40527
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • polojana
    #40527
    Jó ez a Clay remix.
  • ItaloMucsacso70
    #40526
    Italove - Acapulco (Clayback Clay Remix) 2024

  • polojana
    #40525
    Ez jó. Tetszenek a Gerson Tellez Remixek. Köszi a bemutatót.
  • Biatomi
    #40524
    Angel Joée - Truth(Gerson Tellez Remix)
  • ZoltanBp
    #40523
    FrontAngel - And We Dance
  • fülcsimanó2
    #40520
    Másik böngészővel jól szól, köszi a tippet.
  • ZoltanBp
    #40521
    Madelyn Darling - Waiting
  • polojana
    #40519
    Nekem jól szól. Esetleg próbáld meg másik böngészővel.
  • fülcsimanó2
    #40518
    A hanggal nincs valami gond nálatok?

    Nekem minden fájl jól szól, kivéve az sg-t. Ez nagyon halk.
  • beva02
    #40517
  • ZoltanBp
    #40516
    Dog.Ma - Elettromagnetismo
  • ItaloMucsacso70
    #40515
    Marcin Miller - Amazing Woman 2024

  • becauseIsaid
    #40514
    Mflex Sounds Team - Spanish Eyes



    A zene egész jó, a vokálért kár. Elképzeltem, hogy milyen jó lenne ez pl. Gianni Coraini hangjával
  • toruga
    #40513
  • ItaloMucsacso70
    #40512
    Basszus Sabrina most!!!!!!!



  • ItaloMucsacso70
    #40511
    Magic System D.J. - Magic Is Back 2024



    Ismael a napokban átküldte a dalt nagy meglepetésemre, mivel jó ideje nem jelentkezett már!
    Mondjuk egy új dalhoz szerintem nem egy 2016-os videó ráültetése járna de ez legyen a legkevebb , fő hogy él még és aktiválta magát!
  • Biatomi
    #40507
    Jimmy & Susy-Come Back (Dj Tin Tin Remix)
    sound
  • ZoltanBp
    #40509
    elnézést, de javítás után bent hagyta az első bejegyzést, ha lehetséges törölhetitek, nekem nem ajánlja fel, úgy látom időalapú lehetőség
  • ZoltanBp
    #40508
    Sziasztok !
    Megszületett a bónusz 50 listám, ez nem Italo, hanem vegyes, többféle stílusból, amiket szeretek. Az előadóktól csak egyet-egyet tettem be, nagyrészt szeretem a munkásságukat, így nehéz volt melyik legyen az. Van hogy csak egy szám tetszett tőle, de valami részlet, hangulat megfogott benne, így helyét éreztem. Csemegézhettek belőle, ki tudja, talán akad számotokra újdonság benne. Egy, ami különleges, 16 - Future Islands, itt inkább a koncertjét érdemes megnézni, sajátosan egyedi előadóművész nagy szívvel, de különlegesen adja át, nem úszod meg mosolygás nélkül. :) Csak szubjektív ajánlás.
    01 - A-ha - Stay On These Roads (Extended Remix)
    02 - Amy Lee - Love Exists
    03 - Avec Sans - The Answer
    04 - Boz Scaggs - Thanks To You
    05 - Cannons - Bad Dream
    06 - Cody Fry - You’re Gonna Be Okay
    07 - Crowded House - Don't dream it's over
    08 - Depeche Mode - Ghosts Again
    09 - Dhamika - Spectrum Of Light
    10 - Diary Of Dreams - Immerdar
    11 - Eivor - Falling Free
    12 - ELFL - All Emotions
    13 - Eric Lymon - Eternal
    14 - Floor Jansen - Hope
    15 - Fringe Element - Eternal Fire
    16 - Future Islands - Light House
    17 - Haevn - The Sea
    18 - Hammock - I Would Give My Breath Away
    19 - Helene Fischer - Hand in Hand
    20 - Herzchen - Ich trag dich weiter
    21 - Ivan Torrent - The Axis of Love
    22 - Kaśka Sochacka - Niebo było różowe
    23 - Kate Bush - And Dream Of Sheep
    24 - Kraftwerk - Computer Love
    25 - Leonard Cohen - In My Secret Life
    26 - Lord Of The Lost - My Constellation
    27 - MajorVoice - Potter's Field
    28 - Max Richter - On The Nature Of Daylight
    29 - Mention - No Changes
    30 - Mike Francis - Stay With Me
    31 - Mono Inc. - Children of the Dark
    32 - My Dying Bride - For My Fallen Angel
    33 - Mylene Farmer - L'Amour Naissant
    34 - Ólafur Arnalds - Spiral (Sunrise Session)
    35 - Peter Cetera - (I Wanna Take) Forever Tonight
    36 - Peter Maffay - Wapi Yo (feat. Lokua Kanza)
    37 - Rosenstolz - Etwas zerstört
    38 - Schiller - For You
    39 - Seelennacht - Die Nächtliche Stadt
    40 - Sissel - Should It Matter
    41 - Spandau Ballet - True
    42 - Staubkind - Wunder
    43 - The Beauty Of Gemina - Into Black
    44 - Thomas Bergersen - Catch Me
    45 - Tony Joe White - Closer To The Truth
    46 - Unheilig - Der Vorhang Fallt
    47 - VNV Nation - Sunflare
    48 - Wolfsheim - Blind 2004 ( Herbig Mix )
    49 - X Japan - La Venus (Acoustic Version)
    50 - Zynic - Hard to Breathe
  • ZoltanBp
    #40507
    Sziasztok !
    Megszületett a bónusz 50 listám, ez nem Italo, hanem vegyes, többféle stílusból, amiket szeretek. Az előadóktól csak egyet-egyet tettem be, nagyrészt szeretem a munkásságukat, így nehéz volt melyik legyen az. Van hogy csak egy szám tetszett tőle, de valami részlet, hangulat megfogott benne, így helyét éreztem. Csemegézhettek belőle, ki tudja, talán akad számotokra újdonság benne.
    01 - A-ha - Stay On These Roads (Extended Remix)
    02 - Amy Lee - Love Exists
    03 - Avec Sans - The Answer
    04 - Boz Scaggs - Thanks To You
    05 - Cannons - Bad Dream
    06 - Cody Fry - You’re Gonna Be Okay
    07 - Crowded House - Don't dream it's over
    08 - Depeche Mode - Ghosts Again
    09 - Dhamika - Spectrum Of Light
    10 - Diary Of Dreams - Immerdar
    11 - Eivor - Falling Free
    12 - ELFL - All Emotions
    13 - Eric Lymon - Eternal
    14 - Floor Jansen - Hope
    15 - Fringe Element - Eternal Fire
    16 - Future Islands - Light House
    17 - Haevn - The Sea
    18 - Hammock - I Would Give My Breath Away
    19 - Helene Fischer - Hand in Hand
    20 - Herzchen - Ich trag dich weiter
    21 - Ivan Torrent - The Axis of Love
    22 - Kaśka Sochacka - Niebo było różowe
    23 - Kate Bush - And Dream Of Sheep
    24 - Kraftwerk - Computer Love
    25 - Leonard Cohen - In My Secret Life
    26 - Lord Of The Lost - My Constellation
    27 - MajorVoice - Potter's Field
    28 - Max Richter - On The Nature Of Daylight
    29 - Mention - No Changes
    30 - Mike Francis - Stay With Me
    31 - Mono Inc. - Children of the Dark
    32 - My Dying Bride - For My Fallen Angel
    33 - Mylene Farmer - L'Amour Naissant
    34 - Ólafur Arnalds - Spiral (Sunrise Session)
    35 - Peter Cetera - (I Wanna Take) Forever Tonight
    36 - Peter Maffay - Wapi Yo (feat. Lokua Kanza)
    37 - Rosenstolz - Etwas zerstört
    38 - Schiller - For You
    39 - Seelennacht - Die Nächtliche Stadt
    40 - Sissel - Should It Matter
    41 - Spandau Ballet - True
    42 - Staubkind - Wunder
    43 - The Beauty Of Gemina - Into Black
    44 - Thomas Bergersen - Catch Me
    45 - Tony Joe White - Closer To The Truth
    46 - Unheilig - Der Vorhang Fallt
    47 - VNV Nation - Sunflare
    48 - Wolfsheim - Blind 2004 ( Herbig Mix )
    49 - X Japan - La Venus (Acoustic Version)
    50 - Zynic - Hard to Breathe
  • allada67
    #40506
    Szia Roland !
    A magyar top 100 listák a 70s 80s topikba valók szerintem is. Majd valamikor szeptemberben lenne rá időm, elindítani.
    Úgy gondolom, hogy az azok első 20 zenéit tudnám megversenyeztetni, de a 100-as listáknak örülnék, ha jönnének.
    A 100-as felsorolásban biztos lesznek olyan zenék amellyel meg tudnánk lepni egymást,egy egy jó , de kicsit elfeledett zenével.
  • rain70 #40504
    Szia!
    Te berobbantál ide, megírod a (te szerinted) frankót, de nem írod oda, hogy ezt a rádió műsorokra érted, akkor mégis honnan a francból találja ki tt bárki, hogy te mit akarsz írni, mire érted és a többi. Bár szerintem, ezt inkább érzem utolagos mentésnek a részedről.

    Nyilván mindenki, köztük én is arra gondoltam, hogy a mostani new italo generation lehúzhatja a rolót, mert  fater - ahogy te fogalmaztad- mindenkit lealáz. Amúgy, mert létezik az AI még nem lettél zeneszerző, és az a lossless csak leírva az, némelyik még a 128-as minőséget sem éri el. Amúgy, amit kreáltál, számomra ugyanaz, mint a többi, hiányzik belőle a "lélek", az ötletek, a kreativitás, a dalnak se füle, se farka. Csak van és kész, mert az Ai megcsinálja 15-30 sec alatt.

    Egyelőre az Ai nem tud (még) versenyezni a valódi zeneszerzőkkel. Nyilván az az idő is eljön, de az még nincs itt. 

    A f@szbukos Italo spacesynth topikból másolom ide Mflex-ék új shortját, na ez is durva italo disco lesz, a vámpír daluk viszont nekem most nem jött be.
    De ez oda fog b...ni, ha elkészül, vagy talán már kész is, a fene tudja ezeknél, szalagon gyártják egymás után szinte a slágereket.

    CLICK
    Utoljára szerkesztette: rain70, 2024.07.18. 18:05:52
  • ZoltanBp
    #40504
    Igen, jól látod, új regisztrált vagyok, de eddig hónapokig csak olvasgattam és élveztem az általam nem ismert, de cool zenéket, így kedvet kaptam, hogy én is tegyek hozzá pár dolgot, hátha tetszik másnak is. Természetesen, ha valaki kritikával él, elfogadom, nem vagyok sértődős és abból tanulok, nekem ezek építő jellegű dolgok :)- És köszönöm Nektek, hogy itt lehetek
  • reynaud #40503
    Annyi lemez van itt a polcaimon,meg a szekrényekbe,hogy ha elkezdeném valamiféle sorrend szerint az összeset meghallgatni,ha a zenehallgatásra szánható szabadidőmmel osztom a mennyiséget,a matek szerint évekig tartana.

    AI által generált zene = Köszönöm nem kérem,van jobb!
  • reynaud #40502
    "Walking Away" egy másik favorit tőle.
  • toruga
    #40500
  • fülcsimanó2
    #40499
    Ez az úriember előkelő helyen lesz a 100-as listámon.
    Álmomból felkeltve is el tudom dúdolni a Talking To The Night c. dalát.
  • becauseIsaid
    #40498
    :D
    Igen, meg ahogyan írtad, így is annyi jó zene van, hogy egy élet kevés hozzá, ezt én is így gondolom. Csak az elmúlt 75 év is bőséges és kimeríthetetlen. Akinek ez nem elég és gépi kreálmányra vágyik, vessen magára!
    És tényleg minden rosszindulat és bántás nélkül
  • mathezoltan
    #40497
    Csak 151 feldolgozása van. Az eredeti 1963 -as , persze kisebb a dekoltázs is.
  • reynaud #40496


    Brian Ice - Talking To The Night 2024

    Az egyik általam legkedveltebb italo előadó.
    Jók az új remixek.
  • reynaud #40495
    Samantha Fox - I Only Wanna Be With You



    Bravó Jani,gratulálok,kitűnő a zenei hallásod.

    A lemez,

  • djani75
    #40494
    Bay City Rollers - I only wanna Be With You 1976...Samantha Fox: I only wanna Be With You 1988.. Szerintem
  • ItaloMucsacso70
    #40493
    Mondjuk az a vicces hogy ebben a zenében és a a videó képi anyagában is benne van az itt elkárhozott AI már rendesen!
  • ItaloMucsacso70
    #40492
    Nem szokásom Mflex dolgokat kommentálni de ez a zene ebben a képi megjelenítésben valóban valami brutális jó lett!

    Mflex Sounds Team - Vampire (Italo Disco, Hi-NRG) 2024!
  • johnlennon2
    #40491
    Az önjelölt házi mixmester otthonának besötétített szobájában a számítógépe monitorján futó MI-val feljavított programját meredten bámulva enyhén remegő mutatóujját pedig az enter gombon/egéren tartva a program lefutása végén könnybe lábadt szemekkel felsóhajt: -“MEGCSINÁLTUK!” Új zenét komponáltunk! Jobb, hosszabb, szebb, faszább, mint az eredeti volt a 80-as években! “Köszönöm Neked MI!” - rebegte halkan. Majd a frissen elkészült állományt gondosan elmentette, hogy később szépen feltölti a video megosztóra. Csak éppen elfelejti, hogy egy jogvédett tartalom licencszelése pénzbe kerül és a tulajdonos engedélye nélkül nem publikálható és nem is akar engedélyt adni a buherálásra, nevezzük őt DJ Kázmér-nak… Megjegyezném, hogy nemzetközi téren neves DJ mix mesterek (Shep Pettibone, Tom Moulton vagy Ben Liebrand,) direkt csak néhányuk az aranykorból említem, alapozták meg azt a szintet amit mi elfogadunk és kedvelünk. A mai világ MI-a nem illik a képbe e zenei térben véleményem szerint, mivel az “organikus” eredeti alkotásokat eltorzítva új, élettelen tartalmat kreál. Olyan érzést kelt bennem, mintha Leonardo da Vinci Mona Lisa festménye előtt állok a múzeumban és váratlanul mellé hoznak egy MI által kreált Mona Lisa másolatot ami egészen más képet mutat, meg sem közelíti az eredeti Mona Lisa kép minőségét…élettelen… túl, túl mesterséges…. Nézem a két képet és sóhajtva veszem tudomásul, hogy eljárt felettünk az idő. Valószínű, hogy ehhez már nem tudok (-unk) könnyedén alkalmazkodni (de nem is szeretnék) maradok(-unk) a számunkra kedves csikó korunk ideáljainál…úgy, ahogy azt megcsinálták anno! Mert szeretjük a ZENÉT! Eredetiben!


  • reynaud #40490
    Minden szavaddal egyetértek!
    100% egyezik álláspontunk.
    Fórumtársunk,újfent megfog sértődni,pedig nincs mire,ha valakinek más véleménye van,az nem megalázás célú,ez a fórum pont arra is való,hogy véleményünket elmondjuk.

    Én is és többen a tagok közt jelezték,nem igényeljük a MI által generált zenéket itt a topicban.
    Maradjunk zenészek által komponált dalok bemutatásánál.
    Van éppen elég mesterséges dolog az életünkben,legalább a zenét kiméljük meg ettől.
  • johnlennon2
    #40489
    Miért? Kifejtenéd az álláspontodat, hogy miért jó a MI-val létrehozott zenék szerinted? ? Miért jó az nekünk? Igazán kíváncsi vagyok rá! Amikor az általunk szeretett zenéknek anno eredetileg volt egy rádiós meg volt egy club extended remixe és mindezt valós stúdió környezetben létrehozták, megjelent vinylen és meg lehetett vásárolni vagy a DJ kevert élő mixeket az volt az aranykor. Sajnos a youtubos önjelölt házi “ mixmesterek” rendesen alávágtak ennek szoftveresen (mostmár MI-vel) felszerelkezve, és verik a mellüket milyen faszacsávók! Welcome in “PLASTIC AGE” !
  • reynaud #40488
    Maradjunk a csinos hölgyeknél,s játsszunk is egyet.
    A lemezborító alapján,hallgasd meg a dalt ,ha nincs meg, a YouTube-on megtalálod.
    S szerinted,szerintettek mely egykori nagy slágerre emlékeztett a vokál,az már cover volt amire én gondolok.



    Utoljára szerkesztette: reynaud, 2024.07.16. 13:15:52
  • reynaud #40487
  • reynaud #40486
    Domino – Fever (Discomagic Records – MIX 356) 1989 ( Discogs link)



    Sokáig volt wanted listámon.
    Bitang jó zene,nagy kedvenc.
    A produkciót Giancarlo Pasquini vezetésével, Aleph formáció fémjelzi.