61
Vagy csövezzek a híd alatt?
  • pedobear
    #61
    lol
  • frikfrak
    #60
    Egy társasház, 3.emeleti lakásába keresek 2 szobatársat!
    Debrecen albérlet
  • frikfrak
    #59
    Miskolcon az Alkotás utcában 38 nm-es földszinti lakás kiadó. Jó állapotban, fiatalos,világos, 1 szobás albérlet.
    Irányár: 35.000+rezsi (+1 havi kaució)
    Költözés azonnal lehetséges.
    Albérlet
  • Doyle01
    #58
    Sziasztok!

    55 ezerért rezsivel együtt kiadó magánszemélytől a XX. kerületben lévő kertesházas övezetben egy külön bejáratú cirkófűtéses 15m2-es bútorozatlan garzon. (Szoba egybenyitott főzőfülkével+zuhanyzó, wc). Egyedülállónak, vagy párnak. Egy hónap kaució szükséges. Hosszútávra.
    Tel: 06-20/502-8002 délelőtt 10-től este 8.-ig hívható. Juhász Rita
  • Napvirágos
    #57
    Garzon kiadó!

    Budapesten (XIII.ker) 28 m2-es, bútorozott, garzon azonnali költözéssel, hosszútávra, megbízható, nemdohányzó személy(ek)nek KIADÓ. Bérleti díj: 45.000,-Ft/hó + rezsi (2 személyre 20-25eFt/hó-TÉLEN). 2 havi kauciót kérünk.
    A lakás vízórás, egyelőre még távfűtés van, de már folyamatban van az átállás házközpontira.
    Érd.: +36(70)649-4885
  • aaaniko
    #56
    SZOBA KIADÓ!

    VII. kerületi Kis Diófa utcai 2 és fél szobás albérletbe lakótársat keresünk. Az albérlet nagyon jó, központi helyen van. Astoria, Blaha, Deák, Oktogon 5 perc séta. A lakás első emeleti. A szoba teljesen be van rendezve, van benne 2 nagy szekrény, ágy, asztal. Teljesen világos. A szobán keresztül vezet az út egy másik szobába, ahol egy 22 éves ELTE-s lány fog lakni. aki nagyon kedves. A harmadik szobában, ami a bejárattól másik irányba található, mint ez a két szoba, egy nemrég végzett történész fiú fog lakni, régi ismerősök a lánnyal. A főbérlő nagyon aranyos, első szóra megjavíttat mindent, havonta egyszer jön, előzetes bejelentés után, a lakbérért.
    Kábeltévé, internet van. A konyha felszerelt, mikró, mosógép, villanytűzhely van.
    A fürdőben kád is és zuhanyzó is van.
    23 ezer Ft + rezsi havonta. Kaució 2 havi, augusztus 1-től költözhető. Érdeklődni itt lehet: +3620-264-3652, vagy [email protected]
  • Napvirágos
    #55
    Sziasztok!

    Budapesten (XIII.ker) 28 m2-es, bútorozott, garzon azonnali költözéssel, hosszútávra, megbízható, nemdohányzó személy(ek)nek KIADÓ. Bérleti díj: 45.000,-Ft/hó + rezsi (2 személyre 20-25eFt/hó-TÉLEN). 2 havi kauciót kérünk.
    A lakás vízórás, egyelőre még távfűtés van, de már folyamatban van az átállás házközpontira.
    Érd.: +36(70)649-4885
    INGATLANOSOK NE HÍVJANAK!

    Üdv,
    Napvirág
  • Willenbrock
    #54
    Senkinek nincs ilyen téren tapasztalata?
  • Willenbrock
    #53
    Kiadó lakásomat egy cigánycsalád akarja kivenni,nem vagyok rasszista de aggályosnak érzem ezt.Van már valakinek tapasztalata arról hogy milyen kockázatai vannak az ilyen kiadásnak,mennyire valósak a közhelyek amik arról szólnek hogy ahová ilyenek beköltöznek ott kő-kövön nem marad(parkettát eltüzelik stb)?
  • hunter88
    #52
    hm, olvasgattam pár választ, az a jó, hogy tényleg szakember válaszol, mert találkoztam már régen valami oldallal, ahol ugyanez volt, hogy szakember válaszol, de amikor válaszolt, teljesen zöldségeket írt...mondom, oké, többet nem megyek arra az oldalra :)
  • kutakita
    #51
    Itt ilyen gyorsan válaszolnak a kérdésre? Azigen! Remélem nem csak egyedi véletlen volt, hanem általában ilyen, mert akkor elég használható lenne.
  • yecgaa10
    #50
    www.madridfans.gportal.hu
    www.madridfans.gportal.hu
    www.madridfans.gportal.hu
  • derzsikovi
    #49
    nah azért ennyire gyorsra nem számítottam:D és kielégítő választ kaptál, vagy olyan nesze semmi fogd meg jól?:
  • wahquarch
    #48
    Jaja kicsivel utána ahogy írtam már jött is a válasz, szóval elég gyorsan dolgoznak :)
  • derzsikovi
    #47
    ahogy látom elég gyorsan válaszolnak,meg nem csak egy ember van, aki válaszol:)ráadásul ezen az oldalon pont volt egy cikk az albérletekről, és ezeknek a jogi hátteréről.
  • wahquarch
    #46
    Nem olyan rossz ez sem sőt, mivel van szakértőnk válaszol része is. Csak nem tudom milyen gyorsan jön a válasz az adott kérdésre...
  • TarkoBarko
    #45
    Nem tudom mennyire aktuális még így egy hónappal később, de én tegnap találtam egy oldalt, aminek van egy jogi része is.
    Pontosan ez.
    Szerintem érdemes megnézned.
  • trigonometrikus
    #44
    Szerintem valami jogi fórumon kellene megkérdezned vagy szakértőktől. Van egy csomó olyan oldal, ahol tudnak segíteni.
  • rorock
    #43
    Sziasztok!
    Albérletbe szeretnék költözni, de nem tudom h milyen szerződést kell írni, ezek milyen jogokkal illetnek meg engem, vagy esetleg fizetnem kell-e az albérlet árán kívül mást is?
    tudtok segíteni?válaszotokat előre is köszi!!
  • OjszííÍ
    #42
    Hosszútávra kiadó egy budapesti 65m2-es földszinti téglalakás kisebbik szobája (12m2) párok részére is. Felszereltség: mosógép, hűtő, mikro, konyhai eszközök, beépített szekrények, de a szoba nem berendezett. A lakás nemrég lett kifestve és a fürdőszoba is felújított (zuhanyfülke). A lakáshoz pince is tartozik. A közlekedés kiváló (7, 173; 114, 213, 214-es buszok, 18, 41, 47 villamosok), Móricz Zsigmond körtér 10 percre. Azonnal beköltözhető.
    Költségek: 27e (ez a havi albi ktg + kk. harmada + 30megásnet+tv harmada) + rezsi harmada + 45e kaució.
    A másik szobában párom és én vagyunk, ő dolgozik, én RSZ/1-es vagyok.
    Jah itt egy video a még berendezetlen lakásról (augusztusi): http://www.youtube.com/watch?v=a23RsNpPPHo
    Ha érdekel: [email protected]

    üdv,
    Viki
  • albiguru
    #41
    http://www.albiguru.hu
    Remélem az oldal segíteni fog Nektek albérletet találni és kiadni.
    Ingyenesen és egyszerűen tudtok hirdetést feladni.
    A kiadó albérletek hirdetései azonnal megjelennek egy google térképen.
    üdv
    [email protected]
  • nagyadam77
    #40
    Ma találtam egy nagyon szép albérletet.
    Kicsit talán drága, de szerintem nagyon gyönyörű.
  • Random work
    #39
    Kellene egy kis segítség. Most kezdek én is albérletet keresni és pár gyakorlati tanács érdekelne azoktól akik már otthon vannak ebben a témában. Mit érdemes megnézni mire kell figyelni. Melyik kerületeket kell elkerülni.
    Budapesten dolgozok már egy éve, de nem a városban lakok és ezért még nem annyira tudom melyik környék mennyire vagy miért gázos.

    Pár apróhírdetést már kinéztem, de ha tudtok olyan szűrési szempontot amit érdemes követni akkor írjátok meg.
  • 1magdi
    #38
    Szoba kiadó Keleti Pu. közelében (VII. ker. Hernád u.) 16 nm. + 6 nm. galéria, bútorozott, 1 vagy 2 nemdohányzó fő részére 26000-35000 Ft./hó + rezsi. Kaukció 2 havi díj. 06 70 310 74 35 [email protected]
  • Rancor
    #37
    Társbérlőt keresek föbérlő nélküli XIX. kerületi bútorozott lakásba hölgy személyében. Nem dohányzók előnyben! 25000 Ft + rezsi Érdeklődni: Zsadányi Ágnes 0620-5257538
  • 1magdi
    #36
    Keleti Pu. közelében (VII. ker. Hernád u.) kiadó 1 szoba + galéria 1 vagy 2 (nemdohányzó) fő részére 30000-40000 Ft./hó + rezsi. Kaukció 2 havi díj. Másik szobában fiú lakik. 06 70 310 74 35 [email protected]
  • OPM
    #35
    Nekem sem sikerült Pesten koleszt kapnom, úgyhogy most haverokkal albérletkeresésben kell fognunk. Ha tud valaki valami jófekvésű és viszonylag olcsó kiadó albit 3-4 embernek mindenképp írjon itt vagy priviben. Előre is köszönöm a segítséget!
  • Tertovan
    #34
    voltak de csak erdeklodok.. :(
  • Punker
    #33
    nem voltak az érdeklődők Ter?
  • Tertovan
    #32
    Hello Kiado február 1 -tol Gazdagreten egy 3 szobas lakasban egy nagyszoba egy -ket fo /par/ reszere hosszutavra. A szoba teljesen butorozott +tv+erkely + micro+huto+mosogep+ adsl. Csondes nyugodt helyen jo kozlekedessel deli max 20 perc busszal.
  • Tertovan
    #31
    Kiado Gazdagréten egy 3 szobas lakas nagyszobaja egy ket fonek hosszutavra marcius 1-tol. tv+net van. kellemes, nyugodt, csondes helyen, butorozva.
  • Match
    #30
    jah, azt mondtam én is a kedves topicnyitónak :D
    de így hoyg be lett szúrva mégjobb :D
  • Lacc
    #29
    Az a kép nagyon lol :DD Milyen konkrétan megírja "te ingyen laksz én pedig megduglak" :DD
  • Dichter
    #28
    Jóvanna, azt a képet egyszerűen NEM lehetett kihagyni
  • Taranov
    #27
    Nem.
    Ha kicsit bővebben magyaráznád, biztos megérteném :)
  • Match
    #26
    Nos, megmagyarázom ezt a topic-ot....
    Nem ezért nyílt ez a topic hoyg a segítőkész emberek beírják 100x hogy apronet, 200x hoyg borsodi apro, és 300x hogy alberlet.lap.hu, hanem azért hogy ha valaki tud konkrétan alberletet az írja ide be...
    Mondok egy példát hoyg mindenki felfogja: "van egy albérlet az xy utcába, anyám barátnőjének a huga adja ki mert meghalt a kutyája, és x ezer forint +rezső...
    a ház szép jó lyen olyan..."
    teccikérteni?
  • Taranov
    #25
    Akkor már nem lett volna egyszerűbb ott megkérdezni?

    Offolsz!!!!!4444
  • PResident Evil
    #24
    Bori vazzegh mieza topic cím ?

    off: amugy cupákollak... mien volt a szülineap Pityuval ??? topicunkba válaszolj !
  • HuAn82
    #23
    hmm...
  • Tertovan
    #22
    alberlet.lap.hu ?