61
Vagy csövezzek a híd alatt?
  • Taranov
    #21
    Na te is kilöktél. Ma rossz napom van. Egyébként csak ezt akartam írni :DDD
    a 14-esre :D
  • OPM
    #20
    elnézést...
  • Dichter
    #19
  • OPM
    #18
    :DDD
  • cSuwwi
    #17
    hehehe, már kíváncsi voltam, ki fogja ezt ellőni :)
  • Taranov
    #16
    Olyan elképzelhető, hogy majdnem analfabéták ne jelentkezzenek :)
  • dashed_
    #15
    ehhheheee
  • Dichter
    #14
    Ez nem jó?
  • Dzsini
    #13
    gólyatábor se rossz móka, ott is rengeteg lehetőséged lesz, nem csak koleszosok lesznek ott :)
  • Borcsa
    #12
    "csak jó helyesírású egyének jelentkezzenek" - láttál te már ilyen kikötést albérletnél? :)
  • Borcsa
    #11
    nem tok addig felmenni, mert kb 4 olyan napom van, amin nem kell valami egészen mással foglalkozni (gólyatábor ...)
    az aprohirdetés meg oké, azt is nézegetem, de gondoltam, ha itt az SGn van vki, aki szeretne befogadni (:-D) akkor az megtehetné.
  • OPM
    #10
    "segiccsen" -ilyen helyesírással?

    amúgy szerintem is apróhirdetések között nézegess, esetleg te is adj fel pár helyen. Sok ingyenes van neten (lásd sg)
  • Dzsini
    #9
    Borcsa ha van lehetőséged utazz fel a sulidhoz kezdés előtt (jövőhéten mondjuk), és nézz körül a hirdetőtáblákon, szinte mindenhol szokott lenni "albérletbe keresek társat" jellegű hirdetgetés, egy próbát meg pár telefonálást megérnek szerintem.
  • akyyy
    #8
    nyugi, csak ezt valahol olvastam, és pont ideillet. amúgy javaaslom vedd meg a "Borsodi" Aprót, persze pestibe, abba szokott lenni sok ilyen.
  • Taranov
    #7
    Taxis vagy?
  • Bandew
    #6
    Hmmm...
    Ez most lehet, hogy vicces számodra, de majd neked is lesznek ilyen problémáid.
  • akyyy
    #5
    röpke 2000 Ft-ér híd alá juttatlak, sőt most ugyanenyni árrárt akár az egész családdal megteszem.
  • Cat #4
    http://sg.hu/aprohirdetes.php?status=katlist&katid=23
  • Bandew
    #3
    Ja. :-)
  • Borcsa
    #2
    Pestre nem vettek fel koliba. ugyhogy most egy kisseb szarban vagyok. szept 1.ig kell vmi odut találnom, hogy tudjak suliba menni. ha vki szeretne egy lakótársat (személyemben) vagy van kiadó szobátok, vagy kutyaólatok, vagy egy ismerősötök rendelkezik ilyennel, akkor közöljétek eme jo hirt velem.
    vagy csövezhetek a hid alatt.
  • Bandew
    #1
    Kolesz?