19716


Világbajnok: Olaszország

  • gabber_saviola
    #15277
    megint jössz ezzel a szöveggel amit régen nyomtál nekem, hogy rühellek -.-
  • tigeroo
    #15276
    szerintem túl sok az olasz utáló...ehhez közrejátszhatott (sőt tuti közrejátszott) a bundabotrány... erre mindenki arra fogja az olaszok győzelmeit...ez fáj nekem
    nembaj, még egy utolsó menet fiúk,csak egy utolsó..ha nem nyertek legalább izzasszátok meg a virslizabálókat!! FORZA ITALIA
  • Shaman
    #15275
    nah akkor én olyan döntőt szeretnék,amit sztem senkisem.

    Szóval Olasz-Angol :-p
  • asfa
    #15274
    jo mind1 :) semmi :DD
    annak jobban örülök h az argentinok kiestek :)
  • McFrost
    #15273
    olaszok a 4-ben vannak és ezt senki nem veheti el tőlük , ti meg egymás csapatát itt szapulhatjátok....de ez 1 hónap múlva elmúlik , viszont Itália 4-be kerülése nem
  • gabber_saviola
    #15272
    mi bajomnak kéne lenni?
    mondtál valamit avel kaj nem értek egyet -.-
  • asfa
    #15271
    nemtom!lehet igy lesz majd meglátjuk!csak jo meccs legyen!én inkább német győzelmet várok!
    de nme lefutott koránt sem a meccs!
  • asfa
    #15270
    nemtom mibajod van velem!na mind1 lezárva!sztem szerencséjük volt az olaszoknak az ausztrálok ellen ez az én véleményem!emiatt ne legyek mer szemét ember!
    már továbbmentek felesleges ezen rágodni!
  • Shaman
    #15269
    az a csapat akitől szted klasszisokkal jobbak,például majdnem megverte a Brazilokat és most ne az eredményre emlékezzünk,hanem a meccsre...
  • tigeroo
    #15268
    a németek eddig mindíg rámentek a korai gólszerzésre...csak most buffon fogja a kaput védeni, csak ez az egy bökkenő..."minden bajnok legyőzhető" mégha saját pályán vannak, akkor is
  • Shaman
    #15267
    olaszoknak 1 dolgot nem szabad soha...eljutni a 11-es párbajig,mert ott mindig szívnak :-pp
  • gabber_saviola
    #15266
    pff
  • reaper4
    #15265
    az olaszoknak 10 emberrel is nyerniük kellett volna ha akkora csapat szvsz. mivel elméletileg klasszisokkal jobb nem?
  • gabber_saviola
    #15264
    senki nem mondta, hogy ezt mondtad kisbarátom
  • 5w0rdf15h
    #15263
    lol mér 95. percbe egy tizenegyesnek tűnő szitut befújni az mi? mer tizi biztos nem volt...grosso jól eljátszotta...
  • asfa
    #15262
    jol van megbeszéltük!igaz annyibol jobb h továbbjutottak hogy igy nem egyértelmű a német győzelem!
  • R9
    #15261
    ez hax :D
  • McFrost
    #15260
    anti olasz fun klubb:)
  • Shaman
    #15259
    látom megy az olasz fanok versus anti-olasz fanok vita :-p

    én valahol középen vagyok,de mint mondtam szerintem,most jól játszottak az olaszok.
  • gabber_saviola
    #15258
    te is csak nézted azt a meccset, de nem láttad

    pont.
  • asfa
    #15257
    sztem nem ezt mondtam!
  • R9
    #15256
    de a 11.es nem omg...
    legjobb 8-ba nem férnétek be
  • Oziris666
    #15255
    Én azt mondtam h minden eddigi meccsen a szerencse igen csak az olaszok mellé állt!
    Miket hagyott ki ghána?,usa meccsen 9ember ellen védekeztek,csehek ellen 10ember ellen játszottak,ausztrálok ellen 95.percben 11es!
    Ne mond h ez nem mák!
  • asfa
    #15254
    ez mindenkivel megesik!vigyázzon magára!ez nem szerencse kérdése!viszont egy 11es 0-0nál a 90ven akárhannyadik percben megkapni az szerencse!
  • gabber_saviola
    #15253
    jah egész vb-n eddig szerencséjük volt, persze :)
  • tigeroo
    #15252
    jah, ausztália lefocizta őket. hah...nevessek vagy sírjak, mondjátok meg. lefocizták az olaszokat...emberelőnyben hány helyzete volt a kenguruknak a II. félidőben? 1? 2?
    materazzi kiállítása meg tulzás volt
  • Shaman
    #15251
    Nah végre már picit jobban játszottak az olaszok,mint eddig akárki akármit mondd,s még akkor is ha "csak" az ukránok ellen játszottak..
  • asfa
    #15250
    sztem azt nézte!én monnyuk nem csipem az olaszoakt és szerencséjük volt bár papiron erősebbek!de mind az ausztrálok mind az ukránok megverhették volna őket! ez igy van!
  • gabber_saviola
    #15249
    az a "szerencsétlen" csapat elveszít egy védőt az első félidőben azon a meccsen, de mind1
  • gabber_saviola
    #15248
    kaj az a meccset nézted amit Én? -.-
    nehogy már azt mond, hogy mák volt az Olasz győzelem
  • desigo
    #15247
    Kivételesen jól játszottak az olaszok...
  • asfa
    #15246
    ennyi te vágod miről van szo!szerencsétlen csapat nem kap a 94.percben 11-est!aztán meg nem usz meg ennyi helyzetet!
  • Oziris666
    #15245
    Remélem nem!
    Én akkor nem ünneplek az fix!
  • R9
    #15244
    nézd meg a sorsolást és mond hogy nincs mákjuk, úgy vannak a legjobb 4 között hogy ausztrália lefocizta őket.
  • Oziris666
    #15243
    Nem arról volt szó!De miért nem volt mákjuk?
    Elvetemült olasz szimpatizáns vagy ugyse mondod h igen!
  • gabber_saviola
    #15242
    bambi mellett max :P
  • tigeroo
    #15241
    ja, köcsög olaszok, tiszta mákjuk volt
    eredetileg a magyarok jutottak ki a vb-re csak elforgatta valamelyik bundázó a zászlócskát a kvalifikáló táblázaton!
  • R9
    #15240
    holnap ilyenkor brazil győzelmet ünneplünk a sörsátorba :P
  • asfa
    #15239
    ááá szerencsés olaszok! na mind1 majd a németek elintézik remélem őket :|
  • Oziris666
    #15238
    :DDDDDDDDDDDDDDD