2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • lelkiismeret111
    #2164
    Én vagyok Tyia....ÉN nem bujkálok....bármit is követtem el....
    Megígértem....nem is szórakozni jöttem...kicsit alább olvasható
    Bakker, Tyiaként nem Írhatok ide, hogy szar a banner....nem...
    Egyébként, Johnnyka tudja igazolni....."Tyiaságomat" :)

    Tilts ki, bánom én, csak jót teszel velem
    Csak a topikom (mert még mindig a nevemen van) ne nézzen úgy ki mint....ahogy, még ha annyi annak IS....
    Más dolgom nincs itt.

    Utoljára szerkesztette: lelkiismeret111, 2015.12.24. 15:59:01
  • Efreet
    #2163
    Ha te vagy Tyia, akkor azonnal jár neked a kitiltás, mert a moderátori döntést elkerülve újra idejöttél a fórumra. (ezt hívják úgy, hogy ban megkerülése)

    Ha nem te vagy, akkor semmi közöd a topic fejlécéhez.

    Szerintem te nem vagy ő, hiszen ő a #2147-es hozzászólás végén megígérte, hogy többet nem jön a fórum közelébe.
    Utoljára szerkesztette: Efreet, 2015.12.24. 15:22:17
  • lelkiismeret111
    #2162
    Szép Ünnepet!

    Kizárólag egy külalaki probléma miatt érkeztem...

    Valaki belemászott a https://sg.hu/forum/tema/1296228996 (New Wave 2.0 topik) bannerjébe. ..
    Kicsit ki/helyre kellene pofozni....
    Legalább annyit tegyetek meg, hogy a
    "Különleges zenék, zenei különlegességek"
    és a
    "a Föld minden pontjáról!"
    közé egy sorközt helyeztek.....MERT ÖSSZEÉRNEK AS SOROK!!!!!!!!!!
    Gondolom a flag counter eltüntetése megfontolt döntés eredménye.....hiszen nem lesz kit számlálni.....
    A Trianon sor eltüntetése meglehetős tapintatlanság.

    Ha az oldal hibásan tölt be (bár jó sokszor próbáltam) akkor természetesen tárgytalan a kérésem....
    (Ha nem, akkor ez a második incidens ellenem suttyomban!!!! Felháborító egy halottal szemben!!!!)

    Köszönöm!

    Tyia
    Utoljára szerkesztette: lelkiismeret111, 2015.12.24. 14:01:18
  • Dzsini
    #2161
    Nem ő buzerál, hanem a lelkiismerete :) látod, még a nickje is az - ő eközben álmatlanul forgolódik.
  • j0nNyKa
    #2160
    azér imádom mer emailben is buzerál vele külön, mert én köztudottan szeretek idegösszeroppanásos ovisokkal foglalkozni az amúgy végtelen szabadidőmben
    komolyan dafuq emberkék.
  • MerlinW
    #2159
    Nem törlünk a moderátor topikokból, mert "bizonyíték". Jönnek az ünnepek, biztos van jobb dolgod is mint újraélni itt az óvodáskorodat. De most komolyan. Köszönjük, hogy befejezted.
  • lelkiismeret111
    #2158
    Még valami:
    A Moderátor topik 2151-es hsz-ét csak akkor legyetek szívesek törölni, ha a Moderátor topik 2147 hsz-ét is sikerül.....

    Köszi.

    Befejeztem...

    Tyia
    Utoljára szerkesztette: lelkiismeret111, 2015.12.18. 17:42:52
  • lelkiismeret111
    #2157
    Töröltetni szeretném a "70-es, 80-as stb... évek zenéi" topik 101022 hsz-ét.
    Illetve a Moderátor topik 2147, 2151, 2152, 2153, 2156 hsz-eit.

    (sajnos 30 napig nem trükközhetek...bocs)

    Lehet, hogy a törölt nevem nevében (Tyia) nem kérhetem, de máshogy nem nagyon tudom megoldani/megoldatni....
    Ha mindez esetleg lehetséges, akkor a lelkiismeret111 regemet is kérem kiirtani, mert ugye az is én (Tyia) vagyok. Azért kérem ezt, hogy még véletlenül se essek kísértésbe és benézzek ide....illetve más topikba, ahol éppen alázni próbálnának...

    Csak ezt kérem....

    Köszönöm!

    Tyia
  • lelkiismeret111
    #2156
    Kéretik törölni a Moderátor topik: #2147 hsz-ét.

    Köszönöm!

    Tyia

    Utoljára szerkesztette: lelkiismeret111, 2015.12.18. 16:52:21
  • pxxl
    #2155
    uncsimá...
  • MerlinW
    #2154
    "Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!"
  • lelkiismeret111
    #2153
    Hmm....Tegnap gyorsabban reagáltatok.....
  • lelkiismeret111
    #2152
    "egy ilyen fekély egy csúfítsa..."

    Bocsi!

    egy ilyen fekély NE!! csúfítsa..
  • lelkiismeret111
    #2151
    Tisztelt Moderátorok!!!!

    Legyetek kedvesek végigolvasni soraimat - fontosnak találom, és remélem ti is....
    A Tisztesség kívánja tőlem, hogy itt is szóljak!

    Tyia vagyok

    Elnézést szeretném kérni a RAIN70 Kollégától az édesanyjával leírtakkal kapcsolatban.
    Nagyon sajnálom! Nyilván megbocsájthatatlan...megvetni való dolog...vessen meg!
    Van az úgy, hogy az ember mikor leír valamit, még jónak tűnik, meg faszának, meg keménynek meg ilyenek...Amikor meg viszont látja a közlését rájön hibát követett el....
    Még egyszer elnézését kérem, megbántam....Az anya az szent dolog....

    RAIN Ne haragudj!!!!!!!

    Tisztelt Moderátorok, nyilván kidobtok - teljesen érthető oknál fogva, viszont azt szeretném még kérni, hogy a 2147 itteni RAIN anyukáját becsmérlő hsz-emet törölni szíveskedjetek.
    RAIN-re és anyukájára való tekintettel. Ez mégiscsak egy moderátor topik....egy ilyen fekély egy csúfítsa...

    Köszönöm!!!!!!!!

    Illetve Köszönöm, hogy eddig is kibírtatok engem. A konfliktusok ezennel véget értek....

    Sziasztok.

    BOLDOG KARÁCSONYT és BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!

    Tyia

    Na most: DELETE
  • Dzsini
    #2150
    Most jól megmutattátok...
  • MerlinW
    #2149
  • gyorgy74
    #2148
    Nanananaaaa menjünk csak szép sorjában!

    Ha már mind két féllel szemben ilyen következetesek voltatok akkor én is szeretnék egy halálfejet a nick nevem mellé...Delete...Előre köszönöm! Üdv.
  • Tyia
    #2147
    Mivel rain70 nevű agyhalott felhasználó GYÁVA SZAR ALAK, ezért ideidézem irományát a 80-as topikból:

    "Először is tutyinak (ez én lennék) itt válaszolok, mert a nem lépek be hozzászólásom, nem ide, hanem oda szólt, de a 45-ös iq-jával felfogni akkor sem tudná, ha színesben lenne lerajzolva neki több oldalon át, Az óvódások hozzá képest Einstein-ni szinten vannak. Viszont, eme magas iq-val azért rögtön levágta, P. Otília, igen csak így Otília, hogy a HP az picsát jelent, de én a H-t a hisztisre értettem, viszont ha már ennyire magadra ismertél, felőlem megtarthatod a hülye jelzőt is, akkor legyél HHP!

    A vérgőzösről meg annyit, hogy egyszerűen örülök, hogy ilyenkor legszívesebben szétvernél mindent, mert nem tudsz uralkodni magadon, ergo egy moderátori topikban is személyeskedsz. Kaposi puccs, hát ez volt a legjobb te HHP-kám. Jaja benne voltam és még ne tudd meg, hogy miben és mikben leszek benne. Az IÁ mindenkit figyel és lecsap! ÖÖö izé, sajnos nem tudok jobban lemenni erre a szintre, de majd megkérek gyogyóst próbálja meg értelmezni az írásod, mert csak vagdalkozásról szól, épeszű érvek, mint olyan nálad nem is volt és már nem is lesz. Talán kezdj el tanulni egy picikét.

    Felőlem írhatsz bármit, többet nem válaszolok neked, mert egyszerűen csak az időmet rabolod HHP! "

    A 2138-as hsz-mben ígértem valamit:
    "Én magam részéről a következő ocsmány hozzászólást bármely topikban (itt, erre nem számítok) egyes felmenők keresetlen szidalmazásával fogom jutalmazni...."

    Tehát eljött az idő te hitvány féreg, hogy el küldjelek abba az egyinges paraszt kurva anyádba....baszd szájba anyád, majd dögölj meg.
    JA, TELJESEN NYUGODT VAGYOK.....sőt.......

    Abból is elég, hogy az összes moderátor gyakorlatilag az ilyen, és ehhez hasonló debileknek tökéletes táptalajt biztosít.
    Hiába bizonygatok itt mindenfélét, NEM VAGYTOK PÁRTATLANOK...áhh le vagytok szarva.
    Basszatok innen ki, végleg, mert máshogy nem lesz vége.
    A kis kedvenc rian köcsög, majd randalírozhat kedvére tovább....lehel, hogy valamelyikőtök rokona? Valamitől megnőtt a szája!!!!

    Utálom, magam, hogy visszakéretszkedtem, tényleg elmehettek a picsába!

    További minden jót!

    Utolsó kívánságom, hogy a két topikomat (New Wave 2.0 és az Oldies Music 1.0) zárjátok be! Kösz!

    Tyia voltam (megígérem semmilyen néven nem jövök vissza, hogy az a fasz is örüljön)
  • Tyia
    #2146
    Várom rain válaszát és akkor, ahogy megígértem.....
  • j0nNyKa
    #2145
    még
  • Tyia
    #2144
    Válasz erre a két hsz-re: #2143, #2140
    ----

    "A két HP" azaz hülye picsa? (gondolom nem Hewlett Packard) Én volnék az egyik?

    Érdeklődöm, mert ígértem valamit.....lehet, hogy fogsz neki örülni, lehet, hogy nem!
    ---
    Ahhoz, hogy visszakértem magam, neked mi a vérgőzős büdös fasz közöd van?
    Inkább tanulj meg olvasni, mert az egész engem érintő baszakodásod onnan indult, hogy nem tudtad JÓL elolvasni, vagy megérteni/felfogni amit írtam - ráadásul nem is neked szólt. Te csak beleugattál, mint ahogy szoktad.

    Valószínűleg azért vettek vissza, mert veled ellentétben nekem semmi közöm nem volt a Kaposi Topik elleni PUCCShoz, Az igaz, hogy nem éppen szalonképesen fordultam a modikhoz..Elnézést kértem ezért....ennyi....Vágod?
    Van egy félinformációd és azon lovagolsz hónapokig, szerintem te egy beteg ember vagy, fordulj szakorvoshoz!
    --
    "Nem akarok segget csinálni a számból, de 2 mondatot muszáj írnom, utána felőlem akármi lehet itt, mert be sem lépek. "
    Na pocsolyácska ez az első értelmes mondatod mióta betetted ide a lábad....és ne csinálj segget a szádból
    -----
    Persze, hogy nem érdekel az egész, mert nyakig benne vagy öcsi! Te jó fiú vagy, Te csak így, Te csak úgy....hagyjál már...
  • rain70 #2143
    Nem akarok segget csinálni a számból, de 2 mondatot muszáj írnom, utána felőlem akármi lehet itt, mert be sem lépek.

    Ha még az amerikai elnökkel, vagy putyinnal lennél napi kapcsolatban, azt mondanám, ejha ez gyurigyerek már tényleg valaki, de akivel te napi kapcsolatban, vagy egy átlag magyar, senki. kápis, vagy ennyire átmosták az agyad, hogy azt hiszed fontos ember? OMG

    "ugyanitt kérdés: van valaki aki érti ezt, és le tudja fordítani az én nyelvemre? azt látom, hogy vicces, de nem tudom mi történik :c "

    j0nNyKa: Kennedy meggyilkolásáról van szó és mivel erről is ti tehettek, mint mindenről, ezért megy a vita és sajnos csak ilyen kódolt, dedós és hisztis regényekben tudják ezt a kollégák itt közzétenni.
    Viszontlátásra! Van jobb dolgom is...


    Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.12.11. 12:13:11
  • gyorgy74
    #2142
    "Bár gondolom, hogy a moderátorok simán átlátják az egészet és nem is akartam emiatt írni"

    Egyáltalán nem látják át az egészet és nem is fogják akarják átlátni azt... Ha már itt tartunk Kaposi egyáltalán nem akarja magáénak vissza a topikot ha akart volna egy másikat akkor azt most is meg tehetné de nem teszi mert egyes emberek úgy is szét off-olnák az egészet. Azok a felhasználók akik jelenteket valamit már máshol tengetik az életüket nem az SG-re és az ominózus topik-ra kíváncsiak ha arra gondolsz amire én. Magyarul máshol informálódnak. Napi kapcsolatban vagyok Lacival a közös projekt évek óta él... és egyáltalán nem kíváncsi az SG-folyó vitákra...Nekünk a zene a fontos és mindig az is volt! Én ha tehetem néha benézek, reménykedvén valami infóhoz jutok de sajnos nem, csak a fényezés megy én ebben nem vagyok partner nincs is kedvem hozzátenni mert csak konfliktusba keverednék...Nyomdafestéket nem tűrő megnyilvánulások egy egy előadó személyéről, akinek persze el lehet mondani a véleményed hísz nem tiltja senki és semmi csak a hogyan-nal van probléma.


    Szerintem ti itt mindent leírhatok és ebből semmilyen bajotok nem származik hísz egy nick név mögé bújva megteheted, amit más nem tehetne meg. Mindegy is bármit írhatsz kedves rain áll-regek tönkelegét vagy vádaskodhatsz én akkor is elkerülöm a velem és másokkal szebbe történő konfliktus kialakulását és nem akarok szembe menni senki érveivel még azt sem fogom sérelmezni ha törölnek véglegesen a fórumról. Na látod ennyit számít nekem az SG. Üdv.
  • j0nNyKa
    #2141
    :DD még meséljetek már

    ugyanitt kérdés: van valaki aki érti ezt, és le tudja fordítani az én nyelvemre? azt látom, hogy vicces, de nem tudom mi történik :c
  • rain70 #2140
    Bár gondolom, hogy a moderátorok simán átlátják az egészet és nem is akartam emiatt írni és

    idáig csak olvasgattam a két HP irományait, de pár gondolat, tőlem rainbirkától, ha már így neveznek :)
    Mielőtt nagy tanítótokat, Kaposiágyint még egy év után is követve sírva követelitek vissza, meg kell, hogy nyugtassalak titeket, hogy itt van ő mindig, ki tudja hány alreg nickel a háta mögött. Tehát, emiatt kár karaktert koptatni! Az SG zene fórum gerincét? HAHAHA
    Az SG zene fórum gerinctelenségét, így akartad írni, ugye? Az említett ember, azért lett innét kivágva, mert egyrészt elküldte a kurva anyjukba a moderátorokat, így ahogy írom, másrészt pedig, idézem:

    Én vagyok a HG azt csinálok, amit akarok és valóban azt is tette, kiskirály módjára törölt mindent, ami neki nem tetszett.
    Vagyis, mint egy diktátor tevékenykedett a topikjában már nagyon régóta. Tiya is megkérdezte a moderátoroktól, pontosan így, miért is nem mentek ti a picsába? Erre kivágták, jogosan! Utána visszasírta magát és nemhogy befogná a lepénylesőjét, ha már voltak vele ennyire nagyvonalúak, hogy visszavették, ő úgy érzi most is, van akkora ember és esze is, hogy kérdőre vonja a moderátorokat, gyurikával a vállvetve.

    Gyuri, abban a topikban, nagyon sok ember megfordul, hogy neked az egészből annyi látszik, ha nem írnak oda, akkor nem is látogatják?
    Ha neked ez a fontos, kaposiék nyitottak egy világmegváltó fórumot tavaly, miért nem vagy ott velük és vállvetve szidjátok az sg-t, meg mindenkit mást, hogy itt mindenki milyen segg hülye, főleg a modik, mert azok nem végzik a munkájukat? Miért? Gondolom a választ magad sem tudod!

    Mártírkodtok itt folyamatosan és ha valami nem tetszik, mint egy HP óvódás rohantok ide és irkáljátok a világmegváltó hülyeségeiteket 1 év után is!!!, aminek semmi alapja nincs, ez egy fórum, vannak olyanok, aki igen is megjegyzik, hogy mi nem tetszik nekik, és mi igen, de nem kurva anyáznak senkit, ellenben Reynaud kolléga rögtön le faszfejezte, aki az ő listáját megkérdőjelezte, aztán ő is iderohant segítségért, mint egy hisztis dedós. Mint akik a fejlődésben megálltak 6 évnél, pedig felnőtt emberek vagytok és folyamatosan sír a szátok, ha valami nem úgy működik, ahogy kaposilacika idejében.

    Én ezzel nem is foglalkozok tovább, ha van kritikám leírom, ha nem tetszik és kényes a lelked, hogy elviseld, akkor ne fórumozz, és ha továbbra is sírni akartok, ám tegyétek, előbb utóbb biztos megunja valaki, engem már nem érdekel, tavalyi hülyeségek tömkelege now reoladed! :D

    Szép napot!
    Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.12.11. 08:23:39
  • gyorgy74
    #2139
    Hogy miről beszélünk kedves moderátor? Mint írtam csak itt a birodalmatokban kell visszaolvasni és akkor mindenre fény derül...

    "Mi, moderátorok pedig bizton állítom, hogy ok nélkül senkit sem távolítottunk el. Ha viszont valaki anyázik, cigányozik, stb-t tesz, ami sérti az alapszabályzatot vagy a netikettet, attól megválunk, legyen az házigazda, vagy fórumozó."

    Az első mondatodba már is bele tudok kötni volt aki leírta kulturáltan a véleményét és törölve lett kicsit sokat tudott el kellet némítani. Még azt sem érdekelte a tisztelt moderátor urakat, hogy az egy meglehetősen jó topik-ban házigazda joggal rendelkezett...Olyan embereket távolítottatok el akik a gerincét alkották az SG Zene fórumnak és ez hozzászólásokban is igen igen meg mutatkozik... Ha már ez így történt és megtörtént akkor el várná az ember, hogy legyetek ezúton következetesek, ha a bejelentésekre sem reagáltok akkor miért pazaroljátok azt a néhány órát hobbi szinten erre az elfoglaltságra?
    Vagy én nem tudom értelmezni a bejelentet rágalmazó személyeskedő Hsz-t...Lehet túl művelt vagyok és az a baj?

    "Tehát mi semmit sem romboltunk le. Volt egy házigazdátok aki moderálhatott a topikban és volt a társaság. Arról, hogy sokan nem képesek szó nélkül hagyni hülyeségeket, hogy a saját maguk csapdájába esnek, arról mi nem tehetünk."

    Ha ne fontos az aktivitás, felhasználók, hozzászólások száma akkor semmit nem romboltatok le..Két ember beszélget egymással egy topikban nem mindig kulturált színvonalon ez így van jó. Bocs az Off-ért. Most már törölhetek. Üdv.
  • Tyia
    #2138
    Bocsi, nem vagyok Gyuri, de reagálnom kell:

    Megnézném azt a halvérű fórumozót, akit értelmi -, felfogási képességeiben kérdőjeleznek meg nagy nyilvánosság előtt (mert a flag counter alapján olvasók azért vannak....bármilyenek is...) olyanok akik az ég világon semmit sem tudnak róla....Esetleg az eddig végzett (topik)munkáját becsmérlik, vagy cinikus megfogalmazásokat engednek meg maguknak szintén a (topik)munkájával kapcsolatban....stb...simán megértem Kaposi Lacit...sőt.................Ja , nincs (már) társaság, ja van egy inaktív HG...ja, vagy 10 éve az. Ki venné már el tőle? lásd lejjebb: (#2136)Nem Breki a hunyó!

    Tehát, ha jól értem a harmadik bekezdésedet, akkor a b*szogatott vérmérsékletén múlik, hogy a b*szogató miatt kib*sszák-e innen....hmm?
    Hááát....nem túl igazságos. persze csak ha jól értem....

    A negyedik bekezdés, pedig kifogás keresés....

    Egyébként tisztán látom a mosom kezeimet effektust.

    Én magam részéről a következő ocsmány hozzászólást bármely topikban (itt, erre nem számítok) egyes felmenők keresetlen szidalmazásával fogom jutalmazni.....legfeljebb....
  • MerlinW
    #2137
    Fogalmam sincs miről beszéltek. A értelmes, intelligens fórumozás titka a kollektív ignoráció. Azaz nem állunk le 5 éves módjára vitatkozni valakivel, hanem átugorjuk a hozzászólásait. Van rá fórum plugin is, ha valaki nagyon zavar. Ha nem foglalkozik egy társaság valakivel, akkor az meg fogja unni és elmegy. Továbbá ott a házigazda, akinek pont ezért van hsz törlési joga.

    Mi, moderátorok pedig bizton állítom, hogy ok nélkül senkit sem távolítottunk el. Ha viszont valaki anyázik, cigányozik, stb-t tesz, ami sérti az alapszabályzatot vagy a netikettet, attól megválunk, legyen az házigazda, vagy fórumozó.

    Tehát mi semmit sem romboltunk le. Volt egy házigazdátok aki moderálhatott a topikban és volt a társaság. Arról, hogy sokan nem képesek szó nélkül hagyni hülyeségeket, hogy a saját maguk csapdájába esnek, arról mi nem tehetünk.

    Nem óvóbácsik vagyunk, hanem moderátorok. Hobbi szinten, nem főállásban, hanem napi pár órában. Azaz mi kérünk elnézést.
  • Tyia
    #2136
    Itt nem Breki itt léte, vagy nem itt léte a fő probléma...továbbra sem.

    A másik topik (Ex-Kaposi) , pedig darázsfészek!!!! Arról nem nagyon van mit mondanom.
    Én nem a zene miatt néztem be oda egy évvel ezelőttig, hanem az emberek miatt....

    Amíg jelenlegi állapot fenn áll. elmondhatom, hogy azok a régi fórumozok akik "vitték" az általam csak "korosztályos" topikoknak nevezett témákat (2015 elejéig), már nem jönnek többé, még bejelentkezés nélkül sem....
    Ha az a stílus ami most tapasztalható nektek elfogadható/megfelelő, akkor nincs miről beszélni.
    Bejelenthetem a 70-es 80-as topik, és a Bakelit lemezek topik teljes bukását. Az Ex-Kaposi topik pedig.....

    A New Wave és az Oldies Music/World Music topik nem gyakran voltak a fősodorban, de....akik a 70-es 80-as, - a HQ Sound, - a Bakelit lemezek - valamint a Kaposi Laci-féle topikokban megfordultak, azok a két általam jegyzett témákban is!!!!!!!! Tehát: már nem!
    Én ellötyögtetem mindkettőt úgy, ahogy egy-két független kollégával....de mindenképpen hiányoznak azok az arcok, akik a 2014-es puccs Áldozatai voltak...illetve azok akik a puccs következtében elmaradoztak, vagy NORMÁLIS komm. hívei lennének.......
    Hazabeszélésen kaphatnál, de nem erről van szó.
    Minden, korábban "izzó" , most pedig döcögő/elhaló/elhalt korosztályos topik nevében kívánom kijelenteni.

    Az lenne jó, ha visszarendeződne minden 2014 december elejei állapotokba....ostobaságnak tűnik....de inkább utópiának....sajnos!!!!
    -----
    Az mondjuk elképesztő amit Reynaud kolléga kapott mostanság....
    Gyurival csak egyetérteni tudok.

    Részemről ennyi. (legfeljebb nem)

    Üdv!

    Tyia

  • gyorgy74
    #2135
    Aki jól végezte dolgát az már régen nincs itt. Tulajdonképpen finoman eltávolították a moderátor urak...Nagyon sok fórumozót és HSZ-t vesztett az SG, ezt bátran ki merem jelenteni. Sokan nem kíváncsiak arra amit pár ember művel itt a fórumon, kvázi személyeskedésbe torkollik az egész hozzászólása, erre nincs semmi szükség... következéskép semmilyen lépéseket nem tesztek ellene. Miért nem? Hsz-t sem merek fogalmazni pedig lenne mit megosztanom... Két embernek? Ne vicceljetek... Nem veszitek észre, hogy sok éven át házgazda joggal felvértezve, felépített valaki egy várat azt ti nemes egyszerűséggel leromboltátok. Egy kicsit tessék visszaolvasni akkor rádöbbentek miről is van szó. Tyia írása az igazság kulcsa jobban én sem tudnám megfogalmazni, bár szélmalom harcnak tűnik a törekvése. Üdv. egy régen sokat itt fórumozó felhasználó!
  • MerlinW
    #2134
    Ez nem hátbadöfés. "A házigazdaság felelőség". Ha nem végzi a dolgát, mást kell keresni.
  • Tyia
    #2133
    4-5-en? Áhhh....Szerintem, azok akik most csak háttérben, vagy még ott sem tartózkodnak (+én) nem döfnék hátba Brekit...még akkor sem, ha már jó ideje nincs jelen...Amolyan "Kaposi-szindróma" lenne. Így működnek a NORMÁLIS emberek.

    22....
  • MerlinW
    #2132
    Váltsátok le a házigazdát. Az ő dolga rendet tartani. Mi is próbálunk figyelni, de lehetetlen x ezer topikot állandóan követni, ezáltal nem is vagyunk tisztában az adott témával, a balhé okával. Így általában maximum a nagyon szemet szúró általános (káromkodás, személyeskedés, rasszizmus, reklám, stb) dolgokat tudjuk/szoktuk szankcionálni. Ezért lett kitalálva a házigazda dolog.

    Fogj össze a normálisabbakkal, szóljatok ránk legalább 4-5-en, hogy cseréljük le a hg-t és hogy kire, ő meg kipucolja/jelenti az oda nem való dolgokat. Probléma megoldva. Így működik az internet.
  • Tyia
    #2131
    Persze.

    Normális kommunikációra kellene buzdítani a "kétszemélyes topik" létrejöttének legfőbb okozóit...szerintem.
    Az okádék stílus nem éppen hozzászóló barát.
    Biztos van(ak) olyanok aki(ik) jókat tudnak mulatni a mási(o)k gyalázásán...de nem egy zenei topikban, ahol előfordultak ilyesmik, de nem volt FŐ profil...

    Aztán persze lehet, hogy minden próbálkozás sikertelen lesz/lenne, hiszen az emberek nem nagyon változnak, leginkább kényszer hatására nem. Ergo: kicsináltatok két topikot és legalább még kettőt közvetve...A témát adó két topik 2014 decembere előtt kimagasló látogatottságú volt....most meg "kétszemélyes"?! Óriási siker! Egy lebombázott városban csak a katasztrófaturisták gyönyörködnek!

    Összességében elhibázott döntések születtek!!!!!!! Sajnos még ha valaki(k)nek sikerülne is magába néznie és a fejéhez kapna, valószínűleg a restauráció akkor sem lenne lehetséges. Ez van.
    -------------
    fogalmam sincs, nem vagyok modi:)
  • j0nNyKa
    #2130
    van még valami esetleg?

    másik kérdés: kapott már valaki ezért a "faszfej" stílusért itt sgn büntetőpontot?
  • Tyia
    #2129
    Szerintem tudható....

    Ez egy jó kis folyamat eredménye, melynek kezdőpontja "abban" a bizonyos topikban keresendő....úgy 2014 decemberének második felében...ha érthető mire is gondolok.
    Folyomány: mindenfelé halottak....és kiábrándultak....stb.

    Persze tudom én, hogy ez a jól ismert régi lemez...na ja...de páran (akik itt maradtak / megmaradtak) feltették újra és újra és újra....
    Biztos vagyok benne, hogy én még egy párszor szóvá teszem (és tettem is), ha itt nem is, de nálam tuti....én leszek/voltam/vagyok az elkövetők lelkiismerete....legfeljebb újra és végleg kivágtok innen...na bumm.

    Legalább nem dörgölné az orrom alá egy szerény képességű faszfej, hogy visszanyaltam magam.

  • Tyia
    #2128
    A másodikat nem....az baki....
  • Tyia
    #2127
    Kérdem...
  • j0nNyKa
    #2126
    nem tudjuk, kérded?
  • Tyia
    #2125
    "Kétszemélyes topikok"......

    És mióta kétszemélyesek ezek a topikok? Kérdem én teljesen naivan?