33781
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO

banner

• fülcsimanó2
    Dettó!
  • reynaud #33780
    Ez akkora kedvencem ,de szigorúan csak ebben a verzióban, mint két toronyház egymásra pakolva!
    Kár hogy a dal videóklipjét nem e remixből készítették.
  • fülcsimanó2
    Na ez odavág, listás dal ez is!!!

• allacska

Piston Damp - Something In Me (Technomancer Remix)
  • reynaud #33777
    Fel is iratkozott az év végi listámra.
    Hirsch úrnak jól áll a Silent Circle "Axel Breitung" euro-disco dallamvilág,passzol a vokáljához is.
  • allada67
    Kellett már egy Rick De Moore - It's Love-(os) zene. Köszi az infót.
  • AeroCool
    Tam Harrow Feat Tom Hooker - Your Love Is So Nice (Lomeli Version) 2020
  • reynaud #33774
    NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW
    RETRO WAVE - NU-DISCO !!!

Tortáért sem a cipőboltba megyünk, hanem egy cukrászdába.
    Offolsz !
    Nem idevaló a zenei stílus!
  • wmallas
  • wmallas
    Ne feledkezzünk meg erről a kiadványról sem...Nálam Top 30-as...!!!

Miami Cats-Dream Machine 2020
  • cucurbia
    Főleg a Tracy Young mix bejövős nálam.
    Bright Light Bright Light, Andy Bell
  • Junkie11
  • Junkie11
    Ezt most így itt

https://youtu.be/uhLhfAEmH7w

• cucurbia
    Peter Wilson-Fire alarm(belehallgatás)
    Energise rec.
  • reynaud #33767

Mirko Hirsch - Angel in White / Heute Nacht (bandcamp)

• reynaud #33766
    Ez a dal nálam is befutó,de ha már Fred és Paolo,az Italoconnection - Nightride dalát én ettől is magasabb helyezésen jegyzem!
    Érdekes lesz az idei szavazás,pld. ha valaki tavaly azt mondja nekem hogy a 2020-as Top 20 listámra felfog kerülni egy Mextazuma dal,egészen biztosan kiröhögtem volna ,pedig de,az imént hallgattam meg a Hi-Fi rendszeremben a "Take Me" dalát,ezt nagyon eltalálta a mexikói srác! :)
  • allada67
    Igen, az még a "Future Mix" verzióban is tetszik.
  • fülcsimanó2
    Gondolom, a másik a You're So Fine Italoconnection remix.

Nálam legalábbis igen.

• fülcsimanó2
    Ez most, korábbi zenéje alapján nem bejövős nálam, meglehetős gyenge sajnos.

• reynaud #33762
    Mika Ella ,hamarosan kiadásra kerülő újdonságából,meghallgathatok egy részletet,az alábbi linken.

Mika Ella - Never Let It Die (teaser)

P.S. : De hol van,miért nincs még mindig a tesójától (Magnus Krieg) a még tavaly beígért folytatás?
  • allada67
    Így nálam már két Fred Ventura várakozik az év végi Top 20-ra. Az original nem annyira, de ez az italoconnection verzió erős lett. Köszi az infót.
  • fülcsimanó2
    Ezt a nevet úgy látszik, meg kell jegyeznünk:
    Lucca Leeloo

Már a második zenéje, ami nálam top tízes.
  • fülcsimanó2
    Csak kapkodom a fejem!!!

Szuper!!!
  • djani75
    Ez a nóta tényleg ott van !!! Ide vele !:-)
  • reynaud #33757
    + ez is.

Robert Camero - Autumn Love

• reynaud #33756
    Upsz!
    Ez ütős,nagyon jó !
    Frederico nem tud hibázni!
  • AeroCool
    Fred Ventura & Eddy Mi Ami - A New Tomorrow
  • AeroCool
    Mono Band - Mr.Crusoe
  • AeroCool
    Toys For Boys - Your Body Your Feeling (Sergi Elias Extended Remix)

• AeroCool
    High Energy Dance Club Vol.1

• reynaud #33751
    Lucca Leeloo - Into A Beautiful Sound

• reynaud #33750
  • reynaud #33749
  • fülcsimanó2
    "Legjobb, ha ez fejhallgatóval történt"
    Megtörtént, pazar!!!
    Ez az egyik legjobb zenéje, szerintem, s a videó is szuperrrr!
    A gitár szólóra nem találok szavakat!
    Telitalálat!!
  • gyula1971

I Follow Rivers - Version High Energy 2020 (Alan Beat Deejay)
  • Musachy
    Csak itt hallgattam meg egyszer, olvasnivalót ezért nem is láttam. De így valóban jobb, aki meg ellopja onnan, az magára vessen.
  • rain70 #33745
    Igen, most direkt ki is írta, hogy nincs védelem a dalban.
  • rain70 #33744
    Az mindegy, hogy 10 évig zongoráztam. Már írtam, hogy egy zenészben ott kell lennie a muzikalitásnak. Bennem nincs meg, én nem tudok dalt, dalokat komponálni. Viszont tudom, hogy mennyi munkával jár egy ilyen elkészítése, komponálása, felépítése, váltások, témák, betétek, kiállások és lehetne még sorolni eggyé gyúrása (hülyén fogalmazva), rengeteg, aki nem ért hozzá ép ésszel fel sem tudja fogni. 

MFlex muzikális, de nem csak úgy megvan benne, hanem kijelenthető, hogy el kell tenni sok évnek, mikor megint születik VALAHOL egy hasonló valaki, aki majd a helyére, helyébe lép(het).Ismételten hozzáteszem, hogy abban és azokban a műfajokban, amit ő képvisel. A dalról: Nyilván duettben egy atomtorkú énekesnővel  egy szerelmes dal, jóval nagyobbat szólhatott volna, ha együtt éneklik a refrént. De valószínűleg erre nem volt lehetősége, de ezt nagyon jól oldotta meg egyedül is.  Szerintem túl is teljesítette magát. A lassabb ütemű daloknál a legkönnyebb hibázni, ez meg aztán főleg a lassúak közé tartozik, a szoftverem szerint 59.95 a bpm. 

Én csak azt tudom írni, hogy amikor már azt hinném, hogy MFlex nem tud feljebb lépni, akkor mégis kijön egy olyan alkotással, amit biztos vagyok benne, hogy new italo generation, synthpop fronton senki nem tudna csinálni, de még a közelébe sem. Annyira szépek a hangok, olyan gyönyörűek a dallamok, hogy padlót fogtam. A gitár.......Azt hittem, hogy átmegy Dieter Bohlen féle marhaságba, hogy csak a videó kedvéért és néhány gitár hang miatt most az is legyen mellette. Az gitárszóló, azzal a hozzá megkomponált dallammal, az ott olyan profin szól, ahogy elindul a téma és egy jó oktávot (talán másfelet is) emelkedik a végkifejlet felé, hogy nem tudok mit írni, büszke vagyok erre a csáveszre, akkora mesterművet rakott le az asztalra, hogy én tényleg nem tudom elképzelni, hogy a fent említett műfajban lehet-e tovább fokozni. És ő mindig egyedi hangokban is és nem lop semmi témát, vagy bármi egyebet innen meg onnan.

Hallottunk pár gitár betétet a mostani italo előadóktól ,amikor is írtam, hogy ez kár volt, mert ezt eddig is csak az MFlex banda tudta jól csinálni. De ez "a szeretet himnuszában", több lépcsőfokot is ugrott, hogyan is lehet olyan gitár betétet levágni, amit jóval nagyobb rock együttesek is megirigyelhetnének. Az egész dal, a felvezetése, témája, dallamvilága, levezetése a videóval együtt csak is 10/10-es mestermű!

De ha valaki földönkívüli annak könnyű!
    Utoljára szerkesztette: rain70, 2020.10.24. 14:50:00
  • rain70 #33743
    Őszintén szólva nem tudom, hogy direkt csinálod ezt, vagy csak nem olvastad a múltkori hozzászólásokat, mert erre is képtelen vagy.
    Melyik a rosszabb? Mind a kettő az, de az első az már trollkodás. Most én ezt betudom a másodiknak, ezért többet ne rakj be csak előadó és track címet, hanem maga a zenét is.
    A következőnél lehet eldurran valamim...
  • reynaud #33742
    Mike tudja mit mikor és hogy,jó érzékkel erről lehagyta,legyen teljes és zavartalan a zenei élmény a rajongóknak!