2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • MerlinW
    #2124
    Bírom, hogy még ezekben a kétszemélyes topikokban is össze tudtok verekedni...:D
  • j0nNyKa
    #2123
    te is fiam brutus?
    örökre másfél órára?
  • Szabi #2122
  • reynaud #2121
    Én a magam részéről ilyen moderátori hozzáállás után úgy oldom meg,elköszönök a sg-ről,ennek így semmi értelme!

  • j0nNyKa
    #2120
    beleolvasva a topicba egyik kutya másik eb, bicskanyitogató a stílusod

    felteszem neked is a szokásos kérdést:
    avatkozzunk be mi modik, és akkor kezdhetitek mindannyian fogalmazni a hiszti leveleket, vagy megoldjátok inhouse?

    javaslat: az elsőnek semmi értelme, mert abból ti nem tanultok semmit, nekünk plusz munka, ráadásul a pontok is gyűlni fognak "fölöslegesen" - a másodikból akár még tanulhattok is, ha visztek bele egy picike tudatosságot, nekünk nincs vele dolgunk, tehát boldogok vagyunk, és még büntipont osztás sem lesz
    szóóóval én a második megoldást javaslom
  • reynaud #2119
    Tisztelt moderátor urak !

    Kérem használni a moderátori jogokat,ebben a topicban.
    Amaximus nevű tag a mai ténykedésével,folyamatosan minősít,gyalázkodó hozzászólásaival teljesen szét trollkodja ezt a topicot is!
    Egy általam törölt hsz-t idéz vissza,ehhez vajon milyen joga van?

    Érdemes lenne a fent linkelt topicban néhány lapot vissza nézni,a HG teljesen passzív,miközben néhány tag hozzászólása gyalázatos ,nem egy zene fórumba való.

    Köszi.
  • Tyia
    #2118
    Maradjon mégis:)
  • Tyia
    #2117
    Tessék szíves eme topik 100776 számú hsz-t törölni!

    Köszönöm szépen!
  • reynaud #2116
    Kérem törölni e topicból
    Ezt a hsz-t

    Köszönöm !
  • Tyia
    #2115
  • bigivan
    #2114
    Tisztelt Moderátor uraim !
    Tyia kolléga és az "Oldies Music cimű topik házigazda ügyében fogtam a plajbászt, illetve ütöm a billentyűzetet ! Javaslom Tyia kolléga házigazdai minőségének visszaállítását, akkor is, ha arról önként mondott le, nyilván OK miatt !! Támogatom ez irányú törekvésében !
    Lemondása óta ez a topik is dögledezik, nincsen aki összefogná az arculatot, az egész szomorú képet mutat ! Úgy vélem, miután Ő az alapító is, és egyéb jelentkező sem mutatkozik ezirányban, nyugodtan kaphat még egy esélyt a házigazdaságra, biztosan élni fog vele. Nem beszélve arról, hogy a topiknak is szüksége van reá !!
    Megismétlem, javaslom Tyia HG poziciójának visszaállítását és támogatom ebben !
    Jó éjt, tisztelt Moderátorok : Nagy Iván sk.
  • Aenar #2113
    Én is támogatom "Tyia"-t házigazdi ügyben!
  • Tyia
    #2112
    Kedves Modik!

    Tudom, hogy alig ismertek:)))
    Bizony, szeretnék Házi Gazdi lenni.
    Jelenleg a New Wave 2.0 topikot igazgatom.
    Az Oldies Music Házi Gazda címre pályázom.

    Ez az Én adatlapom.

    Jelenleg Musachy kolléga támogat, már csak azért is, mert szinte ketten, ill. egyedül viszem a dolgot, de többen is követik "munkásságomat".
    Akik még valószínűleg támogatnának, sajnos már nem jönnek/jöhetnek erre.
    Régebben már voltam itt HG (akkor még nem ez volt a topik címe), de különböző okok miatt lemondtam, most úgy látom nincs zavaró tényező.

    Köszönettel és Üdvözlettel:

    Tyia
    Utoljára szerkesztette: Tyia, 2015.10.03. 10:39:52
  • Maximus4
    #2111
    Dehogy!Arra meg már tegnap jelentkeztem,mert előre kitaláltam,hogy ma erről is fogsz kérdezni és amit jövőhéten megtanulok,azt ma már meg fogom tudni osztani a nagyérdeművel.Remélem tudtál követni.Ha nem,akkor majd 13 perccel ezelőtt leírom előre.
  • Dzsini
    #2110
    Nem felejtettél el utána egy időutazóra is beiratkozni, különben problémák adódhatnak a paradoxonokkal.
  • MerlinW
    #2109
  • Maximus4
    #2108
    Tudtam,hogy ezt fogod írni,így én már jelentkeztem is.Jövőhéten kezdek.
  • Dzsini
    #2107
    Igazán beiratkozhatna az összes moderátor egy gondolatolvasó tanfolyamra... a fizetésből telik.
  • j0nNyKa
    #2106
    dehát ez pont egy komment
    wtf
  • gyorgy74
    #2105
    No Comment!
  • Maximus4
    #2104
    Tőled kérdeztem?
    Nem hinném.
  • ItaloMucsacso70
    #2103
    Ismered az előzményeket Decemberre visszanyúlva?
    Nem hinném.
  • Maximus4
    #2102
    Ha ezt így gondolod,akkor miért nem keresel magadnak egy olyan fórumot ahol nem ez a helyzet és hagyod ezt itt?
    Vádaskodni baromi könnyű,de kifejteni ahogy Dzsini is kérdezte már nem megy.
  • j0nNyKa
    #2101
    mert korrupció van, értsed
  • Dzsini
    #2100
    Tudnám ki kinek a barátja, és miért nem utalják már megint a moderátori fizetésem...
  • gyorgy74
    #2099
    Semmi értelme a panasztevésnek. Egy öntörvényű oldal amit háttérben pár jó barát írányit. Magyarországra is jellemző nem korrekt, hanem korrupt emberkék írányítják az egészet. Dobd a kukába!
  • j0nNyKa
    #2098
    látja mindenki akinek kell
    siess vele
  • ItaloMucsacso70
    #2097
    Rendben, megteszem amit meg kell tennem.
    Azért remélem hogy nem csak hozzátok jut el az email, és nem ti bíráljátok el, mert akkor olyan mint ha máris beledobnám a kukába.
    Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2015.08.21. 12:40:37
  • j0nNyKa
    #2096
    tökre el van rejtve a moderálás menüpontba, hogy a magadfajta kémek ne találják meg!
    mesélj még kérlek
  • Dzsini
    #2095
    [email protected]
  • ItaloMucsacso70
    #2094
    Kedves Moderátorok!
    Már csak egy kérdésem lenne akkor.
    Hol lehet rátok moderátorokra hivatalosan panaszt tenni?
    Mert hogy erről mélyen hallgattok.
    Az sg-nek még egy elérhetősége sincs mert hogy csak béreli az oldalt.
    Ha adtok egy elérhetőséget ahol feltehetek pár kérdést az illetékeseknek elhiszem hogy pártatlanok vagytok .

  • reynaud #2093
    Szép estét kívánok moderátor urak !

    Elnézést hogy újra itt vagyok egy kéréssel!

    90-es évek zenéi topic
    stellay fórumtárs hsz , újra akcióban !
    Moderátor igérete .

    Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.08.20. 21:50:30
  • MerlinW
    #2092
    A házigazda írta az utolsó 2 hozzászólást. Nála panaszkodj, én most nem látok ott fórumszabályzatot sértő dolgot.
  • ItaloMucsacso70
    #2091
    Úgy látszik ebben a topikban akkor is megy tovább a sértegetés amikor a volt házigazda már réges régen be sem néz oda.
    Talán nem ártana egy komolyabb retorzió a tagnak mondjuk a 22945-ös kis hozzászólásáért és spoileréért.
    Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2015.08.18. 17:35:45
  • reynaud #2090
    Üdv moderátor urak !

    Az alábbiakban linkelt hsz írója úgy gondolom túllép azon a határon amit egy zenei fórumon véleményként leírhat egy tag!
    Talán hirtelen fellépő elmezavarban szenved,egy büntetőpont, esetleg kitiltás kijózanító hatású lehet számára,miként kellene viselkedni illetve megnyilvánulni egy fórumon.

    90-es évek zenéi topic - stellay hsz

    Köszönöm.

  • reynaud #2089
    Tisztelt moderátor urak!

    New Italo Disco topic
    Amaximus személyemet súlyosan sértő egyik hozzászólása


    Az volna a kérésem figyelmeztessék a tagot,folyamatosan hetek óta sértő ,kötekedő ,gyalázkodó, egy zenei fórumon nem megengedhető stílusban nyilvánul meg,eddig türelmesen eltűrtem neki,de ez nem megy így tovább,elég volt!


    Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.07.18. 20:53:15
  • reynaud #2088
    Helló!

    Szeretném kérni töröljétek ezt a hsz-t!

    Köszi!

    Üdv.
  • Tyia
    #2087
    Nekem "én" kellek.....csak.
  • j0nNyKa
    #2086
    nem spamelni velük a mod topicot, más teendő nincsen
  • Tyia
    #2085
    A TYIA-2 meg a tyia-1-gyel mit lehet tenni?