2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • kaposi1
    #1840
    Attól még más nem fogja megkapni a házigazda jogot!
    Mi meg úgy sem hagyunk cserben.
  • Tyia
    #1839
    Akkor ezt buktam, mert még van 3 hónapom az 1 év eléréséhez...
    Ez van.
    Azért köszi.

    Tyia
  • toysoldier
    #1838
    ezt elolvasni
  • Tyia
    #1837
    Kedves Modi!

    Igen, igen má' megint Én.
    Az történt, hogy a "New Wave, Dark, Synth...zenék (1980-napjainkig)" topik, bizony elérte az 500. hsz-t.
    Asszem ilyenkor kell igényelni a "házigazda" kinevezést...
    Tehát, kérem!!!!
    Van még valami tenni valóm?

    Szép Estét!

    Köszi

    Tyia

  • prezi
    #1836
    próbáljatok a topikkal foglalkozni és nem egymással....

    thx!
  • Legend Killer
    #1835
    nem vagyok az, csak szeretem a Slipknotot. ha ez baj, akkor mélyen magatokba nézhettek.

    de zárjuk le a témát. csak szóltam itt az illetékeseknek, hogy esetleg megnézhetik a topikot.
  • angelslie
    #1834
    Ha nem lennél ilyen hiperaktív akkor nem lenne így.
  • Legend Killer
    #1833
    vegast vegyétek le a slipknot hg posztról, mert a láma nem enged írni a kedvenc Slipknot topikomba, kösz.

    de úgyse teszitek meg, na mind1.
  • Legend Killer
    #1832
    agyadat hova tetted gyík?
  • Sickness
    #1831
    téged is meglehetne jutalmazni mert miattad van csak a flém... szerintem eléggé nyugi volt míg nem jöttél.
  • Legend Killer
    #1830
    modi, tessék rendet rakni a Slipknot topikban. piszkálnak :( és ez rosszul esik és semmi rosszat nem csináltam, asszem annyi a bűnöm, h nagyon szeretem Slipknotot :D. v nemtom.

    hüpp :(.
  • Tyia
    #1829
    Köszönöm szépen!
  • prezi
    #1828
    na ugye, jo hogy megmaradt... :)

    címet átírtam!
  • Tyia
    #1827
    "A rövid cim ez lehetne: New Wave, Dark, Synth-pop zenék (1980-2010)
    A hosszabb pedig ez: New Wave, Dark Wave, Synth-pop, Ska...zenék itthonról és külföldről. (1980-2010)".

    Mivel még nem léptél.
    Kaptam jelzést, hogy lenne még jobb...

    Tehát:
    A rövid cim:New Wave, Dark, Synth-pop zenék (1980 - Napjainkig)

    A hosszabb pedig ez: New Wave, Dark Wave, Synth-pop, Ska...zenék itthonról és külföldről. (1980 - Napjainkig).

    Bocsi.
    Köszi.

    Üdv:

    Tyia
  • Tyia
    #1826
    Kedves Moderátor(ok)!

    Már megint én.
    Köszi, hogy végül is nem lett lezárva a New Wave-es cumóm.
    A topik sikeressége végett, lenne egy kérésem-kérdésem.
    Arra gondoltam, hogy kibővíteném, és igy hátha nem csak magammal kommunikálnék sok esetben...
    Nem tudom pontosan mit kell ilyen esetben csinálni, ezért is irok neked (nektek).
    A rövid cim ez lehetne: New Wave, Dark, Synth-pop zenék (1980-2010)
    A hosszabb pedig ez: New Wave, Dark Wave, Synth-pop, Ska...zenék itthonról és külföldről. (1980-2010)
    Valami ilyesmi.
    Köszönöm előre is a segedelmet.

    Üdv:
    Tyia
  • prezi
    #1825
    maradhat...
  • Tyia
    #1824
    Erre nincs mit mondanom....

    A Moderátorra bizom a döntést. Én kitartok a kérésem mellett.
  • n3whous3
    #1823
    nem szokás lezárni olyan topikot, aminek van értelme, csak épp az aktuális topiklátogatók megunják, ahogy eddig a modik nyilatkozatai alapján tudom
  • Tyia
    #1822
    Kedves Moderátor!

    Nem tudom, mennyire jó ez a megszólítás, de jobb nem jut eszembe.

    Arra szeretnélek kérni, hogy az általam 2010. 01. 14.-én nyitott " A '80-as évek New Wave zenéi" cimű topikomat, legyél kedves lezárni.
    Nincs igazából, olyan hűha de nagy indokom, egyszrüen 2-3 emberen kivül senki sem érdeklődik.
    Magammal beszélgetni meg nem túl érdekes tett.
    Igazából nem erre számítottam. Ez van.
    Mindenképpen jelen leszek az SG-n, hiszen ez egy nagyon jó kezdeményezés.

    Szép Napot!

    Tyia
  • n3whous3
    #1821
    1. IDE LISTÁKAT KÉRTEM. NEM KÉRTEM, HOGY RAKJANAK FELTÖLTÖTT FILEOKAT ZENÉKRŐL. Ha nem vetted volna észre. Olvasásértés 1-es.

    A probléma adott, várom a válaszokat. Én magam nem találtam eddig ilyen oldalt, ami összefoglalná mondjuk hónapokra bontva, hogy akkortájt mik mentek... Pedig érdekelne. Remélem tudtok ilyet

    eddig jutottál el, hogy szeretnék zenéket? a második hozzászólásomban? Amúgy meg az alábbi egyik említett topikba már töltöttem fel én is 2-3 mp3-at régebben, de az nem most volt. Megkövezhetem akkor magam is, igaz.

    2. Nem csak italo topikot raktam ide.
    3. Szeretem az italo zenéket
    4. A warez miatt már seggbebaszta majdnem a BSA az SG-t, én csak szóltam előre, hogy valahogy esetleg nem kéne-e megoldani ezeknek a topikoknak az elrejtését (pl saját fórum).
    5. Nem azért írtam, mert én minden zenét megvásárolnék, de szoktam vásárolni ettől függetlenül, meg letölteni is, ingyért.
  • kaposi1
    #1820
    Hagyd csak !
    Itt van a kutya elásva!
    Gondolod hogy ő vásárolja a zenéket?
    Amúgy meg gondolom rühelli az Italot.
    De ez a Moderátorok figyelmébe topic, ne offoljuk szétt!
  • yblm
    #1819
    Figyelj kollega. itt italo zenéröl, másképp 80s röl van szó.és tul képp mit zavar téged ,hogy más mit ,kinek ad és honnan .neked mennyi saját linked van? és mien warezröl beszélsz itt.úgy beszélsz mint egy kiadónak a szóvivöje.
  • n3whous3
    #1818
    Megtalálható valószínűleg, ugyanis a spoiler csak annyit csinál, hogy rak egy spoiler feliratot és egy keretet, továbbá a betűszínt átalakítja a háttér színére, így nem látod ha bemész olvasni, csak ha kijelölöd. A feltöltések mondjuk tényleg máshol is megtalálható linkek, de ettől még azért sajnos megkérdőjelezhető az egész.
    Bántani a társaságot nem akartam, csak látom mennyire megy a vita más topiktípusokban a warezzal/jogsértéssel kapcsolatban és jelezni akartam ide, hogy itt nem lesz-e gond a vezetőségnek abból, hogy virágzik még mindig a nagyipari linkelgetés :D
  • prezi
    #1817
    Értem amit mondani akarsz, jogilag ezek a témák is megkérdőjelezhetők.
    Maradjunk annyiban, hogy a neten fellelhető linkeket gyűjtik ide a felhasználók (már jó pár éve) és szerintem az életkorukból adódóan tudják ezt kezelni. Ugye ide már 30-on felüli fórumozók járnak, nem 14 éves konzol/pc fanatikusok, akik mondjuk valóban semmiféle közösségi hozzászólásra nem képesek, csak a frissen megjelent dolgokat vadásszák le.

    Ez két különböző dolog! Ezért van lehetőségük itt nyugodtan azzal a témával foglalkozni, egymással való kommunikáció mellett, igen!, zenéket is megosztani egymással. Játékosoknak ugye ez nem megy, ez tény.

    Ráadásul ezek a fórumozók bizony, bizony szólnak ha már csak egy olyan hozzászólás érkezik, ami warez (fizetős) honlapot hirdet.

    Abban segíthetsz (mert nem tudom), ha spoilerezik a linkeket akkor is kereső által megtalálható lesz ? mert akkor a 'csendesség' nevében ez bevezetésre kerülne!
  • n3whous3
    #1816
    "Ezekkel a topicokkal semmi gond nincs, ingyenes uploader oldalak mióta minősülnek wareznek ? egy forintot nem kérnek érte... és a témához kapcsolódik, ettől (is) pörög a topic, van élet benne, tehát van értelme."

    Torrent oldalak is ingyenes oldalak és azokat is bannolják SQJ és egyéb moderátorok, ha a konzol, vagy játékos topikokat megnézed. Nem arról van szó, hogy ingyenes-e, vagy nem egy feltöltő, hanem hogy ezekben a topikokban már szinte ipari szinten megy a jogsértés.
  • n3whous3
    #1815
    Jaj istenem ne kezd már te is. Mindig ezen lovagol a fél társaság, a warez szó most nem abban az értelemben használatos, hogy fizetős illegális oldal. BTW még ha így is értelmezed, akkor is amiket belinkeltem topikokat, ott szinte minden hsz-ben van egy-egy belinkelt album mp3-ban. St-nek már tudtommal meggyűlt a baja pl. BSA(?)-val a warez miatt, ami itt ment (programok) a fórumon NYÍLTAN. Vagy ha nem, akkor is ő döntötte el, hogy a moderátoroknak kiadja, hogy nem szabad a warezt megengedni a fórumon. Ennélfogva szerintem elég kétséges, hogy életbe hagyhatóak az alábbi topikok. Nektek kéne átterelni őket valahova, ahol nem zavarják úgy a vizet, mint itt. De amúgy csak ilyen megjegyzésként akartam ezt az egészet ide biggyeszteni.
  • prezi
    #1814
    Ezekkel a topicokkal semmi gond nincs, ingyenes uploader oldalak mióta minősülnek wareznek ? egy forintot nem kérnek érte... és a témához kapcsolódik, ettől (is) pörög a topic, van élet benne, tehát van értelme.

    De ha ilyen kis buzgó vagy, nyugodtan linkelhetsz kajak warez dolgokat, ezek általában linkek, egy frissen megnyitott téma első hozzászólásában. Na az warez.

    Üdv
  • n3whous3
    #1813
    mármint úgy értem, hogy amit megengedhet a fórumon C:
  • n3whous3
    #1812
    Készséggel itt egy lista akkor, ahol nagyiparban megy a csere-bere:

    első
    második
    harmadik
    negyedik

    Ezek már túlmennek azon a határon, amit St megengedhet magának.
  • n3whous3
    #1811
    Szoftver warez nem lehet, de zene letöltés minden mennyiségben? Nem értelek titeket moderátorok.
  • prezi
    #1810
    deleted
  • HuMarci
    #1809
    Ezt a topicot 2 éve indítottam, sajnos rossz helyen is van, meg nem is aktuális, légyszíves töröld!
    A topcic: itt
    Köszi!
  • DIESEL DOG #1808
    Egy újabb idióta topik: Itt
  • Legend Killer
    #1807
    aha, kösz.
  • prezi
    #1806
    törölve
  • prezi
    #1805
    banner alatti link szétcseszte, törölve
  • McFrost
    #1804
    Helló!
    A "hörgés topikban" elrontottam a videó beszúrást, kijavítaná valaki?
  • Legend Killer
    #1803
    Slipknot topikot majd nézze meg vki pls, mert én próbáltam belemenni, keresőbe beírtam és kidobta; de mikor egy pillanatra betöltötte, elment az egész topik és vmi hülye szöveget írt ki :S.
  • JohnnyNapalm
    #1802
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1251311255]#1920[/URL]
  • desigo
    #1801
    rendben
    kösz