A B-csapat: Ricardo (6,17) – Sagnol (6,00), Mertesacker (5,50), Materazzi (6,00), Grosso (5,83) – Ribery (6,00), Maniche (5,83), C. Ronaldo (6,20) – Riquelme (5,80) – Podolski (5,71), Crespo (5,75).
  • G_ArchAngel #19246
    ha most kiderült volna, hová igazol Räikkönen és MS aláírja a szerződéshosszabbítást, akkor a foci VB pár sor lenne a címlapok alján...

    megkockáztatom: MS és a Ferrari miatt még Olaszországban is...
  • NeoMaN
    #19245
    :))))))))
    Ilyen sosem lesz.
  • dienesoft
    #19244
    illetve bocsánat: *meggyomrol
  • dienesoft
    #19243
    Zidane marha szépen zárta le karrierjét, mit ne mondjak. Miért csinálta ezt, nem bírta már a feszültséget? Róla képzeltem volna el utoljára, hogy megfejel egy játékost. Nem tudom, de nekem ez nagyon nem tetszett, ilyet csinálni egy VB döntőn, és így abbahagyni, ráadásul ki se jött díjosztásra...
  • G_ArchAngel #19242
    Vicces, végetért a futball VB és a sporthírek nagyrésze Montoyáról szól:)))
    Igaza volt Ecclestone-nak, ha elérik, hogy stabilan 20 futam felett legyenek egy évben, akkor népszerűbbek lesznek, mint a labdarúgás - közeledik ez az állapot...

    (gondolom nem a hétköznapokra gondolt, hanem a médiaszereplésre)
  • I.C.ram
    #19241
    MAterazzi az egyik legundorítóbb játékos, szerintem lazán megérdemelte, hogy valaki kicsit megnevelje, és erre Zidána alkalmasnak bizonyult :D
  • Mhosah Myth
    #19240
    Na Hála Istennek nyertek az olaszok! :) Akkor se a franciáknak szurkolok ha nem szeretem az olaszokat... Zidane meg akkora sportszerűtlen tuskó hogy nem igaz! Megérdemelte igazán!
    Azt hittem nem állítják ki de akkor tuti ha bekerül az ötösön belülre Buffonhoz lezúzta volna :D
  • Bandew
    #19239
    Zidane befejezte a focit!
  • SLICK
    #19238
    láál a magyar drukker, nézzétek az arcát

  • tormy
    #19237
    Feludules gyanant...

    VB macák!
  • szaharin
    #19236
    Enis:D igazadvan:D vagy jobblettvolna orrba fejelni:D
  • tormy
    #19235
    En meg nem mertem megjatszani az olaszokat gyozelemre online fogadason, pedig ha tennem kellett volna valamilyen kenyszerito okbol akkor rajuk tettem volna...Pech.
  • james69holden
    #19234
    váváváváááááááááááá
    VILÁGBAJNOK OLASZORSZÁÁÁÁÁÁG!!!!

    nyertem egy rekesz sört