6909
  • robyee
    #6829
    Hali!Mi lehet a gond?Elindítom a játékot belép a menübe, új játék az is tölt az első demót le is játssza de mikor maga a játék jönne kilép.Ha pedig megint újraindítom a játékot, akkor kijön egy ablak hogy:We are sorry, but we have detected that the game did not exit correctly. We recommend starting the game in safe mode. Safe mode may disable some advanced features of the game, but may allow you to play the game./ és lehet választani 2 közül hogy: continue anyway vagy continue in safe mode.De mind1 melyikre kattintok ugyan úgy kilép mint ahogy írtam.A konfiról annyi hogy: phenom X4 9600,Radeon 1950pro,2GB ram. Esetleg a Windows7 miatt lenne a baj mert régebben ment XPvel?
  • motor22
    #6828
    Sziasztok!
    Felraktam a játékot eredeti cd-ről, megy minden tökéletesen, csak van 3 probléma:
    1) a mentések betöltésénél egyszerűen lefagy a játék (csak rányomok a betöltés gombra). Régebben még, amikor tört játékot próbáltam felrakni azt a hibaüzenetet irta ki amiben az állt, hogy a Fable.exe fájlal van gond. Elsőnek azthittem a crack lehet a gond de kicseréltem és nem történt semmi, ugyanugy rossz maradt. Kipróbáltam az eredeti játék cd-kkel is a telepitést, ugyan az volt a probléma :S

    2) az első mentés még sikerült, de ha másodjára mentenék ugyanaz történik mint amikor a betöltésre nyomok :S

    3)kipróbáltam a jatékot eredeti cd-vel feltelepiteni egy másik gépre, ott tökéletes volt a betöltés és mentés, semmi probléma nem volt, csak az a bibi, hogy küldetés közben vagy egy videó után fogja magát és egyszerűen kikapcsol a játék. Semmi hibaüzenet, semmi...

    Ha valaki esetleg tudna segíteni ezeken a problémákon annak nagyon megköszönném, mert amit játszottam vele eléggé megtetszett :D
  • Vlala #6827
    Ilyet még nem láttam, de muris lehet. :)
    Van valami utólag felpakolt codecpack a gépen?
  • Minas Tiris
    #6826
    Hello!
    Lenne egy problémám a játékkal! Mégpedig az hogy a videókat fejjel lefelé jeleníti meg a program. Tudtok erre megoldást?
  • Indigo
    #6825
    Komplett végigjátszás: http://fablehun.atw.hu/
  • Qbu
    #6824
    Halii. Ezt a végigjátszást miből/honnan másoltad be?
    Nagyon hasznos volna, most hogy újra nekikezdek a Fable-nak.
  • Vlala #6823
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Beszélj a hölgyekkel, elmondják, hogy a tulaj elrejtette valahol az intézmény tulajdonlapját.
    Az ügyvezető igazgató úrnál erőszakkal nem sokra mész, furfanghoz kell folyamodnod: itasd le, vidd fel a szobájába, és... nem, azt azért nem, csak hallgasd ki, szerencsétlen flótás beszél álmában, és persze kifecsegi, hogy hová rejtette a lapot. Amint kiásod, tiéd a bordély - hogy mihez kezdesz vele, az a Te döntésed.
  • Kilop
    #6822
    hello!
    Hogy lehet a bordélyház vezetőlyévé válni?xD
  • skrimer
    #6821
  • buklee
    #6820
    Gondolom régebben más op-rendszeren játszottad, az pl bekavarhat. Keress hozzá valami patchot, vagy talán régebbi vid kártya driver segíthet még. Most vettem meg nem olyan régen, nekem Vistán megy rendesen.
  • Bazsi555
    #6819
    Én is gonoszként toltam végig anno a Fable-t! Valahogy az jobban bejött mint a jó stílus!
    A végén még a maszkot is megtartottam és én lettem az új Pengés Jack! :D
  • GoKu x
    #6818
    hello, sziasztok!
    sajnos rosszul kell kezdenem a kommentem, mert van 1 apró problémám! Mikor elkezdek játszani akkor egy pár perc elteltével a kép megáll és a monitor ki is kapcsol. A hangot még hallom tovább viszont nem tudok mit csinálni. restartolni tudok csak, mert semmire nem reagál. Maga a játékot jól ismerem mert anno még sokat játszottam vele, de most fel akartam eleveníteni azokat a szép időket, de nem tudom mi lehet a baja.
    vki legyen szíves segíteni nekem, így utólag is karácsony alkalmából. :)
  • Forcee
    #6817
    1 darab kéne még a listáról a sötét sapihoz és nálam is van az a könyv csak nemtom fölajánlani h odadaom mert mindig a jo könyveket akarja elsőnek odadni meg azokra kérdez rá a tanár :S
  • wedge31
    #6816
    Ezt nem vitatom ,de egyszer végigtoltam ugy is mert néha azért poén.
  • Rundstedt17
    #6815
    hát úgy lehet ha csak dark könyveid voltak,de én mindig egyszerre mentem anno amikor már rengeteg könyvem volt...
  • Rundstedt17
    #6814
    oké de az a nézőpont totálisan értelmetlen haszontalan...
  • wedge31
    #6813
    Más aspektusa lesz a játéknak - ezen mit nem értesz ?
  • RAMyMamy
    #6812
    te írsz butaságot, mert én jó beállítottságú voltam és mégis a darkot kaptam meg
  • Rundstedt17
    #6811
    Az emberek utálják karimat és visitva menekülnek?Büdös csövesek kedvelik(banditák)?A nők undorral tekintenek rá?mégis ennek mi haszna?
  • wedge31
    #6810
    Dehogynem megéri teljesen más aspektusa lesz a játéknak.
  • Rundstedt17
    #6809
    bár megjegyzem gonosz karakterrek csak a teszt céljából játszottam,egyáltalán nem éri meg a fable világában gonosznak lenni.
  • Rundstedt17
    #6808
    butaságot írsz,mármint a végigjátszás.
    Mert alapból a beállítottságod befolyásolja hogy milyen fejfedőt kapsz.Jó karakterem mindig jót kapott,míg a gonosz mindig a gonoszoknak valót.A karaktered a beállítótságától függöen adja a könyveket igazgatónak még ha felvétel sorrendje más is volt.
  • RAMyMamy
    #6807
    nem viccből van leírva :)
  • Forcee
    #6806
    ok ty, mindegyiknek ezeknek kell lenie h a gonoszt kapjam?
  • RAMyMamy
    #6805
    végigjátszásból:
    Book Collection: Hogy ezt a küldetést teljesítsd, összesen 25 darab könyvet kell ajándékoznod az iskolának. 9 könyv beadása után ajándékot kapsz a tanítótól, ami vagy egy 'Bright Wizard Hat', vagy egy Dark Wizard Hat', attól függően, hogy milyen könyveket adtál nagyobb részben. A jó varázslók sisakját, elég egyszerűen megkaphatod, azonban egy sötét varázslóét már nehezebb megkapni. Íme tehát azon könyvek listája, amikért megkapod a gonosz varázslók sisakját:
    1. A Love Story
    2. The Pale Balverine
    3. The Tale of Maxley
    4. The Tale of Twinblade
    5. Eyes of a Killer
    6. The Guild of Zeroes
    7. The Repentant Alchemist
    8. The Sock Method
    9. You Are Not a Bad Person
    Az első négyet a 'Guild'-ben találhatod meg, a könyvtárban. Az utolsó ötöt, pedig 'Bowerstone South'-ban.
  • RAMyMamy
    #6804
    hát elolvasod a címét, sztem abból rá lehet jönni
    ha mégse, akkor mindegyikhez van egy leírás, magyarban hős állapota->napló->könyvek (angolul nem emlékszem, h h vannak a menüpontok)
  • Forcee
    #6803
    xD és én azt honan tudjam h az melyik könyv? :D mert én azt ugy szoktam csinálni h bemegyek a guild könyvtárba és mindent leveszek a polcokrol :D
  • RAMyMamy
    #6802
    a darkot is
    nem csak a szám, hanem a könyvek milyensége határozza meg, hogy melyiket kapod :)
    (a brightot olyanokért kapod, amikből jót tanulnak a gyerekek, a darkot meg amikből rosszat, pl. csúnya szavakat)
  • wedge31
    #6801
    Azt is ott van attol függ melyiket kapod milyen beállitotságu vagy.
  • Forcee
    #6800
    szasztok hol lehet megszerezni a dark wizard hat et? mert tudom h a brightot az iskolában adják bizonyos számú könyvek után
  • Metontour
    #6799
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget wedge31!
  • Indigo
    #6798
    Arra a szigetre csak akkor jutsz el, ha megküzdesz Thunder-rel.
  • wedge31
    #6797
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    D97VC-KMDFC-2J38W-6XTVW-VBFY6
  • Metontour
    #6796
    Hát sajnos a a Cd Projekt nem tudott kulcsot adni.:(
    Ha valakinek esetleg magyar nyelvű legjobb választásos Fable-je van át tudnád küldeni pü-be a kulcsot hogy működne-e a cucc?mivel multi nincs nem élnék vissza vele.Előre is köszönöm!
  • jpkmester
    #6795
    Üdv!
    Nem tudja valaki, hogy a headmen's hillnél lévő silver key-t hogyan lehet megszerezni? Találtam egy videót, ahol leírják az összeset, és én magamtól csak ezt az egyet nem találtam meg, de a videóban egy olyan szigeten van, ahova sehogy sincs bejárat, csak ott van, és kész. Ha az meglenne, ki tudnám nyitni a 30-as ládát is :D

    Előre is köszi!
  • RAMyMamy
    #6794
    most meg az orákulumnál is kifagy :S
  • dupla0
    #6793
    kösz
  • RAMyMamy
    #6792
    ja, ha végignézed a creditset ;)
  • dupla0
    #6791
    én most vittem először végig a játékot, de miután legyőzöm a sárkányt folytathatom e valahogy a játékot?
  • RAMyMamy
    #6790
    már megoldottam, FableExplorerrel kicseréltem az eredeti textúrát az enyémre. így is elég ronda, de legalább nem pixeles :)
    viszont még mindig kilépeget, mikor adnék Mr. Groutnak könyvet, azonnal lefagy