2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • tigeroo
    #2204
  • cucurbia
    #2203
    én elhiszem,de itt 4 napja nem reagált semmit a gmailre,a yahoosal meg most 5 perc alatt sikerült.A yahoo-t azért nem probáltuk,mert sok helyen meg ezt nem szeretik.
    Mondjuk anno az enyém is Yahoo-s volt.
  • j0nNyKa
    #2202
    freemailt én vettem ki mert a trollok használták 90%-ban, gmailnek semmi baja, arról jön a legtöbb reg
  • cucurbia
    #2201
    Köszönjük,az első használható tanács volt.Yahoo-s cimmel 5 perc alatt sikerült.Akkor itt a gmailes cimekkel lehet baj,ahogy a freemailesekkel is baj van.Nem fogja el ez a rendszer valamiért.
  • j0nNyKa
    #2200
    próba yahoos emaillel, vagy outlook.com-os emaillel, ha a gmail... nem megy
  • cucurbia
    #2199
    nem vagyok hülye,értem.valamikor én is igy regisztráltam.Most pedig negyedik napja ismerős regisztrál,levél semmi,tehát igy jelszot sem tud változtatni.Elvileg ha x időn belül nem válaszol a visszaigazoló linkre,akkor megszünik a regisztráció,ehhez képest ma reggel is,ha az első még 4 napja regisztrált névvel vagy e-maillel ujra probálkozott,akkor a rendszer azt irja,hogy ez már létezik(hát persze hiszen ő regisztrált),de aktiválni 4 napja nem tud semmit link hiján.Ezért probálkozott egy uj cimmel 2 napja,és ma reggel egy harmadikkal ugyanolyan -semmilyen-eredménnyel.
    Azt hogy neked sikerül,elhiszem,de kérlek hidd el azt is,hogy itt nálunk meg 4 napja nincs aktiváló link egyszer sem.
    Megoldási javaslatot várunk nem kioktatást.
  • j0nNyKa
    #2198
    nem, ez azt jelenti hogy Biztonsági okokból a frissen regisztrált hozzáférésedet a jelszóváltástól számítva minimum 24 óra múlva használhatod!

    regisztrálsz. aktiválod. belépsz. vársz 24 órát. hozzászólsz. örülsz.

    én ezt a folyamatot csináltam az előbb, összesen kb fél perc volt - kivéve a 24 óra várakozás, obviously
  • cucurbia
    #2197
    ez ezek szerint azt jelenti,hogy ha nem kapunk visszaigazoló levelet de beregisztáltak,akkor 24 óra mulva be tud lépni és tudja használni a forumot??
    Mert tegnap probáltunk belépni a 4 napja regisztrált nicknévvel,de nem engedte belépni.
    És most megnéztük, egyik gmailes fiokba sem jött meg visszaigazoló levél(spamba sem),sem az 4 nappal ezelőtti,sem a két nappal ezelőtti sem a ma reggel megadott e-mailfiokba.Szóval hogy lépjünk ezen tul?Inkább oldják meg a problémát,vagy mondják el,mit lehet ilyenkor tenni??Regisztrációnál a nicknév meg az e-mailcimen kivül mást nem kértek,igy még jelszo sincs amit megváltoztathatnánk.
  • j0nNyKa
    #2196
    Biztonsági okokból a frissen regisztrált hozzáférésedet a jelszóváltástól számítva minimum 24 óra múlva használhatod!

    de ezen kívül most regisztráltam frissen gmaillel, jött az aktiváló levél is, működik is, lapozzunk kérlek
  • cucurbia
    #2195
    ma megprobálkoztam délelőtt egy saját e-mailcimemről is,beregisztrálni,de én sem kaptam azóta sem választ,igy azt kell mondanom,hogy valamiért ide a regisztráció nem működik,bárki bármit is mond.gmailes cimekre legalábbis 4 nap tapasztalatábol tuti.(freemailt meg nem fogadnak el)
  • cucurbia
    #2194
    Néztük,de semmi.
  • j0nNyKa
    #2193
    annyit látok hogy napi szinten jönnek új regisztrációk, szóval passz? spam mappát nézzen
  • cucurbia
    #2192
    Ugy értettem, az e-mailcimével regisztrál,de több napja nem kapott vissza levelet.Tegnap ujra probálkozott,akkor nem tudott,mert azt irta a rendszer a mail már ismert.(hát persze mert már regisztrált,csak nincs igazololinkje is belépni sem tud).Csináltatott egy vadonatuj gmailes emailcimet azzal beregisztrált,De erre sem kapott már már másfél napja semmilyen visszaigazoló linket.
    Mi a fene van?
  • j0nNyKa
    #2191
    akkor az email cím már ismert
  • cucurbia
    #2190
    érdeklődnék miért nem megy több napja a regisztráció?Egy ismerősöm már kétszer probálkozott,de egyszer sem kapott eddig visszaigazoló e-mailt pedig két különböző gmailes e-maillel is megpróbálta,mivel ha ujra probálkozott mindig az a válasz hogy az adott e-mailcim már ismert.
  • Zephyr Retiring
    #2189
    Köszönet érte az illetékeseknek.
  • Dzsini
    #2188
    Közhírré tétetik: megszűnt az SG-n a VIP funkció

    mindenki megkapja a VIP jogokat és beállítási lehetőségeket - ez azzal jár, hogy a felhasználónév melletti csillagok, mivel azok alapértéke a "bekapcsolt", mindenkinél látszanak - ezt a beállításokban lehet orvosolni, ha valaki nem szeretné
  • Tinman #2187
    Del.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.06.16. 15:57:31
  • Zephyr Retiring
    #2186
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért nem volt kérdés a személyed, mert egyértelműen te viszed a "prímet" a new italo-ban. Korrekt vagy mindenkivel és a tagokhoz képest naprakész is vagy a témát illetően. Talán nem érzed magad elég jónak hogy HG lehess, de talán senki sem elég jó ehhez a feladathoz.
    Nehéz megfelelni mindenki igényének, de te alkalmas jelölt lehetnél, ezt még én is látom
    Maxika is jó HG volt, emléke szívünkben él tovább
    De mindenki személyes döntését illik tiszteletben tartani.
    HG nélkül is megy tovább az élet, végső aduászként a modik is közbelépnek ha rendet kell tenni, sőt egyes modik még moziba is elvisznek, ha megérdemeljük....és ha mégsem, hát majd csak lesz akkor is valahogyan...
  • reynaud #2185
    Nem,semmi közöm nem volt egyikhez sem,éppen az imént javítottam a korábbi hsz-t is ez ügyben!
  • j0nNyKa
    #2184
    te inditottad a temakat?
  • reynaud #2183
    Semmi probléma!
    Köszi szépen a gyors reagálást,és arra kérlek még hogy mindkét topic esetében témaindítóként sem szerepeljek ,nem volt közöm hozzá!
    Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.04.11. 16:52:12
  • j0nNyKa
    #2182
    obaz nem gondoltam hogy neked nem szoltak, jezusom :DD
    bocs, elvettem
  • reynaud #2181
    Tisztelt moderátor úr,urak és kedves személyemet ajánló zenebarát fórumtársaim !

    Semmiféle előzetes felkérés,megállapodás nem volt a tárgyban,így aztán meglepetésként ért hogy beleegyezésem,rábólintásom nélkül házigazda joggal lettem felruházva.
    Megtisztelő a dolog,de egyéb okok ,jövőbeni elfoglaltság és elveim miatt nem vállalom,nem vállalhatom!
    Erre utalást korábban tettem már ,aktuális e témában az utolsó bekezdés piros színnel : reynaud hsz

    Tehát ,kérem a moderátor urakat,töröljék mindkét érintett topicban a házigazda jogosultságom,és témanyitóként sem szeretném ha a nicknevem ,személyem érintve volna,nem is volt közöm a témanyitáshoz!

    Köszönöm a megértést!

    Biztosan akad majd jelentkező aki önként vállalja a házigazda szerepét,sajnálom Amaximus döntését,de ha már így alakult, a zenefórumon a "90-es évek zenéi" topicot,nagyszerű házigazdaként irányító (zalrobto) volna az általam ajánlott fórumtárs,kérdés vállalja é?

    Üdvözlettel,
  • amaximus
    #2180
  • amaximus
    #2179
    köszi a támogatást!
  • j0nNyKa
    #2178
    kesz
  • Zephyr Retiring
    #2177
    Üdvözletem az uraknak / hölgyeknek.
    Csatlakozom az előttem szólóhoz, magam is reynaud személyét támogatom ezügyben.
    További kellemes napot /munkát / pihenést...
    Zef.
  • amaximus
    #2176
    Kedves vagy kedvetlen Modik!

    A fórumtól minden tekintetben teljesen kívülálló okok miatt a mai nappal lemondok a new italo és EDM fórumokban betöltött házigazdai jogkörömről, kérem, hogy azt szüntessétek meg.

    Amennyiben az érintett fórumok igénylik, akkor jogutódként a csak néhány valóban aktív tag közül én reynaud-ot támogatom a szerepkör betöltésére.

    üdvözlettel és köszönettel,

    amaximus
  • Bitva
    #2175
    Tisztelt Moderátorok!

    Szeretnék ennek a topiknak a Házigazdája lenni!
    Én magam Bitva vagyok.
    Támogató hozzászólást attól a két tagtól tudok prezentálni akik állandó beszélgető partnereim....íme:
    #2975
    #2973

    Remélem mindent jól csináltam.

    Előre is Köszönöm!

    Minden jót!
  • Zephyr Retiring
    #2174
    Isten vagy
    Hálám üldözni fog...de inkább ő, mint én
  • j0nNyKa
    #2173
  • Zephyr Retiring
    #2172
    Hahó
    Ha már a csojsz marad egy ideig,
    ezt tegyétek már be bannernak legyetek szívesek ide :)
    Gyors összerittyentettem sebtiben egyet
    További szépeket és kitartást a jó néphez
  • Zephyr Retiring
    #2171
    Meggyőztél

    Felvázolnám még a következő 5 éves tervemet (amiben te is szerepelsz)...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az első évben semmi lényeges nem történik még...
    a második évben megbeszéljük jOnNyKával (vagy jogutódjával) az új totyik nevét,
    ami szerinte ha már 7 évet kibírt, kibírhat még akár újabb 7 évet is
    ..a harmadik évben a csojsz fellendül és élre tör...
    ...a negyedik évben rájövök, hogy csak álmodtam az egészet
    ..és az ötödik évben a csojsz kap egy új bannert is..

    Azért köszi
    Lényegében...akár hamarabb is..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2016.11.11. 19:01:43
  • j0nNyKa
    #2170
    zsír akkor 2 év múlva tárgyaljunk :)
  • Zephyr Retiring
    #2169
    Több oka is van..
    például, hogy a névválasztás kissé hirtelen ötlet volt..és túl eredeti sem volt.
    Hi-fi choice újság is volt már, sőt angol honlap jelenleg is van..
    Meg amúgy miért is ne?
    Az élőlények sejtjei is megújulnak 7 évente...igaz, a csojsz még csak 5 éves..

  • j0nNyKa
    #2168
    és miért?
  • Zephyr Retiring
    #2167
    Üdv.
    Ha benéz még ide valaki néhanap, eszközölnék egy topik bannernév (jól mondom?) változtatást.
    ezt a topikot szeretném átneveztetni Hi-Fi nyuszi -ra
    alcím: Érdekességek, aktualitások a hi-fi világából.
    Ha megoldható, köszönetem érte...
    ..ha nem, hát legalább megpróbáltam..
    Szép napot mindenkinek!
    Z.R. a hájgend térdszalagrend büszke tulajdonosa
  • TYIA-2
    #2166
    Még valami:

    Szeretném töröltetni a New Wave 2.0 topik (https://sg.hu/forum/tema/1296228996?page=5) #2390 hozzászólásomat...

    Köszönöm!

    Tyia

    További minden jót!
  • TYIA-2
    #2165
    Véletlen rátaláltam...mert kerestem....és kérlek titeket. hogy ezt a regemet is töröljétek, bár ez majd egy éves...alig használt...írmagom se maradjon
    (Ez sem bujkálós)

    Ja, a New Wave 2.0 topik (https://sg.hu/forum/tema/1296228996) csak félig sikerült...a HG-m ugyan megszűnt, de a banner még mindig tragikus, javításért kiált!

    Tehát ennyi a dolog vele:
    "Különleges zenék, zenei különlegességek"
    és a
    "a Föld minden pontjáról!"
    közé egy sorközt helyezzetek...

    Ez csak megoldható....

    Köszi!

    Tyia
    Utoljára szerkesztette: TYIA-2, 2015.12.25. 10:47:35