19716


Világbajnok: Olaszország

  • Csabesz6
    #15317
    na realt tessék békén hagyni...hogy jönnek ök ide peace
  • R9
    #15316
    lol mondjam németül? :D
  • fradista91
    #15315
    Láthatsz itt elég flémet más dolgokról most miért pont azt a kommentet kell kiszúrni amit én írtam, mert szeretném ha normálisan ellenénk... Amúgy kezd ganézni az SG
  • gabber_saviola
    #15314
    :DDDDdddddddddd
  • asfa
    #15313
    jaja de már itt vagyok!nézem a vbt azért :)
  • asfa
    #15312
    :DDD zsír :DDD
  • fsgh
    #15311
    jaaa::P:P:P attól fügetlenül asfának ment a hsz-em:))
  • fsgh
    #15310
    téged is régen láttalak errefelé:)
  • gabber_saviola
    #15309
    amúgy ezt Én írtam :P
  • asfa
    #15308
    na mivan ezzel nem is én irtam!
  • gabber_saviola
    #15307
    így nem beszélünk
  • asfa
    #15306
    ebből a Foci VB 2006 és az Olasz foci szerelmeseinek topik dologból nem akarok itt flémet látni

    amúgy pl Én nem veszekedni járok ide
  • asfa
    #15305
    :|||| biztos.. :)))
  • tigeroo
    #15304
    a real meg egy zacskó pudingot vett
  • reaper4
    #15303
    az nagyon nagy veszteség :( qrvára sajnáltam. nem rég épült fel erre... rohadt nagy pechje van
  • Jetdash
    #15302
    áááhh most megy hirekbe :)

    meg később ugyis lesz vb összefoglaló
  • R9
    #15301
    jah mocskos juve megvette a bírókat
  • tigeroo
    #15300
    súgd meg Domenech-nek...csiga/békacomb :c
  • asfa
    #15299
    persze hogy nem az!bár ha jol játszanak a brazilok nem nagyon tudják megverni őket!
  • Oziris666
    #15298
    Xtem van esélyük a franciáknak!Én drukkolok nekik!Brazilia sem verhetetlen....
  • petee
    #15297
    egyetértek,riszpekt.
  • asfa
    #15296
    Cissé kéne csak...kinaiak....
  • fradista91
    #15295
    Na gondoltam estére ismét benézek... Látom alkotott az Olasz válogatott: legyőzte Ukrajnát 3 góllal. Grat nekik... Elődöntőben remélhetőleg: Német siker.

    Mindenesetre annyi megállapítható: a Foci VB 2006 és az Olasz foci szerelmeseinek topik között kialakult egy kis ellentét... Ott azt mondogatják: Be sem nézek oda a sok divat utálja az olaszokat... Véleményem szerint nem jó ez így.De az is tény aki "átjár" beszélgetni azok nagyrésze veszekszik, és szinte soha nem látja be: van amikor nem neki van igaza. Magyarok vagyunk nem veszekednünk kéne azon: Jajj én most ennyire oda vagyok az olaszokért (vagy más csapatért) akkor amit más mond már nem is lehet igaz... Hanem itt kéne megbeszélni mennyire jó a csapat, mennyire nem jó... És azt annak a csapatnak a szurkolóinak is el kellene ismernie, nem egy másik topikban csoportosulva nézni a meccset, és rihegni-röhögni azon mit írkálnak itt.

    Ez az én véleményem erről az egész Olasz válogatott körül kialakult "dologról". Lehet hozzászólni :)
  • tigeroo
    #15294
    trezeguiet játszhatna má' (vagy hogy kell írni)

  • Jetdash
    #15293
    jaja

    hajrá franciák
  • Jetdash
    #15292
    video,nincs valakinek?
  • asfa
    #15291
    ti mit vártok a brazil-francia meccstől?sztem jot tenne ha most Henry jol játszana nagyon akkor lenne esélyük a franciáknak!
  • reaper4
    #15290
    macskából nem lesz virsli ahogy kutyából nem lesz szalonna :DDD
  • gabber_saviola
    #15289
    nah mentem az Olasz topikba, viszlát
  • petee
    #15288
    aasszem arról hallhattál,hogy a 11-esek után, valamelyik argentin begőzölt,alig tudták visszafogni, úgy láttam Bierhoff-nak ordíbált. ennyit tudok csak mondani...:)
  • Jetdash
    #15287
    mert?
  • Oziris666
    #15286
    Föleg ha macskából van a virsli:D
  • Shaman
    #15285
    végén volt egy kis lökdösődés
  • Jetdash
    #15284
    milyen botrány vol a német argentin meccsen?lemaradtam róla

    valaki elmondhatná köcce
  • Oziris666
    #15283
    Én szeretnék,ha anglia nyer:)
  • reaper4
    #15282
    virslizabálók vs macskazabálók? hehe maradok a virslinél :D
  • gabber_saviola
    #15281
    az a gáz, hogy sok anti-olasz fan azt sem tudja, hogy milyen botrány van Olaszországban, de két szó az megy, "bunda" és "spori" :P
  • petee
    #15280
    na ez jó meccs volt, most remélem sikerült meggyözni egykét embert, hogy igenis tudnak focizni az olaszok. Szép támadásokat láttunk a vége felé, öröm volt nézni.
    Csak egy kicsit kezd már unalmas lenni ez az "olaszgyülölet", így bunda, úgy bunda, "csakmákjukvót" stb. beszólások. Érdekes, az pl. nem zavar senkit,hogy a portugál-holland meccs nem a fociról szólt? Azok nem gusztustalanok?nem színészek?pl. figo is nagy oscar-jelölt. fölösleges erről vitázni,inkább abba is hagyom. Legalább mi magyarok ne veszekedjünk már...:DDD
  • Oziris666
    #15279
    Semmi köze a bundabotrányhoz,én az olaszok miatt szerettem meg anno a focit!De amit az elmult pár évben produkálnak,ez a agyonvédekező stílus már nem jön be!Ennyi!
  • McFrost
    #15278
    TÉVEDSZ!!!!!!!!!!