6909
  • Gladiator
    #6789
    jo sokat segitettel:D volt erelme valaszolnod:D no offense, csak mondom:D
  • Rundstedt17
    #6788
    1,A saját tetkót még sosem próbáltam,szóval nem tudom
    2,Passz,bár engem is kivágott igen ritkán vagy 2szer
  • RAMyMamy
    #6787
    helló
    miért van az, hogy ha belerakok saját tetkót a játékba, ocsmány pixeles lesz?
    a másik gondom, hogy állandóan ledobja magát a játék tálcára vagy csak úgy kilép exe hibával (pedig eredeti, cd projektes verza)
  • Indigo
    #6786
    Első körben kérdezd meg a forgalmazót, hogy adnak-e másikat. Ha nem, akkor keress egyet neten. Végülis multija nincs, csak a telepítéshez kell a serial.
  • Metontour
    #6785
    Sziasztok!
    Elveszett az a kis lap amire a magyar Fable-m serialja volt. Mi a teendő ilyen estben ha felhívom a CD Projektet adnak újat vagy van egy eredeti magyar Fable-m amivel nem tudok játszani.
    Előre is köszi!
  • Rundstedt17
    #6784
    kössz a tipet a fable-t pont azért bírtam hátha ez is jó lesz:D
  • Indigo
    #6783
    Morális döntés súlya? Próbáld ki a Rise of the Argonauts-ot, abban érezni fogod, sokkal jobban, mint a Fable-ben... :)
  • Rundstedt17
    #6782
    Attól függ de mondjuk hasonlóan könnyűek kihívás nélkül,meg azokban nem érzed át egy morális döntés súlyát én csak fableban tapasztaltam..
  • balee4
    #6781
    Igaz, de még a lightosabb, akció RPG vonalhoz tartoznak. :) Még mindig hol vannak a D&D játékokhoz képest...
  • Cat 02 #6780
    Oblivion, Morrwind, Witcher picit összetettebb mint a Fable ^^
  • Vlala #6779
    Szerintem a Fable 2-re gondolt.
  • Rundstedt17
    #6778
    ?????
  • steweee
    #6777
    emulátorral se lehet itt futtatni ?
  • Quantumleap
    #6776
    Opsz, ez most nagyon sok így hirtelen. De kösz!
  • balee4
    #6775
    Sztem még egy hasonló játék nincs, de RPG-ből bizony azért jött ki néhány gyöngyszem, talán lightoságában a Jade Empire áll még nagyon közel hozzá és ott is megvan a 2 válaszható oldal (jó és rossz - nyitott tenyér és zárt ököl) De ajánlható még, ha szereted az RPG-ket a KotOR 1-2, Mass Effect, The Witcher, Morrowind, Oblivion, Gothic 1-2.
  • Rundstedt17
    #6774
    Már ha egyáltalán lesz Fable 2 Pc-re
  • Quantumleap
    #6773
    Újrajátszani amúgy nem szokásom.
  • Quantumleap
    #6772
    Azért hangsúlyozom ki, hogy 2000 és 20007 közötti játékot ajánljatok, mert én egy (tavaéy karácsonyra kapott) laptopon játszom, és egy vadiúj játékot nem hiszem, hogy élvezhetően bírna. A Godfather 2-vel is csak úgy tudok viszonylag élvezhetően játszani, hogy lebutítom a grafikát és a képernyőt leveszem ablakra. Tehát nem hiszem, hogy a Fable 2 jól működne.
  • Rundstedt17
    #6771
    Jó válasz,bár mondjuk az oblivionak közel sincs olyan feelingje.
  • Vlala #6770
    Oblivion? Van hozzá magyarítás, bár állítólag behülyülnek tőle az enpécék, így inkább angolul ajánlom.

    Vagy várd mag a Fable 2-t, addig is indíts újabb karaktert ezzel, most más stílusban végigjátszva.
  • Quantumleap
    #6769
    Szevasztok! Most végeztem a Fable-lel. Nagyon bejött a feelingje. Azt kérdezném, hogy tudnátok-e ajánlani valami hasonlóan jó, és jó grafikájú fantasy 3d-s kalandjátékot? Lehetöleg 2000 és 2007 közöttit, és olyat, amihez van magyarítás?
  • Rundstedt17
    #6768
    Hé attól még én is jó voltam,csak ugye nem teljesen XD
  • Vlala #6767
    :D:D:D
  • Dave8814
    #6766
    Én is bezártam, mert jó vagyok, de előtte végigdugtam mindet 2x, 3x, kivéve az öreget, azt csak 1x részegen, és utána egyből okádottXD
  • Rundstedt17
    #6765
    Én nem voltam olyan jószívű:D....
  • Vlala #6764
    Miért, az életben nem ez van? :)

    A bordélyt én bezártam, és nőklubot csináltam belőle.

  • Dave8814
    #6763
    De akkor minek vettem el...ha még utána is fizetnem kell a sexért?:D Na mind1, ak inkáb a borbályházD:, az úgyis az enyém.

    Am hogyan lehet boltot üzemeltetni? Addig vágom, hogy megveszem a boltot, de utána hogyan tudok árulni dolgokat?
  • Vlala #6762
    ...és egyéb testrészeit. :)

    (Hot Coffee modot a népnek! :):):) )
  • MerlinW
    #6761
    addig kell ajándékozni és udvarolni neki a házban amíg be nem adja a derekát.
  • Dave8814
    #6760
    Nem tudja vki hogyan kell kufircolni a feleségeddel(a játékban)?
  • Rundstedt17
    #6759
    Házakban
  • HAWK6
    #6758
    Roland vagy vki más megtudná mondani hogy a céhen kívül hol találok sok könyvet?
  • vilmos1988
    #6757
    Azért köszi.
  • vilmos1988
    #6756
    Telepíteni már telepítettem 4Cd-s és 1 DVD-s változatát is de ugyan ez.
    Win-t meg csak ezért nem telepítgetek,mindig bajban vagyok vmiért a hangkártya telepítőjével,van hogy 10X el kell indítsam a telepítőjét hogy jó legyen.
  • Rolly
    #6755
    Ilyen nekem is volt régebben.Újratettem és kész működött.Ha nem válna be akkor hagyd ki a magyarítást.(ha eredeti a játék akkor bocsi).Ha minden kötél szakad tedd újra a winfost
  • papi08
    #6754
    ilyen problémában még nem volt részem, sajnálom de én nem tudok segíteni:S
  • vilmos1988
    #6753
    Biztos volt már róla szó de nem találok rá megoldást...
    Egy óra játék után kilép exe hibával és eztán minden indításnál a videók után mikor a profilomat kellene betöltenie.
    Ha kitörlöm a profilom akkor elindul,de ugyan ez lesz vele egy idő után.

    Nem sikerült még erre a problémára megoldást találni?
    Tudtommal rengeteg embernek volt ez a gondja,pedig sokaknak régebben nem volt ilyen gond (nekem sem) csak most jött elő,de már cseréltem a gépet,egy erősebbre, ami tudtommal nem szabadna hogy még gond legyen,

    THX
  • papi08
    #6752
    leszólod azokat, kik a művészetet szeretik?:D

    #6750:
    Reméljük segítettünk!
  • MerlinW
    #6751
    Lököttek:))
  • HAWK6
    #6750
    2009.szept.3. 13:30

    Köszönöm most már meglelem az igazságot.
    Még egy kulcsot is megfogok.
    Neked köszönhetem barátom (???)

    (Szalárdy Ákos) A szellem kalóz kincse