7670
avp10logo.png
  • Optimus Prime
    #7550
    Igen, én már level 43 vagyok és minden fajban van egy locked skin.
  • W B
    #7549
    Csak akkor van meg, ha előrendelésesben megjelenés előtt rendelted meg. (azt hiszem)
  • dragger2
    #7548
    valaki megtudná mondan hogy lehet (Alien Head)nevű predátort választani? KÖSZÖNÖM.
  • wesker24
    #7547
    Hát nem éppen mert rakhat be olyan képet is bannernek amit nem az SG tárol !
  • Optimus Prime
    #7546
    Azt nem az SG tárolja? Amúgy a 2. rubrikát már törölni lehetne, hisz nálunk 1990-ért van (néha 1390-ért is).
    Amúgy a szerverekből jelenleg 6-on játszanak. Most néztem, szóval friss adat. :)
  • wesker24
    #7545
    Gondolom csak a tárhely krepált be ahol a kép volt !
  • RelakS
    #7544
    őőő.... megváltozott a banner?
  • tonyr #7543
    él még a topic ? :)
    online game valaki szokott menni ? haverommal elkezdtük de nemsokan nyomják :(
  • Gege00
    #7542
    Csak nálam szarakodik ma ez a játék? Egyszerűen nem tudok belépni egyes szerverekre a steamen keresztül. Vagy kapok egy "The host has left the game" üzenetet, vagy nem történik semmi csak betesz a menübe..
    Valaki tud erről valamit?
  • Optimus Prime
    #7541
    Sehogy, amelyik meghajtón a Steam van telepítve, oda teszi a játékot. Ez nem szabhatod meg, csak hogy a Steamet magát hova telepíted.
  • Leci101
    #7540
    köszi!megoldva!
  • Leci101
    #7539
    sziasztok!olyan gondom, van hogy van egy jogtiszta játékom.és az a bajj hogy feltelepítti a steam-os cuccot,frankón és mikor telepíteném a játékot akkor hely hillyán nem engedi.ezt eddig értem is hogy miért nem...nekem a C-re akarja telepíteni ami nem jó mert rendszer vinyó és nem erre csináltam,egyszerüen nincs hely...és nem jöttem rá hogy hogyan választhatnám ki hogy hova telepítse a gamét..valakinek van ötlete?előri is köszi.remélem érthetően ftudtam fogalmazni.....
  • DonZorro
    #7538
  • Optimus Prime
    #7537
    Szerintem egyszerűbb, ha a Steam neved adod meg. Lévén a játék teljes SteamWorks támogatást élvez, felesleges az X-fire.
  • Gedrageddon
    #7536
    Szevasztok!

    Eredetiben tologatom az avp-t.X-fire-em: draconisseptimus vegyen fel aki tolja ezzel :)
  • SLICK
    #7535
    sisak senkinél nincs.. nem tom van-e olyan mod ami tesz sisakot az emberek fejére
  • Evok
    #7534
    Üdv!

    Mikor megjelent a játék, rögtön letöltöttem Steam-en, imádom ezt a világot, szóval bejövős. Ami a kérdésem lenne az az, hogy csak nálam nincs sisak multiban a karaktereken, vagy másnál sincs? Esetleg valami kiegészítő ahol lehet van hozzá ilyesmi?
  • Opelfan
    #7533
    Ott a pont! games\lövöldözős. Arra gondoltam hogy szimplán games-en belül telepítem és látott utána szabad helyet és feltelepült, remélem nem lesz több bajom.

    Köszönöm mindenkinek a segítséget!
  • Optimus Prime
    #7532
    Próbáltad letölteni a Steamtől? Mert, ha aktiváltad akkor megteheted, ha lemezes telepítés - amit én még sose használtam - nem menne. De tény, ha ékezetes könyvtárban van a Steam telepítve akkor nem fog menni.
  • tototto
    #7531
    szerintem ékezetes betűt tartalmaz a könyvtár amibe szeretnéd telepíteni (pl játékok) a steamet telepítsd ékezet nélküli könyvtárba pl d:\games\steam vagy valami hasonló
  • wesker24
    #7530
    A steamet célszerű a nagyobb adat hordozóra telepíteni esetedben a 350 GB-os partícióra ! És ott próbáld meg telepíteni és ne a rendszer partíción !
  • Opelfan
    #7529
    Sziasztok. Tegnap megvettem a játékot eredetiben. Egyszerűen képtelen vagyok feltelepíteni...
    Steam-hez beregisztráltam ezután jönne a játék telepítése, de egy képernyőn annyit látok, hogy 15 giga szabad hely kell, rendelkezésre áll 0 MB. 25 GB szabad hely van a C-n a D-n 350. Nagyon úgy tűnik mintha saját DVD-re akarna telepíteni legalábbis a 0MB szabad hely miatt. Két gépre is próbáltam telepíteni az egyiknek SSD-je van másiknak vinyója, sehová nem megy fel.

    Látott már valaki ilyet? Nem tudok drivert sem választani a telepítéshez. Mit csináljak? Vigyem vissza a game-et vagy létezik valami megoldás?


    Köszi előre is!
  • Optimus Prime
    #7528
    Steam menü, View, Servers és ott Aliens vs Predator. Én jelenleg 6 szerveren látok játékost, 2-3 tele van.
  • sznus
    #7527
    Mi a helyzet a szerverekkel? Korábban azt hallottam, hogy kongás van. Keresgéltem szerverkeresőt, de nem találtam... csak én voltam béna? (Most 2E Ft körül már hozzá lehet jutni a játékhoz, de csak a multi miatt venném meg.)
  • mester1987
    #7526
    annyira csúf mindkettő
  • Optimus Prime
    #7525
    Igazából a Predator kampány a legrövidebb, de a legélvezetesebb is. Bár a PredAlien harcnál átlag 20x halok mire legyőzöm.
  • mester1987
    #7524
    nekem a tengerészgyalogosos rövidnek tűnt, azt hittem Bishop után jön még az igazi túlélő-akció
  • W B
    #7523
    Össze csapott... Elvben megy a küzdelem pred és predalien közt lent, míg mi Bishop bácsit öljük... de a gond hogy a szarkofágon nincs ott az önmegsemmisítő... holott ott kéne... Hiba
  • Optimus Prime
    #7522
    A Marine finálé és a Predator finálé ismerete együtt kicsit zavaros képet fog adni. :/
  • mester1987
    #7521
    húú nem emléxem de visszanézem a uccsó chaptert az emberrel...a többi faj még csak most következik majd, amúgy köszi!
  • RelakS
    #7520
    mindhárom fajjal ha a végére értél, kapsz egy videót.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A tengerészgyalogosnál összecsomagolják a csajt, és elviszik, de nem azért, hogy megmentsék
  • mester1987
    #7519
    jaja tudom, csak fura volt, hogy ilyen rövid még a tengerészgyalogos is, mivel azt mondták, hogy az a leghosszabb az egyjátékosban
  • W B
    #7518
    Ne lepődj meg... Másik két fajjal is ugyan azokon a pályákon fogsz kaszabolni.
  • mester1987
    #7517
    Figyuzzatok már; lehet az, hogy csak 7 chapteres a tengerészgyalogosos hadjárat, miután megölted azt a csókát és beleesett a lávába?


    Csakmert ahogy hallottam az Alien és a Predator mód a játéknak a 30-40%-át teszi ki.
  • Optimus Prime
    #7516
    Nem halott, akad mindig játékos. Kevés, de erős mag. Akik évek után se állnak le - lásd Chrome vagy WolrdShift.
    A szerverkeresőre meg ajánlom a Steam saját keresőjét View menü és ott Servers (magyarul Nézet és Szerverek), majd beállítani, hogy AVP. Ismert jelenség, valaki betehetné a FAQ-ba.
  • Jaffa 2843
    #7515
    Megnéztem neked. Ugyanaz a helyzet mint eddig kb. Ha akarsz multizni mindig találni szervert. Nem azt mondom, hogy sok szeró van, de mindig lehet játszani.
    Nálam most 3 (dedikált)szervert talál, ahol játszanak és 100 alatti a ping, ebből az egyik magyar szerver. De tegyük hozzá, hogy nem vagyunk csúcsidőben, este biztos több a lehetőség.
  • steweee
    #7514
    2.000 az 576-ban. megvenném hogy tudjak multizni, ha még játszotok rajta. van élet még a szervereken ? fontos lenne hogy vki válaszoljon, mert ma járok a boltban...
  • djsos
    #7513
    sziasztok!olyan kérdésem lenne,hogy belépek rendesen a multiba és nem talál egyetlen szervert sem:Skiírja hohy 1 player-7utána csökken ez a szám és semmi!mitől van ez?én nem pacheltem!proper razor verzió!
  • RelakS
    #7512
    nálam tartalmaz egy kis felhőcskét a játék, ami azt jelenti, hogy a steam szerveren is, nem csak a saját gépen ... valahol a steam mappa mélyén
  • Optimus Prime
    #7511
    Ez a játék hol tárolja a mentéseket? Mert pár hónapja hely hiány miatt töröltem, sajnos azt hiszem a mappáját is. És most... nos remélem a trophy szerző achikat nem elölről kezdeni, mert Predből már csak 1 kellett volna.