30548
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO

banner

• AeroCool
    Szia!
    Nekem megvan ez az úgymond régiség! :-)
    Ha még esetleg aktuális irj! :-)
  • AeroCool
    Szia Reynaud!
    A fotók azért nagyok mert igy sikerültek :-)
    Nem igazán vagyok a szerkesztésben otthon,ezt dobta a képfeltöltő :-)
    Nekem sem igazán tetszenek ezek a kiadványok,de talán nem mindenki van igy vele, és talán valakinek örömet fog majd szerezni ha bezsákol belőlük 1-1 példányt.
    Hogy miért nem az enyémekből fényképezek. Nos amiket megrendelek Iventi,Flashback,AMD Records,Zyx,Blanco Y Negro,Maxi Music Records,SP Records stb már mind szerepeltek itt ezen a fórum keretein belül. Ezért + nem láttam értelmét itt megosztani.Általában sorban szoktam rendelni megjelenés szerint a kiadványokat. Idén is sikerült nagyon sokat begyüjtenem főleg a New Generation előadóktól,de nagyon sok újra nyomást is megvásároltam.
    Visszatérve a fotókra ezek nem hivatalos kiadványok ,de jó minőségűek és viszonylag könnyen beszerezhetőek pl David Lintől(AMD Records feje) aki összeköttetésben van a kiadványok kiadójaival.Facebook-on vagy Discogs-on elérhető az úriember.
    Tehát aki kedvet érez valamelyk lemezhez ha nem vár túl sokáig akkor beszerezheti:-)
    Általában 100-150 példányban jelennek meg és ha jó zenéről van szó pl Lsd Tom Hooker 1-2 nap és már nem kapható.
    Legalábbis a megjelenési árban:-) Discogson aki résen volt és felvásárolt belőle pár darabot busás haszonnal adja tovább.(100 euro).Találkoztam igen én is pár darab minőségileg kifogásolható lemezzel. Sajnos neves gyártóknál is előforduló dolog hogy a kapott anyagot nem ellenőrzik és a kiadás után szembesülnek vele hogy mp3 került a lemezre. Vagy esetleg olyan is volt már aki tudatosan mp3 ban adta ki a lemezét.:-)) Hálistennek abből nagyon kevés akad, de nekem is van a polcomon pár kiadvány.
    Reklamáltunk,de az úriember a füle botját sem mozditotta:-) Kb ennyit szerettem volna ezzel kapcsolatban irni. :-) Kösz ha elolvastad :-D
  • cucurbia
    Amennyi borzalom jelent meg tőle az utobbi években ehhez képest ez még jónak is mondható akár.
  • wmallas
    Egész jó,, bár ez a stílus kicsit messzebb áll tőlem
  • reynaud #30544

Dave Rodgers - Kingdom Come (8 Tea Mix ) BandCamp

Nekem ez a verzió tetszik,érdekel a ti véleményetek is.
  • reynaud #30543
    Természetesen Mirko Hirsch személyét a "Peach Club Records" kapcsán említem,kihajíthatna már valami újdonságot.
  • reynaud #30542
    Engem ez most nem hozott tűzbe-lázba :),de talán akad valaki kinek tetszését elnyeri.

COSMO ONE - We Are Space (2019) - New Gen Space Synth

"New Gen Space Synth ... tetszik ez a címkézés.

Jut eszembe Mirko Hirsch körül nagy a csend,tavaly nagyon aktív volt.
  • reynaud #30541
    --- link ---
  • reynaud #30540
    Szia,

Engem nem zavarnak a fotók ha azok témába vágok illetve hasznos információt hordoznak számunkra akik jelen vagyunk e fórumon,topicban.
    Gyakran jómagam is dobok fel ,
    Esetedben kérdéses nem felesleges é ennyit,ilyen nagy méretben s mennyire e topic témája.
    Mindenféle rosszindulat nélkül jegyzem meg,ezek a kiadványok már a fotók alapján sem bizalom gerjesztők.
    Jobban örültem volna ha saját lemezgyűjteményedből ,idei beszerzéseidből fotóztál volna.

Kérdésem,mert még nem értem rá utána nézni,ezek hivatalos kiadványok?
    Azt te is tudod az utóbbi időben milyen számban akadnak minőségi problémás vinylek.
  • ItaloMucsacso70
    Mélypont!
  • gyula1971
    https://www.italodeviance.com/post/12-mario-moretti?fbclid=IwAR3Z0pJIgpYz1n-1Wn1MwarD2XkQjcd71ShKcN_DeAfFYFD3TmoUTL8za5Y
  • AeroCool
    Juan Martinez éjjel nappal dolgozik! :-) Ime a legújabb kiadványa. Egyenlőre csak fotó,de remélem hamarosan hang anyaggal is jelentkezik :-)
  • AeroCool
    Úgy veszem észre hogy csak neked és Musachy fórumozónak szúrja ez a szemét.
    Nem szeretnék vitát nyitni ez ügyben hiszen ez a fórum nem arról szól.
    Az épitő kritikát köszönöm szépen!
    Most is csak azt tudom irni hogy a hozzá szólásaimat lépd át,ha zavar.
    Köszönöm! :-) Lapozzunk. Jöhetnek a zenék!!!

• Musachy
    +1
  • retrotime1990
    Szívesen, máskor is,és a máskor is,rögtön most jön.
    Egyrészt mobilról görgetve,betöltve borzalmasan megterhelők ezek az üres óriás képek,szemben a sok sok szöveggel,amit néhányan kifogásoltak eddig,de ha van mellette link,arra könnyebb rákattintani és belehallgatni.Tehát ez az átgörgetés nem olyan könnyű.
    Másrészt akkor ha már a kiadónak reklámozol,és az oldalára utalsz, akkor mellékeld hozzá a kiadó honlapját is,mert én ezeket a Cicero music meg Infinity music kiadókat keresgélve nem találtam,csak Discogs,Twitter,meg Soundcloud linkeket dob fel a kereső,ami valljuk be nem egy kiadó weblapját takarja hanem ezeket a kalóznyomatok terjesztőjét valószínűleg.Így ezeknél valódi rendelésről sem beszélhetünk.
    Szóval segíts az ilyen megfáradt technikákban vén öregeknek,mint én is.
    Köszönöm a választ!
  • AeroCool
    szia retrotime1990!

Legközelebb is lesz ilyen.
    Görgesd át! :-) Köszönöm!
    Ha valakit érdekel,ránéz a kiadó oldalára és meg tudja hallgatni a dalokat.
    Mindenki tud vásárolni belőle aki szeretne!!!
    Köszönöm a hozzászólást!

Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2019.09.17. 23:04:38
  • reynaud #30531
    Kölyökkoromban ,amikor elkezdtem CD lemezeket gyűjteni a "wanted" listámon az első 5-ben volt a "Baby's Gang - Challenger" albuma.
  • cucurbia
    Na szép kis box lesz oktoberben,szép kis árral:(((

Amazon
  • reynaud #30529
    Elnézést közben javítottam a helyesírási hibát,a válaszod #30528 -ra érvényes.

"Speed Undercover" daluktól bizony sokunk álla a padlón koppant!
  • reynaud #30528
    Szintén !
    "Speed Undercover" még mindig az egyik leghallgatottabb new-italo dal nálam,és a legutóbbi Fred Venturával közös felvételük is remek dal.
    Reméljük az album is jó dalokkal érkezik,elég nagy a sansz rá !
  • fülcsimanó2
    Igen, a debütáló Speed Undercover c. dalnál, amitől leesett az állam anno, jobbat még nem csináltak.
    Zenei mestermunka volt.

De igen ígéretesek a zenéik, várjuk az újabbakat, szerintem nem fogunk csalódni.

• fülcsimanó2
    Ez viszont várományos, nagyon nagy kedvenc nálam a csapat!!
  • reynaud #30524
    1 lyukas fillért sem adnék értük ... !
  • retrotime1990
    hm.nézegetem ezeket a lemezborítókat,zene meg semmi.Ennek így mi értelme?
    Vagy legyen a borító,és mellette a zene hogy bele lehessen hallgatni,aki akarja meg is oszthatja,aki nem akarja ez meg csak meghallgattathatja a többiekkel.
    De így hogy csak látunk egy borítót,de fogalmunk sincs hogy a rajta levő zene milyen,ennek semmi értelme...szerintem.
    Ráadásul DJ promo only...ismerem ezeket a lemezeket ezeket terjesztik zárt körben a kalóz lemeznyomók,ez már régen is így volt gondolom most is,tehát meg sem veheti bárki.
    Ez így csak dicsekvés de szakmai információtartalma egy nagy nulla.
  • reynaud #30521
    Best Korea - Iron Lung

Best Korea - Iron Lung (Single Version) bandcamp

Ez nálam betalált !
  • reynaud #30520
    Akkor plusz 1 fotó !
    Hamarosan érkezik a Carino Cat debütáló albuma.
    This is Italo Disco New Generation !!!

• fülcsimanó2
    Ezért a sok nagy méretű fotóért ki fogsz kapni....:-)))
  • vika1979
    Neo Romantic - My Little Lady
  • kcsaba33
    Mika Ella - Take It Or Leave It (Extended Version)

• AeroCool

• AeroCool

• AeroCool

• AeroCool

• AeroCool

• AeroCool

• AeroCool

• AeroCool
    SAINT Records VINYL
  • AeroCool
    POWER-RUN 5D - DON´T YOU FEAR ( Empty Space Vocal Mix )
  • gyula1971
    Italove - At The Disco (Also Playable Mono Remix)
  • cucurbia
    Ez a régiség valakinek megvan lossless?Elküldhetné.
    Video love
    Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2019.09.15. 20:54:08