61
Vagy csövezzek a híd alatt?
  • Bandew
    #1
    Kolesz?
  • Borcsa
    #2
    Pestre nem vettek fel koliba. ugyhogy most egy kisseb szarban vagyok. szept 1.ig kell vmi odut találnom, hogy tudjak suliba menni. ha vki szeretne egy lakótársat (személyemben) vagy van kiadó szobátok, vagy kutyaólatok, vagy egy ismerősötök rendelkezik ilyennel, akkor közöljétek eme jo hirt velem.
    vagy csövezhetek a hid alatt.
  • Bandew
    #3
    Ja. :-)
  • Cat #4
    http://sg.hu/aprohirdetes.php?status=katlist&katid=23
  • akyyy
    #5
    röpke 2000 Ft-ér híd alá juttatlak, sőt most ugyanenyni árrárt akár az egész családdal megteszem.
  • Bandew
    #6
    Hmmm...
    Ez most lehet, hogy vicces számodra, de majd neked is lesznek ilyen problémáid.
  • Taranov
    #7
    Taxis vagy?
  • akyyy
    #8
    nyugi, csak ezt valahol olvastam, és pont ideillet. amúgy javaaslom vedd meg a "Borsodi" Aprót, persze pestibe, abba szokott lenni sok ilyen.
  • Dzsini
    #9
    Borcsa ha van lehetőséged utazz fel a sulidhoz kezdés előtt (jövőhéten mondjuk), és nézz körül a hirdetőtáblákon, szinte mindenhol szokott lenni "albérletbe keresek társat" jellegű hirdetgetés, egy próbát meg pár telefonálást megérnek szerintem.
  • OPM
    #10
    "segiccsen" -ilyen helyesírással?

    amúgy szerintem is apróhirdetések között nézegess, esetleg te is adj fel pár helyen. Sok ingyenes van neten (lásd sg)
  • Borcsa
    #11
    nem tok addig felmenni, mert kb 4 olyan napom van, amin nem kell valami egészen mással foglalkozni (gólyatábor ...)
    az aprohirdetés meg oké, azt is nézegetem, de gondoltam, ha itt az SGn van vki, aki szeretne befogadni (:-D) akkor az megtehetné.
  • Borcsa
    #12
    "csak jó helyesírású egyének jelentkezzenek" - láttál te már ilyen kikötést albérletnél? :)
  • Dzsini
    #13
    gólyatábor se rossz móka, ott is rengeteg lehetőséged lesz, nem csak koleszosok lesznek ott :)
  • Dichter
    #14
    Ez nem jó?
  • dashed_
    #15
    ehhheheee
  • Taranov
    #16
    Olyan elképzelhető, hogy majdnem analfabéták ne jelentkezzenek :)
  • cSuwwi
    #17
    hehehe, már kíváncsi voltam, ki fogja ezt ellőni :)
  • OPM
    #18
    :DDD
  • Dichter
    #19
  • OPM
    #20
    elnézést...
  • Taranov
    #21
    Na te is kilöktél. Ma rossz napom van. Egyébként csak ezt akartam írni :DDD
    a 14-esre :D
  • Tertovan
    #22
    alberlet.lap.hu ?
  • HuAn82
    #23
    hmm...
  • PResident Evil
    #24
    Bori vazzegh mieza topic cím ?

    off: amugy cupákollak... mien volt a szülineap Pityuval ??? topicunkba válaszolj !
  • Taranov
    #25
    Akkor már nem lett volna egyszerűbb ott megkérdezni?

    Offolsz!!!!!4444
  • Match
    #26
    Nos, megmagyarázom ezt a topic-ot....
    Nem ezért nyílt ez a topic hoyg a segítőkész emberek beírják 100x hogy apronet, 200x hoyg borsodi apro, és 300x hogy alberlet.lap.hu, hanem azért hogy ha valaki tud konkrétan alberletet az írja ide be...
    Mondok egy példát hoyg mindenki felfogja: "van egy albérlet az xy utcába, anyám barátnőjének a huga adja ki mert meghalt a kutyája, és x ezer forint +rezső...
    a ház szép jó lyen olyan..."
    teccikérteni?
  • Taranov
    #27
    Nem.
    Ha kicsit bővebben magyaráznád, biztos megérteném :)
  • Dichter
    #28
    Jóvanna, azt a képet egyszerűen NEM lehetett kihagyni
  • Lacc
    #29
    Az a kép nagyon lol :DD Milyen konkrétan megírja "te ingyen laksz én pedig megduglak" :DD
  • Match
    #30
    jah, azt mondtam én is a kedves topicnyitónak :D
    de így hoyg be lett szúrva mégjobb :D
  • Tertovan
    #31
    Kiado Gazdagréten egy 3 szobas lakas nagyszobaja egy ket fonek hosszutavra marcius 1-tol. tv+net van. kellemes, nyugodt, csondes helyen, butorozva.
  • Tertovan
    #32
    Hello Kiado február 1 -tol Gazdagreten egy 3 szobas lakasban egy nagyszoba egy -ket fo /par/ reszere hosszutavra. A szoba teljesen butorozott +tv+erkely + micro+huto+mosogep+ adsl. Csondes nyugodt helyen jo kozlekedessel deli max 20 perc busszal.
  • Punker
    #33
    nem voltak az érdeklődők Ter?
  • Tertovan
    #34
    voltak de csak erdeklodok.. :(
  • OPM
    #35
    Nekem sem sikerült Pesten koleszt kapnom, úgyhogy most haverokkal albérletkeresésben kell fognunk. Ha tud valaki valami jófekvésű és viszonylag olcsó kiadó albit 3-4 embernek mindenképp írjon itt vagy priviben. Előre is köszönöm a segítséget!
  • 1magdi
    #36
    Keleti Pu. közelében (VII. ker. Hernád u.) kiadó 1 szoba + galéria 1 vagy 2 (nemdohányzó) fő részére 30000-40000 Ft./hó + rezsi. Kaukció 2 havi díj. Másik szobában fiú lakik. 06 70 310 74 35 [email protected]
  • Rancor
    #37
    Társbérlőt keresek föbérlő nélküli XIX. kerületi bútorozott lakásba hölgy személyében. Nem dohányzók előnyben! 25000 Ft + rezsi Érdeklődni: Zsadányi Ágnes 0620-5257538
  • 1magdi
    #38
    Szoba kiadó Keleti Pu. közelében (VII. ker. Hernád u.) 16 nm. + 6 nm. galéria, bútorozott, 1 vagy 2 nemdohányzó fő részére 26000-35000 Ft./hó + rezsi. Kaukció 2 havi díj. 06 70 310 74 35 [email protected]
  • Random work
    #39
    Kellene egy kis segítség. Most kezdek én is albérletet keresni és pár gyakorlati tanács érdekelne azoktól akik már otthon vannak ebben a témában. Mit érdemes megnézni mire kell figyelni. Melyik kerületeket kell elkerülni.
    Budapesten dolgozok már egy éve, de nem a városban lakok és ezért még nem annyira tudom melyik környék mennyire vagy miért gázos.

    Pár apróhírdetést már kinéztem, de ha tudtok olyan szűrési szempontot amit érdemes követni akkor írjátok meg.
  • nagyadam77
    #40
    Ma találtam egy nagyon szép albérletet.
    Kicsit talán drága, de szerintem nagyon gyönyörű.