7670
avp10logo.png
  • Jaffa 2843
    #7590
    Én meg pont olyat néztem előbb, hogy a tartályokat szedi ki és utána húzza a kart. érdekes :D
  • Papa01 #7589
    Igen, itt is lehet látni, hogy előbb a kart húzza, majd robbant... Mondjuk a csaj folyamatosan dumál, h tartsak ki meg ilyenek.. de semmi.
  • Mardel
    #7588
    Elején én is itt akadtam el, vagy 15 percig öltem a szűnni nem akaró alieneket, rádióban meg nem szólt egy mukkot sem a Tequila csaj.

  • Papa01 #7587
    Az a gond, hogy nem aktív, nincs körülötte a "fehér négyzet". Vagy várni kell? :)
  • W B
    #7586
    Meghúzod a kart, lődözöl, gránát a két tartályba, lődözöl, megint meghúzod a a kart.
  • Papa01 #7585
    Köszi a választ! :)

    Akkor nálam valami kavarc van mert előbb húztam meg a kart és később robbantottam a tartályokat.Így meg nem akar megpusztulni.. :) Ez egy bug lenne?
  • Jaffa 2843
    #7584
    Pedig csak annyi az egész. Kilövöd a két tartályt, majd meghúzod a kart és be is adja a cutscene-t.
  • Papa01 #7583
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni? :)
    Azon a pályán vagyok, ahol a királynőt kell megölni. Egy kart kellett meghúzni, majd a királynő fölötti 2 csőbe belelőttem 1-1 gránátot.. hatalmasat robbant, de még mindig él a dög.. :) Mit hagytam ki?

    Köszi a válaszokat! :)
  • Szabi #7582
    http://getgamesgo.com/product/aliens-vs-predator 1100ft :)
  • pintyoo
    #7581
    pisztollyal kell a clubban kinyírni az alieneket mert a két tár hamar elfogy a gépfegyverből.

    Pontosabban kell célozni
  • pintyoo
    #7580
    [quote]semmi haszna a fejlékelésnek se. :/[quote]


    Dehogynem gyorsabban regenerálódik az élet.
  • Optimus Prime
    #7579
    Igen, tényleg nem nehezebb vagy bármi. Én eddig az Alien-t tudtam nightmare-en végig vinni. Lévén az Alien ugye gyors meg regenerálódik. Eh, semmi haszna a fejlékelésnek se. :/

    Ennek ellenére szerintem nem olyan rossz. Bár azt hiszem elsőnek ezt játszottam végig, majd az 1 - pedig előbb meg volt Steamen - végül a 2. Bár a PredAlien harc a végén... Ennyit még Vader se fürdik a lávába, mint én. XD
  • W B
    #7578
    Alien4 és Prometheus filmek után ne lepődj meg semmin. Már a filmeket is lesz*rják, hogy hogyan kúrják el a történetet stb. Ezek után a játékokkal törődjenek? Jó vicc.
    Ezek után várd erős előítéletek nélkül az Aliens: CM-t.
    Jó AvP-t akarsz, akkor ott vannak a könyvek. 24 db e témában lévő van. Ebből 22-t olvastam és itt van a polcomon. Vannak gyengébb könyvek, de vannak nagyon jók miket elbasztak az Alien4-el. Inkább azokat kellet volna megfilmesíteni.
  • Mardel
    #7577
    Ilyen nincs...

    2 lövéstől lemerül aplazma ágyu...

    2 alien rámjön és nemtudom megölni max az egyiket, mert a light attack semmit nem sebez rá a heavy attack meg olyan lassu hogy mire elnyomja a pred addigra 3at sebez belém az alien.

    Hogy lehet igy tönkre tenni egy jó szériát...
  • Mardel
    #7576
    Igen, szerintem is a 2 sokkal jobb volt.
    Emlékszem Predatorral mikor mentem a smart disc volt a kedvenc fegyverem pl emberek ellen, fákon lopakodva láthatatlanul ráküldtem, aztán jött a következő áldozat.
    Alienek ellen meg ott volt a rendes plazma ágyu ami automatikusan célzott és nem merül le olyan gyorsan.

    Itt a Hard meg Nightmare fokozat között "csak" annyi a különbség, hogy nightmaren nincs checkpointos mentés, de az ellenfelek ugyanolyan nehézségűek.
    Én marine első pályáján untam meg a nightmaret, mikor pisztollyal kell a clubban kinyírni az alieneket mert a két tár hamar elfogy a gépfegyverből.
  • Optimus Prime
    #7575
    Az AVP2 után tényleg nagyon lebutított a Pred. Én Hardon végig viszem, de nightmare-en megőrülök tőle. A plazma fegyver után töltése és használata iszonyú limitált, az 2-höz képest. Ott gyakorta istenek voltunk. Energiát tudtuk az éterből nyerni és regenelni magunkat.
    Egyébként azt hittem én vagyok béna, de tényleg nagyon gyenge a Pred. Ha a kézitusában elnyomsz valamit gyakorta egyenlő a halállal.
  • Mardel
    #7574
    Most csinálom a Predator kampányt Hard-on.
    Lehet annyira felidegesít a predator kampány, hogy mindjárt letörlöm a játékot, ha nem steames lenen a kettétörném a lemezt is...

    Hogy lehet ilyen .... egy játék?

    A predator kampánynak kéne könnyebbnek lennie mint a többinek. Ehelyett sokkal nehezebb...
    A plazma ágyú 3 töltött lövés után lemerül, első pályán mikor meg kell semmisíteni a másik társunk hulláját, akkor 3szor tudom hazsnálni, utána azona részen sehol nemtudom újratölteni... Remek...

    Wolverine módjára ölhetem az alieneket, akik jobban sebeznek mint én őket.
  • dragger2
    #7573
    Valaki hogykell elindítani a Aliens vs Predator Dedicated Servert letöltöttem steamről de nemindul.
  • Optimus Prime
    #7572
    Nekem se ugrik be több pár animációs és grafikai bugnál. A Crysis nálam durvább dolgot csinált. De szerintem gép és Windows függő is lehet.
  • RelakS
    #7571
    fura, én csak DX9 módban jelentkező grafikai bugokkal találkoztam
  • Mardel
    #7570
    Persze így nightmare fokozaton egyáltalán nem lehet játszani vele, mert nemtudod épp mikur bugol be a játék, nightmaren meg nincs checkpoint mentés, kezdhetném elölről.
  • Mardel
    #7569
    Nem csak ilyen bug van sajnos.
    Néha ez a Tequila nevű csaj elfelejt kommunikálni és nem lehet egy két helyen továbbmenni miatta.

    Pl Marine kampány (Hard) 2. pályánál a királynőt felgyújtottam melette lévő két robabnószart gránáttal kilőttem. Már vagy 15 perce hadakozok a szünni nem akaró alien hordával és nemtudok továbbmenni , mert nem szól hogy húzzam fel a kart mert végzett, és az objective sem jelez semmit.

    Még szerencse hogy a játék ingyen volt, mert ilyen bugokkal kiadni...
  • Optimus Prime
    #7568
    A naplókat egyébként utólag is meghallgathatod. Mondjuk erről a bugról nem tudtam.
  • Mardel
    #7567
    Megoldódott, csak be kellett zárni a játékot és újra elindítani...
  • Mardel
    #7566
    Hello!

    Én nekem is steamen van meg.
    Viszont most kezdtem el játszani vele Marine kampánnyal de az audio naplókból nem jön hang felveszem tabot nyomok play diaryt nyomogatom de egy hang se jön ki belőlük.
    Ez bug vagy van valami megoldás erre?
  • pintyoo
    #7565
    Vannak még,él a multi,de ha megnézed a szervereket rájössz te is.
  • Evoluti0N
    #7564
    Tegnap leárazás volt Steamen. 4 euróért megvettem a játékot. Estefelé fogok belekezdeni. Él még a játék multija? Úgy értem vannak még, akik aktívan multiznak?
  • pintyoo
    #7563
    Valaki mondja már meg mi az a sniper/shootgun glitch.
    Az valami csalás?Azt mondták a játék hibáinak a kihasználása,ez igaz?
  • pintyoo
    #7562
    Azoknak elérető akik anno előrendelték.

    Predators

    Dark : Starting Skin
    Claw :
    Stalker :
    Hunter :
    Spartan :
    Wolf : RANK 25
    Lord :
    Alien : DLC FROM PREORDER

    Aliens

    Warrior : Starting Skin
    Warrior Dome :
    Number 6 : DLC FROM PREORDER
    Warrior Ridged :
    Praetorian : RANK 23
    Nethead :

    Marines

    Franco : Starting Skin
    Rookie :
    Van Zandt :
    Moss :
    Kaneko : DLC FROM PREORDER
    Connor :
    Gibson :
    Johnson :
  • Optimus Prime
    #7561
    Nekem mind megvan, mégis Locked.
  • pintyoo
    #7560
    Azt hiszem azok a skinek csak DLC-be érhetők el.
  • pintyoo
    #7559
    De, mindig vannak szervek ahol játszanak.Főképp du-és hétvégén.
    A Steam-em Pintyo[HUN]
  • Optimus Prime
    #7558
    Igen, de:

    1, jelenleg nincs - és nem is hiszem, hogy lesz
    2, 13k egy skinért, amit te nem is látsz értelmetlen
    3, ha mégis megveszed és neked csak a skin kell a többi cuccot elküldöd nekem? :)
  • dragger2
    #7557
    Halli ha én innen megrendelem akkor benne lessz a (ALien Head nevű predátor)? http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=PC&SelectedGameCategory=FPS&SelectedGameTitle=Aliens%20vs%20Predator%20Hunter%20Special%20Edition&SelectedGame=e18fd304-810a-4f72-8ae2-0b6d913dd355&SelectedGameCategoryID=6cc944ff-c46c-464c-ae6c-e0a246306df4
  • Optimus Prime
    #7556
    Akkor sehogy. Legalábbis a multi tuti nem az igazi.
  • dragger2
    #7555
    Nincs meg eredetiben a játek de steamom van.
  • Optimus Prime
    #7554
    Nincs meg eredetiben a játék? Vagy most használsz először Steamet?
  • dragger2
    #7553
    Valaki eltudná magyarázni hogyan lehet multizni vagy mitkellhozá letöltenem?
  • Optimus Prime
    #7552
    A már nem kapható és/vagy brutális árú Collector's Edition megvételével szerezhető meg. Tud, amihez a facehugger replica is volt, steelbook és egyéb exkluzív cuccok.
  • dragger2
    #7551
    Éscsak úgylehet megszerezni ezt a predátort hogy megveszem a játékot?