34569
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO

banner

• fater68 #34569
    Ez régen is nagyon jó zene volt,amikor a Da Buzz nyomta imádom !!!!! köszönöm szépen a megosztást ,barátom !!
  • reynaud #34568
    Juno Dreams - Far From Home

• reynaud #34567
    Pet Shop Boys - It's A Sin (Mextazuma)

• cucurbia
    Ok,akkor jó szórakozást!
    Tracklist:
    01. You're Woman
    02. From Heaven To Heartache
    03. Follow The Light
    04. I Wanna Fly
    05. Cold As Ice
    06. All About You
    07. Thinking About You
    08. S.O.S. For Love
    09. I'll Be Around
    10. I Totally Miss You
    11. Where Have You Gone
    12. Wouldn't It Be Good
    13. Come Back And Stay
    14. How I Need You
    15. Go Go (Love Overload)
    16. Close Your Eyes
    17. You're The Reason
    18. Save Your Love
    19. I Believe
    20. Waiting For Tonight
    21. Under The Boardwalk
    22. Sweet Love
    23. Tears Turning To Ice
    24. L.O.V.E. In My Car
    25. Stay With Me
    26. Somewhere In My Heart
    27. Back To The Future
    28. I Wanna Hear Your Heartbeat
    29. Pretty Young Girl
    30. Queen Of Hearts
    31. What Else?
    32. Kiss You All Over
    33. Prove Your Love
    34. Hungry For Love
    35. Don't Walk Away Suzane
    36. Love Really Hurts Without You
    37. Lovers In The Sand
    38. Ride On A Star
    39. No Barriers
    40. Never Gonna Miss You
    41. Keep It In Your Soul
    42. A World Without You (Michelle)
    43. B By Your Side
    44. A Bridge Of Heartaches
    45. Is It You?
    46. Heaven Must Be Missing You
    47. Grand Illusion
    48. Love Me Or Leave Me
    49. House Of Silence
    50. Heaven Or Hell
    51. Baby Blue
    52. Baby Don't Miss Me
    53. Family Beat
    54. I Can't Live
    55. I'm Your Believer
    56. A Train To Nowhere
    57. Lady In Black
    58. From Heart To Heart
    59. Do What You Do
    60. I Do It All For You, Baby
    61. Take A Chance
    62. Kisses And Tears
    63. Don't Break The Heart
    64. I'm Your Lover
    65. Don't Want Your Love
    66. One More Kiss
    67. I'm Living For Your Love
    68. Out Of The Blue
    69. The Power Of The Night
    70. Hold You In My Arms
    71. Killers
  • reynaud #34565
    Az a helyzet most úgy megijesztettél hogy kizáratsz innen ,hogy én az elkövetkezendő hetekben be se nézzek e fórumra !
    Tied a pálya ,tessék!
    Ha ennyire szíveden viseled a kritikákat,pályázd meg a házigazda szerepét a topicban.
    Én támogatlak,Allacskát házigazdának,s rend és fegyelem lesz itt!
  • fülcsimanó2
    Köszi!

Hát ez tökjó!!!l

Én kibírom, s reggelig is bírnám hallgatni ezt a stílust, csak épp álmos vagyok most, két óra már nem fér bele, de holnap folytatom, nagyon tetszik!

• cucurbia
    Isolation(remix)

Egy jó kis Jean Michel Jarre-val össze tudnám mixelni:)
  • allacska
    " lúzer-user YouTube-os kattintásvadász feltöltőnek jelezhetném hogy a dal 2020-as." - engem ez zavart ember, ez a tagnak szólt nem a zenének, a másikat már régen elfelejtettem, nem vagyok olyan piszkálódós típus mint te ....... semmi köze ehhez a mostaninak .... azt sem tudtam hogy ez az Estimado orosz ....... semmi köze a kettőnek egymáshoz

Tehát mint az óvódában :

- olvasd el ezen bejegyzés első sor idézőjeles részét
    - ezt Te írtad - ez pocskondiázás, amit nem tehetsz meg
    - elszúrtad csak nem akarod beismerni
    - pont és vége, nem kell semmi mást ebbe belemagyarázni

Szerintem ez így érthető egy óvodásnak is. ITT NEM A ZENÉKRŐL, HANEM A POCSKONDIÁZÁSAIRÓL VAN SZÓ EMBER, csak ez valahogy neked nem akaródzik megértődni.

Ha még1szer ilyen vagy hasonlót, sértőt írsz bárkiről, bármely tagról, akkor - bár nem tudom még hogyan kell - de kezdeményezni fogom a kizárásodat innen.
    Utoljára szerkesztette: allacska, 2021.01.15. 20:51:43
  • reynaud #34561
    Roland tán jobban tenné ha az újdonságértesítést átadná allacskának,megfontolom.
    Igazán kíváncsi volnék rá,miként alakulna a zenei felhozatal a topicban.
  • reynaud #34560
    Téged nem az zavar hogy én a tagot minősítettem,nem is történt ilyen,lásd. ennyi volt #34528 ,a kritika a zenének szólt.

Tehát mellébeszélsz,az igazi ok ,amiért személyeskedésbe mentél át,és újra felment a pumpa,az nem más mint.

Ha netán valaki még mindig nem értené,Estimado orosz,bocs de én a zenék kritizálásánál nem lehetek arra tekintettel amit hsz-edben leírtál,mert akkor nem volna hiteles a véleményem.
  • allacska

Utoljára szerkesztette: allacska, 2021.01.15. 19:09:19
  • cucurbia

Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2021.01.15. 19:02:02
  • allacska
    húúúúúúúhaaaaaa most megijedtem ...... nem minősíthetsz így SENKIT sem, semmiféle vélt sérelemről nincs itt szó, sem mondatértelmezésről ...... csak annyit akartam ebből kihozni hogy NEM minősíthetsz így egy tagot sem .... engem ez nagyon zavar, Te ezt nem teheted meg hiába érzed magad különbnek sokunknál ..... ELÉG
    Utoljára szerkesztette: allacska, 2021.01.15. 18:58:13
  • reynaud #34556
    Aha,értem már egy korábbi vélt sérelem miatt személyeskedsz.
    A szavak ,mondatok értelmezésével ha tisztában volnál,akkor kiolvashatnád a visszaidézettből,azzal a a YouTube-os feltöltőt minősítettem,nem téged.

Igen,ajánlom,és javaslom hogy ezt az ámokfutásodat fejezd be,következménye lesz ha folytatod.
    ELÉG!
  • allacska
    " lúzer-user YouTube-os kattintásvadász feltöltőnek jelezhetném hogy a dal 2020-as." - akkor ez mi ? ha visszanézném az elmúlt 1 évet találnék még ilyet ...... te beszéltsz itt nekem ??? engem zavar ez a hangnem amit rajtad kívül senki sem használ ... kicsit vissza kellene venni az abból a bizonyos dologból mert túl nagy .... én is befejeztem ezt az értelmetlenséget mert nem ide való ....
    Utoljára szerkesztette: allacska, 2021.01.15. 18:38:49
  • reynaud #34554
    Olvasd újra,a zenét minősítettem,és kértem a tagot hogy ne szemetelje tele a topicot.
    s akkor most itt be lehet fejezni!
    Van egy mondás ,én ahhoz tartva magam,nem kívánok veled tovább társalogni.
  • allacska
    Te nem személyeskedsz akkor az mi amit írtál ? Mi az hogy nem fogok hiányozni, mit személyeskedtem én az én hozzászólásomban ????? Nem veszed észre hogy ez ennek a fórumnak a fele arról szól hogy Te személyeskedsz meg okoskodsz mással ??? Sok sok oldalon keresztül amit már el sem olvasok mert tóled ez már természetes ...... na ez a szemétdomb és az ami nem ide való ...
    Utoljára szerkesztette: allacska, 2021.01.15. 18:24:59
  • reynaud #34552
    A zenét minősítettem,nem a tagot.
    Én leszek az első aki megköszöni ha valami hasznosat dob fel,és ez minden tagra érvényes.
    Nem akarok én senkit piszkálni,de ezek szerint ha rajtad múlna,ebből a topicból szemétdomb lenne.
  • allacska
    Én át is ugrom ..... csak azt akarom mondani hogy nem kellene szerintem bizonyos tagot állandóan piszkálni azért mert ide zenét tölt fel és az nem tetszik valakinek ..... pontosan úgy van mondod fel kell tölteni és átugorni ..... a zenét lehet fikázni, elemezni stb ... de a tagot miért kell ???
  • reynaud #34550
    Bemutattam,nem megosztottam!
    Zenei ízlés kérdése,akik D.White,Estimado,Discobonus stb. bóvli,mulatós közeli produkcióit lájkolják,azoktól részemről nem elvárás az általad kifogásoltak kedvelése.
    S ha már a "stílus" szót leírtad,felhívnám figyelmedet,ez ma már a második olyan hozzászólásod,amely személyeskedő,figyelj oda a fórumozási stílusodra,zenét minősíthetsz,véleményezhetsz,engem nem.
    Ha csak ennyire telik tőled,maradj továbbra is a háttérben,senkinek nem fogsz hiányozni.
  • cucurbia
    Nekem nincs vele bajom,Roland az újdonságértesitő.
    Igazad van nem sokat érnek,de ha nem tette volna fel,akkor nagyobb hiány lenne,mint így hogy fentvan.Akinek nem tetszik,ugrik egy bejegyzést.
  • allacska
    A Joy és a Twenty 4 Seven dal amit megosztottál bóvli, vacak és szemét ....... meghallgatásra sem érdemes, nem is tudom miért kellett feltenni ....valaki nem lehet hogy pont azokat a stílusokat szeretni amit te nem ?
    Utoljára szerkesztette: allacska, 2021.01.15. 17:31:53
  • cucurbia
    Aki kibirja a 2 és fél órás vadonatúj BBB mixeket hajrá:

BBB:Non-stop hit mix 2021
  • reynaud #34546
    Hmmm ,az egykori euro-dance formáció újdonsága,egy laza pop,synth-pop stílusú dal lett.

Twenty 4 Seven feat Nance Jacks & Hanks - Do you want me
  • reynaud #34545

Az alábbi linkre kattintva,belehallgathatsz.

Simon Bennett - I Wanna Tokyo'u

Flemming már megint restaurált egy 80s italo zenét.
  • reynaud #34544

Mirko Hirsch ‎– Lady In Black (AMD 122 ) Discogs

Mondjuk ha a B2 helyett,Angel In White egy extended verzióban,akkor ez a kiadvány 5 csillagos értékelést érdemelt volna.
  • reynaud #34543
    Ha nem ismerném az eredetit,erre simán rávágnám hogy egész jó.

JOY - Night of the Nights (soundcloud)
  • reynaud #34542
    A kipontozott részt akkor én folytatom helyetted.

Mint általában amikor valaki ilyen vacak,bóvli,kottamásolónak a szemetét hajítja ide.
    Igen ,kiszoktam fejezni a nem tetszésem.
    Estimado dalaiba már bele sem hallgatok,korábban amikor megtettem,egyetlen eredeti ötletet nem véltem felfedezni a zenéiben.

Ha ilyen és ehhez hasonló zenéket akarnál itt bemutatni nekünk,arra én úgy gondolom nincs igény.

• reynaud #34541

Korábban többször felhívtam a figyelmed ,ne szemetelj!
    Ha ez neked tetszik,megnézed ,lepörgeted a YouTube-on,és ennyi.
    Amíg itt vagyok aktívan,legalább a saját posztjaimmal ,próbálkozom ,hogy e topicból ismételten ne legyen szemétdomb.
  • allacska
    Mind általában .... én már ezért nem osztok meg szinte semmit sem .....
  • gyula1971
    Gondoltam ez sem fog tetszeni...
  • fülcsimanó2
    Azért vettem magamra, mivel nekem címezted a hozzászólást.

Most már igazán kíváncsivá tettél!

• becauseIsaid #34537
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem az orosz lyány vót?
  • reynaud #34536
    Nem rád!
    Mondom sőt örültem,hogy első helyre raktad.

Ha elárulnám mely dal ez ,egyértelműen beazonosítható lenne a tag,aki mindkét szavazásban részt vett,és én díjaznám ha aktív lenne,mert e dalt kidobva a listáiról,a többi az én megítélésem szerint jó zenei ízlést tükröz.
    Esetleg,csak neked privát elárulom,majd...
  • fülcsimanó2
    Tehát akkor nem rám utaltál?
    Tökre így értelmeztem!!!

Elárulnád, hogy mely dal volt, amire gondoltál?
  • fülcsimanó2
    Okés, megbeszéltük.

Én sem tudnék megharagudni Rád, ha néha írogatok ezt-azt, az csak fricska (vicc, humor) akar lenni ám.

Ez a mondatod különösen jól esett:

"Nem tudom mit kéne elkövetned ellenem amiért komolyan megharagudnék rád."

Semmi olyant nem tudnék elképzelni.
    Nem szokásom jó kapcsolatokat tönkre tenni, hiszen olyan kevés adatik meg.

• reynaud #34533
    Ez most mellé ment,nem talált kaput.
    Magic System D.J - You Are My Fantasy nálam is nagy kedvenc,olyannyira hogy nehéz volt számomra is a döntés a maxiról az Inside vagy ez legyen a listámon,mindkét dalt nem akartam,bár zeneileg teljesen egyenértékűnek gondolom.
    Sőt amikor megláttam a listádon,reménykedtem mások is felfogják tán dobni,örömmel rangsoroltam volna a legjobbak közt.

Érdekes amit az Inside dalával kapcsolatban írsz,mert engem meg inkább a You Are My Fantasy dallamvezetése vagy azé is emlékeztet egy 80s italo-disco dalra,na majd holnap megnevezem.

A dal pedig amire utaltam,egy olyan fórumtársunk listájának első helyezettje aki nem igazán aktív,pedig úgy gondolom sok hasznos infót is tudna hozzáadni ,szimpatikus ,megtisztelt a listával,nagyon nem szeretném megbántani.ha neki az a legjobb dal,én elfogadom.
  • reynaud #34532
    10-es skálán tízes az értékelése a műsornak,minden szempontból.
    Próbálnék valami hibát találni,de nem volt.

Vannak a tagok közt olyanok akik délutános műszakban dolgoznak,azaz lemaradtak a műsorodról,ezért megkérlek ha ismétlitek jelezd felénk,hétvégén mindenképpen érdemes volna.
    Látom a rádió face oldalán,a poszt alatti hozzászólásokban a lemezeket is fotóztad,erre mondom én azt full igényes,profi hozzáállás.
    Gratulálok és köszönöm a nagyszerű műsort azok nevében is akik e szavazásban részt vettek.
  • reynaud #34531
    Az a csatabárd ki sem volt ásva.
    Nem tudom mit kéne elkövetned ellenem amiért komolyan megharagudnék rád.
    Tipikus bika jegyében született vagyok,hirtelen begőzölök,de egyáltalán nem vagyok haragtartó,könnyedén veszem,fogom fel ezen dolgokat.

Modern Talking ,tudom , a szíved csücske,egy ilyen szituban ez számomra "magas labda" volt ,naná hogy lecsaptam :) !
    Egy kis zrikálás,hecc volt,amit ne vegyél komolyan!
  • fülcsimanó2
    Mivel egy hónappal korábbi bejegyezéseinken memóriával Rajtad és rajtam kívül, - általam megszólítottan kívül - senki nem rendelkezik, ezért nevezzük nevén a gyereket.

Rébuszokból senki sem ért.

Ki érti, mely dalra utaltál?
    És mely fórumtársra?
    Csak én, meg Te értem.

Magic System Dj - You're My Fantasy

Ez a tízéves listám első dala.

"Igyekszem tapintatos lenni,ezt a dalt melynek a pontszámát 3x számoltam meg,egyik fórumtársunk az első helyre rakta,az elmúlt évtized zenéi rangsorolásában,nem éreztem szűkségét hogy ennek hangot adjak,és megbántsam."

Inside valóban jobb választás lett volna részemről.

Látva, Inside tetszési indexét, talán inkább erre kellett volna szavaznom.

Filóztam is rajta.
    Egyetlen szempont vezérelt: Ismael Blanco az első helyen legyen.

Ez a maxi B oldala talán sokaknál nem vitte át a lécet.

Ám ennek is személyes története van nálam. Mint Nálad Haddaway.

Nem szerelmi.

Haláleseti.

Akkoriban halt meg a férjem.

Sokat hallgattam ezt a zenét akkoriban. Szövege és zenéje is szívbe markoló volt, most erről nem tudok többet írni.

Inside pedig erősen plágium gyanús nálam, baromira hasonlít egy nyolcvanas zenére, mindenki döntse el, hogy mire.